Intuitivní Astrologie: Velká astrologická předpověď na Říjen 2021

Říjen je velký měsíc, kdy budeme svědky mnoha změn a posunů. Na začátku měsíce bude 6 planet retrográdních, ale ke konci, budou retrográdní jen dvě. To značí změnu tempa a změnu vyzařování energie, se kterou budeme pracovat. Když je najednou hodně planet retrográdních, tak jako tomu bylo posledních pár měsíců, jsme vybízení ke zpomalení, přemítání a poohlédnutí se za sebe, než vyrazíme kupředu. Když však planety přestanou být retrográdní, dorazí k nám nahromaděná energie, která nás požene kupředu. Vypořádat se s minulostí může být hodně intenzivní, stejně jako vykročení dopředu s novými energiemi, které na nás čekají.

Říjen nepřinese jen rozběhnutí 4 planet, ale také zažijeme každoroční konjunkci Slunce a Marse. Mars bude po většinu měsíce putovat se Sluncem, které bude osvětlovat jeho vliv vysokých frekvencí. Mars je považován za nebojácného válečníka a jeho energie může být podnětem, motivací či touhou k činům. Mars je planeta energie, takže je potřeba si hlídat úrovně energie po celý měsíc. Za předpokladu, že na věci budeme tlačit, můžeme se cítit vyhořelí, nebo přehlcení. To samé, pokud využijeme energii Marse a přeženeme to. Energie Marse může spustit potlačený hněv, neklid a frustraci. Na to je potřeba myslet po celý měsíc. Určitě si najděte nějaký zdravý způsob, jak tyto emoce vyventilovat, pokud se tak začnete cítit.

Úplněk v Beranu, který se odehraje 20. října nám také nabídne intenzivní proud energie, jelikož aktivuje trojité uspořádání mezi Sluncem, Marsem, Měsícem a planetou smrti a znovuzrození Plutem. Bude to velmi transformační Úplněk, který nám s největší pravděpodobností přinese velké množství energie do života, které nastartují velké změny. Vypadá to, že se věci zesilují a dosahují určitého bodu zlomu. I když to vypadá hodně náročně, Říjen bude měsíc, kdy je čas něco udělat, rozhodnout se, vykročit a udělat změnu. Berte tyto energie tak, že vás Vesmír malinko popostrčí, abyste jednali a udělali něco, co už delší dobu vyžaduje vaší pozornost a rozhodnutí.

Říjen je zakončen Halloweenem, který má kořeny v pohanských slavnostech Samhain. Je to čas, kdy se závoj mezi světy ztenčuje a můžeme snadněji dosáhnout vyšších sfér. Plejádská konstelace, která je také synonymem k smrti a znovuzrození, bude vysoko na obloze, což zesiluje a projevuje energie Samhainu.

Pojďme se tedy podívat hlouběji na hlavní kosmické události, které se v Říjnu stanou.

6. října – Novoluní ve Vahách a Pluto přestane být retrográdní

Během Novoluní máme ve Vahách čtyři kosmické tělesa a to Slunce, Měsíc, Mars a Merkur. Toto uskupení planet je známé jako stellium a aktivuje silnou energii Vah, což nám pomůže snadněji vytvořit rovnováhu a harmonii v našich životech. Budeme podpořeni v naleznutí zlaté střední cesty, obzvláště pokud procházíme skrze jakékoliv konflikty. Novoluní obestírá harmonická energie, takže pokud se vypořádáváte s napjatou situací, může se stát, že se všechny zúčastněné strany snadněji dohodnou a uvidí řešení.

Pluto také přestane být retrográdní od 27. dubna. Je to první planeta, která přestane být následujících několik týdnů retrográdní. Retrográdní Pluto značí čas, kdy je dobré zapřemítat na znovuzrození ve vašem životě. Co shořelo, aby nové mohlo vyrůst? Můžete také zjistit, že úrodná půda vašeho života je zralá na pěstování.

7. října – Konjunkce Slunce s Marsem

Až se Slunce zarovná s Marsem, můžeme získat posílení energie a motivace. Bude to vysoce energetický den, kdy se můžeme cítit hodně motivovaní a připravení vyrovnat se i s tím nejnáročnějším projektem. Jelikož Mars vládne nad naší obecnou úrovní energie, měli bychom si dávat pozor na vyhoření. Neměli bychom se pouštět do něčeho, co nejsme schopni zvládnout. Mars a Slunce bude po celý měsíc v blízkém zarovnání, takže i když bude tato energie daný den silná, budeme jí zažívat i následujících několik týdnů.

9. října – Nižší konjunkce Slunce a Retrográdního Merkuru

Jedná se o důležitou událost Retrográdního cyklu Merkuru. V tento den se Slunce zarovná s Retrográdním Merkurem a můžeme tím získat nějaké vhledy do zpráv, které pro nás Merkur má. Když je Merkur retrográdní, vstupuje do podsvětí a přináší nám zprávy ze skrytých sfér. Věnujte pozornost znamením a vodítkům, které vám na vaší cestě může Merkur zanechat. Také je to připomínka práce s intuicí. Pokud se vám něco nezdá, naslouchejte.

10. října – Saturn přestává být retrográdní a Numerologie čísla 10/10

V tento den Saturn přestává být Retrográdní od 23. května. Tato událost naplní kosmické nebe energií tlačící nás dopředu. Retrográdní Saturn je čas, kdy je dobré uvědomit si lekce z minulosti, abyste byli schopni uvidět, co dokážete snést a kde byste si měli nastavit nějaké hranice. Když se Saturn, začne pohybovat dopředu, může být pro vás nastavení hranic snadnější. Můžeme také postupovat na úrovních lekcí naší Duše.

Dnešek je také o numerologii čísla 1010, jelikož je to desátý den desátého měsíce. 1010 znázorňuje sílu tvoření, nové začátky a nekonečný potenciál. Je to také čas zaměřit se na posun z duality do stavu Jednoty. To vyžaduje, vzdát se přesvědčení dobré versus špatné. Namísto toho, je lepší přistupovat k věcem z pozice neutrality. To nám pomůže udržet otevřenou a zvídavou mysl, která je osvobozená od souzení. Tato energie mi připomíná báseň od Rumi – „Mimo představy o zlém konání a konání dobrém je pole. Tam se setkáme. Když Duše leží v trávě, svět je příliš naplněn, aby se o něm dalo hovořit." Naznačuje to, že když vystoupíme z pozice černobílého soudu, můžeme najít skutečnou naplněnost na naší životní cestě.

17. října – Jupiter přestává být Retrográdní

Jupiter přestává být Retrográdní od 20. června. Retrográdní Jupiter je čas expanze, moudrosti a růstu. Může vytáhnout přesvědčení a postoje proto, aby poukázali na to, jestli stále souzní s tím, co máte v sobě. Popřemýšlejte o postojích, které v příštích měsících odhodíte, nebo se věnujte zastaralým myšlenkám, či vnitřním dialogům, které už vám nedělají dobře.

17-19. října – Arkturuská Brána

Slunce se zarovná se super hvězdou Arkturus, což dovolí plynutí vysokofrekvenčních energií na Zemi. Arkturus je jako hvězda spojována s prosperitou, hojností a psychickou energií. Arkturus, je také považován za domov pokročilé mimozemské rasy, která je láskyplná a soucitná.

18. října – Merkur přestává být Retrográdní

Merkur přestane být retrográdní od 26. září. Merkur je planeta komunikace. Když je Merkur retrográdní, navádí nás dovnitř, k propojení s naším podvědomím a zdrojem informací ze skrytých sfér. Jakmile se rozběhne dopředu, můžeme snadněji získávat informace ze světa kolem nás. To nám umožní cítit se více čistí a jistí. Myslete však na to, že se bude Merkur až do 2. listopadu loudat. Toto období, mezi tímto dnem a Listopadem je známé jako Stínové období. Je to období zvýšeného uvědomění a intuice. Jakoukoliv zprávu, kterou vám Merkur během retrográdní doby odhalil, vám bude doručena, takže si všímejte jakýchkoliv událostí, které se vám stanou.

20. října – Úplněk v Beranu

Mars i Pluto budou během Úplňku aktivní a tím přidají další vrstvu intenzity. Jak Mars, tak Pluto, jsou schopní rozmíchat jakoukoliv potlačenou a skrytou výbušnost. Tím se dostane napovrch a je možné jí pročistit a přetransformovat.  Přítomnost Pluta také značí, že můžeme být vedení k tomu, abychom znovuzrodili oblast našeho života. Mějte však na paměti, že aby se něco zrodilo, musí být něco pročištěno. Ohnivé znamení Berana ve spojení s Marsem a Plutem také značí silnou motivaci a touhu něco dělat. Věnujte se tomu, jestli je vaší motivací láska nebo strach. Mars je nebojácný válečník. Tato energie je také obsažená v energii Berana. Využijte tyto energie k tomu, abyste porazili své strachy a přesedli si na sedadlo řidiče vozidla lásky. I když to bude náročný Úplněk, může také přinést ukončení situace, která se vám v životě hodně objevovala a vyžadovala vaší pozornost.

22-23. října – Období Štíra

Tento den opustíme vzdušné znamení Vah a vstoupíme do vodního znamení Štíra. Štír je bod znovuzrození na znamení zvěrokruhu. Jako had sházíme kůži a znovuzrodíme se, abychom mohli pokračovat v závěrečných obdobích astrologického kruhu.

31. října – Halloween a období mezi Rovnodenností a Slunovratem

Halloween má kořeny v pohanském svátku Samhain. Je to čas, kdy je dobré uctít smrt, znovuzrození a ty, co odešli. Samhain je také den, který leží v polovině období mezi Rovnodenností a Zimním Slunovratem.

31. října – Konjunkce Venuše a Juno ve Střelci

Venuše, Bohyně lásky a Juno, asteroid Bohyně Manželství a spřízněných Duší se na konci měsíce zarovnají. Je to krásná energie, která se týká především srdce a lásky. Můžeme mít silnější pocit propojit se s lidmi kolem nás, nebo si také můžeme uvědomit, že se naše srdce otevírají vyšší a silnější lásce. Jak Venuše, tak Juno společně cestují po kosmickém nebi a mohou také zasvítit na naše vztahy a hlubší pravdy, které vyzařují z našeho srdce. Po čem vaše srdce touží? Pokud budete naslouchat, obzvláště během těchto dnů, můžete si uvědomit něco víc, něco, co jste ani nevěděli, že uvnitř máte.

 


Autor: Tanaaz / www.foreverconscious.com

Překlad: Ondřej Brož / www.ondrejbroz.comNejnovější články na našem portálu

květen 22, 2024 61
V poslední době jsem zde četla několik stížností od mužů, kteří si tak trochu hráli do noty, když...
květen 22, 2024 67
Neviditelné záření, které se vyskytuje na určitých místech zemského povrchu, znají lidé již od...
květen 21, 2024 162
20. 5. 2024 v 15:00 vstoupilo Slunce do Blíženců v doprovodu Neptuna v Rybách, který ukáže Slunci...
květen 03, 2024 365
„A jako drží ochrannou ruku nad doly svatí a světice, tak zase podzemní temné hlubiny hlídají a...
květen 03, 2024 170
Lidé po dlouhá staletí toužili ovládnout vzduch, dávno před tím, než se provedení skutečného...
duben 24, 2024 643
Po tisíciletí většina kultur považuje dotek za něco přirozeného a léčivého. Prakticky všechny...
duben 21, 2024 694
19. 4. 2024 v 16:00 vstoupí Slunce do Býka, který zpomalí naši aktivitu, abychom si mohli...
duben 17, 2024 762
- hojnost přichází, když ji přeješ jiným lidem - hojnost přichází, když neposuzuješ tvorbu druhých...
duben 09, 2024 663
měj pevné, stabilní kořeny /stůj pevně nohama na zemi buď v proudu života /řekni ano životu/...
duben 09, 2024 587
„V podzemí zůstává duch místa, a to i přesto, že kouzlo města nad zemí se často pomalu vytrácí a...
duben 03, 2024 2398
Medicinální nebo někdy také funkční či vitální houby, jsou specifické houby s výjimečnými účinky....
duben 02, 2024 573
Místa záhadná, tajemná či obestřená jistým mystickým nebezpečím přitahovala pozornost člověka...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 2039543
Věřím, že každý se někdy zarazil nad "časem", tedy lépe řečeno nad čísly na hodinách, která na...
4 listopad 2019 515704
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
20 září 2023 457287
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
1 prosinec 2020 293302
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
28 září 2023 282883
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
3 říjen 2023 273049
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
6 říjen 2023 259893
Ekzémy vyjadřují náš VNITŘNÍ ZÁPAS mezi tím počem toužíme, a tím co ve skutečnosti prožíváme....
13 duben 2020 251997
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
3 srpen 2019 250433
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
12 prosinec 2020 243111
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
30 květen 2022 241178
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
29 srpen 2021 215367
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
7 leden 2018 206856
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
30 září 2019 188613
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
17 září 2020 186602
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 184377
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
6 prosinec 2018 176792
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
23 září 2019 166874
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
25 listopad 2020 163444
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
13 srpen 2022 161204
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 142914
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 128277
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 124674
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...
29 červenec 2022 122660
MIGRÉNY a bolesti hlavy nebo-li náš PAPIŇÁK V HLAVĚ - DUCHOVNÍ PŘÍČINA Bolest z fyzického hlediska...