Ramona Siringlen: Dívání se do Slunce – historie a vědění nejen na planetě Zemi

Dívání se do Slunce bylo kdysi v mnoha vyspělých kulturách praktikováno jako součást běžného lidského života. Nebylo zdaleka jen záležitostí několika málo zasvěcenců, kněží či vladařů. Chod téměř veškerého základního dění se odehrával dle času a cesty slunečního kotouče po obloze. Lidé se sluncem vstávali a po většinou s ním také uléhali. Nebo alespoň s jeho západem ukončili veškeré pracovní aktivity a nastal čas odpočinku a relaxace. V časech dávných civilizací a říší bylo v kolektivním vědomí lidstva silně zakódováno propojení se Sluncem, jako vědomou inteligencí a zároveň uctívaným prostředníkem Božského Zdroje a Centrálního slunce. Dokud Slunce vysílalo k Zemi své paprsky, duchovní bytosti žijící na této planetě v lidských tělech věděly, že jsou stále v kontaktu jak se Zdrojem, tak s dalšími částmi a civilizacemi ve Vesmíru.

Dívání se do Slunce jak mnozí z vás víte nebo tušíte, není jen záležitostí historie a duchovního dědictví života na planetě Zemi. Tento blahodárný způsob komunikace se Zdrojem a ladění se na momentálně vhodnou maximální výšku osobních vibrací provozovali a provozují napříč dimenzemi prostoru a času i zástupci dalších planet a galaxií. Jak jsem Vás informovala již v článku Vědomí Centrálního slunce http://cestasramonou.cz/vedomi-centralniho-slunce/#more-466 , Centrální slunce je propojeno s ostatními slunci ve Vesmíru zlatými energetickými vlákny. Jednotlivá slunce jsou propojena a všechna v sobě nesou vědomí a energii samého Centrálního slunce.

Každé slunce je tedy zprostředkovatelem a poslem kosmické lásky a je tedy v zastoupení samým Centrálním sluncem. Skrze zlatou sluneční síť jednotlivých sluncí je Centrální slunce přítomno v každé části Vesmíru. Když komunikujete se sluncem, jste ve spojení se Zdrojem a vaše Božská část ve Vás se maximálně aktivuje.

 dívání se do slunce

Život na planetě Zemi je jedinečným Vesmírným projektem a mnohé bytosti z různých částí Univerza a galaxií se s nadšením rozhodly tohoto odvážného experimentu zúčastnit.

Stvořitelům a těm kteří se aktivně účastnili plánování bylo jasné, že i zde bude stejně jako na jiných planetách nutné být trvale v kontaktu se základním vyživujícím zdrojem. Základními nositeli života a podporujících vibrací tak byli a stále jsou Slunce, voda a krystaly. Některé krystaly zažily své zrození přímo na planetě Zemi, ale jiné mají svůj původ v jiných částech Vesmíru. Zástupci těchto původem mimozemských krystalů se pak aktivně účastnili tvoření Země a dle plánu zakořenili na určitých místech a vrstvách planety. Voda jako geniální médium pak v sobě mohla dle potřeby nést vibrace a informace ze Slunce a krystalů zároveň.

Nyní v těchto dnech a následujících týdnech k sobě vědomí Slunce silně volá všechny, kteří v sobě mají schopnost s ním vědomě komunikovat a společně tvořit. Staré instinkty a vzpomínky kdesi v hlubinách našich duší se hlásí o naši pozornost a touha po čemsi, co nás dalece přesahuje roste ze dne na den. Možná můžete bojovat se svou hlavou a pochybnostmi, ale myslím, že Vy i já víme, jak to dopadne. Zažili jste to již tolikrát. Zkrátka se to stane! A Vám se tolik uleví a budete žasnout, že jste na to nepřišli již dříve. Ale vše má svůj čas. Slunce Vás dobře zná. Zná do detailů každého jednoho z Vás, kteří nyní čtete tento článek a vaše duše se u toho tetelí zvláštním vzrušením a radostí. Možná se Vám v posledních dnech stalo mnoho zvláštních událostí. Zajímavá setkání. Náhody, které nejsou náhodami. Souhry okolností a momenty, kdy máte dojem, že se zastavil čas. Rozhlížíte se a říkáte si. Je tohle možné? Nehraji tu snad hlavní roli v nějakém filmu? Je tady snad nějaký scénář o kterém nevím? Ujišťuji Vás, že vaše duše ten scénář dobře zná. Sama ho psala. Ale Vesmír je tak milující, že respektuje naši svobodnou vůli. A tak tento scénář může mít různé verze. Avšak jen ta jeho verze, která je nejblíže Zdroji, ta která je vaší vibračně nejvyšší a nejčistší podobou Vás samých, jen ta ve Vás dokáže rozehrát to nadšené chvění. Ten radostný tlukot srdce. Ten pocit, že se začíná odehrávat něco velkého, co jen čekalo na váš příchod a souhlas. A Vám najednou věci zapadnou do sebe a vše dává smysl. Jaká to úleva! Už nikdy si nebudete připadat sami. Bytost, která se upomene na své propojení se vším živým a dokáže spojit své vědomí s živoucí planetou po které kráčí a skrze lásku k Slunci pojmout do svých atomů milující Vesmír již nebude nikdy opuštěna a v iluzi odpojení.

 dívání se do slunce

Lidé a Slunce se k sobě opět vrací. Slunce má pro mnohé z vás zprávy, kódy a informace. Osobní energie. Neobávejte se, že všemu nerozumíte na vědomé úrovni. Není to třeba. Tím že Slunci věnujete svou pozornost a v bezpečném čase k tomu určenému mu hledíte do tváře, umožňujete těmto darům projít skrze vaše vědomí a fyzické tělo. Stáváte se tak stejně jako pyramidy vysílačem i přijímačem. Skrze spojení se Sluncem můžete komunikovat přímo se Zdrojem a nebo se napojit na naše světelné bratry a sestry v dalších částech Galaxie a Vesmíru. Všechny bytosti, které hledí do Slunce se spolu propojují skrze vibraci nejvyššího Zdroje. Fanoušci fantasy literatury a slavného románu Pána prstenů pochopí mé přirovnání k vidoucím kamenům Palantírům. Osoby hledící do kamenů mohly obdržet mnohé důležité informace, ale také se mohly spatřit mezi sebou vzájemně.

Považte na jak obrovskou sílu se napojujete, když hledíte do Slunce. Stáváte se v tu chvíli součástí mocného světelného kruhu všech vědomých bytostí, které stejně jako Vy na svých planetách a místech ve Vesmíru hledí zase do svých Sluncí. Stáváte se členy moudrých domorodých národů po celé planetě Zemi, které tuto techniku od pradávných dob neustále provozují. Napříč časem se spojujete se silou a moudrostí Faraónů, jejichž služebníci měli úkol rozhrnout závěsy lože právě ve chvílí, kdy se první paprsky ranního slunce vyhouply nad obzor. Stojíte po boku Atlantským kněžím, kteří sluncem nabíjejí svá krystalová žezla. Tančíte divoký tanec u ohně v západu slunce s indiánskými šamany. Dostává se Vám požehnání věděním Mayů, Aztéků a Inků. Ve spojení se Sluncem jste v samém středu své bytosti. Jste sami sebou a zároveň i všemi ostatními napříč prostorem a časem ve slunečném světelném kruhu. A náhle chápete, že vaše rodina je zřejmě mnohem větší, než jste doposud v tomto životě tušili.

 dívání se do slunce

V Čechách se Dívání do Slunce věnuje intenzivně již několik let také Martina Atiriamin Christová. Na jejím webu www.slunecnabrana.eu naleznete mnoho užitečných i praktických informací, článků a videí na toto téma. A to jak z jejích osobních zkušeností tak ze zahraničí.

S láskou Ramona.


FB/Cesta s Ramonou

Čtení z Akášických záznamů na dálku, kineziologická poradna, osobní konzultace, transformační sezení a meditace na míru – pozitivní změny ve vašem podvědomí pro šťastnou tvorbu vašeho života.

Youtube - Cesta s Ramonou

Článek je možno libovolně šířit, avšak prosím v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky http://www.cestasramonou.cz. Děkuji.


Nejnovější články na našem portálu

duben 17, 2024 161
- hojnost přichází, když ji přeješ jiným lidem - hojnost přichází, když neposuzuješ tvorbu druhých...
duben 09, 2024 350
měj pevné, stabilní kořeny /stůj pevně nohama na zemi buď v proudu života /řekni ano životu/...
duben 09, 2024 267
„V podzemí zůstává duch místa, a to i přesto, že kouzlo města nad zemí se často pomalu vytrácí a...
duben 03, 2024 2034
Medicinální nebo někdy také funkční či vitální houby, jsou specifické houby s výjimečnými účinky....
duben 02, 2024 299
Místa záhadná, tajemná či obestřená jistým mystickým nebezpečím přitahovala pozornost člověka...
březen 27, 2024 378
Mnoho lidí věří, že jednorožci existovali. Někteří jsou dokonce přesvědčeni, že žijí někde mimo...
březen 23, 2024 1649
20. 3. 2024 ve 4:07 vstoupí Slunce do Berana, prvního znamení horoskopu a otevře nový roční...
březen 19, 2024 724
Studánky, jezírka, louže...- první zrcadla lidí. Ta nejpřirozenější zrcadla, která člověku dala...
březen 11, 2024 738
Tisíce let lidé věří, že postavení Slunce a planet v okamžiku narození každého jedince značně...
březen 08, 2024 3034
Počátky Mezinárodního dne žen sahají do Spojených států amerických poloviny 19. století. V roce...
březen 06, 2024 969
Krystaly jsou mistrovskými díly přírody. Jejich tajuplný třpyt okouzluje člověka od nepaměti....
únor 28, 2024 1039
Snad nejpozoruhodnějším tvorem jdoucím tiše ve stopách člověka je kočka. Historie jejího vztahu s...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 2018227
Věřím, že každý se někdy zarazil nad "časem", tedy lépe řečeno nad čísly na hodinách, která na...
4 listopad 2019 515377
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
20 září 2023 456769
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
1 prosinec 2020 292781
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
28 září 2023 282270
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
3 říjen 2023 272736
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
6 říjen 2023 259242
Ekzémy vyjadřují náš VNITŘNÍ ZÁPAS mezi tím počem toužíme, a tím co ve skutečnosti prožíváme....
13 duben 2020 250774
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
3 srpen 2019 249292
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
12 prosinec 2020 242771
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
30 květen 2022 240556
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
29 srpen 2021 215093
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
7 leden 2018 206490
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
30 září 2019 188046
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
17 září 2020 186449
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 184242
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
6 prosinec 2018 176586
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
23 září 2019 166637
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
25 listopad 2020 163253
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
13 srpen 2022 161038
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 142677
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 128129
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 124491
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...
29 červenec 2022 122439
MIGRÉNY a bolesti hlavy nebo-li náš PAPIŇÁK V HLAVĚ - DUCHOVNÍ PŘÍČINA Bolest z fyzického hlediska...