Chcete podpořit projekt Příznaky transformace TV?

Našli jste na našich stránkách něco, co vás posunulo a změnilo vám život a chcete projevit vděčnost, za šíření těchto informací?

Zašlete nám libovolný příspěvek na náš TRANSPARENTNÍ bankovní účet 2001211415/2010, kde můžete kdykoliv kontrolovat na co byly peníze použity.
Pokud chcete zaslat peníze anonymně můžete na náš druhý účet 2601143815/2010 a my jej na transparentní účet přepošleme, tak nebude vidět vaše jméno. :-)

Pomůžete tak růstu našeho projektu. Předem za jakékoliv příspěvky děkujeme.

Pokud chcete přispět na naší činnost, můžete nyní i skrze paypal nebo kartou.

Kontaktní informace:

Studio
Zeyerova, Rokycany
Email
info@priznakytransformace.cz
IČO
28166281
Majitel serveru
ultra VIOLET event, s.r.o.

Příznaky transformace TV přináší svým divákům novinky ze světa esoteriky, duchovna, psychologie, osobního rozvoje, léčitelství, záhad, zdravého životního stylu a zdravé výživy.
Natáčíme rozhovory, reportáže a dokumenty. Návštěvníkům našeho webu nabízíme mnoho článků a informací a dále semináře a setkání podporující vzestup vibrací a pozitivní naladění. 
Máte-li zájem něco s námi natočit, ozvěte se.
Chcete-li publikovat u nás své články, budeme velice potěšeni. Kontaktujte nás. info@priznakytransformace.cz
 

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami.

NÁŠ PŘÍBĚH... JAK JSME SE STALI TELEVIZÍ?

Náš projekt byl založen v říjnu 2010 jako facebookový profil pro sdílení příznaků transformace a dalších situací, které s sebou přináší probuzení a přechod od nevědomého života k vědomému.

V létě 2013 přišel nápad začít natáčet videa a začali natáčet videa a stali jsme se televizí. První rozhovory, první dokumenty, první recepty na přípavu veganského jídla. Svá videa jsme publikovali na youtube a na facebooku.
V srpnu 2015 spatřil světlo světa náš rozsáhlý portál, na kterém publikujeme mnoho článků autorů, kteří s námi přímo spolupracují. Naši čtenáři milují věštby, horoskopy, články o zdravém životním stylu, záhady i sdělení k aktuálním energiím.
Na portál jsme začali umísťovat nejen naše videa ale i videa z youtube, které by mohly naše diváky zajímat. Umístili jsme také databázi terapeutů, eshop a začali dělat pravidelná žívá vysílání na různá témata.  Na náš portál chodí průměrně 100 000 unikátních uživatelů měsíčně. Náš facebook rozste přibližně rychlostí 1000 fanoušků za měsíc. Připojte se k nám a staňte se odběratelem našeho youtube kanálu, mezníkem bylo 1 000 000 shlédnutí na jaře 2017.
Děkujeme za Vaší pozornost - Ava Chrtková Brožová - ředitelka televize
Živé vysílání z festivalu MSŽ
Spolupráce se Svobodným vysílačem CS
Natáčení na festivalu Evolution
Na festivalu s naší promotérkou
Natáčení ve studiu
Při živém vysílání
Společný zpěv Hymny na akci Obrody národa
Natáčení představení v divadle