Drazí přátelé, pokud jste více vnímaví energiím, tak za ten půlrok roku 2017, jste mohli zaznamenat, že Transformace - vzestup planety Země i s lidstvem, není žádná procházka "růžovým sadem" ale hodně náročná cesta, plná nejen vibračních vzestupů, ale také i vibračních pádů. Houpe se to s námi tak silně, že máme co dělat, aby jsme ty své energie udrželi v rovnováze.

Je potřebné se víc soustředit na svůj střed, kde se nachází naše duchovní srdce a nasměrovali se k myšlence - energetické rovnováhy.

Hlavní práce spočívá ve způsobu našeho myšlení, jakou myšlenkou tvoříme, jestli pozitivní anebo negativní. Síla myšlenky je veliká a vždy záleží jak se rozhodneme, jaké myšlence dáme prostor. Sebekontrola našich /?/ myšlenek je mnoho důležitá. Nacházíme se v procesu - tvoření nového člověka a se starými energiemi (programy matrixu) nic nového neutvoříme.

A kde jinde začít nově, než-li u sebe. Máme-li v sobě dostatek lásky, nikdy nepůjdeme proti sebe samému, a když nepůjdeme proti sebe samému, nepůjdeme ani proti druhému člověku - bližnímu svému.

Všichni jsme jedno-tou a jsme si i rovni. Vše je o našem pochopení, o bezpodmínečné lásce, přijmout druhého člověka i s jeho nedostatky a chybami, a pochopit, proč tak činí.

Jeden od druhého se učíme a inspirujeme. Jsme tady, ve správnou dobu a na správném místě. Staré, měníme na nové, nefungující, na fungující. Už jedeme v nových programech

S láskou v Boží přítomnosti <3 PLEJA 

Zdroj článku: Sdělení k energiím - Transformace 
Pleja Světlo Krystal

Zdroj: Autorka a zdroj článku: Pleja Světlo Krystal 

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč