Proč je datum 21.4. - 22.4. silné a magické? A poslední dny náročné? A proč nenapíšu co se bude odehrávat? Dotazy, které se mi poslední dny kupí.. než vibrační energie zpracuji, rozkreslím, chvíli to trvá a teprve kdy jsem si jistá vším, co mi přichází, teprve tehdy mohu pustit a napsat dál, nemůžu zveřejňovat něco, co nemám zpracované a to "do poslední energie". Teprve až vše uchopím a jsem si tím naprosto jistá, teprve tehdy může jít dál mezi Vás...

Tak tedy 21.4.2017 3-4- 1 a 22.4.2017 4-4-1 právě teď pro Vás:

Spousta lidí v těchto dnech pociťuje smíšené pocity, nervozitu, energie jsou náročné a často neuchopitelné, spousta lidí řeší vztahy na všech úrovních a to vědomě i nevědomě. Od roku 2011 se pohybujeme v různých vlnách transformací a změn, tyto energie působí na všechny bez rozdílu zda na sobě pracuje či ne.

Loňský rok od února jsme pocítili velmi silnou transformační vlnu, spousta lidí se ptala, co se děje a kdy už to skončí, že to co v jejich životech se děje, je občas neúnosné neuchopitelné.

Tyto vibrace budou od 1. dubna hodně kumulovat a budou teď náročné. Březen zmírňil energie trojky a dubnem tato transformační vlna, která začala 7.2.2016, končí. Respektivě 20.4. bude tato transformační vlna plně ukončena. Pozor však na energie, které "židličkou", čtyřkou, tedy dubnem, budou ještě do 20.4. vládnout.

Energie budou doslova tlačit na pilu.. nevyřešené, zametené pod koberec se bude do života vracet a někdy hodně silně až drsně. Transformační vlny mají vždy svoje vibrace a čistí a čistí a čístí a ke konci jejich vlny působení sílí. Pokud jste před něčím, někým utíkali... nechtěli vidět, vzít na vědomí / třebas i na nevědomé úrovni / může Vás to silně válcovat, dokud nepřijmete, hlavu do písku v těchto dnech neschováte.

Silné uvědomění plnosti života, rozzuzlení, prozření, odkrývání či uvědomění si pravdy.

4-1-5 ///// 9 UKONČENÍ - ZAČÁTEK

NOVÁ VLNA transformace opět bude trvat minimálně rok, tyto změny přichází 21.4. 2017 3 - 4 -1 22.4. 2017 4 - 4 -1  
Přichází nová transformač. vlna a dle nákresu hodně hodně zajímavá, konečně si na chvilku oddychnete a budete mít možnost popadnout dech, uchopit a pochopit co se kolem dělo a děje. Energie od 21.4. budou jemnější a schůdnější, samozřejmě to neznamená, že zůstanete stát na místě, naopak bude probíhat spousta změn, zlomů a to dost radikálních. Transformace však bude energeticky přijatelnější, zmírní se vibrace strachu, tlaku . Budete schopni spoustě situacím ve Vašich životech porozumět i dokonce je přijmout a naprosto přirozeně. Celkově bych to nazvala takovým probuzením uvniř lidí. Od 21.4. - 26.6. nejsilnější období pro páry snažící se o miminko, děti počaty v tomto období budou tzv. sluníčkové šťastné děti. Červen až polovina září bude o vztazích, vztahy které budou v tomto období v začátcích, nebo začínat budou trvalými a šťastnými. Nefunkční vztahy se pozvolna začnou rozpadat. Transformační energie ukazuje změny ale i slunce, což znamená sílu a štěstí.

Na energeticky zajímavý den 21.4. pro Vás chystám rituál Slunce a radosti, podrobnosti budou upřesněny.

AUTORKA: Ív Ešmírová Kejzlarová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. mobil: 607 555 902

Kdo jsem? 
Jsem Ív. Ve svém životě normální ženská s normálními starostmi, problémy... Mám 12 letého syna, kterého nadevše miluji a jsem naprosto normální máma... I s těmi zákazy zvýšeným hlasem i občas hysterkou  😐 se vším, co k životu patří. Mám spoustu přátel, jak z normálniho života tak, z toho duchovního světa... nijak je nerozlišuji, mám je všechny stejně ráda. Mým darem, který jsem dostala do vínku a dlouho jsem se toho daru bála a utíkala před ním, je vidět a vnímat budoucnost a pomáhat a léčit lidi. Možná Vam to z ní úžasně, ale neni to tak jednoduché...  člověk z takovýmto darem, má život několikrát složitějši, než si myslíte... A před ničím neuteče... Já se těchto věci moc bála, vyhýbala se jim jak to šlo, ale osudu člověk neuteče. Ale teď tento svět miluji a jsem šťastná a vděčná, že do něj mohu patřit.

Vykladám karty. Karty jsou pro mě jen takovou berličkou, nakreslim si mapu duše a skrze ni pak určuji Vaši budoucnost. Po 25 letech, co s těmito energiemi pracuji,  musim říct,  že se málokdy - Bohu dík - někdy taky bohužel - mýlím. Pracuji s minulými životy, regrese, strachy. Novým a velmi žádanými jsou semináře pro ženy. Pracuji na základě energií, kterými jsem si prošla.. nejsou to žádná načtené moudra, nýbrž prožitá moudra. Ženy učím být sami s sebou, sebelásce... žena, která si tyto hodnoty uvědomí, otevře dveře té pravé lásce, otevře naplno své srdce, stejně tak i druhá strana. Muž z ní cítí tu Bohyni, princeznu svého srdce a vztah je naplněn láskou, důvěrou a volností.

Dále mám v nabidce  léčivé odblokujicí meditace na různá témata - bloky, strachy, opakující se problémy, individuální léčení Atlantskými vibračními kódy, tělovými svícemi. Velmi účinná a pro mě srdeční záležitost je léčba - předáním Dikši Zlatého orbu. Dále používám praktiky, které mi předala ukrajinská léčitelka Zinočka Tkachenko. Poslední roky jsem svou činnost obohatila o organizování ezo víkendů, dovolenkových pobytů a Festivalů Ezoteriky a Zdraví, kde vždy dbám, aby měli rozmanitost a každý, ať už účastníci tak návštěvníci, odcházeli spokojeni a rozsvícení.

Otevírám Festivaly i těm, kteří o duchovnu, ezoteře nic neví, nyní si tam každý může najít své téma. Jde o nový model Festivalů s Ív, na jejíchž přípravách jsem se přiučovala v Německu a jsem si stoprocentně jistá, že i Vy tyto energie oceníte.

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč
national cpr association