Na úvod tohoto článku, bych ráda napsala pár vět. Za žádných okolností není tento text dogmatický, 90 % toho co si tu přečtete, je má vlastní intuitivní cesta, nikdy jsem o čakrách nic nečetla cíleně, nezakoupila žádné knihy, jen intuitivní čakrové karty. S energetickými místy jsem začala pracovat s pomocí Shambally po zasvěcení. Na vše jsem si přišla sama a je to cesta jednoho člověka v jeho vesmíru v jeho životě. Berte proto tak každou informaci, protože dokud si tu informaci neprožijete, je to pouhá informace.

Tretí čakra Lenka Vlášková

ČAKRA SOLAR PLEXUS – MANIPURA

Po dvou spodních čakrách se pomalu přemístíme do místa, kde se shromažďuje životní energie a hlavně naše vlastní MOC. Toto místo je naším druhým mozkem, protože jsou pod ní orgány, které zajišťují trávení.

Říká se, že střeva jsou druhý mozek a určitě na tom něco bude – naše myšlenky, obavy a strachy vyvolané v hlavně ovlivňují naše emoce a tím i naše zažívání – před nějakým důležitým pohovorem, nebo ve škole. Orgánem, který sem patří, je slinivka břišní. Je také v této čakře přiřazen smyslový orgán a to je zrak.
Pro mě je tato čakra, hlavně místem naší životní energie, životního elánu. Zrodila se z krve, zažila si emoce, zrodila se z citu, ale tady už je to i o tom, že to aplikuje do svého života, vtiskne energii opravdovou formu. Život nabere reálný, hmotný tvar – naše životy spojíme s jinými lidmi, jinými partnery a svou životní energii vkládáme do jejich realizace, prožívání – tato energie je i místem našeho tvoření, kde se z prvních čaker vše zhmotní a my vidíme svou práci. Intuice sem taky patří – ta je spojená hodně s tím tvoření. Tato čakra zahrnuje hormon insulin.

Obsahuje toho mnoho, ale pro mě je velice důležitá ta MOC – od tohoto slova a této energie vzniká mnoho. Je to samozřejmě spojené s nemocemi – nemoc je vždy odrazem, místa kde nemáme svou moc – nezapomínejte, že NEMOC nás činí PRAVDIVÝMI – nelze lhát – pokud Vás tělo zastaví a nutí Vás třeba k odpočinku, už to nelze nějak maskovat a prostě nezbývá než ležet a odpočívat – jste pravdivý k sobě samým – NEMOC je jen poslední stádium jak Vás „donutit“ být pravdivý a protože se zde ukrývá i intuice, nutí Vás na-cítit se na své tělo a na to co právě řešíte tím, o co Vás nemoc připraví. MOC je místo, kde jsme naprosto sami sebou i přesto – jak MOC jsme pro lidi – moc hluční, moc upřímní, prostě jsme pro někoho MOC – někdy můžeme být i MOC sami pro sebe. V této čakře se mi vždy ukazuje karta MÁGA – karta, která ukazuje, že veškerou MOC máme ve svém životě MY – nikdo jiný, my jako tvůrci svých životů, my jako tvůrci všeho, my jako neskuteční mágové a kouzelníci. 

Buď si vybereme být mocní, nebo si vybereme být nemocní a vkládat moc do rukou druhých. Každý z Vás má tu moc, i když se to přes vážnost situace nezdá, je to na každém – samozřejmě jde o to, konat změny, přicházet o věci o lidi – prostě udělat změnu a posunout energii jiným směrem.

Spojení s myslí není vůbec náhodné – tak jak reaguje náš žaludek, naše zažívání je odrazem naší vlastní mysli – co si o sobě myslíme – co zpracuje žaludek.
Krásné místo plné žluté až zlatožluté barvy, která připomíná letní horký den – umí nabíjet, umí všechen život probudit, ale také ho umí zapálit a celý zničit – takovou sílu má naše vlastní energie – a pokud ji používáme proti sobě, je to časovaná bomba, která se může projevit i jako nemoc. Jakoby nám oblast bříška svítila darem slunce – jakoby slunce sešlo z oblohy dolů do našeho životního centra. Cítíte se unaveni? Vaše energie proudí nebo utíká do míst, kde je sežrána a nemá návratnost, kam posíláte energii, která se nevrací? Kam směřuje cenná slunná energie? Je tu krásná karta, ukazující jak slunce směřuje do břicha a je také na hlavě – žena má ruce jakoby od těla – jakoby říkala „dávám od toho ruce pryč“ INTUICE – žlutý anděl ji otáčí hlavou a ona kráčí – někdy prostě jsme unavení – nejde nám to co chceme – ale nakonec možná jen proto, že nejsme schopni dát od toho ruce pryč, nechat to být, nechat to plynout – nelpět na výsledku – být mocný neznamená mít všechno a všechny pod placem – já vnímám MOC jako energii, kterou vědomě cítím – kam jde a jak je s ní zacházeno. Někdy chceme něco udělat a nemáme tolik energie – nechte věci spíše plynout, než že je chcete z nějakého důvodu, který není v souladu s Vaší mocí.
Já neměla energii na cvičení, tolik jsem chtěla po porodu stáhnout břicho, ale vždy když jsem se už odhodlala cvičit, vždy mě tělo zastavilo – nemoc – nutilo mě to odpočívat a v tu chvíli, kdy není energie, padáte na ústa a jste prostě jen PRAVDIVÝ nic jiného, když to pochopíte, že Vaše tělo si žádá odpočinek a nebudete na to vše tlačit, tak ono Vás to časem postupně v té energii pustí. Dát od toho ruce pryč – není zbavit se zodpovědnosti, ale je to místo kde nelpíme na věcech, které nejsou s námi v souladu.

Zajímavé bylo také uvědomění, že kdybych možná před pár lety prostě začala cvičit, nic by se nestalo – cvičila bych, občas nějaká ta nemoc ale prostě bych jela, došlo mi, že nyní v tomhle stádiu to už nepůjde – nemohu cvičit s odporem k břichu – nikdy jsem žádné břicho neměla – já jsem ta, co se ji všichni smáli jak je hubená – jako dítě jsem si přála být tlustá. Jenže po porodu když mi zůstalo břicho, získala jsem k němu obr odpor a pořád jsem si říkala, proč mě tělo zastavuje, jak to? Nastala nemoc a já hledala, kde nemám moc – a došlo mi až za docela dlouhou dobu, že já chci cvičit s odporem k břichu – jo takhle to už nepůjde – TADY na téhle cestě, v téhle fázi už NE – a proto se učím se nevejít do kalhot, učím se druhý opak toho, co jsem řešila a nenáviděla, když jsem byla malá – cvičení se uvolní, až nebudu svou životní sílu používat proti sobě, ale budu ji vkládat do pozitivní roviny o sobě a svém těle – to je MOC. Mám MOC si způsobit NEMOC a mám MOC si navrátit plné zdraví díky své MOCI.

Čakry Lenka VláškováBřicho je vůbec místem, které je pro mnoho lidí velkým tématem – jde tu o MOC – jste MOCNÍ? Dovolili jste si být MOCNÍ, ÚŽASNÍ – vnímat sebe jako bytost, která je schopná onemocnět a uzdravit se? Nevkládat svou moc do druhých?
Přikládám svůj text, který jsem psala nedávno – sem se to neskutečně hodí:
Poslední dobou procházím neskutečnou transformací.
Jsem na cestě osobního rozvoje již nějaký ten pátek, ale nyní jsem na cestě, zahodit vše co jsem se naučila, vše co jsem si přečetla vše, co jsem přijala za svou pravdu a nyní musím kráčet jen se SVOU PRAVDOU….
To co jsem cítila jako základní kámen mé práce, jsem cítila dobře, pouze vlastní zkušenost, pouze vlastní prožitek, pouze vlastní pravda, ne pravda, kterou jsem slyšela, četla, vzala ji za svou, jen pravda která je ukrytá v mém nitru a je naprosto jedinečná k mé bytosti.
Dovolila jsem, aby Ti co mě něco předávají, byli v tom lepšími než já, dovolila jsem, abych se cítila, že já o tom nevím nic a oni vědí daleko lépe než já co se sebou, TOHLE BERU ZPĚT, hodně mi to pomohlo k téhle cestě, ale nyní to již nepotřebuji, odevzdávám vše, co není mé, a navracím se k SOBĚ SAMÉ.
Již nepotřebuji pravdy někoho jiného, abych nalezla SEBE, už nepotřebuji nic zvenčí, abych se dostala k sobě.

Jednoduše – navracím si MOC být MOCNÁ – vědět jak si pomoci, vědět kam dál kráčet, vědět co mám nyní dělat.

Přeji všem, aby Vaše kroky vedly skrze MOC


Obrázky ve článku, jsou mé malby vytvořené pomocí tabletu, které je možné tisknout na plátno, dle Vašeho přání.

Autorka článku: Lenka Vlášková Lenka Vlášková

Průvodce, zabývající se léčivými automatickými tarotovými texty a energetickou prací. Své klienty provází na cestě i v podobě energetických maleb a šperků. Miluje svou práci, je to pro ní velké naplnění. Je jí ctí růst s každým klientem.
 
Tento článek poskytla osobně pro server Příznaky transformace autorka článku. Jeho šíření je možné pouze s jejím souhlasem! Kopírování tohoto článku z našeho webu je zakázáno. Chcete-li jej zveřejnit na svém webu, získejte si souhlas autora. Ke sdílení článku na sociálních sítích využijte výše uvedené tlačítko sdílet. Děkujeme.

Nejnovější články na našem portálu

květen 24, 2023 2227
Pluto vstoupilo 23.3. do znamení Vodnáře, kde bude do 11.6.2023 do 11:46 h a jsme tak svědky...
květen 18, 2023 1394
21. 5. 2023 v 9:09 vstoupí Slunce do znamení Blíženců, kdy budeme chtít být blízko spřízněných...
květen 01, 2023 3111
Dne 5.5.2023 v 19:33 h nastává na 14. stupni vodního znamení Štíra úplněk a současně polostínové...
duben 24, 2023 2296
„Je třeba vidět, že lidská duše, ačkoliv vyplňuje celé tělo, přece jen má své zvláštní sídlo v...
duben 19, 2023 1483
20.4. 2023 v 10:14, krátce po novoluní v Beranu (ráno v 6:12), vchází Slunce do znamení Býka,...
duben 16, 2023 1269
Dne 20.4.2023 v 6:12 h nastane na 29. stupni ohnivého znamení Berana druhé novoluní v tomto...
březen 29, 2023 1807
Celý život se topím v dříve nepřiznávaném, poslední roky však už zcela naplno prožívaném a...
březen 25, 2023 2669
„Pokud chcete najít tajemství vesmíru, přemýšlejte z pohledu energie, frekvence a vibrace“. –...
březen 19, 2023 1341
21.3.2023 v 18:22 h, PLEJÁDSKÝ TRANSFORMAČNÍ PORTÁL. Dne 21.3.2023 v 18:22 h nastává na nultém...
březen 17, 2023 1424
20.03. 2023 ve 22:25 vstoupí Slunce do znamení Berana a touto událostí bude skutečně odstartován...
březen 05, 2023 2056
Dne 7.3.2023 v 13:40 h nastane na 16. stupni zemského znamení Panny úplněk. Březnovému úplňku se...
únor 27, 2023 5788
„Určitými kuřidly, dle hvězd sestavenými, lze velmi mnoho vykonati, neboť silně povzbuzují vzduch...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 1792545
Věřím, že každý se někdy zarazil nad časem (čísla na hodinách, to ale není čas…), který na sebe...
4 listopad 2019 512737
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
16 leden 2016 444100
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
30 září 2020 352684
V České republice je to bohužel často pravda, jelikož patříme na první místa v evropském žebříčku...
1 prosinec 2020 285413
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
2 prosinec 2019 274582
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
27 říjen 2018 269422
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
17 červenec 2020 251722
Proč tato nemoc rapidně mezi lidmi narůstá? Proč tomu tak je skrz naší duši?? DUCHOVNÍ PŘIČÍNA:...
12 prosinec 2020 239411
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
3 srpen 2019 238352
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
13 duben 2020 234977
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
30 květen 2022 234070
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
29 srpen 2021 212493
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
7 leden 2018 202496
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
17 září 2020 184700
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 182541
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
30 září 2019 181488
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
6 prosinec 2018 174322
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
23 září 2019 164129
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
25 listopad 2020 161641
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
13 srpen 2022 159436
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 140826
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 126554
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 122961
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...