Intuitivní Astrologie: Velká astrologická předpověď na květen 2022

Kosmické energie května budeme vnímat jako těžké a nahuštěné. Ve Vesmíru bude vířit tolik energetických vlivů, že budeme muset podniknout kroky navíc, abychom si udrželi naší energii a udrželi se ve stavu rovnováhy a vyrovnanosti. Dvě hlavní astrologické události měsíce jsou Zatmění Krvavého Měsíce a přesun Jupitera po dvanácti letech do Berana.

Zatmění Krvavého Měsíce je úplné zatmění Měsíce v Úplňku, které vyvrcholí 16. května. Zatmění Krvavého Měsíce je to nejsilnější, co se týče hustoty a hojnosti energie, co můžeme zažit. Ztělesňuje totiž velmi silnou a mocnou transformaci. Tyto události jsou vysoce prorocké a mohou aktivovat smlouvu Duše a přinést situace, které nás katapultují do další úrovně naší evoluce. Někdy je to velmi náhlé a nečekané. Není však pochyby, že mi všichni pocítíme efekt a vliv Zatmění.

Jupiter se přesune do Berana a tím nastaví a ovlivní vše, co budeme po většinu roku zažívat. Jupiter vstoupí do Berana 10. května a zůstane tam až do října, kdy se zase na chvíli vrátí zpět do Ryb. Jelikož je Jupiter největší planetou Sluneční soustavy, budeme dozajista vnímat to, když se posune do jiného políčka zvěrokruhu. Jupiter v Beranu přináší čerstvou energii na úrovni kolektivního vědomí a nabádá nás k přemýšlení o nových začátcích. Tato energie je vysoce činorodá a inovativní. Můžeme se cítit přetažení a za hranicí našich limitů. Jak unavení, tak natěšení z jakékoliv transformace, která k nám směřuje. Je také dost možné, že v některých oblastech našeho života dojde tento měsíc k uzavření a dořešení témat, které jsme dlouhou dobu řešili.

Jelikož se bude objevovat a plynout tolik energií, projdeme si klíčové astrologické události měsíce května. Jinak je ale především květen měsíc, kdy bude docházet ke změnám a bodům obratu.

2. května – Venuše vstupuje do Berana

Jakmile Venuše vstoupí do Berana, na kosmické nebi se objeví vysoce podporující energie pro práci s manifestací a nastavování záměrů. Jelikož je květen velký a výrazný měsíc, tak se bude jednat o vhodný čas k přípravě na zbytek měsíce a nastavování záměrů, které primárně souvisí s vaším dobrem a blahobytem. Naplánujte si odpočinek, sebepéči a dobijte svojí energii. Pokud máte pocit, že váš talíř je moc těžký a plný, bude právě vhodný čas na vytváření místa, abyste lépe zvládali úroveň vašeho stresu.

10. května – Merkur se stává retrográdní

Merkur se podruhé v roce stává retrográdní ve vzdušném znamení Blíženců a skončí v zemském znamení Býka. Tato událost se stane mezi dvěma zatměními, tedy zatměním 30. dubna a nadcházejícím zatmění Krvavého Měsíce. To zesílí jeho energii a díky nim budeme mnohem citlivější vůči jeho energiím. Merkur je planeta komunikace, smluv, cestování a našeho mentálního stavu. V mytologii byl Merkur považován za posla Bohů. Když se Merkur stane retrográdní, nebo se dostane do podsvětí, jak tomu říkali staří astrologové, jeho energie se stává více vnitřní a proudí dovnitř nás, což v nás může vyvolávat vnitřní potřebu přemítání a sebereflexe. Ze stínů se mohou k našemu uvědomění prodrat informace, intuitivní vhledy nebo zprávy z duchovních sfér. Budeme pobízeni k tomu, abychom využili tuto energii ke zpomalení a ohlédnutí se zpět, vše hluboce promyslet, než se rozhodneme na naší cestě pokračovat. Merkur přestane být retrográdní 3. června. A právě až do této chvíle může trvat plné uvědomění a pochopení toho, co bylo skryto a nalezení způsobu, jakým pokračovat na naší cestě v záři nově nabitých zkušeností a informací.

10. května – Jupiter vstupuje do Berana

Jedna z největších kosmických událostí měsíce a celého roku. Jupiter zůstane v Beranu až do 28. října, kdy se opět na moment navrátí do Ryb. Poté se opět vydá po cestě do znamení Berana a vstoupí do něj v den Zimního Slunovratu, tedy 21. prosince. Jupiter v Beranu přináší mnohem více nezávislosti, inovace a větší podnikavou náladu do kolektivního vědomí. Beran je znamení, které je spojováno s novými začátky, takže můžeme mít pocit, že se věci posouvají jinam a dochází ke změnám. Obzvláště od začátku pandemie, došlo pro spoustu lidí k mnoha změnám. Na osobní úrovni, může být Jupiter v Beranu velice motivační a nabuzující. Využijte tuto energii, abyste si doplnili hrnek, udělali si čas na posun a postarali se o své fyzické tělo.

16. května – Zatmění Krvavého Úplňku ve Štíru

Zatmění Krvavého Měsíce je úplné zatmění Měsíce v Úplňku. Název Krvavý získává proto, že získá načervenalou barvu. Zatmění Krvavého měsíce je velice mocná událost. Ztělesňují totiž zakončení a uzavření. Mohou také odhalit informace, které byli předtím skryté. Jsou to body, kdy se aktivují smlouvy Duší a je nám dána možnost podniknout kvantový skok do další kapitoly naší evoluce. Naše vědomí se většinou posune a když odezní energie Zatmění, máme tendenci být schopni vidět věci v novém světle. Jelikož Zatmění spadá pod znamení Štíra, budou transformativní energie zesílené. Můžeme také přemítat o cyklech smrti a znovuzrození, které se během našeho života událo, nebo můžeme skrze jedno projít. Jen mějte stále na paměti, že vše na světě je dočasné. Jakmile se prach usadí, budeme schopni vidět vyšší smysl v tom, co se událo.

16. května – Algol a Slunce

Algol je jedna z nejznámějších hvězd v astrologii, avšak její reputace je velmi zavádějící. Algol ztělesňuje sílu, kterou získáme, když projdeme několika kapitolami, nebo částmi našich životů. Algol je také blízce spojena s mýtem o Medúze. Medúza začala jako Bohyně Věštců, ale nakonec byla proměněna v gorgonu s hlavou plnou hadů. Nicméně skrze tuto transformaci se stala mocnější. A to je právě esence Algoly. Učí nás najít sílu a moc, bez ohledu na to, jaká transformace se nám udála. Algol se mezi 16. a 18. květnem zarovná se Sluncem a vznikne tím mocná kombinace. Pokuste se propojit s ochranou, sílou a mocí, kterou přináší. Zkuste využít její energie, jako připomínku, že navzdory jakýmkoliv změnám, kterými procházíte, se můžete stát silnějšími. Algol napomáhá budovat sílu, zvyšovat sebevědomí a dostat se více a snadněji do své ženské síly. Může také zesilovat duchovní schopnosti a můžeme jí použít k vyčištění negativity z našeho energetického pole. Využití energie Algoly v pozitivním slova smyslu, nám pomáhá přepsat její historii a vyzářit nové světlo na temnou ženskou stránku. Raději než na ní pomýšlet, jako na známou hvězdu, spojenou s hororem, podívejme se na ní, jako takovou, jaká já. Hvězda transformace, probuzení, ochrany a získávání vlastní síly.

20. května – Slunce se zarovná s Plejádami

Plejády jsou také synonymem cyklů smrti a zrození, takže to bude rozhodně zajímavé téma. Vypadá to, že jsme Vesmírem podporování k uctění a uvědomění si, že nic skutečně neumírá, jen změní stav z jednoho na druhý. Plejády jsou také domovem vysoce pokročilé mimozemské rasy a když se Slunce zarovná s hvězdami Plejád, můžeme od těchto bytostí snadněji získat duchovní informace a léčivé energie. Mnoho z nás se cítí napojeno na Plejády. Jejich energie jsou často vidět jako fialové světlo, takže pokud chcete nějaké energetické informace, nebo léčení, zavolejte si na pomoc fialové světlo a pracujte s galaktickými léčivými paprsky, které sem budou plynout.

21. května – Začíná období Blíženců

Slunce se pohybuje ze zemského znamení Býka do vzdušného znamení Blíženců. Merkur, jako vládnoucí planeta Blíženců je retrográdní, takže se na počátku mohou zdát energie trošku pomalé a vleklé. Můžeme být ze všech těch kosmických aktivit unavení. Jelikož jsou Blíženci vzdušné znamení, můžeme udělat něco pro to, abychom zklidnili mysl, pročistili jí a věnovali pozornost vlastní intuici. Symbol Blíženců jsou dvojčata. Jedno je smrtelné, druhé je nesmrtelné, což ztělesňuje rovnováhu mezi lidskou stránkou a tou duchovní. A právě během tohoto období, bude důležité, tyto dva stavy přivést k sobě a nastolit mezi nimi rovnováhu.

24. května – Mars vstupuje do Berana

Mars vstupuje do svého vládnoucího znamení Berana, čímž posílí svojí energii. Nyní máme v Beranu Jupiter, Venuši a Marse. To naplní kosmické nebe vlnami silné a ohnivé energie, což pro nás může být příjemná změna. S touto ohnivou energií se můžeme lehce namotivovat k tomu, abychom započali něco nového, přivítali nové začátky a přijali změny, které se odehráli. Mars v Beranu nám také může přinést posílení a stimulaci energie. To nás pak nabudí a tím se snáze zbavíme jakýchkoliv úzkostí a budeme mít potřebu postarat se o svá fyzická těla.

28. května – Slunce se zarovná s Aldebaranem

Aldebaran je jedna z nejšťastlivějších hvězd na našem nebi. Je považována za jednu z Královských hvězd a když se zarovná se Sluncem, můžeme snadněji cítit jeho energii. V šamanské astrologii je považován za Stříbrnou bránu neboli portál, skrze které sestupují Duše na Zemi. Pokud to bereme v souvislosti s tématem transformace, Aldebaran obsahuje energii, která nám pomůže transformovat naši mysl do vyšších stavů vědomí a nakonec do stavu osvícení. Může zesílit naše mentální kapacity, inteligenci, paměť a schopnost udržet informace.

30. května – Novoluní v Blížencích

A abychom uzavřeli už takto náročný a rušný měsíc, zakončíme ho Novoluním v Blížencích. Toto Novoluní přinese zakončení období Zatmění. A jak se portál Zatmění uzavře, energie se zklidní a zlehčí. Během Novoluní můžeme vnímat novou svěží energii. Můžeme také vnímat, jak se naše mysl otevřela k přijetí nových nápadů a uvolnění jakýchkoliv myšlenek spojených se lpěním. Můžeme také cítit, že se naše lidská a duchovní stránka dostala do rovnováhy a sebepřijetí.


Text: Tanaaz / www.foreverconscious.com

Překlad: Ondřej Brož / www.ondrejbroz.comNejnovější články na našem portálu

květen 24, 2023 2238
Pluto vstoupilo 23.3. do znamení Vodnáře, kde bude do 11.6.2023 do 11:46 h a jsme tak svědky...
květen 18, 2023 1402
21. 5. 2023 v 9:09 vstoupí Slunce do znamení Blíženců, kdy budeme chtít být blízko spřízněných...
květen 01, 2023 3114
Dne 5.5.2023 v 19:33 h nastává na 14. stupni vodního znamení Štíra úplněk a současně polostínové...
duben 24, 2023 2304
„Je třeba vidět, že lidská duše, ačkoliv vyplňuje celé tělo, přece jen má své zvláštní sídlo v...
duben 19, 2023 1484
20.4. 2023 v 10:14, krátce po novoluní v Beranu (ráno v 6:12), vchází Slunce do znamení Býka,...
duben 16, 2023 1269
Dne 20.4.2023 v 6:12 h nastane na 29. stupni ohnivého znamení Berana druhé novoluní v tomto...
březen 29, 2023 1809
Celý život se topím v dříve nepřiznávaném, poslední roky však už zcela naplno prožívaném a...
březen 25, 2023 2672
„Pokud chcete najít tajemství vesmíru, přemýšlejte z pohledu energie, frekvence a vibrace“. –...
březen 19, 2023 1341
21.3.2023 v 18:22 h, PLEJÁDSKÝ TRANSFORMAČNÍ PORTÁL. Dne 21.3.2023 v 18:22 h nastává na nultém...
březen 17, 2023 1426
20.03. 2023 ve 22:25 vstoupí Slunce do znamení Berana a touto událostí bude skutečně odstartován...
březen 05, 2023 2058
Dne 7.3.2023 v 13:40 h nastane na 16. stupni zemského znamení Panny úplněk. Březnovému úplňku se...
únor 27, 2023 5791
„Určitými kuřidly, dle hvězd sestavenými, lze velmi mnoho vykonati, neboť silně povzbuzují vzduch...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 1792765
Věřím, že každý se někdy zarazil nad časem (čísla na hodinách, to ale není čas…), který na sebe...
4 listopad 2019 512739
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
16 leden 2016 444104
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
30 září 2020 352689
V České republice je to bohužel často pravda, jelikož patříme na první místa v evropském žebříčku...
1 prosinec 2020 285417
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
2 prosinec 2019 274590
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
27 říjen 2018 269422
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
17 červenec 2020 251727
Proč tato nemoc rapidně mezi lidmi narůstá? Proč tomu tak je skrz naší duši?? DUCHOVNÍ PŘIČÍNA:...
12 prosinec 2020 239414
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
3 srpen 2019 238359
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
13 duben 2020 234998
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
30 květen 2022 234078
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
29 srpen 2021 212493
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
7 leden 2018 202503
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
17 září 2020 184702
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 182542
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
30 září 2019 181490
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
6 prosinec 2018 174325
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
23 září 2019 164130
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
25 listopad 2020 161642
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
13 srpen 2022 159439
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 140829
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 126558
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 122963
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...