Cintamani: Mimozemský kámen, který pochází z hvězdného systému Síria

„Je nutné zvyšovat svůj duchovní, psychický a energetický potenciál, který bude sloužit spolehlivým ochranným štítem proti mocným Kosmickým paprskům v nastávajícím období změn“.

Legendy z východní Asie a Tibetu vypráví o tajemném kameni „Čintámaní“, který byl v dávných časech přivezen na Zemi ohnivým hvězdným koněm Lung-tao ze souhvězdí Orion. Jiná verze této legendy hovoří o původu kamene Čintámaní ze Síria. V sanskrtu je pojem Čintámaní překládán jako „božský kámen měnící vědomí“. Jedná se o složeninu o dvou prvcích: čintá – s významem, myšlenka, přání, touha, starost, péče a mani – klenot, cennost. Dohromady tedy „klenot přání“, „klenot myšlenek“ apod. Můžete se setkat s názvy Cintamani, Cintanami, Čintámaní, Čintamani atd. – jedná se o totéž.

Podle původní tibetské legendy byly části kamene Čintámaní rozmístěny na některých místech Země a ta se v pozdějších časech stala rozvinutými centry vývoje lidské civilizace. Jeden z úlomků vlastnil atlantský císař Tazlavoo, který proslul svými nadlidskými schopnostmi a byl považován za posla bohů, jiný je uložen v Tibetu a jeho střežení bylo hlavním úkolem dalajlámů, další kus byl původně umístěn v Kašmíru a pověst vypráví, že jej s sebou odnesli Hebrejové do Palestiny. Konečně poslední z Čintámaní má být dosud uložen ve středu Evropy.

Říkalo se, že byl vyřezán z minerálu černé barvy s blýskavými pruhy a původně vypadal jako mnohostěn. Zároveň se vypráví, že se nejedná o obyčejný kámen. Vědci by nebyli schopni plně ho prozkoumat, protože v časoprostoru, vnímaném lidmi, existuje pouze z části. Kámen je symbolem krystalizovaného duchovního ohně, pozitivních vlastností ducha – trpělivosti, odvahy, laskavosti, věrnosti, lásky atd.

V energetickém a duchovním prostředí Síria se nachází domov „Velkých učitelů“ našeho lidstva

cintamani

Sírius se nachází v souhvězdí Canis Major, které je také známé jako souhvězdí „Velkého Psa“. Tato hvězda je více jak 20x zářivější než naše Slunce a je také 2x hmotnější. V noční době je Sírius nejjasnější hvězdou na obloze a jeho bílo namodralá záře byla sledována našimi předky od samotného úsvitu času lidské civilizace. Není tedy divu, že Sírius byl ctěn prakticky všemi civilizacemi. Artefakty starověkých civilizací vypovídají o tom, že Sírius měl obrovský význam v astronomii, mytologii i okultismu. Mysterijní školy o Síriu hovořily jako o „hvězdě za hvězdou“. Narážely tak na zvláštní energetické a zřejmě i duchovně evoluční spojení mezi naším Sluncem a Síriem. Pokud je sluneční záření a teplo Slunce odpovědné za udržení živého fyzického světa na naší planetě, pak Sírius byl vždy považován za patrona a mentora duchovního světa všech živých forem uvnitř naší sluneční soustavy. Jeho světlo bylo považováno za „duchovní světlo“ na rozdíl od světla Slunce, které osvětluje fyzický svět, který byl a je považován za prostředí „velké iluze“.

Kámen Čintamani je v současné době největším vibračním kamenem působícím na Zemi

„Nechme na nás kameny působit, jsou našimi průvodci životem a transformací. Propojují nás s energií, která proudí na matku Zemi z Galaktického centra a Světelné rady, kde se nacházejí všichni mistři a učitelé“.

Naše spojení s energiemi Země lze názorně předvést na léčivých schopnostech kamenů. Každý minerál má svou jedinečnou molekulární vibraci, která dokáže ovlivnit a zesílit energetické vibrace čaker. Jakmile se duchovní tělo uzdraví, fyzické tělo se s tímto zdravím a rovnováhou musí sladit. Pro mnoho lidí disponují krystaly silou, která spouští samouzdravovací schopnost těla navzdory tomu, že se věda k tomu staví skepticky.

Kámen Čintamani vznikl po dopadu těles z Vesmíru na Zemi z hvězdného systému Síria, po explozi planety v tomto souhvězdí. Jedná se o kámen bez hranic a bez omezení. Díky tomu účinkuje mimořádně rychle a s obrovskou silou. Pomáhá pravdě, odráží jednotlivé lidské vlastnosti a nemilosrdně odhaluje trhliny. Umožňuje důkladné a do hloubky jdoucí léčení duše. Také pomáhá při cestách do minulých životů, kde dokáže vyléčit „hnisající“ emoce a traumata, jejichž vliv přetrvává až do současnosti. Je to silně ochranný kámen vytvářející štít proti všemu negativnímu. Pohlcuje negativní energii z okolního prostředí a ve chvílích, kdy je to třeba, dokáže posilovat svého nositele. Přináší pomoc vysoce citlivým lidem.

LÉČEBNÉ VYUŽITÍ – Největším darem je možnost vhledu do příčin nerovnováhy. Napomáhá strávit vše, co je těžko přijatelné. Současně usnadňuje i fyzické trávení. Zbavuje organismus toxických látek, odstraňuje bloky a napětí jak ve fyzickém, tak i v jemnohmotném vyšším těle. Snižuje bolest při artritidě, problémech s klouby, křečích a zraněních. Má vynikající vliv na krevní oběh.

Buďte si vědomi toho, že Cintamani zvětšují a odhalují jakoukoli temnotu ve vás!

Před tímto kamenem nelze nic zatajit! Tím, že umí nabídnout způsob, jak se zbavit všech destruktivních a oslabujících vlastností, nás podněcuje k dalšímu růstu a během celého procesu nám poskytuje stabilní podporu. Pro mnoho lidí může být příliš velká síla kamene nezvládnutelná a raději by měli dát přednost jemněji působícím kamenům. Mimořádně účinným pomocníkem je pro terapeuty a poradce, neboť není pouze nástrojem umožňujícím proniknout k jádru problémů, ale rovněž kamenem schopným odebírat energie, které v důsledku těchto problémů vznikají.

Kámen Cintamani zesiluje to, co v člověku dominuje! Vynáší na povrch narušenou rovnováhu a stinné vlastnosti. Zvýrazňuje veškeré negativní energie, které lze díky tomu plně prozkoumat a poté odstranit. Vaše sny mohou začít být živé a intenzivní a nemusíte z toho dobře spát, pokud budete mít kameny u postele, nebo je budete mít blízko místa, kde odpočíváte.

Podle některých zdrojů je velmi nebezpečné nosit kámen, který vydává vibrace Temnoty…

Masatoshi Takeshita (japonský alternativní spisovatel a terapeut) se vyjádřil k závažnému problému, který probíhá již několik let. V čem spočívá? Našla se spousta lidí, kteří začali tyto kameny zakopávat do země na důležitých energetických místech tak, aby kameny tvořily tvar květu života, tedy pravidelnou mřížku. Masatoshi o problému píše takto: „Dostal jsem fotku kamenů Cintamani. Každý kámen emituje velmi špatné vibrace, vibrace absolutní temnoty. Proč se lidé domnívají, že kámen emitující vibrace Temnoty, naplněný tak destruktivní energií je „svatým kamenem“? Toto je první otázka, kterou si kladu. A mám další otázku: Proč explodovala planeta, odkud pocházejí kameny Cintamani? To je důvod, proč vždy varuji: Držte se dál od temnoty. Zdá se však, že mnoho lidí, kteří se nazývají „pracovníky a válečníky světla“, je v důsledku toho chytře navedeno k tomu, aby pomohli temnotě.

Existuje mnoho různých krásných způsobů, jak můžeme změnit naše životy a tento svět. Můžete provádět trvalé změny ve prospěch všech. Nepotřebujete na to kámen, nebo něco jiného. Jste krásná silná milující lidská bytost. Zapomněli jsme, jakou moc máme sami o sobě! Kdybychom se jen více milovali, věděli bychom to.

Při výběru léčivých kamenů věřte srdci a své vlastní intuici

Nejvhodnější způsob výběru je podle vlastní intuice. Kámen, který Vás osloví jako první, často bývá ten správný. Kameny si totiž vždy hledají své budoucí majitele a ne naopak. Proto si v podstatě nevybíráte kámen Vy, ale on si vybírá Vás! Něčím nepopsatelným člověka podvědomě přitahuje, protože tajemství, která jsou v minerálech ukryta, nebyla dosud zcela odhalena. Věřme tedy svému srdci a své intuici. Rozum nechme stranou!

Zprávy (vibrace) od léčivých kamenů jsou jemné a chce to více nastražit „uši vnímavosti“. Postupně budete tuto energii vnímat podobně silně a samozřejmě, jako třeba vodu v dlani. Čím více dáte léčivým kamenům prostor a otevřete jim cestu do svého nitra, tím více vám budou pomáhat. Říká se, že léčivé kameny ve Vás odkrývají to nejlepší, co ve vás dřímá, ukazují vaše pravé já bez ega a bez povrchních „masek“. Mějte je za své přátele a pomocníky a děkujte jim za jejich pomoc a vedení. Oni vaši vděčnost „uslyší“.


Nejnovější články na našem portálu

srpen 12, 2022 2742
Přišel mi dotaz: jak vnímáte strach z bolesti, proč před ní utíkáme a nedovolíme si ji prožít?...
srpen 11, 2022 1243
Zamyslete se nad tím, co se objevilo kolem 14. června, kdy svítil Super Úplněk. Právě od června...
srpen 10, 2022 213
„Když se dožne žito, ječmen a pšenice, slaví se dožínka (dožínky, obžínky, dožatá, dóženek)“, tedy...
srpen 09, 2022 291
„Vážným krokem obchází hrad se svazkem klíčů za pasem, otvírá a opět zavírá tu či onu komnatu, a...
srpen 08, 2022 17320
Dne 12.8.2022 v 3:35 nastane na 19.stupni vzdušného znamení Vodnáře úplněk. Uzavírá se nám Lví...
srpen 07, 2022 108906
Já vím, jsem žena, měla bych psát o ženských touhách, ale právě proto, že mám denně na terapiích...
srpen 05, 2022 13579
„Pokud má dívka akné, neměla by chodit na slunci, protože se jí udělají pigmentové skvrny. „ Řekla...
srpen 03, 2022 817
Již od dávných časů lákalo člověka tajemství vzniku „Slunečního kamene, jantaru“ . Jeho vznik...
srpen 02, 2022 16272
Vítejte v srpnu. Nejdříve si řekneme krátké shrnutí nadcházejících událostí a pak se ponoříme do...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 1494869
Věřím, že každý se někdy zarazil nad časem (čísla na hodinách, to ale není čas…), který na sebe...
4 listopad 2019 509209
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
16 leden 2016 436521
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
30 září 2020 347925
V České republice je to bohužel často pravda, jelikož patříme na první místa v evropském žebříčku...
1 prosinec 2020 275666
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
27 říjen 2018 266664
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
2 prosinec 2019 266285
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
17 červenec 2020 242261
Proč tato nemoc rapidně mezi lidmi narůstá? Proč tomu tak je skrz naší duši?? DUCHOVNÍ PŘIČÍNA:...
12 prosinec 2020 236303
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
30 květen 2022 226533
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
3 srpen 2019 223086
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
29 srpen 2021 208597
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
13 duben 2020 203294
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
7 leden 2018 195023
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
17 září 2020 182635
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 180615
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
30 září 2019 173000
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
6 prosinec 2018 171696
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
25 listopad 2020 159326
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
23 září 2019 159029
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
15 duben 2022 154055
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 138576
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 124319
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 121546
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...