Taisha Tauma: Pomsta dětských démonů

V praxi se setkávám s agresivními dětmi. Koušou, škrábou, ječí, vztekají se div je neklepne, mlátí sebou o zem, rodičům nadávají a to dokonce "zabiju tě". Byla jsem toho nejen svědkem, ale dokonce jsem dostala kopanec do břicha, když se takové milé dítko rozhodlo, že prostě půjde nahoru do bytu a já ho na schodech chytla za ruku, že to teda nepůjde. Což bylo asi páté NE, plně ignorované samozřejmě. Dostala jsem koňáka do břicha. Rodiče nic nedělali. Co by se namáhali. Bohužel taková výchovná jednou za život moc nespraví. Dítě se zmítalo dál a ječelo. Nebylo po jeho, rval se dál nahoru s plnou silou. A takových obrázků jsem už viděla opravdu hodně. A všechny děti měly jedno společné. Rozbitou rodinu, manipulativni prarodiče, kteří buď programovali dítě rovnou, proti matce, otci a druhým prarodičům, nebo cíleně zasahovali do života svých dospělých dětí (rodičů malého agresora). Mohla bych popisovat jednotlivé případy, ale bylo by to zbytečné. Důležité je, proč se ty děti zmení v malé démony.

Mstí se. Naše naivní predstava, že dítě neví co je msta, způsobuje jen jeden úhel pohledu. Dítě se mstí a to velmi záludně. Malé dítě už taky moc dobře ví, kam udeřit, kde má kdo jakou slabinu. Třeba děti rozvedených rodičů často pláčou u tatínka, že nechtějí domů k mamince a u maminky dělají totéž, akorát nechtějí k tátovi. Poštvou pak ty dva dospělé kohouty proti sobě a rozpoutají válku. Kterou nevyhraje nikdo. Ale to dítě neřeší, tak daleko nedohlíží, ostatně tak jako rodiče. Kdyby dohlíželi a nebyli by egoušci, dítě by nemělo šanci dělat takové manipulace. Dítě vzešlo z rodičů. Má jejich rysy a je spojeno aurou nejen s matkou do cca 12-14let (to je zdravý náhled). V realitě často platí, že ani 30 letý člověk nevrátil ostří rodičům a ti s ním smýkají dál a ničí jeho šance na normální život. Resp.to rodiče si nevzali zpět ostří (později vysvětlím).

A tak staří manipulují "mladými" a tím i vnoučaty. Jako když prarodiče vzali do výchovy dítě od mladé matky, která měla problémy a potřebovala se z nich dostat. Když to zvládla a sháněla si bydlení, aby si mohla dítě vzít k sobě, stáří tam vždy zavolali a pomluvili ji tak, že o bydlení přišla. Vnouče se pak měnilo v maleho démona. Pomsta starým byla v rozjezdu. A upřímně, dobře jim tak.

Stejně tak funguje, když prarodiče za zády dospělých dcer a synů manipulují dětmi (vnoučaty) , tahají je k léčitelům a chtějí zasahovat i do svych dospělých dětí pokoutně. Vše za zády a nebo je z toho odstraní tak, že jim neumožní, aby byli účastni. Je to podvod, znásilnění a temná manipulace. Dítě pak začne kousat, ječet, rozbijet věci, vyhrožovat likvidací. . Řve vlastně, že se mu to nelíbí. Co jiného má taky dělat? Copak by ho dospělí poslouchali? Nakonec za to může samozřejmě třeba ten léčitel, to on dítě rozbil.....lidé nechtějí nést odpovědnost za svoje životy, za hnus který si pěstují. Je třeba to hodit na kohokoliv, i kdyby to byla chudák sousedka s tím zlým pohledem.

Jenže odpovědnost je vždy v rodině. Bordel je vždy v rodině. Dítě se mstí jim. Snaží se upoutat pozornost, aby těm dubovým palicím došlo, že nesouhlasí.

Dítě také necítí bezpečí v rodině! O to je to horší. Dospělí nestojí ve svých rolích. Babička utlačuje do pozadí buď dceru a krade jí roli matky (ona to zvládne líp) nebo synovi (je to trouba vzal si tu krůtu, co se nechce tchýni podřídit). Paradoxně, pokud se na tom podílí i děda, je to většinou protože je řízený svou manželkou (babičkou) a té se naučil už dávno neodmlouvat. Měl by peklo. Nepostaví se jí, protože mu už dávno vzala i jeho roli. Je to taková temná královna, jako z pohádky.

Ale ne vždy jsou v tom prarodiče. Jak jsem zmínila, kdyby fungovali rodiče, bylo by všechno v pořádku. Jejich malá tajemství (nevěry) i velké boje (výčitky, vydírání, agrese, hádky, tichá domácnost....) to vše dítě podemílá jako břeh řeky. Až se utrhne.

Ojediněle se stává, že je dítě posedlé. Léčitelé často čistí imaginární duchy jen aby nemuseli říct "je něco špatně u vás doma". Tím se každopádně věc nevyřeší. A i kdyby bylo dítě atakováno nejakou mocí, je to zase odraz rodiny, která neposkytuje bezpečnou uzavřenou energii.... Kruh bezpečí....Jen velmi výjimečně jde o dítě šamanského typu, ale to se pak aspekty najdou všude. V kabale jména, data narození, v astrologii. S tím se musí pracovat jinak. Projevy takového dítěte jsou ovšem jiné! Pláč, noční můry, neviditelní přátelé, psotníčky, vydávání zvuků v transu, náměsíčnost.... To už je, ale na jiné povídání.

Slíbila jsem vysvětlit "ostří". To je tak. Dítě se narodí a dostává od rodičů ostří. Je to typ energie, kterou má na růst. V pubertě by si rodiče měli rituálně vzít zpět ostří. Dítě se tak musí postavit na vlastní nohy, tedy vyspívá, zraje, osamostatní se. Rodiče zesílí, aby mohli obrátit pozornost ke svému životu, vždyť dítě brzy vyletí z hnízda.... Mělo by.

Pokud narazíte na takového malého démona, hledejte v rodině. A počítejte s tím, že vám část lidí neřekne o svých tajnostech. Budou tvrdit, že u nich je všechno v podstatě v pořádku. Pak mají smůlu. Dítě bude likvidovat je, ne vás. To by si měli uvědomit. Lidé si neradi přiznávají, že boje s tchýní, tiché přehlížení nevěr, řevnivost, neodpuštění a výměny rolí, způsobují zrovna tohle peklo. Odpovědnost, ale nesou oni sami, ne vy, ne učitelé, ne psychologové.

Těm, kteří to chtějí řešit, doporučte konstelace, případně dle svého uvážení. Spolupracovat musí celá rodina!

Dál bychom mohli pokračovat malými šikanátory. Ti to neobrací proti rodině, ale proti spolužákům. "Těm slabším". Tedy většinou proti dětem, co mají doma lásku. To šikanátor závidí. Když on to nemá, tak oni taky ne. I v tomto případě by měli být hnáni k odpovědnosti oba rodiče a prarodiče. U nás to je teď tak, že agresor je nezletilý a ze školy ho nesmí vyhodit. Rodiče nelze donutit k řešení "rozmazlence". Ustoupit musí šikanované dítě. Tam je třeba s ním pracovat tak, aby si uvědomilo, že bylo terčem útoku pro svou sílu, ne naopak.

Karma si srovná zbytek v budoucnu. Šikanátoři končí na drogách a v kriminále. Rodiče tomu neutečou.

Říkalo se, že je rodina základ státu. Asi proto, to tady tak vypadá. Chceme-li to změnit, musíme začít, jak jinak, než u sebe a své rodiny. Láska je základem. Kde je láska, tam není manipulace, ani zlo. 💞


Nejnovější články na našem portálu

duben 21, 2024 83
19. 4. 2024 v 16:00 vstoupí Slunce do Býka, který zpomalí naši aktivitu, abychom si mohli...
duben 17, 2024 283
- hojnost přichází, když ji přeješ jiným lidem - hojnost přichází, když neposuzuješ tvorbu druhých...
duben 09, 2024 363
měj pevné, stabilní kořeny /stůj pevně nohama na zemi buď v proudu života /řekni ano životu/...
duben 09, 2024 295
„V podzemí zůstává duch místa, a to i přesto, že kouzlo města nad zemí se často pomalu vytrácí a...
duben 03, 2024 2056
Medicinální nebo někdy také funkční či vitální houby, jsou specifické houby s výjimečnými účinky....
duben 02, 2024 321
Místa záhadná, tajemná či obestřená jistým mystickým nebezpečím přitahovala pozornost člověka...
březen 27, 2024 398
Mnoho lidí věří, že jednorožci existovali. Někteří jsou dokonce přesvědčeni, že žijí někde mimo...
březen 23, 2024 1682
20. 3. 2024 ve 4:07 vstoupí Slunce do Berana, prvního znamení horoskopu a otevře nový roční...
březen 19, 2024 755
Studánky, jezírka, louže...- první zrcadla lidí. Ta nejpřirozenější zrcadla, která člověku dala...
březen 11, 2024 759
Tisíce let lidé věří, že postavení Slunce a planet v okamžiku narození každého jedince značně...
březen 08, 2024 3039
Počátky Mezinárodního dne žen sahají do Spojených států amerických poloviny 19. století. V roce...
březen 06, 2024 982
Krystaly jsou mistrovskými díly přírody. Jejich tajuplný třpyt okouzluje člověka od nepaměti....
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 2019814
Věřím, že každý se někdy zarazil nad "časem", tedy lépe řečeno nad čísly na hodinách, která na...
4 listopad 2019 515388
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
20 září 2023 456801
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
1 prosinec 2020 292821
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
28 září 2023 282329
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
3 říjen 2023 272754
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
6 říjen 2023 259282
Ekzémy vyjadřují náš VNITŘNÍ ZÁPAS mezi tím počem toužíme, a tím co ve skutečnosti prožíváme....
13 duben 2020 250864
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
3 srpen 2019 249385
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
12 prosinec 2020 242786
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
30 květen 2022 240581
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
29 srpen 2021 215107
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
7 leden 2018 206537
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
30 září 2019 188094
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
17 září 2020 186459
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 184254
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
6 prosinec 2018 176604
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
23 září 2019 166664
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
25 listopad 2020 163293
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
13 srpen 2022 161048
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 142694
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 128140
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 124499
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...
29 červenec 2022 122454
MIGRÉNY a bolesti hlavy nebo-li náš PAPIŇÁK V HLAVĚ - DUCHOVNÍ PŘÍČINA Bolest z fyzického hlediska...