Kolektivní posun časové osy: Bezprostřední a hmatatelný

Další pozitivní kolektivní posun na časové ose je na spadnutí. Vděčnost všem, kteří se zúčastnili během této brány. Gratulujeme k dobře provedenému úkolu. Tento posun se uskuteční, jakmile vstoupíme do září, dalšího realitu měnícího měsíce v tomto transformačním roce.

Rozklad starého zahrnuje fyzické změny v těchto říších bytí. To by však nemělo být překvapením, ani příležitostí pro senzacechtivost, ani způsobem, jak udržet staré příběhy naživu. Anorganické reality se musí zhroutit, stejně jako se musí zhroutit časové struktury, aby odhalily organickou pravdu přítomného okamžiku. Toto je silná pasáž pro manifestaci z éteru a velká část naší elementární činnosti odráží průchod napříč říšemi. Všechno je zesíleno; rozlišujte, které příběhy (nebo kouzla) podporujete.

ZESÍLENÉ VIZE NOVÝCH HVĚZDNÝCH BRAN A NOVÉ GEOMETRIE

Nacházíme se ve vysoce nabité vlně, která zvyšuje fotonickou hustotu, což převrací naši kolektivní realitu. Pokud zjistíte, že jste zapleteni do vibračně nižšího dramatu, nyní je ten pravý okamžik pro změnu jízdního pruhu. Dejte sami sobě dar zodpovědného stvoření: Cítit to nové, zdůraznit nové možnosti rekvalifikace těla a být vděčný za to všechno.

Pozitivní fotony vytvářejí pořádek, který však může navenek vypadat jako chaos, jelikož se rozpadají anorganické reality. Aplikujte multidimenzionální povědomí na všechno; nižší reality byly z dobrého důvodu nazývány iluzí. Využijte svoji super-sílu Lásky. Vyšší výběr, každou chvíli. Pole srdce se rozšiřuje a odhaluje svár uvnitř. Uvolněte, resetujte, přepněte se do organické reality míru.

Jakmile dojde k organickému přepsání časové osy, očekávejte určitý dozvuk napříč dimenzemi. Neskončí to jen tak rychle, jsme požehnáni, že můžeme být svědky demontáže starého a slábnoucího z našich časových linií. Tento posun zahajuje fázi zrychlené demontáže (což jsme jako kolektiv požadovali). To také urychluje odhalení Nového a implementaci nových systémů.

V srpnu byly otevřeny velké hvězdné brány. Živé, nové a poddajné, dynamické geometrie protékají těmito organickými branami. Rozjímejte o svobodě srdce a epifýze, dostaví se tak menší posílení starých omezujících struktur.

Vzpomeňte si na zprávy z roku 2020 a nechte své srdce prostřednictvím těchto posunů řídit vaše osobní zkušenosti. Jak pravila Gaia; V říši Nové Země nejsou žádné staré příběhy. Odrážejte to ve svém životě a v případě potřeby otočte svůj příběh.

Můžete se cítit vyčerpaní, jak spirálovité, krystalické světlo plazmy zesiluje. Mnoho z nás v příštích několika měsících získá novou úroveň Kristova vědomí, aby stabilizovalo příliv, který nastane v prosinci. Přes naši aktivovanou DNA se stáváme mostem mezi světy.

NÁVRHY PRO ZTĚLESNĚNÍ ZÁŽITKU Z VYŠŠÍ ČASOVÉ OSY

Božská neutralita. Neutrální a schopná se změnit v okamžiku. Zrušte dualistický úsudek o tom, kdo je dobrý nebo špatný. Zaměřte se na to, co si přejete, nahlížejte na vše s pohledem kolektivní lekce. Dostáváme to, na co se zaměřujeme. Rozpoznání na základě srdce, slouží těmto magnetickým posunům a posunům na časové ose.

Vodní dieta. Jedním z nejjednodušších způsobů, jak zvýšit úroveň DNA, získat pozornost a zvýšit svůj světelný kvocient, je 1–3denní vodní hladovění. Jen voda. Půst vyčistí pole, mysl, žlázy (čakry), orgány, buňky a DNA, a proto je to uctívaná duchovní praxe. Posiluje vaše mitochondrie a zametá slabé / zkreslené buňky. Jako vždy, zeptejte se svého těla, Vyššího vedení a průvodce zdravotní péčí, abyste udělali to, co je pro vaši cestu nejlepší. Postupujte podle pokynů; vaše tělo a cesta jsou jedinečné.

Meditace a praktiky nejvyššího záměru. Přiveďte své multidimenzionální JÁ hned ke stolu. Procvičujte zářivou, expanzivní meditaci na úrovni Božství. Zvuk, tónování a světelný jazyk jsou v tomto čase mocnými aktivátory.

Pohybujte svým fyzickým i světelným tělem. Jóga, cvičení, tanec, chůze, cokoli máte rádi. Vibrace Nových kódů svobody musí být vyjádřena - ne pouze přemýšlet o duševní úrovni. Získejte energii v pohybu, takže snadno uvolníte zapletení na časové ose a povzbuzujete novou DNA k opětovnému připojení.

Odpočívejte, dopřejte si spánek, buďte v tomto Novém Světle. Kolektivní posuny na časové ose byly vždy vyčerpávající. Tento rok je silný a ano, je to vyčerpávající. Pro opětovné připojení a oživení naší DNA vyžaduje hluboký odpočinek, spánek, meditaci a přítomnost.

Je to obrovský skok, spojený s výsledky, které se dostaví v prosinci.

Použijte mistrovské dovednosti odpuštění, milosti, vděčnosti, bezpodmínečné lásky a vzestupu v každé myšlence, slovu a skutku. Doopravdy vědět, znamená to udělat. Vědomí jednoty vše odhaluje: vyžaduje to však určitou úroveň transparentnosti, která může být mimo vaši zónu pohodlí. Být viděn a slyšen jako krystalická, světelná a dokonalá bytost, kterou vskutku jste.

Navázat spojení s Gaiou. Jako aktivní účastníci tohoto spoluvytváření Nanebevstoupení, zvyšujeme své tvůrčí schopnosti odblokováním Živé Knihovny. Nejde jen o odhalení toho, kým jsme byli, ale tím, kým se stáváme. S našimi kolektivními změnami se to neustále rozšiřuje. Jděte ven, abyste se vyrovnali a přijímali. Pokud se nemůžete dostat ven, spojte se s rostlinami, zvířaty, dřevem, minerály, krystaly, zvuky přírody, lázněmi epsom / solí a organickými vůněmi ve vašem prostoru.

Předvídejte oslnivost a lesk. Zázraky jsou přirozeným výsledkem ztělesnění čistého ducha. Když se staneme portály našeho Multidimenzionálního JÁ, které ztělesňují pozitivní fotonickou plazmu, naše reality odrážejí krystalické Bytí (a to způsobuje lesklost a třpytivost naší pokožky). Být stvořitelem je velmi odlišný způsob bytí; povzbuzujte se každý den troškou Nového.

Povolná a pružná realita. Organické primární časové osy pracují v toku přítomného okamžiku. Jakmile se stanou snadno dostupnými, nechte své plány poddajné a buďte ostražití vůči vyšším výzvám v srdci.

Kreativita je klíčem k rezonování s realitou Nové Země; aplikujte kreativní řešení na vše, co se představuje na vaší cestě.

Zde je prohlášení pro držitele frekvencí a bran pro přítomný okamžik:

Vyzýváme čisté organické primární časové osy vzestupu ◊, aby přepsaly všechny nižší časové osy a zkreslení, ◊ a poskytly čistou a pravou organickou zkušenost Nanebevstoupení všem ochotným srdcím.
Vyzýváme pozitivní fotonické světlo a krystalickou plazmu kódovanou Zdrojem ◊ k naplnění vesmírných hvězdných bran, Solaris, Gaia, království elementálů a milovaného lidstva, ◊ napříč všemi časovými liniemi, paralelními realitami viděnými i neviditelnými, ◊ aby, byla všechna stvoření očištěna a osvícena, na nejvyšší úroveň, kterou povoluje kosmický zákon.

Otevírám se jako kanál Zdroje, Jediného čistého a pravého Nekonečného Stvořitele, ◊ aby mnou proudilo diamantovo-sluneční světlo zjevení, bezpodmínečné Lásky a očištění ◊ skrz všechny tyto říše, v nejvyšších zájmech všech zúčastněných.

Nařizuji to pod všemi milostmi a silami čistého vědomí Zdroje. Tak to je. Tak se stane.


ZDROJ: http://www.sandrawalter.com/

Sdíleno v dokonalosti nekonečného přítomného okamžiku a vřelé vděčnosti srdce,

Mikai.


Nejnovější články na našem portálu

červenec 08, 2024 4652
„Je nutné zvyšovat svůj duchovní, psychický a energetický potenciál, který bude sloužit...
červen 25, 2024 265
Již antická medicína přisuzovala vodě léčivé účinky. Kromě země, vzduchu a ohně je voda jedním ze...
červen 20, 2024 495
20. 6. 2024 ve 22:51 vstoupí Slunce do znamení Raka a bude následovat Merkura a Venuši, kteří do...
červen 17, 2024 430
V dnešní uspěchané době se stále více lidí snaží najít přirozené způsoby, jak zlepšit své zdraví a...
červen 12, 2024 7512
Viz také. Dermatitida, Zánět, Svědění, Vyrážky, Problémy s kůží EMOCE Cítíte se kontrolováni,...
červen 12, 2024 8957
Může takhle vypadat žena ve své síle? Tak křehce? Zranitelně? Právě proto, že je ve své síle, může...
červen 04, 2024 654
Člověk, který často soudí a kritizuje, vidí všude kolem sebe jen nešťastné a zkažené lidi. Pyšný...
červen 04, 2024 456
„Působí již tím, že jsou. Stojí osaměle a mají zvláštní kouzlo, zvláštní osobitou krásu. A ještě...
květen 22, 2024 556
V poslední době jsem zde četla několik stížností od mužů, kteří si tak trochu hráli do noty, když...
květen 22, 2024 575
Neviditelné záření, které se vyskytuje na určitých místech zemského povrchu, znají lidé již od...
květen 21, 2024 719
20. 5. 2024 v 15:00 vstoupilo Slunce do Blíženců v doprovodu Neptuna v Rybách, který ukáže Slunci...
květen 03, 2024 663
„A jako drží ochrannou ruku nad doly svatí a světice, tak zase podzemní temné hlubiny hlídají a...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 2068351
Věřím, že každý se někdy zarazil nad "časem", tedy lépe řečeno nad čísly na hodinách, která na...
4 listopad 2019 516066
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
20 září 2023 458311
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
1 prosinec 2020 294372
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
28 září 2023 283734
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
3 říjen 2023 273533
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
6 říjen 2023 260553
Ekzémy vyjadřují náš VNITŘNÍ ZÁPAS mezi tím počem toužíme, a tím co ve skutečnosti prožíváme....
13 duben 2020 253517
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
3 srpen 2019 251835
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
12 prosinec 2020 243490
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
30 květen 2022 241727
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
29 srpen 2021 215709
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
7 leden 2018 207294
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
30 září 2019 189509
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
17 září 2020 186836
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 184572
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
6 prosinec 2018 177030
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
23 září 2019 167205
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
25 listopad 2020 163681
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
13 srpen 2022 161430
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 143257
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 128448
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 124963
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...
29 červenec 2022 122958
MIGRÉNY a bolesti hlavy nebo-li náš PAPIŇÁK V HLAVĚ - DUCHOVNÍ PŘÍČINA Bolest z fyzického hlediska...