Alexandr Tóth: Jak poznat, že se jedná o transformační příznak, a ne jiný typ nemoci?

V základu máme v poslední době 3 takové hlavní oblasti, na které se zaměřím (technicky je jich více, ale to už bych tento web musel změnit v encyklopedii):

1.Fyziologická nemoc (somatická - způsobená chováním v určitém prostředí).

2.Psychosomatická nemoc (způsobená stavem mysli a emocemi).

3.Transformační příznak (projev změny při adaptaci na vyšší frekvence).

Příklad příčin u bolesti zad:

Fyziologická nemoc - prochladnutí, neúměrná zátěž při cvičení, špatné sezení a pohyb. Je to vždy přímá fyzická reakce těla na fyzické podněty v prostředí, v kterém se pohybujete a něco děláte. Oprava je teple se oblékat, změnit způsob pohybu a sezení. Tedy změnit zase to fyzické prostředí a chování v něm. Pro uzdravení je důležité změnit vzorec chování, případně samotné prostředí.

Psychosomatická nemoc – probudíte se tak, takže to nemá fyzický důvod (přetížení). Prostě tu najednou nemoc je, protože „včera“ jste např. v mysli a pocitech přijal/a na svá bedra všechnu tíži světa a starosti o zabezpečení v budoucnosti (finanční oblast). Řešením je nějaká terapie, regrese, EFT, kineziologie, SRT apod.

Transformační příznak - objeví se poprvé v čase výkyvu Schumannovy rezonance, kdy se tělo adaptuje na nové frekvence. Tělo potom hodně reaguje při každém zvýšení frekvence z 7.83 Hz na jakoukoliv vyšší frekvenci (dochází k výraznému zhoršení stavu). Tělo se následně může dávat do hromady i několik dnů. Jenomže, mezitím obvykle přijde další výkyv v Schumannově rezonanci a člověk se motá v kruhu. Z toho důvodu je dobré sledovat graf Schumannovy rezonance. Obecně při zvýšení frekvence reagují všechny nemoci, které se v ten čas projeví. Takže člověk ztrácí jistotu, zda to je fyziologické (somatické), psychosomatické nebo transformační. A protože tohle poznat je nejtěžší a současně je nejjednodušší svalit vinu na transformaci, tak si ukážeme 2 typy jednoduché sebediagnostiky a podle toho to bezpečně poznáte. Vyberte si tu, která Vám bude více vyhovovat.

Otestování pomocí Světelných kódů Vesmíru.

Náš svět je tvořen pomocí hologramu (hologram je z řeckých slov holos – úplný a grafie – záznam). Tento prvotní otisk je projevován (promítán) v našem vědomí, kterému říkáme realita neboli Matrix. To celé je stvořeno a tvořeno pomocí světelných kódů Vesmíru. Z pohledu mozku je to jenom nějaké číslo. Opakováním určitého čísla zdrojového kódu dochází k přepsání chybného kódu (reinstalace) - nastává ukotvení správného programu v hologramu a následně i „promítání“ do Matrixu (vědomí). Je tedy možné nahrát si správnou informaci a chybný kód tak změnit. Laicky řečeno negativní životní situace se tím změní na pozitivní. A případný chybný kód nemoci se přepíše kódem správné funkčnosti. Těch kódů je mnoho (na lásku, na očistu potravin, na ochranu, na peníze a hojnost, na přerušení programu, na čakry apod.). Nebudu je sem vypisovat, ale existuje skupina na FB, kde najdete další informace a světelné kódy vesmíru.

V případě potřeby opakujete 3x číselný kód (stačí si ho pomyslet). Aktivuje se tím příslušná vibrace.

Opakujte postupně všechny kódy a vždy po každém vyčkejte pár minut, zda dojde k úlevě. Po tom kódu, po kterém se vám uleví zjistíte zdroj. Samotné následné opakování kódu způsobuje postupné regenerování organismu až do případného stavu uzdravení. To znamená, že při tomto způsobu diagnostiky se zároveň i léčíte. Změny v hmotě vyžadují čas, takže někdy je potřeba kódy na zdraví (hlavně fyziologický) opakovat více dnů za sebou.

Fyziologické nemoci: 997

Psychosomatické nemoci: 369

Transformační příznaky: 898

Prakticky řeknu: „Devětsedevadesátsedum, devětsedevadesátsedum, devětsedevadesátsedum“ a počkám pár minut. Pokud se mi neuleví, tak vím, že to nemá fyziologickou příčinu a říkám potom: „Třistašedesátdevět, třistašedesátdevět, třistašedesátdevět.“ A zase vyčkám. Když se mi nezačne ulevovat, tak pokračuji transformačním kódem: „Osumsetdevadesátosum, osumsetdevadesátosum, osumsetdevadesátosum.“ Dnes už mám odhad, takže když mě něco trápí obvykle rovnou zvolím hned ten správný kód. Není potřeba to pokaždé testovat. A v případě výkyvu Schumannovy rezonance rovnou říkám 898.

Druhá metoda vychází z kineziologie a říká se jí kinezio prstýnek. Variant této techniky je více, ukážu vám jeden z možných způsobů.

Otázka by vždy měla být položena tak, aby odpověď byla buď pravda (ANO) nebo nepravda (NE). Použít to můžete na zjišťování jakýchkoli informací, když chcete zjistit, co máte nastavené v podvědomí.

1. Pokud jste pravák/pravačka, tak spojte palec a ukazováček levé ruky, jako když chcete ukázat OK (leváci spojí prsty pravé ruky).
2. Vezměte ukazovák druhé ruky a vložte ho do kroužku OK tak, aby se neohýbal v kloubu, ale byl stranou ke spojeným prstům (viz obrázek níže).
4. Položte si otázku, na kterou chcete znát odpověď Např.: „Je ten stav/bolest příznak transformace?“
5. Držte pevně spojený palec a ukazováček ruky a snažte se vytlačit prst druhé ruky ven.
6. Můžete si v duchu otázku několikrát zopakovat a pokusit se vytlačit prst ven z kroužku OK (vícenásobné testování).

Pokud Vám to půjde snadno, tak informace je nepravdivá (NE) nebo je v podvědomí uloženého něco jiného, než říkáte. Svaly nemají tonus a jsou nepevné. Prst lehce vytlačíte ven.

V případě, že prsty budou pevné a vysunout prst Vám nepůjde nebo to bude velice těžké, tak v tom případě je tato informace pravdivá (ANO) a máte to tak uložené v podvědomí. Při pravdě je svalový tonus pevný.

Nejprve je dobré provést kalibraci. Zeptejte se na informaci, o které vědomě víte, že je pravdivá a až potom testujte zdravotní příčinu.

Např.:
1. otázka, kdy odpověď je PRAVDIVÁ: "Jsem muž?" (svaly budou pevné, pro mě je informace pravdivá, protože jsem muž).
2. otázka, kdy odpověď je NEPRAVDIVÁ: "Jsem žena?" (svaly budou nepevné, pro mě je informace nepravdivá a prst lehce vystrčím z očka OK ven).

A následně testujte dále. Položte si otázku: Je moje nemoc (místo slova nemoc uveďte, co vás trápí. Např.: bolest hlavy, bolest zad, únava apod.) způsobená xxxxx příčinou?

Je moje nemoc způsobená fyziologickou příčinou? Pokusím se prst vytáhnout, šlo to lehce, odpověď je NE, nepravda.

Je moje nemoc způsobená psychosomatickou příčinou? Pokusím se prst vytáhnout, šlo to lehce, odpověď je NE, nepravda.

Je moje nemoc transformační příznak? Pokusím se prst vytáhnout, nejde to nebo to jde velice ztěžka, odpověď je ANO, pravda.

A potom podle výsledku pracujte se svou nemocí a uzdravte se. Na transformační příznaky platí hlavně, klid a odpočinek. Nechat tělo adaptovat se. Velice vhodné je pít u transformačních příznaků vodu (buňky se detoxikují) a případně si dodat cukry pomocí banánu nebo jiného ovoce. Někteří lidé potřebují prudké uzemnění do hmoty a volí flák masa (přírodní steak). V čase výkyvu Schumannovy rezonance určitě vynechte mouku, cukrovinky a všechno smažené. Já osobně používám světelný kód Vesmíru 898 a do pár minut mě transformační příznaky přejdou.

Přeji Vám hodně zábavy při sebediagnostice a posílám vám Všehoj Vesmíru, kterým je láska. Světelný kód pro posílání lásky je 5x8 (čteme pět krát osm) - je to kód, nikoliv matematický výpočet. Posílat ho můžeme sobě i druhým lidem.

5x8, 5x8, 5x8


Autor článku:  Alexandr Tóth http://www.alexandrtoth.cz

Řídím se pravidlem, že vždy existuje řešení. Někdy změna přijde, když se podíváte na věc z jiné strany, jindy je potřeba přestat na něčem lpět a velice často stačí jenom změnit svoje omezení, které Vás zastavuje od dosažení toho, co si tak přejete.

Jestli chcete, tak můžeme spolu najít řešení té Vaší situace a změnit Vám konečně život k lepšímu. Koučink a terapie, pro mě není povolání, je to můj životní styl.


Simona Lásková - energie sfingy, regresní terapie a předávání vzkazů duší 


Nejnovější články na našem portálu

srpen 11, 2022 661
Zamyslete se nad tím, co se objevilo kolem 14. června, kdy svítil Super Úplněk. Právě od června...
srpen 10, 2022 178
„Když se dožne žito, ječmen a pšenice, slaví se dožínka (dožínky, obžínky, dožatá, dóženek)“, tedy...
srpen 09, 2022 260
„Vážným krokem obchází hrad se svazkem klíčů za pasem, otvírá a opět zavírá tu či onu komnatu, a...
srpen 08, 2022 15242
Dne 12.8.2022 v 3:35 nastane na 19.stupni vzdušného znamení Vodnáře úplněk. Uzavírá se nám Lví...
srpen 07, 2022 108759
Já vím, jsem žena, měla bych psát o ženských touhách, ale právě proto, že mám denně na terapiích...
srpen 05, 2022 13546
„Pokud má dívka akné, neměla by chodit na slunci, protože se jí udělají pigmentové skvrny. „ Řekla...
srpen 03, 2022 798
Již od dávných časů lákalo člověka tajemství vzniku „Slunečního kamene, jantaru“ . Jeho vznik...
srpen 02, 2022 16143
Vítejte v srpnu. Nejdříve si řekneme krátké shrnutí nadcházejících událostí a pak se ponoříme do...
srpen 01, 2022 40232
Milá ženo, vím, že tyhle řádky se ti možná nebudou číst snadno, ale … Vážím si každého příběhu,...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 1493328
Věřím, že každý se někdy zarazil nad časem (čísla na hodinách, to ale není čas…), který na sebe...
4 listopad 2019 509191
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
16 leden 2016 436481
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
30 září 2020 347879
V České republice je to bohužel často pravda, jelikož patříme na první místa v evropském žebříčku...
1 prosinec 2020 275595
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
27 říjen 2018 266642
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
2 prosinec 2019 266224
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
17 červenec 2020 242213
Proč tato nemoc rapidně mezi lidmi narůstá? Proč tomu tak je skrz naší duši?? DUCHOVNÍ PŘIČÍNA:...
12 prosinec 2020 236281
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
30 květen 2022 226495
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
3 srpen 2019 222989
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
29 srpen 2021 208573
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
13 duben 2020 203097
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
7 leden 2018 194960
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
17 září 2020 182627
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 180595
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
30 září 2019 172960
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
6 prosinec 2018 171675
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
25 listopad 2020 159310
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
23 září 2019 158999
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
15 duben 2022 154041
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 138566
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 124293
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 121539
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...