Jitka Bartošová: Důvěra a příčiny její zrady

Kdo je ta paní? Co mi chce? Na něco se ptala, ale dál dělá mrtvého brouka a namísto toho, aby o sobě něco pověděla, když se zajímá o povídání a sdílení, tak zůstává tajemná. Je to vůbec žena? Proč píše z toho podivného e-mailu? Naznačila mi, že by mě chtěla vidět samotnou, proč mě a proč samotnou?

Hele, to smrdí!

Andělé mě varovali před situací, kdy se nechám odříznout tak, abych byla sama. A proč? Mám ukotvovat také rámec důvěry zde na Zemi, důvěry, jakou si lidé vzájemně ničili a stále očividně ničí.

Jsou to zkušenosti, velmi zlé zkušenosti, od kyberšikany zpětně až po hon na čarodějnice, soudní pře a odsouzení, a zase zpět k internetu – vydírání, ponižování. Snaha vyvolat pochybnosti, nabourat se člověku do soukromí a sám se nechce ukázat. Vězí za tím program, kdy se snaží vmanévrovat oběť do nepříjemné situace a vymámit z ní radost, štěstí ze života, energii a jak se posiluje strach až paranoia, které tu zajisté je už tak dost, vysílají se zprávy a filmy, kdy někoho úspěšného teroristi napadnou, připraví jej o rodinu a vše, co měl rád. Začíná se to vždy nevinně.

Je velmi těžké to prohlédnout, takže tady je výzva: Pokud něco chci, dopředu sdělím, o co mi jde a kdo jsem, zcela otevřeně. Nebudu pátrat po člověku, jeho identitě a tajně slídit po tom, kdo on je zač, a dál hrát poker face. Tak se důvěra netvoří! A proto je dnes tolik úzkostných lidí, lidí v depresích. Mnozí se vzdávají dřív, než se vůbec vydají na cestu nějaké jejich sebe proměny. Co když se změním ale k horšímu? To je přesně ta neradost, chybějící podpora, úzkost, jaká vzniká v důsledku zažitých zrad a z lenosti se k důvěře dokomunikovat, pokud tam z nějakých důvodů hned nevznikla. Je to práce, je to fuška, ale je potřeba vytrvat!

Ta paní se ukázala být nakonec autentická. Ale bylo potřeba tomu věnovat čas, dát čas i jí. Navzdory útočícím pochybám na základě vžitého programu špionáže, pocitu, že na internetu dnes nejsem dost chráněn/a, osobních údajů to žádá víc, než je pro mne přípustné atd. Je tam strach a zase vyžaduje dohodu ke spolupráci ho rozpustit. Pakliže najdeme společnou řeč a ukáže se, že jsme z obou stran vlastně obyčejní lidé bez postranních úmyslů a jinak s obavami ze zneužití na poli kybernetiky, spadne z nás tíže, spadne nám kámen ze srdce. A i se zasmějeme, že jsme se hloupě a zbytečně báli jeden druhého.

TAK AŤ! Pomáhejme si v tomto rozpouštění úzkostí, odbourání strachu něco říct, aby to nemělo náhodou neblahé důsledky.

Čekáte na průchod lví bránou? TADY HO MÁTE! Je přímo před Vámi, jde o možnost, kdy záleží, v jak hojném počtu lidí ji hodláte využít a nezneužít! Nepočítejte v žádném případě s planetárním vzestupem planety Země, pokud znevažujete jeden z pokladů úlohy duší vtělených zde. Pokud zneužíváte důvěry. Pokud Vám byla důvěra dána a Vy strojíte úklady člověku, který Vám ji dal, přesto ničíte a stavíte se přímo do protisměru toku vesmírného zákonu – úmluvy v utváření důvěry a nepodporování zrady.

Je jednoduché naoko žádat pomoc nebo vyslovit touhu si povídat, když za tím je obyčejný cíl zjistit, kdo je ta osoba, jestli si potvrdím domněnku, že je to občanským jménem ta nebo ten. Přitom čekat, až se mi povede vypátrat a potvrdit si to, tak ji odříznout, aby byla sama a lehce zpracovatelná a naplno se do ní pak fyzicky pustit a vyčítat, deptat, ničit jí život a veškeré štěstí, které za celá léta tak pracně budovala. A využít následně každou příležitost, jak ji poškodit, jak ublížit. Zkoumat, kde jsou její slabiny. Ale něco povím – já ji tam nehodlám pustit (ani tu osobu, ani paranoiu)! V tomto záměru ne. Abych se dočkala v nejlepším případě kázání, jak jsem něco zase dělala, co jsem dělat neměla a skrze to mě deptat? Tak se důvěra netvoří. Abych byla popotahována za slovíčka? Ať je jasno – Tuhle hru hrát nebudu!

Byla jsem vychována tak, abych nikomu nevadila. Dnes vím, že nevadit pořád a zajistit, aby to tak zůstalo vzhledem ke všem, není uskutečnitelné. Protože pak se vzdávám vlastní síly, zkušeností a života. Nemohla bych tvořit nic.

Byla jsem vedena k tomu, že nemám být tak sdílná. A proč? Dnes existuje vícero možností, jak se důsledky sdílnosti, od jaké jsem byla odrazována, mohou vyvinout. A teď čekám, jestli si dovedete darovat důsledky příjemné! A zapomenout a vědomě odpojit koncept zrazování v zájmu nakradení energie (jaká by Vám, darovaná dobrovolně, mohla ovšem přijít v násobném množství!), v zájmu dále utišení sžíravé závisti a obviňování a souzení, jak jsem drzá a neomalená, že jsem vědec nevědec, blbec pablbec :-D a dál malicherné ztrácení energie a času slovy marnými, které mají ublížit a vzít chuť do života. Tak už to proveďte, již není na co čekat – nyní je okamžik světla, záblesk pravdy v utváření důvěry. Sdílejte volně, zapomeňte na závist, snahu druhého potopit, nebo soudit, abych byl/a zajímavý/á, když se dozvím, že sousedka si nosí týden staré ponožky (například), to nikoho neuživí a život neobohatí. Ani můj ani ničí jiný. Stejné je to se snahou zajistit, aby dotyčný/á jménem konkrétním nemohl tvořit, zajistit mu/jí, aby byl tzv. zničen, jak to můžete vidět ilustrováno v mnoha akčních filmech typu hrdina člověk/umělec/vědec má úspěch, který mu hatí teroristická organizace nebo politické spiknutí.

A tak dost už toho! :-D Před námi je jistě jedna z možností právě ta krásná a jedinečná cesta…Kdo chce dát si příležitost a už se pustit paranoiy? A jak poznáte, že jste byli úspěšní v rozpuštění strachu? Dostaví se klid, úleva a příliv radosti ze setkávání s dalšími lidmi, kteří jistě neméně bojují se stejným strachem právě tak, jako VY nebo já. Bude Vás to občas pokoušet, pak to odezní, pak opět postřehnete, že jste se nechali unést projekcí toho programu zrazené důvěry. Nepodlehněte, ale konfrontujte dotyčné, s jakými máte potíže jim důvěřovat, aby prozradili záměr. Vyčkávejte, jak se projeví, v tichu, ať je neplašíte. Mějte na paměti, že mohou mít tytéž potíže, jako VY. Až se to ukáže, že jste jeden druhému neškodní a celé jste si to dělali v komunikaci a důvěře příliš těžké, uleví se nám. A pak se společně zasmějeme. Ve vzájemném pochopení a úctě.


Autorka článku: Jitka Bartošová https://farhamandala.webnode.cz/ Jedna polovina projektu "Indigový zpravodaj"

Jitka Indigový zpravodajAhoj, jsem Jitka, zde a nyní. Přišla jsem, abych z těžších zkušeností v životech lidí udělala nástroje, jaké jim pomohou objevit sebejistotu, sebelásku a podpořit jejich rozhodnutí změnit cestu životem, kdy místo utrpení volí radost a klid.
Vyrostla jsem v mezilidských vztazích naplněných nepochopením, konflikty a v poznání, jak mnoho lidí trpí v rámci neharmonických vztahů. Abych nejen přežila, ale i žila, vyvinula jsem si energetické a psychologické nástroje, jaké mě velmi posunuly, takže mohou být předány těm z Vás, kteří se touto cestou rozhodnou jít.Spojuji navenek protichůdné světy a síly, což vyžaduje péči a harmonizování sebe samé. Ukazuji, kde je prostor pro symbiózu vědeckého a duchovního světa, a že tyto světy mezi sebou nemusí bojovat a poškozovat se. Život je v mnoha barvách a dimenzích, dovolme si totéž vidět také v sobě. 
Co mě charakterizuje ještě? Láska ke krystalům a nacházení způsobů, jak ukotvit lásku kosmickou zde na Zemi, Gaiu, samozřejmě s jejím souhlasem a přivítáním těchto energií. 


Nejnovější články na našem portálu

červenec 22, 2024 0
22. 7. 2024 v 9:45 vstoupilo Slunce do Lva za podpory milujícího Neptuna v Rybách, který se nás...
červenec 08, 2024 4861
„Je nutné zvyšovat svůj duchovní, psychický a energetický potenciál, který bude sloužit...
červen 25, 2024 330
Již antická medicína přisuzovala vodě léčivé účinky. Kromě země, vzduchu a ohně je voda jedním ze...
červen 20, 2024 620
20. 6. 2024 ve 22:51 vstoupí Slunce do znamení Raka a bude následovat Merkura a Venuši, kteří do...
červen 17, 2024 516
V dnešní uspěchané době se stále více lidí snaží najít přirozené způsoby, jak zlepšit své zdraví a...
červen 12, 2024 7611
Viz také. Dermatitida, Zánět, Svědění, Vyrážky, Problémy s kůží EMOCE Cítíte se kontrolováni,...
červen 12, 2024 9008
Může takhle vypadat žena ve své síle? Tak křehce? Zranitelně? Právě proto, že je ve své síle, může...
červen 04, 2024 724
Člověk, který často soudí a kritizuje, vidí všude kolem sebe jen nešťastné a zkažené lidi. Pyšný...
červen 04, 2024 544
„Působí již tím, že jsou. Stojí osaměle a mají zvláštní kouzlo, zvláštní osobitou krásu. A ještě...
květen 22, 2024 608
V poslední době jsem zde četla několik stížností od mužů, kteří si tak trochu hráli do noty, když...
květen 22, 2024 599
Neviditelné záření, které se vyskytuje na určitých místech zemského povrchu, znají lidé již od...
květen 21, 2024 753
20. 5. 2024 v 15:00 vstoupilo Slunce do Blíženců v doprovodu Neptuna v Rybách, který ukáže Slunci...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 2072574
Věřím, že každý se někdy zarazil nad "časem", tedy lépe řečeno nad čísly na hodinách, která na...
4 listopad 2019 516107
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
20 září 2023 458460
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
1 prosinec 2020 294496
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
28 září 2023 283829
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
3 říjen 2023 273571
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
6 říjen 2023 260695
Ekzémy vyjadřují náš VNITŘNÍ ZÁPAS mezi tím počem toužíme, a tím co ve skutečnosti prožíváme....
13 duben 2020 253718
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
3 srpen 2019 252025
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
12 prosinec 2020 243542
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
30 květen 2022 241816
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
29 srpen 2021 215744
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
7 leden 2018 207357
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
30 září 2019 189629
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
17 září 2020 186878
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 184594
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
6 prosinec 2018 177071
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
23 září 2019 167239
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
25 listopad 2020 163733
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
13 srpen 2022 161461
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 143306
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 128472
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 125014
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...
29 červenec 2022 122998
MIGRÉNY a bolesti hlavy nebo-li náš PAPIŇÁK V HLAVĚ - DUCHOVNÍ PŘÍČINA Bolest z fyzického hlediska...