Intucitivní Astrologie: Co vás čeká v Září dle vaší osobní numerologie?

Září je v numerologii silný měsíc, jelikož ztělesňuje vibraci čísla 9. Devítka značí přechody a ukončení. Je to poslední stupeň předtím, než započne nový cyklus. Je to také silné číslo tvoření. Nikola Tesla kdysi řekl: „Kdybyste věděli jen o velkoleposti 3,6 a 9, měli byste klíč k vesmíru."

V září můžeme nejsilněji pocítit témata našeho osobního čísla roku. Jde o to, že energie září vám pomůže postavit se čelem k lekcím, darům a výzvám, které jste si vybrali a které zažíváte po celý rok 2021. Je to i předvoj toho, abyste začali ukončovat prožitky a připravili se na nové lekce, které přijdou příští rok.

Rok 2021 dává v numerologii číslo 5. Pro vypočtení osobního čísla roku, je potřeba sečíst datum narození s číslem 5 a pak sčítat čísla, dokud nevyjde jednociferné číslo.

Například, pokud jste se narodili 29. prosince, sečtete 29 den narození + 12 měsíc narození + 5 číslo roku 2021. Vyjde vám 46. 4 + 6 je 10 a 1+0 je 1. Takže vaše osobní číslo je 1.

Osobní číslo roku 1

Byl to rozhodně rok nových začátků a změn. Je dost možné, že se váš život ubral úplně novým směrem. I když můžete v životě zažívat nejistotu, v tomto měsíci je ideální čas zasadit semínka. Číslo 1, je číslem nových začátků a i když jsou velmi silné a náročné energie, můžete už teď začít přemýšlet o nových začátcích, které byste chtěli, aby vám do života přišli. Během měsíce si napište tři nebo více věcí, které byste si chtěli zhmotnit. Můžou být všeobecné, nebo konkrétní, ale když si nastavíte záměry, můžete se cítit více nasměrovaní s účelem a směrem vaší cesty. Začínat novou kapitolu je vždy výzva, ale dělejte kroky vpřed, i když jsou jen malé. To zvládnete!

Osobní číslo roku 2

Tento rok byl pro vás rokem duality. Možná jste byli zmatení ohledně toho, co chcete, nebo jste třeba hledali partnera ať už v životě, nebo v práci. Setkávání s lidmi bylo letos velmi náročné, ale zkuste si najít způsob, jak se přizpůsobit situaci, nebo najít nové kreativní způsoby, jak se propojit s ostatními. Cítit propojenost s Vesmírem a světem kolem, je pro vás tento měsíc jeden z nejlepších kroků k získání síly. Umíte se natolik uklidnit, abyste cítili propojenost s Jednotou? Uzemnění v přírodě vám může hodně pomoci. Pokud jste se letos cítili na rozcestí, kde bylo mnoho cest, obzvlášť v oblasti lásky nebo vztahů, bude září měsícem pro zpomalení. Je dobré se podívat dovnitř a zjistit, co vlastně chcete.

Osobní číslo roku 3

Jste povoláváni k tomu, abyste se naučili autenticky vyjádřit a komunikovat svoje myšlenky a nápady jasným a srozumitelným způsobem. Pokud máte něco na srdci, nebo potlačené emoce, je skvělý čas zapracovat na jejich vypuštění. Také doporučujeme zapracovat či meditovat na páté krční čakře. Zářijové energie budou velmi podporující ve snaze pustit věci, pročistit staré emoce, které vám ubližují. Září je také velmi kreativní měsíc, takže využijte jeho energie k získání nového nadhledu a snáze uvidět váš život z jiného úhlu pohledu. Podívejte se na oblasti vašeho života, které jsou pro vás výzvou a uvědomte si, jak můžete využit tuto kreativní energii tak, abyste viděli věci novým a jasnějším pohledem.

Osobní číslo roku 4

Tento rok je vhodné dořešit nevyřešené záležitosti, obzvlášť pokud jde o domov či rodinu. Září je ideální měsíc na vyléčení starých rodinných zranění, nebo vytvoření zdravějších hranic, pokud se cítíte zneužíváni či využíváni. Je to i čas věnování se emocím, které v sobě máme, obzvlášť pokud se týkají rodiny, rodinného soužití nebo dětství. Tento měsíc bude pro vás i důležité se propojit s vnitřním dítětem. Září také bude přát organizaci a úklidu vašeho domácího zázemí a vytvoření prostoru, který bude souznit s energií, kterou si chcete do budoucna vytvořit a přitáhnout. Pro zlepšení toku energie domova, stačí byť jen to, vyhodit staré krámy a přebytečné věci.

Osobní číslo roku 5

Tento rok se změnila spousta vašich postojů a přesvědčení. Nejspíše se stále nacházíte ve fázi, kdy přemýšlíte, jak dál a jaký další krok byste měli udělat. Září je vysoce kreativní měsíc a ideální čas na nové myšlenky a postupy, které vám pomohou dělat věci jinak. Platí to, že někdy je dobré pozměnit zaběhnutou rutinu, nalezení nových věcí k inspiraci a naučit se vidět věci v novém a jasnějším světle. Vaše vnímání je tento měsíc zesílené, takže mějte otevřenou mysl a pozorujte, co do ní vpluje. Meditace, psaní deníku nebo kreativní aktivity, můžou být tento měsíc velice výhodné a pomohou vám usměrnit nějakou přebytečnou či zastavenou energii. Září také přinese lásku do vašeho života, takže pokud jste chtěli někoho potkat, jděte do toho.

Osobní číslo roku 6

Tento rok byl rokem odpočinku, oživení a omlazení. Pokud vyvstali nějaké problémy ohledně vašeho stylu života, může to být znamení, abyste zpomalili a zhodnotili své záměry předtím, než se zase vydáte na cestu. I když je mnoho změn ve vzduchu, září je měsíc, kdy je dobré zapřemítat a radovat se z toho, co ve svém životě máte. Dovolte si posadit se na zadní sedačku a jen si užívejte směr a tok, kterým plyne váš život. Pokud se letos objeví výzvy, nespěchejte. Není potřeba na vše hned přijít a vše vyřešit. Zkuste spíše odpočívat a přijímat, jelikož se časem vždy vše vyřeší. Září je i měsíc, kdy je dobré udělat něco pro svou mysl, tělo i ducha. Například energetické léčebné cvičení, meditace, jóga a další.

Osobní číslo roku 7

Tento rok byl pro vás velmi energetický a nejspíše jste měli hodně napilno. Pokud se chcete pohnout, ať už ve své práci nebo osobním projektu, září vám bude nakloněno. Během září je určitě dobré pohnout a uvést své plány v činy. Také si uvědomte, že je dobré strávit nějaký čas uvnitř sebe a postarat se o své vlastní niterné potřeby. Letos můžete také pociťovat různé formy duchovního probuzení a během měsíce září, se to může ještě více zesílit. Můžete být citlivější, mít živější sny nebo intuitivní vhledy. Pod touto energií, je dobré přesunout se z hlavy do srdce. Nikdy nevíte, jaká nová moudrost tam na vás může čekat.

Osobní číslo roku 8

Pro vás byl tento rok velmi transformační a je dost možné, že jste získali nové pochopení toho, jak silní a schopní jste. Možná jste i odhalili nějaké své nové talenty, nebo získali jasnější náhled na cestu, kterou jste se rozhodli vydat. Září je měsíc jako stvořený k učení se nových věcí a získání stále větší vnitřní síly a moci. Pokud vám něco vadilo, je to ideální čas postavit se sám za sebe a být vyslyšen. S velkou sílou přichází velká zodpovědnost, takže budete možná nuceni vytvářet si hranice, nebo přebírat zodpovědnost za svůj život zcela novým způsobem. Září je také měsíc, kdy je vhodné dát si do pořádku finanční záležitosti.

Osobní číslo roku 9

Tento rok byl pro vás jako horská dráha. Na jednu stranu, vás pomalu vítá vše nové, ale na druhou, jste vyzíváni k tomu, abyste vyhodili to staré. Občas vás tato dualita může zmást, takže si pořádně neuvědomujete, co odchází a co naopak přichází. Když máte pocit, že vás život tahá na všechny strany, nejlepší co můžete udělat je, najít svůj střed a důvěřovat tomu, že vás Vesmír povede správným směrem. Zkuste tento měsíc popustit uzdu, nechat se vést a nemyslet na stresy či obavy z budoucnosti. Odevzdejte se přítomnému okamžiku. Udržujte pozornost na teď a soustřeďte se na malé krůčky vpřed. Časem bude vše jasnější a zřetelnější, tak se opřete a užívejte si jízdu.

 


Autor: Tanaaz / www.foreverconscious.com

Překlad: Ondřej Brož / www.ondrejbroz.com
Nejnovější články na našem portálu

říjen 14, 2021 463
Vlasy mají mnoho funkcí, záleží jen, z jakého úhlu se na ně díváme. Můžeme se na ně dívat z...
říjen 12, 2021 1284
Už se vám stalo, že jste v každém vztahu zažívali více či méně podobné pocity? Že partneři/ky,...
říjen 12, 2021 1381
Tuplerova technika: zbavte se bříška po porodu anebo Hubnete, ale břicho je stále velké? Možná...
říjen 10, 2021 982
Fascinace krásou není fenoménem 21. století, či inspirací pouze umělců. Krása se proplétá lidskými...
říjen 09, 2021 5384
Od Brány Rovnodennosti 22. září, zažíváme silnou sluneční aktivitu. Pokud jste citliví na energii,...
říjen 07, 2021 921
„Když astrofyzikové 20. století ohlásili lidstvu, že prohledali celý Vesmír a nikde tam v ničem...
říjen 07, 2021 681
Projevy z nehmotného světa, které vybočovaly a vybočují z rámce běžných věd, se vyskytovaly ve...
říjen 05, 2021 6355
Krystalické jádro planety země prochází nejvyšších úrovní transformace, probíhá to právě v...
říjen 03, 2021 7610
Svět je v proměnách, ale tak tomu bylo vlastně vždy. My lidé je vnímáme jen málo, protože jsme...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 1202700
Věřím, že každý se někdy zarazil nad časem (čísla na hodinách, to ale není čas…), který na sebe...
4 listopad 2019 504524
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
16 leden 2016 423518
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
30 září 2020 340529
V České republice je to bohužel často pravda, jelikož patříme na první místa v evropském žebříčku...
1 prosinec 2020 265306
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
27 říjen 2018 261961
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
2 prosinec 2019 251955
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
17 červenec 2020 232535
Proč tato nemoc rapidně mezi lidmi narůstá? Proč tomu tak je skrz naší duši?? DUCHOVNÍ PŘIČÍNA:...
12 prosinec 2020 231444
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
15 červenec 2021 212472
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
3 srpen 2019 210650
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
29 srpen 2021 203174
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
7 leden 2018 181792
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
17 září 2020 179522
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 177480
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
13 duben 2020 172810
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
6 prosinec 2018 168195
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
30 září 2019 165083
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
25 listopad 2020 155901
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
11 červenec 2019 155863
Slovní spojení "jako v bavlnce" může mít různé odstíny... Víte, jaké látky obsahují vaše...
23 září 2019 154475
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
6 leden 2021 141329
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 136343
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
21 květen 2020 119326
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...