Veronika Barkoci: ASTMA - PSYCHOSOMATICKÉ A EMOČNÍ PŘÍČINY

EMOCE

Dospělý trpí přílišným stresem a zodpovědností. Je nyní důležité převzít kontrolu nad svým životem. Můžete mít potíže zvládat stresové situace a můžete z toho být snadno zahlceni. Byli jste často nuceni cítit se nekompetentní, když jste se snažili dělat věci po svém.

Cítíte se příliš připoutáni k někomu (často k partnerovi) a můžete cítit jeho smutek, stres, zlost nebo napětí. Je to pro vás přetěžující zkušenost, protože nemusíte rozpoznat, že vyjadřujete stres nebo strachy někoho jiného. Cítíte stažení na plících, když se rodič zlobí nebo je naštvaný?

Vaše matka mohla trpět úzkostmi, zatímco byla s vámi těhotná. Pokud se vám určité trauma, které se jí stalo také aktivuje později ve vašem životě, může to spustit stejnou úzkost, jakou prožívala ona.  

Možná jste cítili přehnanou starostlivost nebo jste se cítili zavaleni kontrolujícím nebo ohrožujícím typem lásky od rodiče nebo pečující osoby. Vaše matka vás přehnaně chránila právě proto, že váš otec mohl být na vás zbytečně tvrdý. Ten, kdo o vás pečoval mohl cítit stres z vašeho pláče během raného dětství. Mohli jste si vytvořit asociaci, že pláč rozčiluje lidi. Naučili jste se, že pláč často vyvolává hněv a přináší potrestání od rodiče se vznětlivou povahou.

Někdy existuje u Astma skrytý přínos. Může vám pomoci utíkat od konfrontací, problémových výzev a hádek s ostatními vždy, když se necítíte dostatečně sebevědomí promluvit. Astmatický záchvat vás může dostat pryč z určitých nepříjemných situací. Můžou zde také hrát roli parazité, což by nemělo být vyloučeno bez řádných lékařských testů.

Je zde i možnost, že váš předek mohl trpět rozedmou plic. A tyto symptomy se ve vás mohly spustit. Mohli jste zažít stejný emoční stres, jako váš předek, avšak v důsledku odlišných faktorů v prostředí, se tento stav vyvinul do Astmatu.

KLÍČOVÉ BODY:

- Pokud jste dospělý a trpíte Astmatem, kdy to začalo? Kdo nebo co vás v tu dobu naštvalo? Vždy je tady možnost, že jste si vytvořili tak silné spojení se stresem a tlakem někoho druhého. Můžete cítit stres a emoce jako smutek, iritaci a hněv druhé osoby.
 
- Dokončete vedené emocionální léčení s průvodcem kodyvasiduse.cz
 
- Cítíte emoce někoho druhého, což může být zahlcující, protože to nemusí být něco, s čím se ztotožňujete ve svém životě. Toto vytváří konflikt. Cítíte se zahlceni. Prozkoumejte selhání osobních hranic a jakou výhodu vám přináší cítit emoce druhých lidí.
 
- Co vám způsobuje pocit zahlcení ve vašem životě? Čeho už v životě máte dost?
 
- Jakou v životě potlačujete potřebu? Cítíte se schopni ji kontrolovat nebo změnit? Prozkoumejte další možnosti.
 
- Cítíte, že vše musíte udělat sami. Pokud ano, tak proč? Kdo vás přiměl se takto cítit?
 
- Nejste ochotni dovolit druhým vás podporovat. Pokud je tomu tak, proč? Odpověď často může být, že byste se cítili zavázáni člověku, který vám poskytl podporu. Podpora a láska jsou podmíněné.
 
- Často u druhých hledáte potvrzení a uznání. Odkud toto pramení? Jak se v tom cítíte, když nejste pochváleni nebo uznáni. Prozkoumejte další možnosti.
 
- Lidé, kteří jsou pro vás důležití přehlíží vaše dovednosti. Cítíte se neviditelní. Prozkoumejte fáze oplodnění a uhnízdění vajíčka v děloze, a také fázi po narození.
 
- Cítíte se požíráni zodpovědností, jako kdybyste byli zodpovědní za každého. Tohle se děje díky slabým osobním hranicím a potřebou být přijatý. Prozkoumejte osobní hranice během fází vývoje.
 
- POZITIVNÍ AFIRMACE: „Dávám si nyní svolení nechat odejít veškerá stará zranění a zklamání, dovoluji si být a cítit se svobodně. Právě teď dělám vědomé rozhodnutí. „

- Trauma spojené se starým smutkem, lítostí a starým zraněním předků / ztráta. Prozkoumejte fázi oplodnění.
 
- Trauma spojené s pocitem vyčerpání. Prozkoumejte fáze vývoje, jako když spermie vnikne do vajíčka, fázi oplodnění a uhnízdění vajíčka v děloze, a také po porodu. Prozkoumejte problémy během vývoje plodu spojenými s nedostatečnou výživou.
 
- Vždy prozkoumejte porodní trauma a porod.
 
- Vždy je dobré si udělat celostní detoxikaci. Nahromaděné toxiny v plících spolu s intenzivními emocemi mohly také způsobit astma, a trauma, jako vztek, pocit dušení, slabé osobní hranice, pocity ohrožení některým z členů rodiny, často dominantním rodičem.
 
- Cítíte se zdrženliví a přehnaně starostliví. Jak se v tom cítíte? Často se cítíte oslabeni, ne dostatečně silní zvládat normální každodenní problémy. Pocity přehnané starostlivosti nebo úplného opuštění potlačily vaši schopnost cítit se v bezpečí. Máte pocit neustálého ohrožení a nechcete být zaskočeni nepřipraveni.
 
- Jedné klientce se projevilo astma, když jí umřela babička. Když jsem pracovala s jejím zármutkem nad ztrátou babičky, astma tam stále bylo. Když jsem pracovala na odpoutání se od zármutku a stresu její babičky, které na sebe převzala, astma se zastavilo.
 
- Můžete si také pamatovat úzkost své matky, zatímco s vámi byla těhotná. Co jí způsobilo úzkost, stres nebo zahlcení? Máte stejné stresové spouštěče?
 
- Prozkoumejte podobnosti mezi vašimi a matčinými emocemi a zvyky. Tyto vzorce se kopírují z matky během vývojového stádia plodu, zatímco se vytváří žaludek, nervový systém a srdce.
 
- Plod přebírá své programování ze srdce matky těsně před tím, než otočí hlavu směrem k děloze. V této době také dochází k upevnění vzorce úzkosti, sebevědomí a osobní síly. Měla vaše matka sebe-sabotující vzorce, které ovlivnily její život?
 
- Pokud ano, jak vás její emoční stav ovlivnil? Cítila se vaše matka emočně nebo fyzicky napadána lidmi ve svém životě?
 
- Jaký byl váš vztah s matkou? Jak jste se v tom vztahu cítili?
 
- Jaký byl váš vztah s otcem? Jak jste se v tom vztahu cítili?
 
- Bylo vaší matce řečeno, aby počkala s porodem, než přijde doktor? Pokud ano, prozkoumejte dále. Zaměřte se na pocity dítěte, jako je uvíznutí, tlačení proti pánevní kosti a prozkoumejte více emocí, které se v tomto stavu nachází.
 
- Během kojeneckého období, cítili jste se na těsno zabaleni v zavinovačce? Pokud ano, jak jste se v tom cítili? Prozkoumejte reakce jako „Nemohu dýchat, nemohu se zhluboka nadechnout.“ Dušení se, omezení nebo frustrace z nedostatku možnosti pohybu.
 
- Jste dostatečně hydratovaní? Nechali jste si udělat lékařské testy na zjištění jakýchkoli parazitů v plících?
 
- Je zde obrovská potřeba vymanit se ze svých situací. Proč? Kdo vás přiměl se takto cítit?
 
- Prozkoumejte poporodní trauma. Bylo příliš mnoho plodové vody v plících? Byl první nádech bolestivý a těžký?
 


Zdroj: Evette Rose - Metaphysical Anatomy

Překlad: VERONIKA BARKOCI


Tento článek a informace v něm obsažené lze šířit pouze v případě povolení autora a to nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky www.kodyvasiduse.cz  FB: https://www.facebook.com/kodyvasiduse.cz/  a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.


Veronika Barkoci terapie akaša kody dušeVERONIKA BARKOCI "Jsem průvodcem transformací pro všechny, kdo touží po vnitřní rovnováze, klidu, harmonii, emoční stabilitě."

Při sezeních svojí energií pro klienty vytvářím bezpečné prostředí, prostor, energii možné změny, pole, kdy je vedu a doprovázím do jejich vnitřního světa, do podvědomí, kde mohou pro sebe nacházet veškeré své odpovědi, věřit tak svému vedení a svojí intuici, mohou vnímat svoji vlastní identitu, osobní hranice a hodnotu, své napojení na Zdroj.

https://www.kodyvasiduse.cz/o-mne/


Nejnovější články na našem portálu

srpen 13, 2022 154888
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
srpen 12, 2022 2792
Přišel mi dotaz: jak vnímáte strach z bolesti, proč před ní utíkáme a nedovolíme si ji prožít?...
srpen 11, 2022 1308
Zamyslete se nad tím, co se objevilo kolem 14. června, kdy svítil Super Úplněk. Právě od června...
srpen 10, 2022 224
„Když se dožne žito, ječmen a pšenice, slaví se dožínka (dožínky, obžínky, dožatá, dóženek)“, tedy...
srpen 09, 2022 301
„Vážným krokem obchází hrad se svazkem klíčů za pasem, otvírá a opět zavírá tu či onu komnatu, a...
srpen 08, 2022 17437
Dne 12.8.2022 v 3:35 nastane na 19.stupni vzdušného znamení Vodnáře úplněk. Uzavírá se nám Lví...
srpen 07, 2022 108956
Já vím, jsem žena, měla bych psát o ženských touhách, ale právě proto, že mám denně na terapiích...
srpen 05, 2022 13597
„Pokud má dívka akné, neměla by chodit na slunci, protože se jí udělají pigmentové skvrny. „ Řekla...
srpen 03, 2022 827
Již od dávných časů lákalo člověka tajemství vzniku „Slunečního kamene, jantaru“ . Jeho vznik...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 1495572
Věřím, že každý se někdy zarazil nad časem (čísla na hodinách, to ale není čas…), který na sebe...
4 listopad 2019 509223
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
16 leden 2016 436546
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
30 září 2020 347940
V České republice je to bohužel často pravda, jelikož patříme na první místa v evropském žebříčku...
1 prosinec 2020 275686
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
27 říjen 2018 266677
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
2 prosinec 2019 266333
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
17 červenec 2020 242282
Proč tato nemoc rapidně mezi lidmi narůstá? Proč tomu tak je skrz naší duši?? DUCHOVNÍ PŘIČÍNA:...
12 prosinec 2020 236312
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
30 květen 2022 226551
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
3 srpen 2019 223142
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
29 srpen 2021 208614
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
13 duben 2020 203346
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
7 leden 2018 195065
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
17 září 2020 182643
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 180618
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
30 září 2019 173017
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
6 prosinec 2018 171706
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
25 listopad 2020 159337
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
23 září 2019 159039
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
13 srpen 2022 154888
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 138579
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 124322
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 121550
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...