Na úvod tohoto článku, bych ráda napsala pár vět. Za žádných okolností není tento text dogmatický, 90 % toho co si tu přečtete, je má vlastní intuitivní cesta, nikdy jsem o čakrách nic nečetla cíleně, nezakoupila žádné knihy, jen intuitivní čakrové karty. S energetickými místy jsem začala pracovat s pomocí Shambally po zasvěcení. Na vše jsem si přišla sama a je to cesta jednoho člověka v jeho vesmíru v jeho životě. Berte proto tak každou informaci, protože dokud si tu informaci neprožijete, je to pouhá informace.

ČAKRA KRČNÍ – VIŠUDDHI

5 čakra Lenka Vlášková„Na počátku bylo slovo, to Slovo bylo u Boha, to Slovo bylo Bůh. To bylo na počátku u Boha. Všechno povstalo skrze ně. A bez něho nepovstalo nic, co jest. V něm byl život. A život byl světlo lidí…“ (Jan 1,1-4)

Sebevyjádření, komunikace ale také umět naslouchat, slyšet ve slově hudbu energie, slyšet ve slově emoci, touhu, lásku – cítit každou buňkou těla vyjádření skrze SLOVO, protože SLOVO je sebevyjádření naší energie, emocí, pocitů, je to vyjadřování tužeb, snů, vizí ale také je to v době temnějších oblast, kde vznikají nejrůznější kletby, vyřčení – jed, který se dostává pod kůži vlastníkům toho slova a těm co toto slovo přijímají.

Vůbec to slovo „přijímají“ je tu životně důležité. Pojďme na začátek SLOVA.

Na prvopočátku všeho se energie zrodí, přijde na svět naplněná a připravená přežít – zkoumá 9 měsíců i před narozením místo, kam se narodí a jaké podmínky zde panují – podle toho přijme programy a vstupuje do světa zcela připravená přežít. Energie postupuje do oblasti zrození a bytost je zde na Zemi, sleduje bedlivě svět kolem sebe, ochutnává život – všemi smysli. Poté vstupuje do třetí fáze a tam jsou emoce, které prožívá, učí se s nimi pracovat, pomocí toho, jak s nimi pracují ty nejbližší. Srdce buší, život plyne dál a my se učíme své emoce a projevy a co cítíme projevovat ven – dostat energii, která je v nás do světa a tím je SLOVO a tím místem je 5. ČAKRA.
Tato čakra je má oblíbená, protože zahrnuje nejen ústa a ohromnou magii slova, ale patří sem také uši a samozřejmě krk. Štítná žláza je ukazatelem jakou cestou a jak dostáváme svou energii ven pomocí slova, zvuků a sebevyjádřením.
Nechci, aby zde vznikla domněnka, že říct sprosté slovo je prostě špatné a budeme nyní mluvit jako roboti – to ne. Je potřeba si uvědomit, že žádný odpor není dobrý – ani odpor k tomu říct občas „prdel“. Tady jde spíše o hlubší záležitost – třeba slovo „kunda“ je vlastně posvátné slovo a mnoho lidí ho považuje za sprosté – jde vždy o to, jaký program na dané slovo máme – v tomto místě je ale důležité si říct, že pokud používáme slova jako meč proti druhým a proti sobě zcela vědomě – je to čistá magie – mnoho lidí vůbec nechápe jak ohromnou sílu to má – ale má to tu sílu jak pro toho kdo slova vyjádří, tak pro toho kdo je přijme. A to už si moc lidí neuvědomuje. Nejhorší scénář o čem se můžeme v tomhle místě bavit je, POMLUVA.

POMLUVA je prostě cílená magie, která svou jedovou příchutí ochromí svého majitele a TADY POZOR, ochromí ho ve chvíli, kdy ji přijme za svou. Tahle čakra mě vždy zajímala, protože jsem byla docela dlouho v ženském kolektivu, kde pomluva byla na denním pořádku. Užila sem si tímhle docela perné chvilky – ucítila jsem jakou neskutečnou moc to má a kolik lidí je to schopno ovlivnit, pokud to přijmeme, uvěříme a dál šíříme jako PRAVDU je to MOR. Umí napáchat mnoho škody a v mém případě jsem kvůli tomu musela odejít od všeho, co jsem kdysi milovala. A pro mé překvapení, i když jsem v místě kde se vše odehrávalo nebydlela 4 roky, některým jedincům to nebránilo v tom šířit něco pořád dál i přesto, že mě neměli v dosahu, ale svou pohnutou pravdu šířili dál, dostávalo se to ke mně ze všech stran, prošla jsem fázemi vzteku, nenávisti, ublížení, oběti – vždy jsem se ale zdržovala veškerých komentářů, nechtěla jsem upadnout do energie jako oni. Nakonec jsem to pustila, prostě jsem přestala to do svého života pouštět – ať si každý myslí co chce, je to jeho věc a v tu dobu, kdy jsem opustila tohle „téma“ se stala neskutečná věc a v tom místě se vše zhroutilo, lidé se tam pohádali a celé se to rozpadlo a ta která nejvíce šířila neskutečné pohádky, dopadla z nich asi nejhůř – zajímavé, že. Ano magie slova, totiž ovlivnila ostatní to ano – ty si ale na to časem přijdou sami, jak pohnutá slova to jsou a majitel? Ten dostane, ať chce nebo ne za uši. Protože když přestanete přijímat tuhle energii – vrátí se majiteli a to je to nejlepší co můžeme udělat.

Energie, kterou máme v sobě, můžeme vyjádřit krásou slova – nejdůležitější je jak používáme tento dar směrem k sobě, ve spojení JÁ JSEM. NA to si dávejte pozor, pokud použijeme spojení např. „Já jsem neschopná“ tak se tím přímo stáváte – jste prostě neschopností a pokud si to opakujeme několikrát denně je to MANTRA a ten jed, který za tím je v té emoci, otravuje naše tělo, naši mysl a bloudíme v kruhu. Tolik chceme být spokojení, šťastní – ale pořád používáme ty stejné jedové MANTRY. Je určitě lepší říct – „Cítím se neschopně“. Pak je na čase, zjistit proč se tak cítím a co za tím je.

Zkuste se zamyslet, jak každý den mluvíme k sobě, čím „otravujeme“ své blízké? Čím otravujeme sami sebe?

Nebojme se, ale pustit energii ven skrze zvuk – nejlepší je to někde o samotě venku v přírodě – je to skvělá terapie jít a vyřvat se – nepoužívejte slova jen řvát, skákat – dostat to ze sebe. Ale plivat na ostatní v době, kdy jsme v emoční jedovatosti, je nebezpečné i z pohledu, že tím nakazíme druhé a situace nemá řešení.
Taky se dá pozorovat, jak tím krásně programujeme třeba děti, jsem maminkou celkem čerstvě, synovi budou v létě dva roky, ale všimla jsem si, jak programujeme lidi do těch škatulek, dám příklad ze svého života.

Můj syn je velký „nejedlík“, babička k nám dochází celkem pravidelně a užívá si vnuka. Hodně ji trápilo, že nechce jíst a najednou vidím, jak mu říká a neustále mu opakuje: „Ty vůbec nejíš, ty jsi teda hubeňour, budeš malej, nevyrosteš, jíst se musí…“ pak najednou vidíte, jak ta energii zavalí Váš dům a blízké okolí a všichni kolem začnou opakovat to samé a ani o tom nevíte a najednou z Vašich úst vyjde „Vojto ty vůbec nejíš, prosím tě koukej jíst.“ A když tohle odešlo z mých úst, řekla jsem DOST – zakázala jsem všem mluvit o tom, že nejí, nechodí na nočník a že se u nás zaměřujeme pouze a na to, co nám jde a co CHCEME – nikoliv na to co nechceme a světe div se, za pár dní se energie změnila a všem se volněji dýchá, hlavně synovi. 

Zkuste pozorovat energie slova, třeba budete překvapeni. Upřímnost je další věc, která je tu důležitá, hlavně k sobě samým. Když si lžeme, cítíme, že naše vnitřní vedení říká něco jiného, ale slovem ho přebijeme a umrtvíme jeho energii – většinou pak v mé práci pozoruju vnitřní dítě, vnitřní ženu nebo vnitřního muže jako totální trosku, které jsou zadupané energií slova – lež.
Patří sem i uši, co slyšíme, co chceme slyšet a co nemáme slyšet. Jak vnímáme slovo, které slyšíme – ono je to propojené, co jsme ochotni dovolit a poslouchat a přijmout a pak dál tuto energii šířit ve tvaru slova – je to kouzelně propletené. A to platí nejen pro magii „jedovatého“ slova, ale pro slova PRAVDY – někde něco přečteme, vezme to za svou pravdu a šíříme v dobrém duchu dál – jakoby jsme sami sebe vyseparovali skoro bych řekla vydezinfikovali natolik, že nám stačí něco, co do nás někdo vložil, místo toho, abychom se stali vlastní pravdou, vlastní energií a jedinečností.

Dejme pozor, co dovolíme slyšet a co dovolíme předávat za vlastní.

Tuto čakru mám také ráda, protože jsem skoro celý život měla závadu řeči. Poslední rok, jsem toto téma u sebe dodělala, nabrala jsem sebevědomí v téhle oblasti a sdílením a mou prací se tohle srovnalo – prostě životem – tím co jsem konala, se mi neskutečně zklidnilo místo, které jsem celý život tak nenáviděl, protože jsem byla vystavena výsměchu, tím, že jsem se k tomu postavila čelem a vydržela a nevzdala to. Vděčím mnoho lidem, kteří se mi snažili v téhle oblasti pomoci, nakonec jsem musela já sama – vyjít z temnoty strachu a hrůzy a jít do toho i za cenu smíchu i za cenu ostudy – jak jsem to vnímala.

Malba Cesta k sobě (k prodeji) 
Malba Cesta k sobě (k prodeji) 

Slovo pro mě byl trest, tolik jsem toužila, aby se lidé dorozumívali mentálně. Nyní vím, že jsem byla bržděná i proto, abych právě svou energii zaměřila na jemnější sdělení – viz má práce. A nyní je na čase vylézt ven i slovem – a to činím psaním, přijde čas a vylezu i mluveným slovem – chystá se k tomu mnoho věcí a jsem na vše zvědavá.

„ Vše co náš činí zranitelnými je naše nejsilnější stránka. Veškeré překážky v životě mají svůj smysl, mají hlubokou moudrost ve svém sdělení. Sdělit něco někomu, je energie sdílení sebe sama – nikoliv sdělení něčeho co jest pravdou, protože jako pravd nám byla dána.“
Athelaj
Pozn: Své druhé jméno Athelaj, používám, při napojení na své JÁ v jiném čase a dimenzi, pro někoho channeling – pro mě jen naleziště sebe sama. Dozrála jsem k tomu, některé věci od „ní“ sdílet i s Vámi.
Přeji Vám, aby Vaše energie slova směřovala vždy k pravdě.


Obrázky ve článku, jsou mé malby vytvořené pomocí tabletu, které je možné tisknout na plátno, dle Vašeho přání.

Autorka článku: Lenka Vlášková Lenka Vlášková

Průvodce, zabývající se léčivými automatickými tarotovými texty a energetickou prací. Své klienty provází na cestě i v podobě energetických maleb a šperků. Miluje svou práci, je to pro ní velké naplnění. Je jí ctí růst s každým klientem.
 
Tento článek poskytla osobně pro server Příznaky transformace autorka článku. Jeho šíření je možné pouze s jejím souhlasem! Kopírování tohoto článku z našeho webu je zakázáno. Chcete-li jej zveřejnit na svém webu, získejte si souhlas autora. Ke sdílení článku na sociálních sítích využijte výše uvedené tlačítko sdílet. Děkujeme.

Nejnovější články na našem portálu

září 20, 2023 446874
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
září 19, 2023 36845
Je mnoho způsobů vyjádření pro partnera, se kterým prý máte zažít neuvěřitelně romantickou lásku,...
září 17, 2023 84753
Bolest kdekoliv na páteři může duchovně znamenat, že jdete v životě špatným směrem či děláte něco,...
září 16, 2023 1105
23. 9. v 8:50 vstoupí Slunce do znamení Vah, které je prvním znamením v řadě, jež nás otevírá...
září 07, 2023 16414
Před 30 lety objevila známá americká lékařka Dr. Hulda Clarková něco, co významně změnilo směr...
srpen 23, 2023 1139
23.08.2023 v 11:02 vstoupí Slunce do znamení Panny, kdy sklidíme plody toho, co jsme nejen na...
srpen 20, 2023 11333
Jak často jsme si řekli, že bychom potřebovali trochu ubrat? Naše tělo je unavené nedostatečnou...
srpen 17, 2023 10623
V poslední době se objevil nový termín, Chanelling. Tento pojem se prezentuje jako výjimečná...
srpen 12, 2023 22365
KOŘEN A POČÁTEK. Kořen je myšlen v tomto světě, ve fyzické podobě – ZROZENÍ. Tak bych vyjádřila...
srpen 09, 2023 14329
Požehnání je velice harmonická vibrační energie, která dokáže zažehnat negativní energii, která se...
červenec 19, 2023 3999
23.07. 2023 ve 3:51 vstoupí Slunce do ohnivého znamení Lva, které nás prohřívá a naplňuje energií,...
červenec 14, 2023 1343
Medicinální nebo někdy také funkční či vitální houby, jsou specifické houby s výjimečnými účinky....
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 1884095
Věřím, že každý se někdy zarazil nad "časem", tedy lépe řečeno nad čísly na hodinách, která na...
4 listopad 2019 513740
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
20 září 2023 446874
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
30 září 2020 354084
V České republice je to bohužel často pravda, jelikož patříme na první místa v evropském žebříčku...
1 prosinec 2020 287722
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
2 prosinec 2019 276337
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
27 říjen 2018 270208
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
17 červenec 2020 254505
Proč tato nemoc rapidně mezi lidmi narůstá? Proč tomu tak je skrz naší duši?? DUCHOVNÍ PŘIČÍNA:...
3 srpen 2019 242445
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
13 duben 2020 241653
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
12 prosinec 2020 240539
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
30 květen 2022 236823
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
29 srpen 2021 213501
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
7 leden 2018 204180
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
17 září 2020 185511
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
30 září 2019 184369
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
27 srpen 2020 183127
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
6 prosinec 2018 175377
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
23 září 2019 165164
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
25 listopad 2020 162390
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
13 srpen 2022 159987
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 141520
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 127196
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 123424
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...