Miroslav Čonka: Když světlo je Světlem aneb jaké techniky použít nejen během pobytu ve tmě

Základem všeho je Světlo. Práce se světlem okolo, ze Světlem z Vrchu, se svým vnitřním světlem a se svým biopolem. Stahujte si do místnosti co nejvíce Světla z Vrchu přes svou korunní čakru. Udělejte si v místnosti světelnou lázeň a rozpouštějte v tom Světle své bloky, traumata, bolesti, ublížení. Běžte do hloubky svých traumat, projděte si ty události bez emocí, jako pozorovatel a vyčistěte situaci světlem.

Když roztočíte svou korunní čakru a napojíte se přes ni co nejvýše Nahoru a k tomu rozzáříte své duchovní srdce ( představte si uprostřed hrudi velkou světelnou kouli nebo super silnou žárovku a sviťte ), tak jste doma, jste v Pravdě, v Lásce, tady a teď. V léčebném, hojivém procesu. Tohle můžete praktikovat kdekoliv, jde jen o bdělost a pravidelnost. A stačí klidně 10, 20 minut denně.  Lépe a raději hodinku.:)

V rozsvíceném srdci pracujte se svým dechem. Dech nás spojuje se Stvořitelem. Když dýcháme, žijeme. Kdo přestane dýchat, opouští své hmotné tělo a přesunuje se jako nesmrtelná duše do jiné úrovně Bytí. Existují tisíce dechových technik, kterými se dá dostat do rozšířených stavů, léčit se. Vizualizujte si ( radši to ale udělejte ), že je vaše duchovní srdce veliké a roste a vy jste celí v něm. Vidíte v sobě různé energie, události, bytosti, celé vesmíry. Zkuste si požádat ať se vám ukáže energie Stvoření a pracujte s ní. Proste si o energii kristovskou, a oč požádáte, to dostanete. Koneckonců, druhý příchod Krista, máme všichni realizovat ve svém duchovním srdci. Tam najdeme všechno. Úplně všechno. Když rozzáříte své srdce a zároveň jste napojení na Zdroj,

Stvořitele, Boha, Absolutno ( či jak tomu Supervědomí říkáte )  a přes něj prohlédnete situace, události, lidi, jste v Pravdě a nikdo vás nemůže obelhat, manipulovat.


Práce se Světlem je cestou k vyléčení duše, těla, k celistvosti, do sebe a ke své podstatě. Ale vše si musíte odpracovat jen vy sami. Tohle za vás neudělá žádný placený kurz, seminář, guru, šaman, rostlina Síly. Proto se chodí do ústraní, na dlouhé meditace, do tmy, do jeskyní. A všichni velcí jogíni, lámové, Svatí, poustevníci, mniši, všech dob, to tak dělali a dělají a dělat budou.


Pokud máte během pobytu ve tmě krizi, je vám úzko,  doporučuji dvě techniky:

Napojit se Nahoru přes temeno, do Světla, co nejvýše. A rozsvítit světlo ve svém srdci, duchovním srdci, ve svém středu. Tak jak je vysvětleno výše.
A nebo si tam vizualizovat modrou kouli. Modrá barva uvolňuje, uklidňuje. Můžete získat i zkušenost prázdnoty. Protože v prázdnotě není strach ani bolest.
Můžete zkusit i další techniku, v těžkých chvílích ve tmě i v běžném životě. Říct si: toto je sen a vizualizovat si, ze jste v průhledné těle a jste nad problémem a emočně se vás nedotýká. Hned vám bude líp.


Děláte třeba práci, co vás ubíjí. Když ji pojmete jako sen, jste nad tou situací a vaše tělo práci vykonává dál.

Během pobytu ve tmě, si můžete zlepšit i svůj zrak. Nebo zůstane stejný. Nikdy, se vám, ale ve tmě nezhorší. Můžete si dát záměr na posílení zraku a vědomě s tím ve tmě pracovat. Přikládat si na oči dlaně a v napojení Nahoru, prosit ať léčivá síla z dlaní, vyléčí vaše oči.

A ptát se sami sebe: co je příčinou mého slabého zraku. Co nechci vidět? Co se bojím vidět? Odstranit příčinu a oči si uzdravit.

Takhle se pracuje i s nemocemi, potíže. Že se ptáte v rozšířeném vědomí, co tuto nemoc zavinilo, spustilo, zapříčinilo.
Jeden z návodů, co praktikovat ve tmě k rozjetí vizí, vidění světla, k bytí v jasnosti. A k práci se svým duchovním srdcem:

Dá se praktikovat i jinde. Používám to třeba v sauně při krátké meditaci:)...zajímavě to zesiluje i proces na šamanských rituálech s Rostlinami Síly.
Vychází z tibetských nauk, mixovaných českou náturou k zjednodušení.:)

V meditaci, v sedě, jaký je vám příjemný, ideálně rovná záda, aby páteří proudily energie co nejlépe... Zatlačíte palcem a ukazováčkem lehce na oko. Levou rukou na levé, pravou na pravé. Doba tlačení je v desítkách sekund. Podle pocitů. Oči vytočíte nahoru a díváte se jakoby na vrchol hlavy... Když si někdo udělá drdol nahoře hlavy, tak tam. A uvidíte světlo.:) hodně světla a to vidění si držíte i po povolení tlaku na oči. Da se vizualizovat i vidění jiných světu, Království nebeského - průhledem před vyšší astrál apod.

Pak je tu, u stejné techniky, jen očima koukáte rovně před sebe- koukání vnitřním zrakem do svého duchovního srdce a jeho prozkoumávání. Najdete tam různé světy, energie... Vesmír. Je to technika nahlížení.

Zároveň v srdci rozzáříte světelnou kouli a tímto léčivým světlem rozpouštíte na svém a ve svém duchovním srdci omezení, destrukce, štíty a obruče vytvořené často v řadě inkarnací...Někdo má kolem svého srdce úplný arzenál štítů.:)  Roztočíte 7 mou čakru, ten mocný lotos a napojíte se u obou těchto technik nahoru. Dají se u toho čistit čakry, aura, zesilovat biopole. Dají se přidávat různé světelné koule do těla na léčení. Tibeťané hodně pracují s písmenem A ( symbol prvotního stavu vědomí ), které vkládají do těch barevných koulí.

Během pobytu ve tmě, máte živější, barevnější sny. Dejte si před spaním záměr, co chcete zpracovat, vyčistit, kam se chcete zaletět podívat, s kým a kde chcete tuhle noc studovat. Pokud bude váš záměr čistý a silný, akce se vydaří.

Drsňáci mohou během pobytu ve tmě praktikovat i silnou techniku na zbaveni se ega. Trošku zjednodušené tibetské Čö. To pracuje se sjednocováním sebeobětování a gurujógy a praktikuje se vždy se zpěvem, hraním na nástroj a vizualizací.

Protože bez připoutanosti k tělu a k našemu Já, není ega. Opakuje: Nabízím své tělo, hlas a mysl pro dobro ostatních. Dá se to zesílit tím, že si představujeme různé démony, bytosti, které pojídají naše tělo. Jsme zatím v materiální karmické vizi a připoutanosti k tělu. Vše je tedy na bázi myšlenkových úrovní. Ale myšlenky a slova tvoří realitu. A obětováním se pro druhé ( bez zájmu o odměnu na oplátku  ) -  sebe se karmicky očišťujeme. Ego je zdroj všeho našeho připoutání ve hmotě. Bez ega bychom nepotřebovali dům, šaty, potravu, vodu, vztahy a vše další co je spojeno s naším hmotným tělem. Představte si, že vaše hmotné tělo neexistuje a jste jen v těle světelném. Nepotřebujete jíst, spát, odpočívat, bydlet. Proto spousta technik pracuje na odpoutání se od těla - zbavení se okovů těla.

Přestaneme-li se bát čehokoliv a lpět na těle, jsme svobodní. Proto je největším našim démonem naše EGO. Spousta lidí zkouší dnes zkouší rostliny Síly, psychedelika. Udělají jim díru, průhled v jejich ochranách, tělech a oni vidí svět okolo. Každý svou úrovní poznání a vyspělostí duše. Je to urychlovač, zkratka, která někdy může nechat ty díry a napojení otevřené po delší čas. Rostlina, bytost, entita, energie, ale vždy bere něco na oplátku.


Existuje spousta dalších technik, nauk, pro práci v sobě a na sobě během ústraní ve tmě. Na tibetské nauky je třeba mít trasmisi - iniciaci od mistra. Ale jde ji získat i od mistrů nehmotných nebo napojením na linii. Mě některé techniky předal právě mistr nehmotný, se kterým jsme se jako tibetští lámové setkali nejen v Tibetu kdys.:) A některé kolega hmotný. Proto si nevytvářejme hranice a omezení, že něco nejde. 

Všechno co chceme a oč si požádáme, je lidem v Pravdě dáno a dovoleno. Nic není jen pro vyvolené. A vše pochází z jednoho Zdroje. I my.


Autor: Miroslav Čonka  www.tmaleci.cz  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Působím jako terapeut pobytů ve tmě. Pomáhám lidem najít světlo v nich samých. Vyčistit jejich destruktivní programy, omezení, stavy, úzkosti a strachy. Pokud je dovoleno, také je více spojit s Bohem a pomoci jim nastoupit duchovní cestu. 

CHCETE-LI TENTO ČLÁNEK PUBLIKOVAT NA SVÉM WEBU, DOMLUVTE SE OSOBNĚ S AUTOREM ČLÁNKU! JINAK MŮŽETE PORUŠIT JEHO AUTORSKÁ PRÁVA A SMĚRNICI GDPR!Nejnovější články na našem portálu

říjen 14, 2021 463
Vlasy mají mnoho funkcí, záleží jen, z jakého úhlu se na ně díváme. Můžeme se na ně dívat z...
říjen 12, 2021 1284
Už se vám stalo, že jste v každém vztahu zažívali více či méně podobné pocity? Že partneři/ky,...
říjen 12, 2021 1381
Tuplerova technika: zbavte se bříška po porodu anebo Hubnete, ale břicho je stále velké? Možná...
říjen 10, 2021 982
Fascinace krásou není fenoménem 21. století, či inspirací pouze umělců. Krása se proplétá lidskými...
říjen 09, 2021 5384
Od Brány Rovnodennosti 22. září, zažíváme silnou sluneční aktivitu. Pokud jste citliví na energii,...
říjen 07, 2021 921
„Když astrofyzikové 20. století ohlásili lidstvu, že prohledali celý Vesmír a nikde tam v ničem...
říjen 07, 2021 681
Projevy z nehmotného světa, které vybočovaly a vybočují z rámce běžných věd, se vyskytovaly ve...
říjen 05, 2021 6356
Krystalické jádro planety země prochází nejvyšších úrovní transformace, probíhá to právě v...
říjen 03, 2021 7610
Svět je v proměnách, ale tak tomu bylo vlastně vždy. My lidé je vnímáme jen málo, protože jsme...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 1202708
Věřím, že každý se někdy zarazil nad časem (čísla na hodinách, to ale není čas…), který na sebe...
4 listopad 2019 504524
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
16 leden 2016 423518
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
30 září 2020 340529
V České republice je to bohužel často pravda, jelikož patříme na první místa v evropském žebříčku...
1 prosinec 2020 265307
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
27 říjen 2018 261961
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
2 prosinec 2019 251955
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
17 červenec 2020 232535
Proč tato nemoc rapidně mezi lidmi narůstá? Proč tomu tak je skrz naší duši?? DUCHOVNÍ PŘIČÍNA:...
12 prosinec 2020 231444
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
15 červenec 2021 212472
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
3 srpen 2019 210650
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
29 srpen 2021 203174
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
7 leden 2018 181792
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
17 září 2020 179522
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 177481
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
13 duben 2020 172810
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
6 prosinec 2018 168195
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
30 září 2019 165083
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
25 listopad 2020 155901
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
11 červenec 2019 155863
Slovní spojení "jako v bavlnce" může mít různé odstíny... Víte, jaké látky obsahují vaše...
23 září 2019 154475
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
6 leden 2021 141329
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 136343
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
21 květen 2020 119326
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...