Intuitivní Astrologie: Velká astrologická předpověď na květen 2022

Kosmické energie května budeme vnímat jako těžké a nahuštěné. Ve Vesmíru bude vířit tolik energetických vlivů, že budeme muset podniknout kroky navíc, abychom si udrželi naší energii a udrželi se ve stavu rovnováhy a vyrovnanosti. Dvě hlavní astrologické události měsíce jsou Zatmění Krvavého Měsíce a přesun Jupitera po dvanácti letech do Berana.

Zatmění Krvavého Měsíce je úplné zatmění Měsíce v Úplňku, které vyvrcholí 16. května. Zatmění Krvavého Měsíce je to nejsilnější, co se týče hustoty a hojnosti energie, co můžeme zažit. Ztělesňuje totiž velmi silnou a mocnou transformaci. Tyto události jsou vysoce prorocké a mohou aktivovat smlouvu Duše a přinést situace, které nás katapultují do další úrovně naší evoluce. Někdy je to velmi náhlé a nečekané. Není však pochyby, že mi všichni pocítíme efekt a vliv Zatmění.

Jupiter se přesune do Berana a tím nastaví a ovlivní vše, co budeme po většinu roku zažívat. Jupiter vstoupí do Berana 10. května a zůstane tam až do října, kdy se zase na chvíli vrátí zpět do Ryb. Jelikož je Jupiter největší planetou Sluneční soustavy, budeme dozajista vnímat to, když se posune do jiného políčka zvěrokruhu. Jupiter v Beranu přináší čerstvou energii na úrovni kolektivního vědomí a nabádá nás k přemýšlení o nových začátcích. Tato energie je vysoce činorodá a inovativní. Můžeme se cítit přetažení a za hranicí našich limitů. Jak unavení, tak natěšení z jakékoliv transformace, která k nám směřuje. Je také dost možné, že v některých oblastech našeho života dojde tento měsíc k uzavření a dořešení témat, které jsme dlouhou dobu řešili.

Jelikož se bude objevovat a plynout tolik energií, projdeme si klíčové astrologické události měsíce května. Jinak je ale především květen měsíc, kdy bude docházet ke změnám a bodům obratu.

2. května – Venuše vstupuje do Berana

Jakmile Venuše vstoupí do Berana, na kosmické nebi se objeví vysoce podporující energie pro práci s manifestací a nastavování záměrů. Jelikož je květen velký a výrazný měsíc, tak se bude jednat o vhodný čas k přípravě na zbytek měsíce a nastavování záměrů, které primárně souvisí s vaším dobrem a blahobytem. Naplánujte si odpočinek, sebepéči a dobijte svojí energii. Pokud máte pocit, že váš talíř je moc těžký a plný, bude právě vhodný čas na vytváření místa, abyste lépe zvládali úroveň vašeho stresu.

10. května – Merkur se stává retrográdní

Merkur se podruhé v roce stává retrográdní ve vzdušném znamení Blíženců a skončí v zemském znamení Býka. Tato událost se stane mezi dvěma zatměními, tedy zatměním 30. dubna a nadcházejícím zatmění Krvavého Měsíce. To zesílí jeho energii a díky nim budeme mnohem citlivější vůči jeho energiím. Merkur je planeta komunikace, smluv, cestování a našeho mentálního stavu. V mytologii byl Merkur považován za posla Bohů. Když se Merkur stane retrográdní, nebo se dostane do podsvětí, jak tomu říkali staří astrologové, jeho energie se stává více vnitřní a proudí dovnitř nás, což v nás může vyvolávat vnitřní potřebu přemítání a sebereflexe. Ze stínů se mohou k našemu uvědomění prodrat informace, intuitivní vhledy nebo zprávy z duchovních sfér. Budeme pobízeni k tomu, abychom využili tuto energii ke zpomalení a ohlédnutí se zpět, vše hluboce promyslet, než se rozhodneme na naší cestě pokračovat. Merkur přestane být retrográdní 3. června. A právě až do této chvíle může trvat plné uvědomění a pochopení toho, co bylo skryto a nalezení způsobu, jakým pokračovat na naší cestě v záři nově nabitých zkušeností a informací.

10. května – Jupiter vstupuje do Berana

Jedna z největších kosmických událostí měsíce a celého roku. Jupiter zůstane v Beranu až do 28. října, kdy se opět na moment navrátí do Ryb. Poté se opět vydá po cestě do znamení Berana a vstoupí do něj v den Zimního Slunovratu, tedy 21. prosince. Jupiter v Beranu přináší mnohem více nezávislosti, inovace a větší podnikavou náladu do kolektivního vědomí. Beran je znamení, které je spojováno s novými začátky, takže můžeme mít pocit, že se věci posouvají jinam a dochází ke změnám. Obzvláště od začátku pandemie, došlo pro spoustu lidí k mnoha změnám. Na osobní úrovni, může být Jupiter v Beranu velice motivační a nabuzující. Využijte tuto energii, abyste si doplnili hrnek, udělali si čas na posun a postarali se o své fyzické tělo.

16. května – Zatmění Krvavého Úplňku ve Štíru

Zatmění Krvavého Měsíce je úplné zatmění Měsíce v Úplňku. Název Krvavý získává proto, že získá načervenalou barvu. Zatmění Krvavého měsíce je velice mocná událost. Ztělesňují totiž zakončení a uzavření. Mohou také odhalit informace, které byli předtím skryté. Jsou to body, kdy se aktivují smlouvy Duší a je nám dána možnost podniknout kvantový skok do další kapitoly naší evoluce. Naše vědomí se většinou posune a když odezní energie Zatmění, máme tendenci být schopni vidět věci v novém světle. Jelikož Zatmění spadá pod znamení Štíra, budou transformativní energie zesílené. Můžeme také přemítat o cyklech smrti a znovuzrození, které se během našeho života událo, nebo můžeme skrze jedno projít. Jen mějte stále na paměti, že vše na světě je dočasné. Jakmile se prach usadí, budeme schopni vidět vyšší smysl v tom, co se událo.

16. května – Algol a Slunce

Algol je jedna z nejznámějších hvězd v astrologii, avšak její reputace je velmi zavádějící. Algol ztělesňuje sílu, kterou získáme, když projdeme několika kapitolami, nebo částmi našich životů. Algol je také blízce spojena s mýtem o Medúze. Medúza začala jako Bohyně Věštců, ale nakonec byla proměněna v gorgonu s hlavou plnou hadů. Nicméně skrze tuto transformaci se stala mocnější. A to je právě esence Algoly. Učí nás najít sílu a moc, bez ohledu na to, jaká transformace se nám udála. Algol se mezi 16. a 18. květnem zarovná se Sluncem a vznikne tím mocná kombinace. Pokuste se propojit s ochranou, sílou a mocí, kterou přináší. Zkuste využít její energie, jako připomínku, že navzdory jakýmkoliv změnám, kterými procházíte, se můžete stát silnějšími. Algol napomáhá budovat sílu, zvyšovat sebevědomí a dostat se více a snadněji do své ženské síly. Může také zesilovat duchovní schopnosti a můžeme jí použít k vyčištění negativity z našeho energetického pole. Využití energie Algoly v pozitivním slova smyslu, nám pomáhá přepsat její historii a vyzářit nové světlo na temnou ženskou stránku. Raději než na ní pomýšlet, jako na známou hvězdu, spojenou s hororem, podívejme se na ní, jako takovou, jaká já. Hvězda transformace, probuzení, ochrany a získávání vlastní síly.

20. května – Slunce se zarovná s Plejádami

Plejády jsou také synonymem cyklů smrti a zrození, takže to bude rozhodně zajímavé téma. Vypadá to, že jsme Vesmírem podporování k uctění a uvědomění si, že nic skutečně neumírá, jen změní stav z jednoho na druhý. Plejády jsou také domovem vysoce pokročilé mimozemské rasy a když se Slunce zarovná s hvězdami Plejád, můžeme od těchto bytostí snadněji získat duchovní informace a léčivé energie. Mnoho z nás se cítí napojeno na Plejády. Jejich energie jsou často vidět jako fialové světlo, takže pokud chcete nějaké energetické informace, nebo léčení, zavolejte si na pomoc fialové světlo a pracujte s galaktickými léčivými paprsky, které sem budou plynout.

21. května – Začíná období Blíženců

Slunce se pohybuje ze zemského znamení Býka do vzdušného znamení Blíženců. Merkur, jako vládnoucí planeta Blíženců je retrográdní, takže se na počátku mohou zdát energie trošku pomalé a vleklé. Můžeme být ze všech těch kosmických aktivit unavení. Jelikož jsou Blíženci vzdušné znamení, můžeme udělat něco pro to, abychom zklidnili mysl, pročistili jí a věnovali pozornost vlastní intuici. Symbol Blíženců jsou dvojčata. Jedno je smrtelné, druhé je nesmrtelné, což ztělesňuje rovnováhu mezi lidskou stránkou a tou duchovní. A právě během tohoto období, bude důležité, tyto dva stavy přivést k sobě a nastolit mezi nimi rovnováhu.

24. května – Mars vstupuje do Berana

Mars vstupuje do svého vládnoucího znamení Berana, čímž posílí svojí energii. Nyní máme v Beranu Jupiter, Venuši a Marse. To naplní kosmické nebe vlnami silné a ohnivé energie, což pro nás může být příjemná změna. S touto ohnivou energií se můžeme lehce namotivovat k tomu, abychom započali něco nového, přivítali nové začátky a přijali změny, které se odehráli. Mars v Beranu nám také může přinést posílení a stimulaci energie. To nás pak nabudí a tím se snáze zbavíme jakýchkoliv úzkostí a budeme mít potřebu postarat se o svá fyzická těla.

28. května – Slunce se zarovná s Aldebaranem

Aldebaran je jedna z nejšťastlivějších hvězd na našem nebi. Je považována za jednu z Královských hvězd a když se zarovná se Sluncem, můžeme snadněji cítit jeho energii. V šamanské astrologii je považován za Stříbrnou bránu neboli portál, skrze které sestupují Duše na Zemi. Pokud to bereme v souvislosti s tématem transformace, Aldebaran obsahuje energii, která nám pomůže transformovat naši mysl do vyšších stavů vědomí a nakonec do stavu osvícení. Může zesílit naše mentální kapacity, inteligenci, paměť a schopnost udržet informace.

30. května – Novoluní v Blížencích

A abychom uzavřeli už takto náročný a rušný měsíc, zakončíme ho Novoluním v Blížencích. Toto Novoluní přinese zakončení období Zatmění. A jak se portál Zatmění uzavře, energie se zklidní a zlehčí. Během Novoluní můžeme vnímat novou svěží energii. Můžeme také vnímat, jak se naše mysl otevřela k přijetí nových nápadů a uvolnění jakýchkoliv myšlenek spojených se lpěním. Můžeme také cítit, že se naše lidská a duchovní stránka dostala do rovnováhy a sebepřijetí.


Text: Tanaaz / www.foreverconscious.com

Překlad: Ondřej Brož / www.ondrejbroz.comNejnovější články na našem portálu

červenec 08, 2024 4861
„Je nutné zvyšovat svůj duchovní, psychický a energetický potenciál, který bude sloužit...
červen 25, 2024 330
Již antická medicína přisuzovala vodě léčivé účinky. Kromě země, vzduchu a ohně je voda jedním ze...
červen 20, 2024 620
20. 6. 2024 ve 22:51 vstoupí Slunce do znamení Raka a bude následovat Merkura a Venuši, kteří do...
červen 17, 2024 516
V dnešní uspěchané době se stále více lidí snaží najít přirozené způsoby, jak zlepšit své zdraví a...
červen 12, 2024 7611
Viz také. Dermatitida, Zánět, Svědění, Vyrážky, Problémy s kůží EMOCE Cítíte se kontrolováni,...
červen 12, 2024 9008
Může takhle vypadat žena ve své síle? Tak křehce? Zranitelně? Právě proto, že je ve své síle, může...
červen 04, 2024 724
Člověk, který často soudí a kritizuje, vidí všude kolem sebe jen nešťastné a zkažené lidi. Pyšný...
červen 04, 2024 544
„Působí již tím, že jsou. Stojí osaměle a mají zvláštní kouzlo, zvláštní osobitou krásu. A ještě...
květen 22, 2024 608
V poslední době jsem zde četla několik stížností od mužů, kteří si tak trochu hráli do noty, když...
květen 22, 2024 599
Neviditelné záření, které se vyskytuje na určitých místech zemského povrchu, znají lidé již od...
květen 21, 2024 753
20. 5. 2024 v 15:00 vstoupilo Slunce do Blíženců v doprovodu Neptuna v Rybách, který ukáže Slunci...
květen 03, 2024 682
„A jako drží ochrannou ruku nad doly svatí a světice, tak zase podzemní temné hlubiny hlídají a...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 2072572
Věřím, že každý se někdy zarazil nad "časem", tedy lépe řečeno nad čísly na hodinách, která na...
4 listopad 2019 516107
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
20 září 2023 458460
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
1 prosinec 2020 294496
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
28 září 2023 283829
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
3 říjen 2023 273571
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
6 říjen 2023 260695
Ekzémy vyjadřují náš VNITŘNÍ ZÁPAS mezi tím počem toužíme, a tím co ve skutečnosti prožíváme....
13 duben 2020 253718
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
3 srpen 2019 252025
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
12 prosinec 2020 243542
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
30 květen 2022 241816
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
29 srpen 2021 215744
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
7 leden 2018 207357
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
30 září 2019 189629
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
17 září 2020 186877
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 184594
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
6 prosinec 2018 177071
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
23 září 2019 167239
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
25 listopad 2020 163733
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
13 srpen 2022 161461
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 143306
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 128472
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 125014
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...
29 červenec 2022 122998
MIGRÉNY a bolesti hlavy nebo-li náš PAPIŇÁK V HLAVĚ - DUCHOVNÍ PŘÍČINA Bolest z fyzického hlediska...