Samapatt Toschi: Horoskop rok 2022

Rok začíná s Jupiterem v tranzitu ve znamení Ryby, odkud vytváří uvolňující a kreativní trigon na vaše znamení. Díky harmonickým energiím se zdá, že všechno plyne jednoduše, bez velkých překážek a vy jste více v kontaktu se svojí hlubokou přirozeností, s energií Vody, která uklidňuje, léčí, zmírňuje a dává více citu.
Jupiter prochází znamením Ryb do 10. května a od 29. října do 20. prosince 2022. Všichni narození v tomto znamení ve výše uvedených datech pocítí změnu energie a štěstí, kterou Jupiter v přátelském znamení předznamenává.
Jupiter je ve znamení Ryb navíc v exaltaci, což znamená, že všechny nejlepší energie planety směřují ke zlepšení a tvůrčímu kreativnímu vývoji.
Jupiter představuje proces růstu a vývoje, zrání, seberealizace, jde o pozitivní, aktivní a sebevědomé začlenění do života, důvěra v existenci a jeho vliv působí na všechny planety a astrologické domy v horoskopu, se kterými se dostane do kontaktu během tranzitu, kdy přinese světelné a blahodárné energie.
Obohacení nejen materiální, ale i duchovní, morální, filozofické a nezapomeňme na to největší bohatství, na dobré zdraví a vnitřní mír, klid a schopnost užívat si dary, které nám život nabízí. Jupiter v Rybách vám daruje toto všechno, pokud budete chtít!
Zatímco Pluto zůstává nadále, až do listopadu 2024 v opozici z Kozoroha.
Ale v roce 2022 se tato opozice bude týkat pouze narozených od 16. do 22. července.
To ale neznamená, že ostatní narození v tomto znamení to nebudou pociťovat: po celou dobu, velmi dlouhou, opozice Pluta představuje pro všechny zrozence Raka skutečně velmi zvláštní a jedinečné období života, kde je něco nového připraveno vyjít na světlo, ale abychom podpořili tento proces, musí odejít něco starého, stagnujícího, aby vytvořilo prostor potřebný pro znovuzrození, které Pluto představuje.
Pluto je v symbolice bůh smrti a znovuzrození, bůh podzemního bohatství a skrytých hlubin.
Opozice planety smrti a znovuzrození a hluboké transformace, která působí na vaše Slunce narození, bude měnit pocit identity, nebudete se už moci spoléhat na staré způsoby myšlení a reagování, ale budete doprovázeni tímto procesem transformace překonaných falešných aspektů personality.
Utrpení, které může být důsledkem takového procesu, pramení pouze z připoutanosti ke starému Já, které nechce zemřít..
Ve skutečnosti jde o "psychologickou smrt" v tom smyslu, že části vašeho ega budou odstraněny.
Tranzit Pluta vynáší na světlo slunečního vědomí to, co je skryto v hlubinách nevědomí. Pluto, bůh podsvětí, proniká do psychiky člověka, do propastí psychiky a vynáší na povrch to, co je skryté, popírané a zapírané, všechno to, co bylo odmítáno, protože to bylo považováno za nepřijatelné a nepřípustné.
Tranzity Pluta obecně znamenají smrt a zničení starého, což je nezbytné pro vytvoření prostoru pro nové. Ale to nové uvidíte teprve, až se planeta dostane z aspektu opozice; během tohoto procesu si člověk neuvědomuje sílu a krásu toho, co se děje, protože Pluto pracuje nenápadně, tiše, ale nemilosrdně.
Pluto je také bohem podzemního bohatství… Toto bohatství se ve vašem životě projeví, až skončí hluboká plutonská transformace a zanechá prostor pro vaše skutečné zdroje a talenty.
Zejména u žen by tento tranzit mohl zdůraznit potíže, nebo usnadnit změny týkající se mužského archetypu, které představuje v první řadě otec, pak partner nebo manžel, ale také těmi, kteří jsou zástupci autority, lidé, se kterými by mohl nastat vážný konflikt, ať už se jedná o zaměstnavatele, ochránce zákona nebo kohokoli, kdo tento archetyp ztělesňuje.
Opozice Pluta vynáší do popředí, nebo na světlo skryté ambice, které byly potlačovány; to co bylo odsunuto pod úroveň běžného vědomí.
Pro někoho může nastat čas konfrontovat se s otázkami využívání/zneužívání moci, vztahu mezi obětí a mučitelem, zejména v životě ve vztazích.
Dobrým způsobem, jak takovému tranzitu čelit, je doprovodit ho meditační nebo terapeutickou aktivitou, samozřejmě pro ty, kteří cítí tuto potřebu.
Uran z přátelského znamení Býka bude vytvářet osvěžující sextil, který se dotkne pouze těch, kteří se narodili od 1. do 13. července.
Uran je rebel, nemá rád status quo, je originální, nekonformní a inovativní.
Uran je poměrně bouřlivý a nese s sebou archetypy obnovy a změn, někdy i radikálních. Existují dva různé typy zrozenců ve znamení Raka: jeden, který je více připoután k domovu a k rodině, je to klidná bytost, která lpí zvycích; druhého ovládá neklid a toulavý duch, je náladový, nepraktický, se sklonem často měnit bydliště a zaměstnání.
Nejen ti potulnější přátelé Raka uslyší volání vnitřního hlasu, který je stále nabádá ke změně, a to bez stresu nebo destruktivním způsobem, jak to vyžadují energie sextilu, harmonického aspektu, který přináší nové příležitosti a projevuje se vyváženě a příjemně.
Ale i ti, kteří zarytě lpí na zvycích, pocítí potřebu něco ve svém životě obnovit; nebude nutné všechno vyhodit do vzduchu, jak se někdy stává při disharmonických tranzitech Uranu; k uctění energie boha stačí například nový účes nebo změna šatníku či nábytku v domě.
Láskyplnou, uvolňující a léčivou energii elementu Vody bude po celý rok 2022 představovat také Neptun, který je ve znamení Ryb doma a je v trigonu na vaše Slunce, nebo jiné planety, nebo Ascendent, nebo Střední nebe.
Trigon Neptuna v roce 2022 se bude dotýkat zejména osob narozených mezi 11. a 20. červencem.
Pečující a soucitná energie Neptuna ze znamení Ryb vás v tomto novém roce povede za ruku; vnitřní klid, který se rodí z jistoty, že něco většího vás vede, že existují síly, které působí mimo vaši vědomou vůli, a že odevzdat se a nechat se unášet proudem je ta nejlepší věc, kterou můžete udělat, aniž byste museli dále bojovat.
Chiron ve znamení Berana pro vás představuje další velkou výzvu a příležitost.
Chiron nadále tvoří disharmonický aspekt kvadratury, který se v roce 2022 týká pouze osob narozených mezi 30. červnem a 11. červencem.
Jak už mnozí vědí, kvadratura je aspekt, který přináší napětí, sváry a konflikty.
Chiron, zraněný léčitel v kvadratuře s natálním Sluncem by mohl vynést na světlo stará zranění, jak fyzická, tak emocionální, která si nyní říkají o uzdravení.
Chiron na jedné straně představuje původní zranění, které nás přivedlo zpět do současného života, je to oddělení od univerzálního principu lásky, božského Otce a Matky; na druhé straně představuje příležitost k uzdravení. Chiron je vždy spojen s tématy celostního léčení a učení.
Na individuální úrovni může mít toto zranění různé podoby: fyzické onemocnění, psychické strádání, sociální nepřizpůsobivost; může se týkat dávných vzpomínek na traumata utrpěná během devíti měsíců těhotenství, nebo traumata z minulých životů; je to něco nevyřešeného, čemu se máme postavit, ať už je to z tohoto života, nebo z jiných existencí.
Ale abyste viděli konkrétněji, kde tranzit působí, v jakých oblastech vašeho života a v kterých astrologických domech, je potřeba se podívat na individuální horoskop.
Disonantní aspekt vás bude tlačit ke zkontaktování se s těmito ranami, ať chcete nebo ne, toto setkání bude téměř nevyhnutelné, pokud skutečně chcete růst ve vědomí a lásce, zejména k sobě samému.


Autorka článku: Samapatt Eliana Toschi - italská vědma a astroložka http://www.astrologie-samapatt.webnode.cz

Samapatt Eliana Toschi se stala v roce 1983 žákyní mistra Osho. Začala svoji cestu hledání a poznání sama sebe prostřednictvím meditačních technik mistra Osho, žila a pracovala v duchovních komunitách v Itálii, Evropě a také ve Spojených státech. V roce 1990 se vrátila do Itálie, zde pokračuje ve svém učení evolutivní a karmické astrologie a v roce 2000 se začala zajímat o metodu Rodinných konstelací Berta Hellingera.

Rozhodla se tedy projít vyškolením na průvodce Rodinnými konstelacemi a také absolvovala školu Holistické celostní poradkyně. Dnes je astroložkou poradkyní, Celostní poradkyní s holistickým zaměřením a průvodkyní rodinnými konstelacemi.

Píše články a horoskopy pro specializované časopisy, pro internetové stránky, věnuje se individuálnímu poradenství a vede kurzy a semináře.


Nejnovější články na našem portálu

srpen 11, 2022 942
Zamyslete se nad tím, co se objevilo kolem 14. června, kdy svítil Super Úplněk. Právě od června...
srpen 10, 2022 187
„Když se dožne žito, ječmen a pšenice, slaví se dožínka (dožínky, obžínky, dožatá, dóženek)“, tedy...
srpen 09, 2022 264
„Vážným krokem obchází hrad se svazkem klíčů za pasem, otvírá a opět zavírá tu či onu komnatu, a...
srpen 08, 2022 16188
Dne 12.8.2022 v 3:35 nastane na 19.stupni vzdušného znamení Vodnáře úplněk. Uzavírá se nám Lví...
srpen 07, 2022 108813
Já vím, jsem žena, měla bych psát o ženských touhách, ale právě proto, že mám denně na terapiích...
srpen 05, 2022 13555
„Pokud má dívka akné, neměla by chodit na slunci, protože se jí udělají pigmentové skvrny. „ Řekla...
srpen 03, 2022 803
Již od dávných časů lákalo člověka tajemství vzniku „Slunečního kamene, jantaru“ . Jeho vznik...
srpen 02, 2022 16188
Vítejte v srpnu. Nejdříve si řekneme krátké shrnutí nadcházejících událostí a pak se ponoříme do...
srpen 01, 2022 40237
Milá ženo, vím, že tyhle řádky se ti možná nebudou číst snadno, ale … Vážím si každého příběhu,...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 1493729
Věřím, že každý se někdy zarazil nad časem (čísla na hodinách, to ale není čas…), který na sebe...
4 listopad 2019 509199
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
16 leden 2016 436490
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
30 září 2020 347892
V České republice je to bohužel často pravda, jelikož patříme na první místa v evropském žebříčku...
1 prosinec 2020 275614
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
27 říjen 2018 266644
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
2 prosinec 2019 266240
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
17 červenec 2020 242228
Proč tato nemoc rapidně mezi lidmi narůstá? Proč tomu tak je skrz naší duši?? DUCHOVNÍ PŘIČÍNA:...
12 prosinec 2020 236289
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
30 květen 2022 226506
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
3 srpen 2019 223015
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
29 srpen 2021 208580
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
13 duben 2020 203161
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
7 leden 2018 194974
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
17 září 2020 182629
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 180600
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
30 září 2019 172969
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
6 prosinec 2018 171680
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
25 listopad 2020 159312
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
23 září 2019 159003
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
15 duben 2022 154044
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 138567
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 124308
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 121542
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...