Samapatt Toschi: BÝK- horoskop rok 2022 - element OHEŇ

Jupiter v Rybách vytváří blahodárný sextil až do 10. května a pak od 29. října do 20. prosince 2022.
Dne 11. května vstoupí do znamení Berana, kde zůstane až do 28. října, aby se pak znovu vrátil do Ryb a 21. prosince vstoupí definitivně do Berana.
Během tranzitu Jupitera v Rybách budou všichni narození ve znamení Býka blahodárně zasaženi jupiterským postrčením k expanzi.
Býk je znamení, které patří k elementu Země, je teritoriální, praktický, prozíravý, trpělivý, spolehlivý, ctí tradiční hodnoty a umí si užívat potěšení života, jako je umění, jídlo, sex.
Konstantou zemského živlu je hledání bezpečí a stability. Ale přílišné lpění na světě hmoty může omezovat představivost, citlivost a přístup k vyšším dimenzím.
To může vést k omezenému vidění, k uzavření, k závislosti na každodenní rutině, pořádku a někdy k naprosté ztrátě umění pracovat s jemnějšími energiemi.
Sextil Jupitera v Rybách napájí vaši fantazii, představivost a kreativitu, otevírá dveře k novým vizím a perspektivám.
Je to jako dýchat čerstvý vzduch z vysokých hor, který revitalizuje, přináší nový kyslík do mozku. Budete připraveni začít nová dobrodružství a prozkoumávat nová území, poznávat a učit se.
SATURN zůstává stále ve Vodnáři po celý rok 2022 v disharmonické kvadratuře, předzvěst vnitřních konfliktů, těžkostí a rozdělení.
Disonance Saturnu v roce 2022 zajímá narozené od 1. do 18. května.
Obecně všechny aspekty kvadratury přináší základní nespokojenost, pocit frustrace a neklid, který postrkuje k boji a k nasazení, pro překonání napětí. Je to výzva, kterou nám nastavuje život, a pokaždé, když tuto výzvu přijmeme a pokusíme se překonat překážky, uděláme krok dopředu a stáváme se silnějšími.
Kvadratura Saturnu na Slunce narození, nebo na Ascendent, nebo jiné planety, které máme v tomto znamení, přináší napětí, nejistoty a nepohodu v astrologických domech individuálního horoskopu, tedy v oblastech života, kterých se tranzit dotýká. Je tedy potřeba hluboká analýza individuálního horoskopu, abychom zjistili, které oblasti života budou zasaženy nejvíce.
Funkce Saturnu je evolutivní. Saturn je odnímající a přináší sebou archetypy sebe disciplíny, obětování se a zodpovědnosti.
V průběhu aspektů Saturnu je dobré používat co nejlépe ty nejlepší vlastnosti této planety, v tomto případě je to disciplína, sebe disciplína, zodpovědnost a smysl pro povinnost, plánování, trpělivost, závazek a je dobré vyhradit si prostor pro sebe v klidu o samotě.
Bude to období, kdy bude prozkoušena vaše schopnost sebe disciplíny a sebeurčení.
Protože Saturn požaduje právě tohle: stát se nezávislými a být schopni být sami, v samotě.
Kvadratura Saturnu někdy naznačuje, že bude zapotřebí více času a úsilí, k dosažení stanovených cílů.
Strach, který se v průběhu podobného tranzitu může aktivovat, je pouze negativní vyjádření planety, která nedokáže vyjádřit své kvality, tím nejlepším způsobem.
Pokračuje dlouhý tranzit Pluta v trigonu na vaše Slunce, ten dává velkou vnitřní sílu a rozhodnost, jaká nemá obdoby.
V roce 2022 se harmonický trigon boha smrti a znovuzrození, ale také podzemního bohatství, bude dotýkat především narozených od 15. do 21. května.
Tranzity Pluta na Slunce radikálně mění pocit identity.
Budete se cítit jistější v tom, co chcete, ve svých rozhodnutích, budete mít velkou sílu vůle, schopnost dívat se do hloubky každé situace a vztahů, budete mít odvahu, houževnatost, ale také trochu tvrdohlavosti a neústupnosti. Aspekt Pluta na Slunce, i když je pozitivní, jako trigon, je každopádně velká výzva, přináší na světlo to, co se skrývá ve stínech, ve schovaných částech naší psyché, které je třeba na vědomé úrovni zahrnout.
To může být příležitost vyléčit vztah s mocí, autoritou, takže s otcem, lépe řečeno s vnitřním obrazem otce.
S tímto tranzitem je možno vyjádřit kreativní energie, které ani nevíte, že máte a taky žít naplno svoji individualitu.
Především u žen je to příležitost lépe si uvědomit potřebu rozvíjet vlastní identitu, místo omezování se a definování sebe samé prostřednictvím lidí, kteří jsou nám blízcí, tedy prostřednictvím otce nebo partnera. Je to velmi pozitivní aspekt, co se týká profesních záležitostí a schopnosti sebeurčení.
Nyní přejdeme k Uranu, který tranzituje vaším znamením až do dubna 2026.
Jak už jsem napsala výše, Býk je zemské znamení, je to znamení pevné, teritoriální, konkrétní, trpělivé, spolehlivé, které žije ponořené v bukolickém vesmíru a užívá si potěšení a krásy života.
Konstantou zemského živlu je hledání bezpečí a stability.
Z tohoto důvodu mají lidé narození ve znamení Býka, stejně jako všichni narození v zemských znameních, větší potřebu otevřít se realitě neviditelných světů, vjemům a intuici.
Býk je fixní znamení, což znamená, že může být velmi tvrdohlavý, nepružný, někdy až rigidní, a pokud jde o tento tranzit, nemá vůbec rád změny.
Uran přesně naopak představuje právě nestabilitu a změnu.
S Uranem v Býku se budete muset naučit různé lekce ve všech záležitostech týkajících se jistot a stability.
Uran si přeje změnu, zatímco Býk si přeje, aby věci zůstaly neměnné.
Býk astrologicky "vládne" tomu, co se týká ekonomických zdrojů: s Uranem v tomto znamení můžeme předpokládat ekonomické a peněžní revoluce, konec tradičních hospodářských organizací s postupným omezováním moci bank; rozšíření "sdílené" ekonomiky tak, jak chce rebel Uran, ale také změny v technologickém průmyslu, lékařský výzkum, robotiku a ve všech záležitostech týkajících se krásy a blahobytu.
Na globální úrovni nás Uran v Býku bude konfrontovat s odpovědností, kterou máme vůči Matce Zemi, a s větším ekologickým uvědoměním, nástupem inovativních technologií, které přinášejí odpovědi na otázky životního prostředí a na to, jak můžeme chránit naši krásnou planetu a všechny její obyvatele, ale patří sem také zvýšená "majetnická" politika zaměřená na ochranu státních hranic a bohatství několika málo osob.
Uran se svojí elektrickou energií přináší narušení stávajícího stavu, který se Býk snaží udržet neměnný a stále stejný.
Uran je planeta změny, obnovy; pro Býka nebude jednoduché se přizpůsobit této nové energii, která jej již obklopuje…
Uran je spojen se zemětřesením, tsunami; malé, nebo větší zemětřesení se bude dít ve vašich životech, podle individuální situace.
Pokud během důležitého tranzitu Urana budeme zaháčkováni v omezujících situacích a protikladů, oproti tomu, co pro nás považuje za nutné naše vyšší Já, a vědomě nezměníme tento stav věcí, vnější události a okolnosti nás pravděpodobně donutí k zásadní změně.
Když práce, nebo citové pouto brání osobnímu rozvoji, a člověk se tomu nechce postavit, vnitřní Já vytvoří sérii okolností, které člověka donutí změnu udělat.
Vyšší Já vede a řídí náš rozvoj, i když si toho nejsme vědomi.
Tranzity odhalují, co má být přineseno do našeho vědomí.
Pokud jsme si vědomi touhy po změně-obnově, která se uvnitř nás zmítá, protože planety jsou naše vnitřní hlasy, můžeme přijmout příležitost a nastoupit do tohoto vlaku, který projíždí jen jednou za život.
S Uranem na Slunci, to je tranzit, který probíhá jednou za cirka 84 let, jdeme neomylně k „novému začátku“.
V roce 2022 pouze narození mezi 29. dubnem a 11. květnem budou ovlivněni tímto revolučním tranzitem.
Chtěla bych připomenout, že když se potlačují tyto instance Uranu, uvnitř nás se zrodí „Fúrie“, hrozivé mytologické bytosti, které se neuklidní, dokud „něco“ neobětujeme bohu. A to něco můžeme pochopit pouze při pohledu do individuálního horoskopu, podle astrologických domů, kterých se tento tranzit dotýká.
A uzavřeme krásným sextilem, který tvoří Neptun ze znamení Ryb, který se v roce 2022 dotýká pouze narozených od 9. do 18. května.
Až do 10. května a od 29. října do 20. prosince se Jupiter spojí s Neptunem a přinese světlo tvé nejpravější duši, vašim nejskrytějším touhám, a propojí vás s božstvím uvnitř i vně.
Pozitivní aspekt sextilu přinese nový svěží vzduch do vaší mysli a něžnost do vašich srdcí; bude mimo jiné velkou podporou, jako nositel nových nápadů a nečekaných možností.
Mezi Vodou – Ryby a Zemí – Býk je přirozený soulad: Voda osvěžuje Zemi a dovoluje jí být ještě plodnější, zatímco Země daruje Vodě nádobu, která jí dovolí mít vlastní tvar a identitu, i když bude neustále plynout.
Tato krásná spolupráce s energiemi jak Jupitera, tak Neptuna v Rybách, zvýrazní vaši citlivost, umělecké a kreativní nadání, vaši lásku k životu a přírodě. Budete něžnější a pružnější, otevření a ochotní vůči novému, tajemnému a neznámému.


Autorka článku: Samapatt Eliana Toschi - italská vědma a astroložka http://www.astrologie-samapatt.webnode.cz

Samapatt Eliana Toschi se stala v roce 1983 žákyní mistra Osho. Začala svoji cestu hledání a poznání sama sebe prostřednictvím meditačních technik mistra Osho, žila a pracovala v duchovních komunitách v Itálii, Evropě a také ve Spojených státech. V roce 1990 se vrátila do Itálie, zde pokračuje ve svém učení evolutivní a karmické astrologie a v roce 2000 se začala zajímat o metodu Rodinných konstelací Berta Hellingera.

Rozhodla se tedy projít vyškolením na průvodce Rodinnými konstelacemi a také absolvovala školu Holistické celostní poradkyně. Dnes je astroložkou poradkyní, Celostní poradkyní s holistickým zaměřením a průvodkyní rodinnými konstelacemi.

Píše články a horoskopy pro specializované časopisy, pro internetové stránky, věnuje se individuálnímu poradenství a vede kurzy a semináře.


Nejnovější články na našem portálu

srpen 11, 2022 974
Zamyslete se nad tím, co se objevilo kolem 14. června, kdy svítil Super Úplněk. Právě od června...
srpen 10, 2022 188
„Když se dožne žito, ječmen a pšenice, slaví se dožínka (dožínky, obžínky, dožatá, dóženek)“, tedy...
srpen 09, 2022 265
„Vážným krokem obchází hrad se svazkem klíčů za pasem, otvírá a opět zavírá tu či onu komnatu, a...
srpen 08, 2022 16276
Dne 12.8.2022 v 3:35 nastane na 19.stupni vzdušného znamení Vodnáře úplněk. Uzavírá se nám Lví...
srpen 07, 2022 108815
Já vím, jsem žena, měla bych psát o ženských touhách, ale právě proto, že mám denně na terapiích...
srpen 05, 2022 13557
„Pokud má dívka akné, neměla by chodit na slunci, protože se jí udělají pigmentové skvrny. „ Řekla...
srpen 03, 2022 804
Již od dávných časů lákalo člověka tajemství vzniku „Slunečního kamene, jantaru“ . Jeho vznik...
srpen 02, 2022 16189
Vítejte v srpnu. Nejdříve si řekneme krátké shrnutí nadcházejících událostí a pak se ponoříme do...
srpen 01, 2022 40237
Milá ženo, vím, že tyhle řádky se ti možná nebudou číst snadno, ale … Vážím si každého příběhu,...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 1493795
Věřím, že každý se někdy zarazil nad časem (čísla na hodinách, to ale není čas…), který na sebe...
4 listopad 2019 509199
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
16 leden 2016 436493
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
30 září 2020 347901
V České republice je to bohužel často pravda, jelikož patříme na první místa v evropském žebříčku...
1 prosinec 2020 275616
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
27 říjen 2018 266646
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
2 prosinec 2019 266242
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
17 červenec 2020 242228
Proč tato nemoc rapidně mezi lidmi narůstá? Proč tomu tak je skrz naší duši?? DUCHOVNÍ PŘIČÍNA:...
12 prosinec 2020 236289
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
30 květen 2022 226508
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
3 srpen 2019 223017
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
29 srpen 2021 208581
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
13 duben 2020 203171
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
7 leden 2018 194974
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
17 září 2020 182629
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 180601
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
30 září 2019 172970
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
6 prosinec 2018 171681
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
25 listopad 2020 159312
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
23 září 2019 159004
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
15 duben 2022 154044
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 138568
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 124308
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 121542
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...