Samapatt Toschi: BERAN - horoskop rok 2022 - element OHEŇ

Jupiter až do 10. května 2022 tranzituje znamením Ryb, aby pak 11. května dočasně vstoupil právě do vašeho znamení Berana… dočasně, protože 29. října se vrátí do Ryb, kde zůstane až do 20. prosince.
21. prosince vstoupí do vašeho znamení definitivně, a zůstane v něm do 16. května 2023.
Jupiter ve znamení Ryb je především archetyp bezpodmínečné lásky, soucitu, empatie, citlivosti, velkorysosti, pro vás představuje konec jednoho životního cyklu.
Je tedy důležité v průběhu období, kdy tato planeta zůstane v Rybách, pokusit se uzavřít s láskou a citlivě všechno to, co už vás neuspokojuje a neodráží vás.
Ale skutečně šťastlivý tranzit je pro vás tranzit Jupitera v Beranu.
Všichni narození v Beranu budou v průběhu roku 2022 a část roku 2023 požehnáni tímto tranzitem, který může skutečně přinést příležitosti a expanzi na všech úrovních, pokud jste schopni ji přijmout!
Ano, protože Jupiter vytváří ideální podmínky jak materiální, tak psychologické… hovoří se přímo o štěstí a hojnosti… ale jste to vy, kdo musí být připravený a otevřený, a využije naplno příležitosti, které bezpochyby Jupiter přinese.
Oheň je určitě pro Jupiter nejvhodnější element, který se zde stane nadšeným, kreativním a bude potřebovat se vyjádřit, utvrdit se, bude odvážný a tak trochu lehkovážný.
Kdo se narodí s Jupiterem v některém z Ohnivých znamení, je štědrý, důvěřivý, odvážný a ochotný podrobit se zkoušce v jakékoli situaci, něco jako výzva, a žije stále na maximum vlastních možností, aniž by se čehokoli vzdával.
Je to idealista a taky trochu diktátor; když v něco věří, je těžké ho přimět, aby ustoupil od svých přesvědčení, a i když už je před krachem, netrácí naději, ale začne s vášní něco nového.
Jupiter v Beranu se stává impulzivnější, především ve způsobu mluvení, a má problém dopřát prostor druhým. Má velkého ducha nadšení a neustálou potřebu poznávat a získávat, tím nejlepším bojovným způsobem typickým pro Berana. Toto neustále zkoumání nového bývá někdy vnímáno jako určitá nestabilita, takže v situacích dlouho nezůstává. Mimo jiné je velmi ambiciózní, energický, podnikavý a hledá sebepotvrzení.
Najdeme zde ducha pravého průkopníka, upřímného, čestného, důvěryhodného a obdařeného také pozoruhodným náboženským cítěním.
Potřebuje se spolehnout na vlastní iniciativu a energii, aby měl důvěru v život a často má dobře vyvinuté vůdcovské schopnosti.
Ve smyslu bohatství a štěstí, mu Jupiter pomáhá zbohatnout a mít úspěch v životě a v podnikání, nebo při vytvoření základů pro pohodlný život.
Pro Jupiter je to pozice velké moci.
Když Jupiter ztratí svoji rovnováhu, reaguje bez soudnosti; v ten okamžik netrpělivost a nervozita jeho charakteru vypluje na povrch a napájí naopak kritiku a neoblíbenost. Neharmonické aspekty Jupiteru se projevují ješitností, pýchou, přehnanou důležitostí sebe samého a člověk se neumí zastavit v pravý okamžik.
Saturn zůstane ještě nějakou dobu ve Vodnáři, pro vás v přátelském znamení, odkud bude tvořit krásný sextil.
Tento prospěšný aspekt se bude v roce 2022 dotýkat pouze narozených od 30. března do 18. dubna.
Aspekt sextilu vypovídá o nových příležitostech, samozřejmě podle astrologických domů v individuálním horoskopu, kterých se tento aspekt týká. Je to aspekt nápaditosti, nových známostí, kreativity, komunikace, nových nápadů a nových projektů.
Energie planet v sextilu jsou nejlepším prostředkem, který má člověk k vyjádření se, pro komunikaci svých myšlenek, k prosazování svých vlastní schopností, dovedností a vizí směrem k druhým.
Harmonický aspekt mezi Vodnářem - Vzduch a Beranem – Oheň, může přispět k pozitivnímu postrčení směrem k většímu kreativnímu vyjádření toho, hoho se aspekt týká.
V každém případě je kombinace Vzduch Oheň velmi vitální, jiskřivá, stimulující, i když někdy i trochu nepředvídatelná.
Oheň inspiruje Vzduch a postrkuje ho k větší svobodě vyjádření, k větší důvěře a síle, zatímco Vzduch udržuje Oheň při životě, protože mu dává kyslík, který k životu potřebuje.
S příznivým Saturnem je možné tvořit projekty, které přetrvají v čase, protože dostává osoby, kterých se tranzit týká do kontaktu s jejich nejhouževnatější, tvrdohlavou částí, s jejich silou a schopností snést každou zátěž, hlavně aby dosáhli požadovaných výsledků.
Ale je třeba umět plánovat, být disciplinovaní a sebe-disciplinovaní, zodpovědní, trpěliví a prozíraví… pak se úspěch dostaví.
Pluto se ještě nachází v aspektu kvadrantuře ze znamení Kozoroha; kvadrant, který v roce 2022 týká pouze narozených od 13. do 20. dubna.
Neshoda boha smrti a znovuzrození symbolizuje hlubokou transformaci.
Pluto přináší na povrch všechno to, co je schované, všechny potlačené a odpírané části nás samotných s tím vším, co následuje na úrovni existenciálních krizí a přerušení situací z minulosti.
Tranzity Pluta nám ukazují to, co máme nechat odejít, zastaralý způsob života, který už není potřeba a proto je třeba se ho zbavit jako odpadu.
Ve světle zákona karmy je vliv Pluta jasnější: tranzit Pluta má destrukční účinek a odstraňuje staré psychologické modely a modely chování, které mohou být zbytky myšlenek a činů minulých životů, takzvané karmické scénáře.
Pluto nepředstavuje pouze smrt těchto karmických scénářů, ale také zrození něčeho nového… smrt a znovuzrození…
Tato změna je také zesílena tranzitem Uranu v Býku, na obecné úrovni v prvním domě, který může pro některé znamenat období nestability při hledání nového systému života a nových způsobů ve vztazích.
Samozřejmě u každého z vás se tranzit projeví jinak, podle astrologických domů v individuálním horoskopu a podle planet, kterých se tranzit Pluta bude týkat.
A nakonec tady máme tranzit Chirona, který je stabilní v Beranu až do dubna roku 2027.
Chiron, zraněný léčitel, přináší na světlo slunečního vědomí zranění těla, psychiky a duše.
Chiron představuje v individuálním horoskopu karmické zranění, k jehož vyléčení dojde v okamžiku, kdy vstoupíme do kontaktu se svými skutečnými talenty a zdroji.
Chiron je zraněný léčitel a připomíná celostní přístup ke zdraví a k pohodě; často se ukáže právě dominantní v tématech těch, kteří pracují na poli celostního léčení a učení.
Chiron v Beranu naznačuje přímo vedoucí postavení v těchto oblastech.
Ale zraněný léčitel musí být nejdříve schopen vyléčit sám sebe, aby po aktivaci vnitřního léčitele mohl sdílet tyto své talenty s druhými.
Chiron v Beranu představuje léčení zranění z „neuznání“, a pomůže vám najít správné místo v životě.
Chiron na hluboké úrovni představuje oddělení od primárního zdroje, od božského Otce a Matky, které se uzdraví v okamžiku, kdy pochopíme, že jsme propojeni s vesmírem, s ostatními lidskými bytostmi, s rostlinami, se zvířaty, se skalami, s hvězdami a s planetami.
Tento tranzit nám ukazuje, že je čas očistit naši vnitřní „zemi“ od plevele, očistit tělo a mysl, protože Chiron v Beranu nás staví naproti novému životu, který se obnovuje, jako vše na jaře. Pokud nedokážeme přinést světlo tam, kde je nejhustší a nejtemnější tma, nebudeme moci naplno použít talenty, které leží schovány pod naším zraněním. Je symbolem nových začátků v oblastech, které ukazuje individuální horoskop.
V roce 2022 se tranzit Chirona dotýká pouze narozených od 27. března do 8. dubna.


Autorka článku: Samapatt Eliana Toschi - italská vědma a astroložka http://www.astrologie-samapatt.webnode.cz

Samapatt Eliana Toschi se stala v roce 1983 žákyní mistra Osho. Začala svoji cestu hledání a poznání sama sebe prostřednictvím meditačních technik mistra Osho, žila a pracovala v duchovních komunitách v Itálii, Evropě a také ve Spojených státech. V roce 1990 se vrátila do Itálie, zde pokračuje ve svém učení evolutivní a karmické astrologie a v roce 2000 se začala zajímat o metodu Rodinných konstelací Berta Hellingera.

Rozhodla se tedy projít vyškolením na průvodce Rodinnými konstelacemi a také absolvovala školu Holistické celostní poradkyně. Dnes je astroložkou poradkyní, Celostní poradkyní s holistickým zaměřením a průvodkyní rodinnými konstelacemi.

Píše články a horoskopy pro specializované časopisy, pro internetové stránky, věnuje se individuálnímu poradenství a vede kurzy a semináře.


Nejnovější články na našem portálu

srpen 14, 2022 8669
Kartářka a vědma Helen Stanku: Jak se odmilovat? Můžete na to jít klasicky a dát si čas, anebo to...
srpen 13, 2022 156182
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
srpen 12, 2022 3000
Přišel mi dotaz: jak vnímáte strach z bolesti, proč před ní utíkáme a nedovolíme si ji prožít?...
srpen 11, 2022 1531
Zamyslete se nad tím, co se objevilo kolem 14. června, kdy svítil Super Úplněk. Právě od června...
srpen 10, 2022 283
„Když se dožne žito, ječmen a pšenice, slaví se dožínka (dožínky, obžínky, dožatá, dóženek)“, tedy...
srpen 09, 2022 362
„Vážným krokem obchází hrad se svazkem klíčů za pasem, otvírá a opět zavírá tu či onu komnatu, a...
srpen 08, 2022 17706
Dne 12.8.2022 v 3:35 nastane na 19.stupni vzdušného znamení Vodnáře úplněk. Uzavírá se nám Lví...
srpen 07, 2022 109211
Já vím, jsem žena, měla bych psát o ženských touhách, ale právě proto, že mám denně na terapiích...
srpen 05, 2022 13699
„Pokud má dívka akné, neměla by chodit na slunci, protože se jí udělají pigmentové skvrny. „ Řekla...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 1500207
Věřím, že každý se někdy zarazil nad časem (čísla na hodinách, to ale není čas…), který na sebe...
4 listopad 2019 509273
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
16 leden 2016 436684
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
30 září 2020 348017
V České republice je to bohužel často pravda, jelikož patříme na první místa v evropském žebříčku...
1 prosinec 2020 275825
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
27 říjen 2018 266747
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
2 prosinec 2019 266555
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
17 červenec 2020 242403
Proč tato nemoc rapidně mezi lidmi narůstá? Proč tomu tak je skrz naší duši?? DUCHOVNÍ PŘIČÍNA:...
12 prosinec 2020 236383
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
30 květen 2022 226668
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
3 srpen 2019 223463
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
29 srpen 2021 208689
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
13 duben 2020 203852
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
7 leden 2018 195228
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
17 září 2020 182696
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 180646
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
30 září 2019 173162
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
6 prosinec 2018 171766
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
25 listopad 2020 159389
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
23 září 2019 159150
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
13 srpen 2022 156182
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 138612
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 124362
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 121574
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...