Slávek Popelka: Smrt se skrývá v železe

Mince PopelkaLidské tělo se skládá až ze 70 % z vody. Je tedy zřejmé, že kvalita vody, kterou pijeme a přijímáme z potravy, má významný, možná rozhodující vliv na naše zdraví. Za normálních okolností se atom vodíku, který obíhá kolem molekuly vody, točí směrem na jih. Poté, co voda projde železným čerpadlem nebo železným potrubím se tato rotace (spin vody) vlivem magnetického pole vytvářeného železem změní na opačnou, která je vlastní např, hmyzu a kočkám.  

V dnešní době je takto ovlivněna téměř veškerá lidmi používaná voda. Pro člověka je tato opačné nasměrování škodlivé, hlavně tím, že zablokuje sedmiletý přirozený proces obnovy buněk našeho těla. Buňky, které se v důsledku ovlivnění špatně naspinovanou vodou nemohou normálně obnovovat, pak způsobují rychlejší stárnutí organismu a vznik řady nemocí.

Opačné nasměrování rotace atomů vodíku způsobují také železné hrnce používané k vaření, železné (magnetické) lžíce a příbory, které lidé moderní doby běžně používají při stolování. Také železné nože změní spin krájené potravy. Obecně platí, že vše co přichází do kontaktu s potravinami by mělo být z nemagnetických materiálů. Tedy i mlýnky, struhadla, naběračky, atd.

Víme, že naši vnímavější předkové používali k vaření měděné nebo hliněné hrnce a své pokrmy jedli buď dřevěnými nebo stříbrnými lžičkami. Proces znehodnocení naší potravy začíná už při obdělávání půdy. Kromě umělých hnojiv a chemických postřiků jsou rostliny nepříznivě ovlivňovány také používáním železného nářadí na obdělávání půdy. To naruší přirozené magnetické pole země, které je nezbytné pro normální růst a vývoj rostlin. Je pravděpodobné, že rostliny vyrostlé na půdě orané železnými pluhy a obdělávané železným, magnetickým nářadím mají narušený spin vody v nich obsažené.

Každý dotek železa zhoršuje kvalitu a úrodnost půdy, každý dotek bronzu ji obnovuje. Kromě toho, že bronzové nářadí výrazně zvyšuje výnosy a uzdravuje půdu je krokem k návratu k tradicím našich předků z dob Velké Moravy, Sámovy říše a časů ještě vzdálenějších. Tehdy lidé obdělávali pole nářadím zhotoveným ze dřeva a mědi nebo bronzu.

Celosvětový pokles kvality a úrodnosti půdy je z velké části zapříčiněn používáním železa.

To by se vůbec nemělo dotýkat půdy protože je magnetické a narušuje přirozené magnetické pole Země. To je nezbytné pro normální růst a vývoj rostlin. Železné nářadí, používané několik posledních staletí k obdělávání půdy, narušuje přirozený zemský magnetismus. Ten je nezbytný pro zdárný růst plodin. Navíc mikročástečky železa, které se z nářadí dostávají do půdy mění elektromagnetické poměry v ornici, půda pak hůře váže vodu, vysušuje se a zhutňuje, ztrácí humus. Na takto narušené půdě, poničené ještě používáním chemikálií a umělých hnojiv, vyrůstají oslabené rostliny, které pak mají vliv na zmenšení životní síly a odolnosti svých konzumentů - lidí i zvířat. 

PopelkaAlespoň na své zahrádce či políčku začněme používat neželezné nářadí, nejlepší je k obdělávání půdy měď, resp. její slitiny (měď je příliš měkká, měděným nářadím se dá obdělávat jen kyprá půda bez kamení). Toto nářadí nejen že nepřetíná magnetické siločáry země, ale do značné míry půdu i uzdravuje. Čím vyšší je obsah mědi v nářadí, tím výraznější je ozdravný účinek na půdu. Výnosy na pozemku obdělávaném např. bronzovým nářadím se během 1 - 2 sezón zvýší min. o 1/3, rostliny jsou pak zdravější a odolnější.  
 
Něco obdobného jako při obdělávání půdy železným nářadím se děje, když krájíme ovoce, zeleninu či jinou "živou" potravu železným nožem. Dochází nejen k narušení přirozeného magnetického pole plodin, ale i ke ztrátě značné části vitaminů a enzymů. Také železná lžička a příbory nepříznivě působí na své uživatele, každý jejich dotyk bere část tělesného magnetismu /energie/, oslabují nás....

Lidé dřívějších staletí zřejmě dobře věděli, proč používají stříbrné lžíce a jídelní náčiní /ti chudší jedli dřevěnými lžícemi/. Místo železných nožů je vhodné používat nože bronzové, popř. zeslitin mědi či stříbra. Keramické nože jsou málo odolné...... K vařeni jsou vhodné hliněné nebo měděné hrnce, železné nepoužívejme. Ani železná struhadla, mlýnky a vše co přichází do styku s potravinami.


Autor článku: Slávek Popelka

Výrobce bronzového nářadí. http://bronzovenaradi.albums.cz