Miroslav Čonka:  Pitná živá voda - základ úplně všeho...

Naše těla jsou složena z velkého množství vody. Její obměna v těle je tak extrémně důležitá. K transformaci těla, zvyšování vibrací a frekvencí, všech našich těl, je co nejživější voda velmi důležitá.

Spousta duchovních lidí, řeší stravu, co jí, ale často neřeší co pijí a to je přitom daleko důležitější. Mrtvou vodu z kohoutku, plnou chemikálii neoživí žádný filtr, šungit, nádoby se symboly a různé drahé přístroje. Mohou ji trošku navibrovat ( to jde koneckonců i silou myšlenky, vlastní energií ). Ideální je však, dovézt si jednou týdně, jednou za 14 dní, pár desítek litrů vody ve skleněných lahvích, demižonech odněkud z hlubší studny. Kde byl udělán úplný rozbor vody. Jde nabrat i vodu ze studánky, ale ty jsou jako povrchový zdroj už často kontaminované. 

Veškerá voda v plastu, ve skle, nabízená k prodeji, je ozařovaná, ionizovaná = mrtvá. Navíc je často v těchto lahvích i třeba rok...

Ŕešení je snadné: domluvit se s kamarády a společně si střídavě vodu živou dovézt.


Nedostatek pitné vody

Obrovský problém bude s nedostatkem pitné vody v Evropě už od roku 2022. To je za chvíli, jak dnes čas zrychleně běží. Proto radím všem, co mají tu možnost, pořídit si studnu nejméně 20 metrů hlubokou.

Klidně si koupit ( i třeba sdíleně, kdy skupinka lidí společně koupí malou louku, zahrádku u vesnice a tam si studnu udělají )  jen malou zahrádku na vesnici a tam si studnu vykopat, vyvrtat. Jako primární benefit budete mít vodu bez chemikálii, které do vodovodní soustavy už pár let lijí vodárenské společnosti.  92% zdrojů pitné vody už v ČR patří zahraničním firmám. Můžu potvrdit, že po nějakém čase, co piju čistou vodu ze studny, je pro mne voda z kohoutku ( v celé ČR ) odporná, nepoživatelná. I ta co mi nalijí z karafy s Květem Života a předtím ji filtrovali drahým filtrem.

Už se blíží doba, kdy bude mít obrovské problémy s nedostatkem vody Británie a jih Evropy. Vysychá i ČR a bude se to zhoršovat. Skončí nesmyslné plýtvání pitné vody na napouštění bazénů, na zasněžování sjezdovek a podobně. Voda velmi zdraží už za pár let.

S nedostatkem pitné vody, nutné k jejich výrobě, také zdraží potraviny. Na výrobu jednoho šálku kávy, je třeba 140 litrů vody. Právě tolik je třeba k vypěstování kávových bobů, k jejich sklizni, k loupání a vyčištění zrn, k jejich pražení, mletí a zalití vroucí vodou… K výrobě kila cukru pak už 1500 litrů, kilogram hovězího masa už 15 500 litrů vody a kilo čokolády 24 000 litrů.

Aktuálně už se s nedostatkem pitné vody potýkají desítky zemí. A za 6 let, má nedostatek pitné vody omezovat 67% lidstva na naší planetě. Někteří jasnovidci vidí i budoucí války o pitnou vodu. Loňský rok zemřelo několik milionů lidí na planetě žízní a v západním světě napouštíme bazény ve stejný čas... Je však zbytečné někoho strašit..

Zatím má každý dost času se připravit.


Autor: Miroslav Čonka  www.tmaleci.cz  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Působím jako terapeut pobytů ve tmě. Pomáhám lidem najít světlo v nich samých. Vyčistit jejich destruktivní programy, omezení, stavy, úzkosti a strachy. Pokud je dovoleno, také je více spojit s Bohem a pomoci jim nastoupit duchovní cestu. 

CHCETE-LI TENTO ČLÁNEK PUBLIKOVAT NA SVÉM WEBU, DOMLUVTE SE OSOBNĚ S AUTOREM ČLÁNKU! JINAK MŮŽETE PORUŠIT JEHO AUTORSKÁ PRÁVA A SMĚRNICI GDPR!PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč