Atlantida - první část

Moje první setkání s Atlantidou přišlo v roce 2007. Ležela jsem v posteli a meditovala, když v tom mé tělo poněkud nabralo na hmotnosti a nebylo schopno pohybu. Vážila jsem snad tunu a celá vibrovala od hlavy, až po konečky prstů. Najednou jsem byla někde jinde, a aniž bych se o tento kontinent nějak výrazně zajímala tak jsem věděla, že jsem v Atlantidě. Byla jsem oblečena do jednoduchých, dlouhých nejspíše lněných šatů bílé barvy. Má hustá blond hříva mi sahala až po pás. Vlasy se třpytily a odrážely jakoby odlesky zlata.

V této mé první Atlantské vizi jsem se viděla jako léčitelka.

Atlantis 1Člověk, kterého jsem léčila, ležel na něčem, co se podobalo podélnému stolu, který byl vyroben z nějakého druhu léčivého kamene. V ruce jsem držela hůlku s krystalem na jejím konci. Kámen měl tvar a barvu podle toho, co jsem zrovna léčila. Pokud jsem použila hůlku s červeným kamenem, tak mi bylo dovoleno vytáhnout z dotyčného něco, co se týkalo karmy. Při použití hůlky se rozběhl obrovsky silný, až nepopsatelný proces. Jakoby silou všech blesků začalo z osoby na vysokém, rovném, kamenném lůžku proudit do mé hůlky, kterou jsem držela v ruce. Blesky šlehaly obrovskou rychlostí a intenzitou. Když už to bylo na maximum tak jsem hůlku otočila směrem do velké koule, která se vznášela jakoby ve světle ve velké míse, která stála na stojanu. V tom stejně mocnou silou začaly lítat blesky z hůlky do této koule, a prostřednictvím toho všeho někam dolů. Vnímala jsem, že vše letí do nitra Země k transformaci.

V místnosti se nacházelo více těchto pomůcek k léčení.

Stejně tak jako křišťálová koule vznášející se na vzduchovém světelném polštáři na stojanu, tam bylo podobné zařízení, ale místo koule si tam ve světle levitovala v míse na podstavci malá pyramida. Tu jsem používala v případě, že jsem měla hůlku s modrým kamenem. Pokud na hůlce zářil krystal zelený, tak jsem nemoc odváděla do něčeho, co se podobalo světelné řece. Jednou jsem se viděla i s hůlkou na jejímž konci byl velký kámen jasně červené barvy, který byl omotán hady. Na krku jsem měla přívěsek se stočeným hadem. Když jsem zahlédla sebe s touto hůlkou, tak jsem začala vnímat, jak mou páteří projíždí had od kostrče až po konec míchy. Jakoby mi praskala stará kůže a to staré se rozpraskalo a rozletělo do okolí. V tu chvíli jsem vnímala jednotu s Božím otcem i matkou a viděla se jako velká zářící světelná koule.

Až v roce 2012 kdy se mi plně rozjela další podobná zasvěcení a hadů mou páteří projíždělo více jsem si uvědomila, že tady prvně u mě došlo k otevření hadí síly Kundaliny.

Nejčastěji jsem léčila tyčí, na jejímž konci byl rubínový kámen ve tvaru pyramidy. Používala jsem, ale i hůlku s kamenem smaragdovým léčivým nebo zlatým celkově regeneračním. Modrý kámen jsem aplikovala např. na onemocnění žil a tepen.

O několik let později jsem si uvědomila, že kámen jsem viděla jen obrazně. Později jsem vnímala, že to bylo dutá křišťálová tyčka a krystal na konci byl jen jakýmsi symbolem energie kamene, který byl zrovna v hůlce přítomen. Nemoc se tedy vlastně natáhla do dutého prostotu a poté vyšlehla ven do mísy se světlem k transformaci. V roce 2013 jsem se setkala také se současným léčením mimozemšťany na vesmírné lodi, kde jsem si všimla, že jejich léčení je velmi podobné tomu Atlantskému, jen již za tu dobu vylepšené.  Jde o malé duté zlaté jehličky, které se zapichují do těla. Vytáhnou z něj to co je černé a hodí se do mísy se zářivým plamenem, kde se přemění.

Když jsem dokončila léčení, tak jsem se šla zregenerovat do jedné místnosti, ve které se nacházel nádherný, zlatý, zářící sarkofág. Jako by mě poznal, když jsem vcházela dovnitř a otevřel se. Naskytl se mi úžasný pohled na to, jak z hloubi jeho nitra vychází nádherné oslňující, až skoro oslepující jasné, čisté světlo. S klidem jsem do něj ulehla. Dostala jsem se do velmi hlubokého,  meditativního stavu a cítila jak světelná energie proudící kolem mě, vstupuje do mě a celkově regeneruje. V dnešní době by se tento proces dal nazvat dobíjením baterek. Doslova jsem se koupala ve světelné lázni, která promývala a regenerovala všechna má těla skrz na skrz. Ven jsem vyšla jako znovuzrozená.

Ne vždy jsem používala metodu blesků. Někdy jsem jen hůlkou kroužila nad tělem a roztáčela čakry, které byly oslabené. Aura se dala také hůlkou upravit a zesílit.

Tato zkušenost s Atlantidou byla sice má první v tomto životě, ale ne poslední.

Další silné vnoření mě potkalo v roce 2010. Vnímám, že je u mě aktivován modrý krystal moudrosti. Dostávám se do Poseidonova chrámu, který vidím zevnitř jako kupolovitý. V jeho středu se nachází obrovský, nádherně zářící krystal bílé až téměř průsvitné barvy, ze kterého tryskají barevné paprsky. Tento krystal je živý, plný světla, lásky a informací a zároveň je klíčem k cestování do jiných dimenzí.

Vnímám ho jako spojení se Síriem, Dutou Zemí, Centrálním Sluncem, ale i Zdrojem. V nitru naší planety je prostor kde žijí vyspělé bytosti. Pro nás je asi těžko pochopitelné jak tam mohou žít bez slunce a světla. Místo slunce je tam obrovský hlavní krystal, který dodává světlo, teplo, energii, moudrost a lásku. Je propojen s menšími krystaly, se kterými komunikuje. Takové kameny se nácházely i v Atlantidě. Krystal v Poseidonově chrámu byl propojen se systémem křišťálových pyramid a jiných krystalů v Duté Zemi a ve Vesmíru. Atlanťané tak mohli komunikovat, jak s vesmírnými bytostmi, tak s těmi v Duté zemi. V Atlantidě se také nacházely křišťálové pyramidy. Mezi nejkrásnější patřila pyramida s fialovým plamenem přeměny, který v sobě odrážel odlesky stříbrné a zlaté barvy. Již u vchodu do pyramidy plápolaly tyto plameny a vše zářilo nádherným světlem. Uprostřed byl kruh a v něm obrovský plamen, který plápolal do velké výšky až špičkou pyramidy ven. Okolo byly v kruhu menší plameny. Atlanťané se mohli do plamene chodit léčit a přeměňovat to co již nepotřebují. V další nádherné křišťálové pyramidě se nacházel panel světla s energií Mahátma. Byla to energie, která obsahovala všech 12 paprsků Veleknězů Atlantidy. Také zářila a byla plná Mistrů. Uprostřed byl panel světla procházející skrz pyramidu nad i pod ní. Světlem procházela velká zářivá zlatobílá koule, která čistila vše okolo žláz s vnitřní sekrecí a pokračovala směrem do Země.

Kolem Atlantského krystalu v místnosti kruhového půdorysu se nachází ve větší vzdálenosti kopírující zeď více menších barevných, levitujících kamenů. S úžasem pozoruji také vznášející se kámen tvaru koule, který mění barvu od modré přes fialovou, až po zelenou, a zároveň se točí ve světelném vzduchoprázdnu v míse, která stojí na úzké pyramidě. V této zářící místnosti stojí 12 osob oblečených v jednoduchých bílých šatech. Na krku jim visí přívěsek kruhového tvaru. Na mém vidím uprostřed zářící kámen a z něho vycházejí do obloučku paprsky, které mají na svém konci spirálku. Tyto oblé spirálovité paprsky se stáčejí směrem doprava. Každý jeden z nás má za úkol být ochráncem jemu určeného krystalu jisté barvy. Vnímám, že přívěsky na krku se časem mění. V pozdější době jsem u sebe viděla na krku Ankch s krystalem uprostřed kruhovité části. Tyto kříže mohli používat jen zasvěcenci, kteří prošli nejvyšším zasvěcením. Ankchy se později používaly i v Egyptě. Kámen uprostřed mohl léčit, ale i zabíjet a proto jej mohli používat jen zasvěcenci Velkého bílého bratrstva v Egyptě zvaného řád Melchizedek.

 

Autorka článku: Ivona Antalii, atlantské meditace, kurzy, atlantské a partnerské přepisy www.kliceksrdci.cz

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-))

Nejnovější články na našem portálu

květen 24, 2023 2285
Pluto vstoupilo 23.3. do znamení Vodnáře, kde bude do 11.6.2023 do 11:46 h a jsme tak svědky...
květen 18, 2023 1417
21. 5. 2023 v 9:09 vstoupí Slunce do znamení Blíženců, kdy budeme chtít být blízko spřízněných...
květen 01, 2023 3124
Dne 5.5.2023 v 19:33 h nastává na 14. stupni vodního znamení Štíra úplněk a současně polostínové...
duben 24, 2023 2362
„Je třeba vidět, že lidská duše, ačkoliv vyplňuje celé tělo, přece jen má své zvláštní sídlo v...
duben 19, 2023 1493
20.4. 2023 v 10:14, krátce po novoluní v Beranu (ráno v 6:12), vchází Slunce do znamení Býka,...
duben 16, 2023 1278
Dne 20.4.2023 v 6:12 h nastane na 29. stupni ohnivého znamení Berana druhé novoluní v tomto...
březen 29, 2023 1826
Celý život se topím v dříve nepřiznávaném, poslední roky však už zcela naplno prožívaném a...
březen 25, 2023 2686
„Pokud chcete najít tajemství vesmíru, přemýšlejte z pohledu energie, frekvence a vibrace“. –...
březen 19, 2023 1346
21.3.2023 v 18:22 h, PLEJÁDSKÝ TRANSFORMAČNÍ PORTÁL. Dne 21.3.2023 v 18:22 h nastává na nultém...
březen 17, 2023 1431
20.03. 2023 ve 22:25 vstoupí Slunce do znamení Berana a touto událostí bude skutečně odstartován...
březen 05, 2023 2062
Dne 7.3.2023 v 13:40 h nastane na 16. stupni zemského znamení Panny úplněk. Březnovému úplňku se...
únor 27, 2023 5809
„Určitými kuřidly, dle hvězd sestavenými, lze velmi mnoho vykonati, neboť silně povzbuzují vzduch...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 1793481
Věřím, že každý se někdy zarazil nad časem (čísla na hodinách, to ale není čas…), který na sebe...
4 listopad 2019 512752
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
16 leden 2016 444130
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
30 září 2020 352703
V České republice je to bohužel často pravda, jelikož patříme na první místa v evropském žebříčku...
1 prosinec 2020 285430
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
2 prosinec 2019 274609
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
27 říjen 2018 269428
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
17 červenec 2020 251753
Proč tato nemoc rapidně mezi lidmi narůstá? Proč tomu tak je skrz naší duši?? DUCHOVNÍ PŘIČÍNA:...
12 prosinec 2020 239424
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
3 srpen 2019 238390
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
13 duben 2020 235063
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
30 květen 2022 234109
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
29 srpen 2021 212500
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
7 leden 2018 202517
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
17 září 2020 184711
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 182558
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
30 září 2019 181522
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
6 prosinec 2018 174327
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
23 září 2019 164138
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
25 listopad 2020 161653
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
13 srpen 2022 159446
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 140835
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 126566
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 122965
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...