Mé spojení s Krystaly Země se velmi prohloubilo na Maltských ostrovech. Při jedné úplňkové meditaci, která byla určena k pročištění vody, jsem najednou zjistila, že pod skálou, na které sedím, vnímám krystal. Začala mi přicházet slova, která jsem v duchu odříkávala a vnímala, že se krystal otevírá spirálovitě nahoru a vytváří, něco jako energetickou formu několika lotosů, které jsou naskládány na sobě, a propojeny. Krystal zářil… Přicházela další slova. Najednou pozoruji sama sebe, jak krystal napojuji na Vesmírný chrám ve vyšší dimenzi a vnímám paprsek, který z něj stoupá. Vidím svým vnitřním zrakem dále ode mě další dva krystaly pod zemským povrchem. Dělám s nimi to samé… Rozhlížím se, ale zastavuje mě to. Tři teď stačí… :-) 

Nikomu jsem se s tímto zážitkem nesvěřila. Na druhý den jsem šla k moři a najednou za mnou přišla jedna žena z naší meditující skupinky s tím, že mi potřebuje něco říct a cítí, že mohu pomoci. Svěřila se, že bydlí na pozemku, který je energeticky významný. Kdo se dokáže naladit a pozorně dívat, tak vnímá pyramidu. Cítila, že je tam, ale něco, co té energii nedovoluje volně a pěkně proudit. Poprosila mě, abych se na to podívala. Vůbec jsem netušila, zda něco takového je na dálku možné, ale souhlasila jsem s tím, že to zkusím. Vnímala jsem, na tomto místě, opět krystal pod zemí. Tentokrát, ale daleko hlouběji a nad ním překážku. To mu bránilo vyzařovat. Byl tam hodně dlouho zaseknutý létající talíř z takového materiálu, který záření pokřivil a dostal do jiné verze, než byla původní. Opět mi přicházela slova… Pozorovala jsem sama sebe a to místo. Vnímala jsem, jak se překážka odrušuje – dematerializuje a krystal je volný. Opět může zářit a propojit se s Vesmírným chrámem. Paprsek se spojil a odtud začala proudit duha, která pokrývala celý pozemek. Doslova po něm stékala…Netušila jsem, zda se skutečně, hmatatelně, něco na tom území stalo. Odpověď přišla hned po návratu ženy domů. Když za ní na návštěvu přišla na energie citlivá kamarádka, která vůbec netušila, že se tam něco dělo, tak hned ve dveřích reagovala slovy: „Co se tady stalo? Tady je úplně jiná energie.“ Zjistila jsem, že i na dálku toto lze. :-)

V tu dobu jsem již měla rozjetý nový kurz Atlantské energie: Krystaly Země. Nové poznatky a seznámení se takto s krystaly vše dostalo do dalšího levelu. Již dříve jsem si na netu našla informaci, že existovalo 9 hlavních Zemských krystalů Atlantidy. Informace o tom, jak se jmenují, kde leží a jak jsou velké zněly takto: Leží v oblasti Arkansasu (USA) - Modrý krystal moudrosti a vědění, Smaragdový krystal lásky a léčení, Platinový krystal komunikace; Bimini (Bahamské ostrovy) - Rubínový Ohňový krystal energie; Minas Gerais (Brazílie) - Zlatý krystal léčení a regenerace, Fialový krystal zvuku; Jezero Titicaca (Centrální Andy, rozléhající se mezi Peru a Bolívií) - Sluneční a Měsíční krystal světla, Krystal Thovta; Mount Shasta (Kalifornie, USA) - Om krystal multidimenzionality. Jsou to obrovské krystaly, některé dosahují délky až 40 metrů.

Tyto krystaly jsem tedy poskládala do třech Atlantských chrámů. V Chrámu léčení se tyčil Smaragdový krystal lásky a léčení, Rubínový ohňový krystal energie a Zlatý krystal léčení a regenerace. Sestavila jsem je do tvaru trojúhelníku. Krystaly se odhmotní a s lidmi tak vstupujeme do jednotlivé energie kamene. Léčíme se tak, až na buňku, jdeme do DNA. Když projdeme všemi, tak vejdeme doprostřed, kde se potkávají energie těchto krystalů. Stojíme v panelu světla těchto energií, nad námi i pod námi je pyramida, multidimenzionální merkaba atd. To samé se děje s Modrým krystalem moudrosti, Platinovým krystalem komunikace a Fialovým krystalem zvuku, které jsem dala do Chrámu vědění. Zde probíhá aktivace moudrosti a vědění v buňkách, v DNA. Prošli jsme tedy Chrámem léčení, vědění a čeká nás Chrám jednoty a v něm krystal Sluneční, Měsíční, krystal Thovta a Óm krystal multidimenzionality.

Přes tyto krystaly v Atlantských chrámech se samozřejmě můžeme propojit s Vesmírnými či Zemskými krystaly.

Jednoho dne mi přišlo, že těch hlavních Atlantských krystalů není 9, jak se uvádí, ale 13. Nejsou ani všechny v Americe. Hm, hned mi docvaklo, že to nejspíš psal nějaký Američan. :-) Další informace byla: „a nemají 40 metrů“. Doslova procházejí celou planetou skrz na skrz. Tudíž jedna část je např. v Americe, ale druhá samozřejmě úplně jinde na druhé straně planety.

S těmito informacemi jsem šla opět s lidmi na kurzu ke krystalům. Tentokrát se sešla mimořádně silná skupina. Třináct „Mistrů“ se vrátilo na místo „činu“, aby dokončilo plán. Když jsme se v kruhu objevili u hlavního Atlantského krystalu v Poseidonově chrámu, tak to byla nepopsatelná energie. Krystal byl již aktivní, ale naše spojení ho otevřelo ještě na větší level. Když jsme odcházeli, tak za námi obrazně řečeno explodoval. Otevřel se více a vytvořil světelnou vlnu, která obtočila celou Atlantidu.

Když jsme prošli všemi chrámy s krystaly, tak jsem najednou byla vedena mimo program kurzu :-) dále, do diamantové pyramidy. Zde se uvnitř tyčily další krystaly čiré barvy, ve kterých plápolaly plameny zlaté, fialové a bílé. Opět došlo k odhmotnění a přeměně v energii. Prošli jsme všemi a zastavili se uprostřed v krystalickém lůžku. Zde jsme vnímali propojení všech krystalů, plamenů a to vše zažehlo trojplamen v našem duchovním srdci. Když jsme odcházeli z diamantové pyramidy, tak opět, jakoby krystaly explodovaly a uvolnily tak obrovské množství energie. Vytvořily velké panely zářícího světla… Došlo k aktivaci. Když jsem se zde později sama vrátila, tak jsem již vnímala velké propojení, diamantovou pyramidu, nad Zemí a taky opačnou pod Zemí, a něco jako energii třetího oka uprostřed mezi krystaly. Zde proudí ve spirále diamantové paprsky z dalekého vesmíru, až hluboko do Země.

Vzpomněla jsem si na svou aktivaci trojplamene, která nastala na velikonoční pondělí 2015. V té době jsem vůbec netušila, že existuje trojplamen. Kreslila jsem si nějaké symboly a ukázala je kamarádce. Ta mi k jednomu řekla, že se jedná o křišťálové lůžko, do kterého mám ulehnout, že je tam pro mě něco přichystáno. Šla jsem tedy na toto místo. Ulehla jsem a vnímala, jak se nad mou postavou objevuje to samé křišťálové lůžko, na kterém ležím, a zaklapává to vše do sebe. Vizuálně to vypadalo jako křišťálové ufo či zářící oko. Vespod se něco aktivovalo, co připomínalo nějaký zářící paprsek, který mnou projížděl a vytahoval ze mě parazity atd. Poté do mě začala proudit láskyplná energie. Do mých chodidel byly energeticky vloženy krystaly. Vpravo rubín, vlevo smaragd. Do celé mé osoby vplulo něco jako zářivé žezlo, nahoře i dole rozšířené, které kolem mě vytvořilo silnou záři. Vnímala jsem své vyšší Já a mé duchovní jméno Antalii… Přede mnou se objevil můj dvouplamen Amres. Naše energie se spojily. Přicházelo mi jméno Antares. Později jsem zjistila, že je to název hvězdy. Vnímala jsem své duchovní – atlantské srdce, které se nachází mezi srdeční a krční čakrou. Uprostřed se rozhořel bílý plamen, který z jedné strany obtáčel plamen fialový a z druhé zlatý. Všechny tři plameny proudily do zářivé koule, kde se potkaly. Cítila jsem sjednocení, lásku, svobodu…

Ptala jsem se Amrese zda spolu máme být i zde fyzicky. Řekl, že můžeme a nemusíme… Vše záleží jen na mně. Ve vyšších světech jsme spojeni. Může ke mně přijít jeho část zde na planetě, ale nemusí. Vše je v pořádku. Začala jsem hledat informace, protože do té doby jsem neměla ani tušení o tom, že existují nějaké plameny v srdci. Našla jsem sice někde na netu trojplamen, ale měl úplně jiné barvy než ten můj. :-) V podstatě vše obsahuje všechny barvy, jak čakry, tak aura, tak i trojplamen. Záleží z jakého úhlu, z jaké dimenze, s jakými vibracemi se na něj díváte. Takové barvy pak vidíte… Později mi došlo, že je to vlastně i spojení se svatou trojicí. Tři plameny - otec, matka, dítě.

Položila jsem si otázku, co vše se vlastně stalo, aby k tomu rozhoření došlo. Vnímala jsem, že je důležité navrátit všechny části duše. To se u mě stalo tak, že jsem v sobě přijala světlo i stíny a vyrovnala to. Objevil se poté Thovt a Anup, postavili přede mě velký zlatý Ankh a s hvězdami v rukou šli otvírat zámky, ve kterých byly části duše uvězněny. Ty se pak seřadily za Ankhem a postupně procházely jeho okem. Tam jiskřily, prosvětlovaly se a zářící se vracely ke mně. Cítila jsem celistvost. Když tímto procházíme s lidmi na kurzu Krystaly Země, tak cítí, jak více září a jejich duše je větší a větší. Co jsem vnímala dále, jako důležité, je pročištění rodů, předků. Samozřejmě přijetí stínů... Když jsem toto přijetí a vyrovnání absolvovala, tak se přede mnou objevil symbol jin-jang. Najednou jsem vnímala bod přesně uprostřed a tento symbol se otevřel. Přišlo mně to, jako brána, portál. Když jsem prošla za, vnímala jsem Jednotu. Kdysi se mě jeden muž zeptal a jaké to tam je? Zjistila jsem, že nelze odpovědět. Tam je totiž všechno a nic zároveň. :-) Nelze tudíž říct, že je tam světlo či tma, je tam totiž obojí. Nelze ani popsat žádný pocit. Jako další, co jsem vnímala, že je třeba, je pročištění „traumat“ z pádu Atlantidy, čili pročištění Atlantského - Mistrovského srdce, nebo - li duchovní čakry. Dále postupně otevřít minimálně 13 čaker, spojit se, se srdcem Vesmíru, srdcem Země a propojit vše v duchovním srdci.

Každý z nás je jedinečný a má svou úžasnou cestu. Toto je jen popis mé cesty… Ta vaše může být úplně jiná a je to tak v pořádku. Cesta je cíl. :-)

Autorka článku: Ivona Antalii, atlantské meditace, kurzy, atlantské a partnerské přepisy www.kliceksrdci.cz

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-))

Nejzajímavější články na našem portálu

 • ČASOPIS ŠIFRA: V Česku se místo potravin prodávají odpadky

  ČASOPIS ŠIFRA: V Česku se místo potravin prodávají odpadky Hnusnější, zato dražší. Potvrzeno černé na bílém: V Česku se místo potravin prodávají odpadky Ví to každý, kdo byl někdy v Německu nebo Rakousku a navštívil nějaký tamější obchod. Jídlo, které se prodává tam, má úplně jinou kvalitu než to, čemu říkáme jídlo a prodává Číst dál
 • Lucie Švecová: Když doma straší a nejen to

  Lucie Švecová: Když doma straší a nejen to Všichni milujeme svůj domov a pocit, že jsme někde doma. Avšak i naše obydlí má svoji paměť a vědomí. Proto se někde cítíme nevysvětlitelně dobře a někde, i když nedokážeme říci proč, se cítíme nepříjemně. A nebojte, dnešní článek nebude zas tak strašidelný, jak říká Číst dál
 • Alžběta Matiášová: Jak zmírnit homeopaticky následky očkování?

  Jak zmírnit homeopaticky následky očkování? Očkování je v naší zemi povinné. Je mnoho studií, které potvrzují blahodárné účinky plošného očkování. Je mnoho studií, které potvrzují spoustu škodlivých následků. Jak se v tom vyznat, zorientovat? Já vnímám, že vše má svůj smysl, i když se nám to zdá nesmyslné. Očkování na Číst dál
 • Můmie altajské princezny stará 2500 let má moderní tetování jelena

  Můmie altajské princezny stará 2500 let má moderní tetování jelena Vědci odhalili tajemství smrti altajské princezny – záhadné 25 leté ženy s tetovaním jelena na levém rameni, která žila na euroasijské stepi a zemřela před 2500 lety. Ve světě je známá jako altajská princezna. Tajemství jejího života a smrti stále nedá pokoj vědcům. Proč tuto altajskou Číst dál
 • Křišťálová komnata: Krystaloterapie – čistá aura, půl zdraví

  Křišťálová komnata: Krystaloterapie – čistá aura, půl zdraví Jedna z věcí, které se děti učí už od mala, jsou hygienické návyky. Umýt si ruce před jídlem, když přijdou z venku a každý den umýt celé tělo. Je normální být čistý, je normální si umýt obličej, když si ho ušpiníme, je normální si umýt Číst dál
 • Zbavte se svých kil bolesti a pochopte souvislost mezi zneužitím, stresem a přejídáním

  Zbavte se svých kil bolesti a pochopte souvislost mezi zneužitím, stresem a přejídáním „Zastavte svět! Chci vystoupit!“ Přejídání pod vlivem stresu „Utrpení přestane být v jistém smyslu utrpením, jakmile pochopíme jeho význam.“ – Viktor Frankl Autorka knihy Doreen Virtue U obětí týrání nebo zneužití v dětství, kteří nezpracují svůj potlačovaný hněv a sebeobviňování, se dospělost často podobá jejich poznamenanému Číst dál
 • Vendula Kociánová: Silná žena nebo raněná holčička?

  Vendula Kociánová: Silná žena nebo raněná holčička? Na základě článku o „silných ženách“ přicházím s dalším tématem, které by mohlo lépe osvětlit celou bublinu kolem silných žen. Mnoho z vás totiž tento, skoro už fenomén, chytilo za špatný konec. Naštěstí ne všechny. Vzaly jste si tento článek jako omluvu, proč máte špatné Číst dál
 • Ivana „Geri“ Kutnarová: Dvojplameny a naprosté opuštění iluzí

  Ivana „Geri“ Kutnarová: Dvojplameny a naprosté opuštění iluzí Po setkání dvojplamenů a rozpoznání na úrovni duše, kdy zpravidla zažívají velmi intenzivní sblížení, dochází postupně k návratu do původních životních a partnerských vzorců, převzatých z dřívějších vztahů či okolí, rodiny nebo společnosti. To však přináší rozpory, jež i přes oboustrannou snahu nakonec vedou k Číst dál
 • Kvantová terapie: LIMITY EXISTUJÍ POUZE V NAŠÍ HLAVĚ

  Kvantová terapie: LIMITY EXISTUJÍ POUZE V NAŠÍ HLAVĚ Jsme hrdí na naše absolventy a na to, jak dělají svět skrze sebe krásnějším. Děkujeme Pavlíně za sdílení jejího příběhu. : "Přijela jsem k nehodě osobního auta a motorky. Viděla jsem u svodidel ležet motorkáře a postávat lidi kolem. Já vyběhla z mého auta, hlavou mi Číst dál
 • Vztah dvojplamenů - karmických duchovních dvojčat

  Vztah dvojplamenů - karmických duchovních dvojčat O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že zájem o toto téma roste tím víc, čím víc se projevuje v realitě. Muži a ženy z celého světa se ocitají v situacích, kdy potkají své dvojče a nic Číst dál
 • Jitka Chrtková: Jak pomoci dětem zmírnit stres a podpořit je, aby se lépe učily

  Jitka Chrtková: Jak pomoci dětem zmírnit stres a podpořit je, aby se lépe učily Massage in Schools Programme (MISP) je mezinárodní program, který pomáhá ve více než 38 zemích světa zlepšovat kvalitu života dětí ve školách a školkách. Je založen na základní lidské potřebě – pečujícím doteku. Dítě masíruje jiné dítě pod dohledem dospělé osoby, a tak se učí empatii Číst dál
 • TV je psychosociální zbraň

  TV je psychosociální zbraň Je to kruté zjištění ale uvědomuji si, že když se občas koukám na TV tak se přistihnu, že na obrazovku jenom tupě zírám. Na nic nemyslím a zírám. U televize zásadně nepřemýšlím, podvědomě ji vyhledávám jako rychlou zábavu. Jako útěk před stresující realitou plnou problémů. Číst dál
 • Olga Pěchotová: Jak se v našem horoskopu ukazují problémy s fyzickým tělem?

  V astrologii se informace o našem fyzickém těle a zdraví dozvídáme z 1. a 6. domu horoskopu. 1. dům vypovídá o našem fyzickém vzhledu, postavě a také o případných poporodních komplikacích souvisejících s naším tělem a zdravím.Přes ascendent a tedy hrot 1.domu Duše vstupuje do Číst dál
 • Jitka Chrtková: Důležitost pečujícího doteku pro zdravý vývoj dítěte a rozvoj pozitivních vztahů mezi dětmi

  Jitka Chrtková: Důležitost pečujícího doteku pro zdravý vývoj dítěte a rozvoj pozitivních vztahů mezi dětmi Dotek je základní lidskou potřebou. Lidská bytost – malé dítě – nemůže bez pečujícího doteku přežít. Jakkoli se toto tvrzení zdá být silné, je pravdou, že důsledky jeho nedostatku si s sebou nese mnoho dětí a dospělých.Příkladem, jak zničující může nedostatek pečujícího doteku být, jsou sirotčince a Číst dál
 • Jitka Bičíková: PROČ VÁS BOLÍ NOHY? - Duchovní příčina

  Jitka Bičíková: PROČ VÁS BOLÍ NOHY? - Duchovní příčina Pobolívají vás stále lýtka, i když jste v klidu? Cítíte v nich napětí, bolest, palčivost, horkost, někdy křeče či tepání? Pak zde mluvíme o tzv. "syndromu neklidných nohou". Z duchovního hlediska přeloženo: "Syndrom nezastavení toku našich úporných myšlenek na vše, CO MÁTE POCIT, ŽE MUSÍTE Číst dál
 • RHASSOUL – MAROCKÝ LÁVOVÝ JÍL minerální zázrak na tělo, pleť i vlasy

  RHASSOUL – MAROCKÝ LÁVOVÝ JÍL Marocký jíl (také zvaný ghassoul z arabského slova „ghassala“– čistit) je exotický jíl, který se před miliony let usazoval v tehdejším moři na území dnešního pohoří Atlas. Vyniká výbornými čistícími účinky – marocké ženy ho užívají místo mýdla nebo šampónu. Marocký jíl je těžen na severovýchodě Číst dál
 • Ivo Kotek: Utěšování Vás zničí!

  Ivo Kotek: Utěšování Vás zničí! Známe to všichni. Procházeli jsme nepříjemným životním obdobím a potřebovali jsme se někomu svěřit. Naši přátelé nás vyslechli a hned vzápětí většinou dodávali: “neboj, to bude dobrý” nebo “za pár let se tomu zasměješ”, “vykašli se na něj/ní” atd. Proč nám nebylo lépe? Abych to Číst dál
 • Nacisté ukradli symbol svastiky Slovanům

  Nacisté ukradli symbol svastiky Slovanům Slovanské Svastiky byly používány našimi Předky na ochranu lidí, zvířat, polí, obydlí i hospodářských stavení před temnými silami. Dodávaly sílu, harmonizovaly prostředí, umocňovaly léčitelské i jiné duševní a duchovní schopnosti. Naši Předkové věděli, jak jsou mocné, a znali jejich velkou sílu. Proto je používaly jako Číst dál
 • Je ten muž pro mě skutečně tím pravým?

  Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně běžná hra vášní je na programu tehdy, když se muž, který nikdy opravdu nedospěl, zamiluje do ženy, která si myslí, že z něj možná dokáže "udělat dospělého člověka". Žena, která se Číst dál
 • Bez čeho se nemůžete naučit anglicky

  zdenek vanicek anglictina Existuje jedna zcela zásadní věc, která nesmí chybět, pokud se chcete naučit nový jazyk. Angličtinu učím již mnoho let. Ve třídě jsem měl studenty, kterým to na začátku moc nešlo, a patřili mezi ty slabší ve třídě. Číst dál
 • Adéla Chytilová: Samota může být lék

  Adéla Chytilová: Samota může být lék Samota není zlá, je to jen způsob, jak se sblížit sám se sebou. Vždy jsem se samoty bála. Byla pro mě symbolem úzkosti, nudy a prázdnoty.Připadala jsem si sama, když jsem měla být bez druhých. Neuměla jsem samotu správně pochopit ani využít. Děsila mě. Nesebeláska Číst dál
 • Nikol Březinová: Rudraksha - oči boha Šivy

  Nikol Březinová: Rudraksha - oči boha Šivy Rudraksha je plodem stromu Elaeocarpus granitus, který se vyskytuje nejhojněji na úpatí Himalájí, v Nepálu a Indii. Rudraksha bývá označována, jako oči pána Shivy. Tento výraz vznikl podle legendy, kdy bůh Shiva usedl na zem, začal meditovat za 1000 šťastných a bohatých let pro lidstvo. Číst dál
 • Jitka Bičíková: Proč narůstají problémy s otoky končetin, zavodněním těla a obezitou?

  Jitka Bičíková: Proč narůstají problémy s otoky končetin, zavodněním těla a obezitou? LYMFA JE NAŠE "ČISTIČKA ODPADU" LYMFA neboli míza je čistě průhledná tekutina, která koluje v lymfatickém systému podobně jako KREVNÍ SYSTÉM. Je i podobná krevnímu systému, jen má více svých vlastních cév, své vlastní jiné úlohy a hlavně svá centra lymfatických uzlin, které fungují jako Číst dál
 • Ava Chrtková Brožová: Milujte sami sebe

  Ava Chrtková: Milujte sami sebe Naplníme-li svou mysl láskyplnými myšlenkami, budeme plni radostné a tvořivé energie. Roztočíme spirálu lásky, která je nejsilnějším čističem. Vyčistí pole vašeho těla i mysli. Vaši bližní budou říkat: "Co se s tebou stalo? Vypadáš jinak, nejsi zamilovaný?" Je to jako kouzlo z pohádky. Lidé na Číst dál
 • Soňa Sofi: NUMEROLOGIE - Jak vybrat název firmy z numerologického hlediska?

  Soňa Sofi: Jak vybrat název firmy z numerologického hlediska? Při výběru názvu vaší firmy je důležité, abyste našli takový název, který bude přispívat k dobrému rozvoji podnikání a umožní vám uskutečňovat vaše vytyčené cíle. Zároveň s tím však musíte vědět, co chcete, čeho chcete dosáhnout. Každý podnikatel si přeje, aby se jeho firmě dařilo Číst dál
 • 1
 • 2
 • 3
national cpr association