V síních Amenti jsou uloženy informace o historii Země, Vesmíru atd. V dobách Atlantidy a Egypta se zde zasvěcovali Mistři.
Vím, že existuje dokument, kde se o těchto síních, o Thovtovi, Anupovi a dalších píše dost nelichotivě. :-) Už, když se na to, co se tam píše, naladíte srdcem, tak zjistíte, že jediným cílem je zastrašování a to jen proto, aby vás nenapadlo do Síní jít. Mohli byste totiž prozřít a uvidět „pravou historii“. :-) Což archoni, kteří toto psali, samozřejmě nechtějí.

Egypt Ivona historie VesmíruNěkteří lidé vnímají Thovta, který se svojí družinou za stavbou těchto Síní stojí, jako zrádce. Já se jim v podstatě ani nedivím. Dlouho jsem to měla taky tak. Až jsem se posunula a mnohé pochopila, tak jsem prozřela. :-) Když se Atlantida potápěla, tak on i se svými druhy odlétal ve vesmírné lodi podobné pyramidě. Vyzval mě, abych také nastoupila… Což, jsem v tu chvíli odmítla. Chtěla jsem zůstat a zachránit, co se dá. V ten okamžik jsem ho vnímala jako zrádce, který opouští potápějící se loď. Tato informace mohla zůstat v paměti lidí, kteří se utopili. Proto to tak vnímají… Když jsem ovšem propustila nějaké emoce, tak se mi scénář ukázal dál.

Ivona AntaliVidím se pod vodou, jak do nějakého sarkofágu ukládám krystaly, lebky, informace… V tom si plně uvědomuji, že mrtvá jsem k ničemu. V těchto předmětech jsou sice nahrány záznamy, ale největší síň záznamů mám v sobě. Proto potřebuji stejně tak jako Thovt přežít a pokračovat dále. Předávat vědění, které mám uvnitř a obnovit ho na jiných místech planety. V tom si uvědomuji, že odejít odtud nebyla zbabělost, ale naopak velká odvaha. Nedalo se již nic zachránit, dalo se jen jít a pokračovat jinde. Tak jedině se mohla pravda v srdci uchovat v její nezměněné podobě. Dokumenty, tabulky, informace si mohou lidé, až je objeví vyložit po svém. Moudrost uložená v srdci je čistá, autentická a skutečná. Když jsem si toto uvědomila, tak se loď objevila, spustila ke mně paprsek a vytáhla mě. Čekali na mě, na mou volbu. Nemohli jít proti mé svobodné vůli...

Šířili jsme tedy dále moudrost Zlatého Věku Atlantidy v původní, čisté verzi, stejně tak, jak to mnozí z nás činí i dnes. Velké díky vám všem, kteří v tomto plánu pokračujete. ;-)

Když jsem nedávno psala jedné ženě Atlantský přepis, tak jsem si uvědomila ještě jednu zajímavou skutečnost. Viděla jsem totiž, že přišla do Atlantidy právě s Thovtem a jeho družinou v doprovodu dvou komet. Buď v tu chvíli na obloze byly dvě komety, nebo tak vypadaly dva létající stroje, které doprovázely hlavní loď. Uvědomila jsem si, že příchod Thovta do Atlantidy byl spojován s kometami. Toto nejspíš zůstalo v paměti lidí a proto příchod Ježíše v doprovodu komety byl také brán, jako příchod někoho významného.

Mnohdy je uváděno, že Thovt přišel ze Síria, či z Aldebaranu. Nu, to i to a ještě i jinak. :-) Na Zemi sice přišel ze Síria a na Sírius z Aldebaranu, ale ve své podstatě přichází z energie Tvůrců. Je cestovatelem vesmírem, je to inspirátor a vesmírný konstruktér. Prostě se jen několik tisíc let zdrží v té a té hvězdné soustavě a pokračuje i se svými druhy dále.

Vstupů do Síní je hned několik.

Ivona v EgyptěNa kurzu Krystaly Země do nich vstupujeme přes jeskyni. Dá se do nich, ale vstoupit i třeba přes hlavní Atlantský krystal. Vznikly ještě před Egyptem. Před vchodem jste doslova načteni strážci, kteří dále pustí pouze lidi s otevřeným srdcem a ty, kteří se nacházejí na určitém vibračním stupni. Lze zde spálit spoustu programů, smluv a všeho, co právě nyní můžete odevzdat. A to ve fialových, zlatých, diamantových či jiných plamenech přeměny. Až projdete pročištěním, tak teprve můžete vstoupit do síní Mistrů. Zde vám mohou být navráceny „zatoulané částečky duše“, či vaše moudrosti, síla a jiné. Přes síň se Smaragdovými deskami, či spíše disky se můžete přesunout k jakýmkoli záznamům kdekoli ve vesmíru na jakékoli vibrační úrovni. V podstatě, když se naladíte na jejich frekvenci, tak otevíráte moudrost a vědění zakódované ve vašich buňkách a DNA.

Celou dobu jste teď a tady, jen otevíráte zámky a šuplíčky. :-)

Lze jít i ke křišťálovým a jiným lebkám. Nedávno jsme na kurzu s lidmi sdíleli stejný prožitek. Viděli jsme, jak jsou uprostřed určité lebky /ametystová, zlatá, diamantová atd./ a kolem nich, krouží jiné. Najednou jsme stáli v tomto středu a vnímali, že ty „centrální lebky“ máme uvnitř na místě čaker a kolem nás ve spirále obíhají další. Slovy se to dá těžko popsat…
Další zajímavý poznatek přišel v Síni s Květem Života.

Již delší dobu vím, že tento symbol nevypadá tak, jak nám je v současné době prezentován, a sice propojené kružnice. Vždy jsem ho vnitřním zrakem vnímala, jako do sebe zapadající panely světla, které se protáčení, vibrují. To utváří propojené světelné koule. To vše je v pohybu – multidimenzionální. Při mém posledním naladění se na „Květ“ se stala zvláštní věc. Tento zářící symbol velmi měnil tvar do různých podob.

Hodně výrazná byla multidimenzionální Merkaba.

V dnešní době je již zcela nepoužitelná Merkaba, kterou známe z obrázků. Ta svým způsobem představuje pouze dvouvláknovou DNA. Dnešní člověk má již daleko více vláken, stejně tak jako čaker /někde ještě stále uvádějí 7/ a tudíž i jeho Merkaba obsahuje velké množství vystupujících malých „pyramid“. Vše je multidimenzionální, prostorové, neustále se pohybující, protáčející, vibrující a měnící. Merkaba se tím, jak se zvedají vibrace planety i nás v každém člověku samovolně aktivuje. Otevírá se s otevřeným srdcem, soucitem, bezpodmínečnou láskou a prožíváním života v radosti. Již dávno tak netvoří světelné tělo…

S vibracemi, které nyní na planetě jsou má většina lidí již např. „krystalické“, či „diamantové tělo“.

Když jsem nedávno ze Síní s lidmi vycházela, tak nás to vedlo pod Sfingu. Na předešlých kurzech to ještě nebylo možné… Zde nám bylo předáno to, co právě nyní s námi rezonuje. Když naladěním se na tyto prostory tady a teď ve svých buňkách a v DNA otevírám vědění, tak to chvíli trvá než se to z podvědomí a energetické roviny dostane do vědomí a hmoty. Tudíž si moudrost plně uvědomuji zpětně. Začali mi tedy vystupovat na povrch informace spojené s Egyptem.

Původně se zde nacházely dvě Sfingy, kterými, když se prošlo, tak došlo k jistému zážehu - k aktivaci.

Egypt Ivona AntaliPřed nimi bylo 13 pyramid. 12 v kruhu okolo třinácté, která byla uprostřed. Tak jako křišťálové a jiné lebky. :-) Vše to bylo postaveno dávno před Atlantidou. Před tisíci, možná milióny lety. Postavili je uprchlíci ze souhvězdí Lyry. Tam po eony probíhaly velké boje a války. Právě zde se nachází přechody, brány, červí díry do jiných dimenzí a vesmírů. Pokud někdo nějakou zavře, tak zamezí napojení na "Světlo" /zapomenutí kým jsme - nevědomí/ pro celý vesmír, či nějakou dimenzi. To se tam kdysi stalo… Uprchlíci se snažili ukrýt na naší planetě.

V oblasti Egypta postavili dvě sfingy /měly jinou podobu, než jakou známe nyní/ a 13 pyramid. Vlastnili klíče, kódy, kterými to vše spustili, aktivovali a i přes odpojení v naší oblasti se pokusili toto znovunainstalovat odtud ze Země. V hlavní pyramidě uprostřed otevřeli portál - bránu, která to vše prorazila a zde začaly opět skrz naši planetu proudit paprsky ze Zdroje a šířit se dále našim vesmírem.

Bohužel, je válčící jiní Lyřané našli a vše to tu téměř srovnali se Zemí. Jednu Sfingu úplně zničili, druhou výrazně poškodili. Většinu pyramid zlikvidovali a to hlavně tu centrální uprostřed. Rozebrali bránu a rozpoutali tu takovou válku, že došlo k potopě světa a zániku tehdejší civilizace.

Až po této události později vyvstala v moři Atlantida.

Po jejím zničení se Thovt a jeho družina přesunuli do Egypta, kde nejspíše trochu opravili sfingu a nějaké pyramidy, ale ne do původní funkční podoby. Další se jim nepodařilo obnovit a i kdyby, neznali klíče, kódy k aktivaci brány - portálu. Ty stavby /tedy to co z nich zbylo/ v Egyptě stály dávno před příchodem Atlanťanů.

Země je stále hlídána a není svobodná, protože je velmi důležitá, kvůli tomu, co se zde nacházelo.

Ale již dochází k osvobození. ;-) I díky nám, kteří jsme měli tu odvahu se zde inkarnovat. :-) Děkuji nám všem z celého srdce.
V hluboké lásce...
Antalii

Autorka článku: Ivona Antalii,  atlantské meditace, kurzy, atlantské a partnerské přepisy www.kliceksrdci.cz

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-))

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč