V síních Amenti jsou uloženy informace o historii Země, Vesmíru atd. V dobách Atlantidy a Egypta se zde zasvěcovali Mistři.
Vím, že existuje dokument, kde se o těchto síních, o Thovtovi, Anupovi a dalších píše dost nelichotivě. :-) Už, když se na to, co se tam píše, naladíte srdcem, tak zjistíte, že jediným cílem je zastrašování a to jen proto, aby vás nenapadlo do Síní jít. Mohli byste totiž prozřít a uvidět „pravou historii“. :-) Což archoni, kteří toto psali, samozřejmě nechtějí.

Egypt Ivona historie VesmíruNěkteří lidé vnímají Thovta, který se svojí družinou za stavbou těchto Síní stojí, jako zrádce. Já se jim v podstatě ani nedivím. Dlouho jsem to měla taky tak. Až jsem se posunula a mnohé pochopila, tak jsem prozřela. :-) Když se Atlantida potápěla, tak on i se svými druhy odlétal ve vesmírné lodi podobné pyramidě. Vyzval mě, abych také nastoupila… Což, jsem v tu chvíli odmítla. Chtěla jsem zůstat a zachránit, co se dá. V ten okamžik jsem ho vnímala jako zrádce, který opouští potápějící se loď. Tato informace mohla zůstat v paměti lidí, kteří se utopili. Proto to tak vnímají… Když jsem ovšem propustila nějaké emoce, tak se mi scénář ukázal dál.

Ivona AntaliVidím se pod vodou, jak do nějakého sarkofágu ukládám krystaly, lebky, informace… V tom si plně uvědomuji, že mrtvá jsem k ničemu. V těchto předmětech jsou sice nahrány záznamy, ale největší síň záznamů mám v sobě. Proto potřebuji stejně tak jako Thovt přežít a pokračovat dále. Předávat vědění, které mám uvnitř a obnovit ho na jiných místech planety. V tom si uvědomuji, že odejít odtud nebyla zbabělost, ale naopak velká odvaha. Nedalo se již nic zachránit, dalo se jen jít a pokračovat jinde. Tak jedině se mohla pravda v srdci uchovat v její nezměněné podobě. Dokumenty, tabulky, informace si mohou lidé, až je objeví vyložit po svém. Moudrost uložená v srdci je čistá, autentická a skutečná. Když jsem si toto uvědomila, tak se loď objevila, spustila ke mně paprsek a vytáhla mě. Čekali na mě, na mou volbu. Nemohli jít proti mé svobodné vůli...

Šířili jsme tedy dále moudrost Zlatého Věku Atlantidy v původní, čisté verzi, stejně tak, jak to mnozí z nás činí i dnes. Velké díky vám všem, kteří v tomto plánu pokračujete. ;-)

Když jsem nedávno psala jedné ženě Atlantský přepis, tak jsem si uvědomila ještě jednu zajímavou skutečnost. Viděla jsem totiž, že přišla do Atlantidy právě s Thovtem a jeho družinou v doprovodu dvou komet. Buď v tu chvíli na obloze byly dvě komety, nebo tak vypadaly dva létající stroje, které doprovázely hlavní loď. Uvědomila jsem si, že příchod Thovta do Atlantidy byl spojován s kometami. Toto nejspíš zůstalo v paměti lidí a proto příchod Ježíše v doprovodu komety byl také brán, jako příchod někoho významného.

Mnohdy je uváděno, že Thovt přišel ze Síria, či z Aldebaranu. Nu, to i to a ještě i jinak. :-) Na Zemi sice přišel ze Síria a na Sírius z Aldebaranu, ale ve své podstatě přichází z energie Tvůrců. Je cestovatelem vesmírem, je to inspirátor a vesmírný konstruktér. Prostě se jen několik tisíc let zdrží v té a té hvězdné soustavě a pokračuje i se svými druhy dále.

Vstupů do Síní je hned několik.

Ivona v EgyptěNa kurzu Krystaly Země do nich vstupujeme přes jeskyni. Dá se do nich, ale vstoupit i třeba přes hlavní Atlantský krystal. Vznikly ještě před Egyptem. Před vchodem jste doslova načteni strážci, kteří dále pustí pouze lidi s otevřeným srdcem a ty, kteří se nacházejí na určitém vibračním stupni. Lze zde spálit spoustu programů, smluv a všeho, co právě nyní můžete odevzdat. A to ve fialových, zlatých, diamantových či jiných plamenech přeměny. Až projdete pročištěním, tak teprve můžete vstoupit do síní Mistrů. Zde vám mohou být navráceny „zatoulané částečky duše“, či vaše moudrosti, síla a jiné. Přes síň se Smaragdovými deskami, či spíše disky se můžete přesunout k jakýmkoli záznamům kdekoli ve vesmíru na jakékoli vibrační úrovni. V podstatě, když se naladíte na jejich frekvenci, tak otevíráte moudrost a vědění zakódované ve vašich buňkách a DNA.

Celou dobu jste teď a tady, jen otevíráte zámky a šuplíčky. :-)

Lze jít i ke křišťálovým a jiným lebkám. Nedávno jsme na kurzu s lidmi sdíleli stejný prožitek. Viděli jsme, jak jsou uprostřed určité lebky /ametystová, zlatá, diamantová atd./ a kolem nich, krouží jiné. Najednou jsme stáli v tomto středu a vnímali, že ty „centrální lebky“ máme uvnitř na místě čaker a kolem nás ve spirále obíhají další. Slovy se to dá těžko popsat…
Další zajímavý poznatek přišel v Síni s Květem Života.

Již delší dobu vím, že tento symbol nevypadá tak, jak nám je v současné době prezentován, a sice propojené kružnice. Vždy jsem ho vnitřním zrakem vnímala, jako do sebe zapadající panely světla, které se protáčení, vibrují. To utváří propojené světelné koule. To vše je v pohybu – multidimenzionální. Při mém posledním naladění se na „Květ“ se stala zvláštní věc. Tento zářící symbol velmi měnil tvar do různých podob.

Hodně výrazná byla multidimenzionální Merkaba.

V dnešní době je již zcela nepoužitelná Merkaba, kterou známe z obrázků. Ta svým způsobem představuje pouze dvouvláknovou DNA. Dnešní člověk má již daleko více vláken, stejně tak jako čaker /někde ještě stále uvádějí 7/ a tudíž i jeho Merkaba obsahuje velké množství vystupujících malých „pyramid“. Vše je multidimenzionální, prostorové, neustále se pohybující, protáčející, vibrující a měnící. Merkaba se tím, jak se zvedají vibrace planety i nás v každém člověku samovolně aktivuje. Otevírá se s otevřeným srdcem, soucitem, bezpodmínečnou láskou a prožíváním života v radosti. Již dávno tak netvoří světelné tělo…

S vibracemi, které nyní na planetě jsou má většina lidí již např. „krystalické“, či „diamantové tělo“.

Když jsem nedávno ze Síní s lidmi vycházela, tak nás to vedlo pod Sfingu. Na předešlých kurzech to ještě nebylo možné… Zde nám bylo předáno to, co právě nyní s námi rezonuje. Když naladěním se na tyto prostory tady a teď ve svých buňkách a v DNA otevírám vědění, tak to chvíli trvá než se to z podvědomí a energetické roviny dostane do vědomí a hmoty. Tudíž si moudrost plně uvědomuji zpětně. Začali mi tedy vystupovat na povrch informace spojené s Egyptem.

Původně se zde nacházely dvě Sfingy, kterými, když se prošlo, tak došlo k jistému zážehu - k aktivaci.

Egypt Ivona AntaliPřed nimi bylo 13 pyramid. 12 v kruhu okolo třinácté, která byla uprostřed. Tak jako křišťálové a jiné lebky. :-) Vše to bylo postaveno dávno před Atlantidou. Před tisíci, možná milióny lety. Postavili je uprchlíci ze souhvězdí Lyry. Tam po eony probíhaly velké boje a války. Právě zde se nachází přechody, brány, červí díry do jiných dimenzí a vesmírů. Pokud někdo nějakou zavře, tak zamezí napojení na "Světlo" /zapomenutí kým jsme - nevědomí/ pro celý vesmír, či nějakou dimenzi. To se tam kdysi stalo… Uprchlíci se snažili ukrýt na naší planetě.

V oblasti Egypta postavili dvě sfingy /měly jinou podobu, než jakou známe nyní/ a 13 pyramid. Vlastnili klíče, kódy, kterými to vše spustili, aktivovali a i přes odpojení v naší oblasti se pokusili toto znovunainstalovat odtud ze Země. V hlavní pyramidě uprostřed otevřeli portál - bránu, která to vše prorazila a zde začaly opět skrz naši planetu proudit paprsky ze Zdroje a šířit se dále našim vesmírem.

Bohužel, je válčící jiní Lyřané našli a vše to tu téměř srovnali se Zemí. Jednu Sfingu úplně zničili, druhou výrazně poškodili. Většinu pyramid zlikvidovali a to hlavně tu centrální uprostřed. Rozebrali bránu a rozpoutali tu takovou válku, že došlo k potopě světa a zániku tehdejší civilizace.

Až po této události později vyvstala v moři Atlantida.

Po jejím zničení se Thovt a jeho družina přesunuli do Egypta, kde nejspíše trochu opravili sfingu a nějaké pyramidy, ale ne do původní funkční podoby. Další se jim nepodařilo obnovit a i kdyby, neznali klíče, kódy k aktivaci brány - portálu. Ty stavby /tedy to co z nich zbylo/ v Egyptě stály dávno před příchodem Atlanťanů.

Země je stále hlídána a není svobodná, protože je velmi důležitá, kvůli tomu, co se zde nacházelo.

Ale již dochází k osvobození. ;-) I díky nám, kteří jsme měli tu odvahu se zde inkarnovat. :-) Děkuji nám všem z celého srdce.
V hluboké lásce...
Antalii

Autorka článku: Ivona Antalii,  atlantské meditace, kurzy, atlantské a partnerské přepisy www.kliceksrdci.cz

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-))

Nejzajímavější články na našem portálu

 • Nikol Březinová: Rudraksha - oči boha Šivy

  Nikol Březinová: Rudraksha - oči boha Šivy Rudraksha je plodem stromu Elaeocarpus granitus, který se vyskytuje nejhojněji na úpatí Himalájí, v Nepálu a Indii. Rudraksha bývá označována, jako oči pána Shivy. Tento výraz vznikl podle legendy, kdy bůh Shiva usedl na zem, začal meditovat za 1000 šťastných a bohatých let pro lidstvo. Číst dál
 • Jitka Bičíková: PROČ VÁS BOLÍ NOHY? - Duchovní příčina

  Jitka Bičíková: PROČ VÁS BOLÍ NOHY? - Duchovní příčina Pobolívají vás stále lýtka, i když jste v klidu? Cítíte v nich napětí, bolest, palčivost, horkost, někdy křeče či tepání? Pak zde mluvíme o tzv. "syndromu neklidných nohou". Z duchovního hlediska přeloženo: "Syndrom nezastavení toku našich úporných myšlenek na vše, CO MÁTE POCIT, ŽE MUSÍTE Číst dál
 • Soňa Sofi: Co znamená, když vídáte OPAKUJÍCÍ SE ČÍSLA?

  Soňa Sofi: Co znamená, když vídáte OPAKUJÍCÍ SE ČÍSLA? Vesmír a andělé nám někdy posílají zprávy v podobě opakujících se čísel. Je na nás, zda tato poselství rozpoznáme a jsme k nim vnímaví či nikoliv. Většinou se tyto číselné kombinace objevují v našem životě při změnách, aby nám byly nápomocny. Tyto číselné vzkazy se Číst dál
 • Ivo Kotek: Utěšování Vás zničí!

  Ivo Kotek: Utěšování Vás zničí! Známe to všichni. Procházeli jsme nepříjemným životním obdobím a potřebovali jsme se někomu svěřit. Naši přátelé nás vyslechli a hned vzápětí většinou dodávali: “neboj, to bude dobrý” nebo “za pár let se tomu zasměješ”, “vykašli se na něj/ní” atd. Proč nám nebylo lépe? Abych to Číst dál
 • Vztah dvojplamenů - karmických duchovních dvojčat

  Vztah dvojplamenů - karmických duchovních dvojčat O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že zájem o toto téma roste tím víc, čím víc se projevuje v realitě. Muži a ženy z celého světa se ocitají v situacích, kdy potkají své dvojče a nic Číst dál
 • Alžběta Matiášová: Jak zmírnit homeopaticky následky očkování?

  Jak zmírnit homeopaticky následky očkování? Očkování je v naší zemi povinné. Je mnoho studií, které potvrzují blahodárné účinky plošného očkování. Je mnoho studií, které potvrzují spoustu škodlivých následků. Jak se v tom vyznat, zorientovat? Já vnímám, že vše má svůj smysl, i když se nám to zdá nesmyslné. Očkování na Číst dál
 • Lucie Švecová: Co nám ve škole neřekli aneb pravda o DNA

  Lucie Švecová: Co nám ve škole neřekli aneb pravda o DNA Už delší dobu mi hlavou lítal nápad na článek o DNA. Dneska impuls přišel i ze srdce a tak usedám a píši…. Zde je článek o tom, co v učebnicích biologie nenajdete, nějak se totiž na to „zapomnělo.“ Anebo, se prostě dělá, že to neexistuje, Číst dál
 • Soňa Sofi: Volba kartáře aneb Proč by měli být lidé opatrní, komu svěří výklad svého osudu

  Měli by volit dle intuice kartáře, kterému vloží svoji důvěru. Ne každý totiž pracuje s čistými energiemi světelné terapie. Někteří "rádobykartáři" mají napojení z nižších podsvětů, aniž by o tom věděli. Ano, věštba jim může po určitou dobu vycházet, dokonce Vám přesně sdělí Vaší minulost Číst dál
 • Výzva Dona Sergia k českému a moravskému národu! Propojte se se svými staroslovanskými a keltskými předky!

  Sdělení Dona Sergia, andského šamana, kterého do ČR pozval Petr Chobot. Říjen 2016 Don Sergio zdroj: Youtube Freeplanet Jsem opět zde, protože mi to bylo sděleno bytostmi, kterými říkáme APU a proto jsem se znovu vrátil po několika letech k vám. Přichází velice zajímavá doba, Číst dál
 • Zbavte se svých kil bolesti a pochopte souvislost mezi zneužitím, stresem a přejídáním

  Zbavte se svých kil bolesti a pochopte souvislost mezi zneužitím, stresem a přejídáním „Zastavte svět! Chci vystoupit!“ Přejídání pod vlivem stresu „Utrpení přestane být v jistém smyslu utrpením, jakmile pochopíme jeho význam.“ – Viktor Frankl Autorka knihy Doreen Virtue U obětí týrání nebo zneužití v dětství, kteří nezpracují svůj potlačovaný hněv a sebeobviňování, se dospělost často podobá jejich poznamenanému Číst dál
 • Ivana Valová: VIZE Z ATLANTIDY

  Ivana Valová: VIZE Z ATLANTIDY Byla jsem oboupohlavní bytostí, mužem i ženou. Ta bytost byla tvořena aspektem muže a ženy, kteří se drželi za ruce a dívali se do jasného světla krystalu, který vyrůstal mezi nimi. Čerpali z něj energii a byl pro ně zdrojem všech informací. Přes jeho záři Číst dál
 • ČASOPIS ŠIFRA: Wi-Fi - Problém, který nevidíme

  ČASOPIS ŠIFRA: Wi-Fi - Problém, který nevidíme Wi-Fi: Problém, který nevidíme Hladina elektromagnetického záření je zvlášť ve velkých městech v řádu tisícinásobků vyšší, než by bylo přirozené. To může podle některých odborníků narušit náš vnitřní systém. Jednou v létě se Per Segerbäck vydal na procházku, při níž potkal souseda, který bydlí zhruba Číst dál
 • Lucie Švecová: Když doma straší a nejen to

  Lucie Švecová: Když doma straší a nejen to Všichni milujeme svůj domov a pocit, že jsme někde doma. Avšak i naše obydlí má svoji paměť a vědomí. Proto se někde cítíme nevysvětlitelně dobře a někde, i když nedokážeme říci proč, se cítíme nepříjemně. A nebojte, dnešní článek nebude zas tak strašidelný, jak říká Číst dál
 • Adéla Chytilová: Zaměřte pozornost na dostatek

  Adéla Chytilová: Zaměřte pozornost na dostatek Děláme to všichni, s oblibou kritizujeme vše okolo nás, práci, partnera, přátele, situace. Proč máme takovou potřebu zaměřovat se jen na negativní momenty v našich životech? Možná je to naším nastavením, takový český pesimismus, mít pocit, že nám stále něco chybí ke štěstí. Obecná nespokojenost, Číst dál
 • Nikol Březinová: Vibrační vlastnosti drahých kamenů - růženín, aventurín, perly

  Nikol Březinová: Vibrační vlastnosti drahých kamenů - růženín, aventurín, perly Krásný den Vám všem. K našemu dnešnímu novému rudrakshovému náhrdelníku a náramku přináším povídání. Na náhrdelníku můžete vidět kombinaci několika kamenů. Naleznete zde perličky, růženín, ale i nádherný a třpytivý modrý avanturin. Takže abychom to vzali postupně něco málo k perličkám. Perly jsou drahokamy moře. Číst dál
 • Očima laskavé rebelky: Opravdová změna musí přijít vždycky zevnitř

  Očima laskavé rebelky: Opravdová změna musí přijít vždycky zevnitř To, čím se živíš, utváří tvoje přesvědčení o tom, kým jsi. K velkým tlakům dochází třeba v sociálních službách, zdravotnictví, ale i školství. Chtěla bych dnes trochu dodat energii lidem, co pracují v těchto a dalších službách. Zvlášť tady je třeba , aby tu pracovali lidé, Číst dál
 • Návod na život podle Jaroslava Duška

  1. Když se ti něco líbí – řekni to. 2. Když se ti něco nelíbí – řekni to.3. Když se ti po někom stýská, zavolej mu.4. Když něčemu nerozumíš, zeptej se.5. Když se chceš s někým setkat, pozvi ho.6. Když něco chceš, popros.7. Nikdy se nehádej.8. Chceš-li, Číst dál
 • Michal Říha: Proč je chůze na boso tak prospěšná?

  Michal Říha: Proč je chůze na boso tak prospěšná? Masážemi chodidel, reflexologií, se zabývám již 14 let a krom toho chodím bos, co to jen lze. Je to přirozené a je dobré být přirozený. Řekněme si: Proč je dobré choit bos? Noha, přesněji chodilo, je to, co každý z nás od zrození do konce Číst dál
 • Adéla Chytilová: Samota může být lék

  Adéla Chytilová: Samota může být lék Samota není zlá, je to jen způsob, jak se sblížit sám se sebou. Vždy jsem se samoty bála. Byla pro mě symbolem úzkosti, nudy a prázdnoty.Připadala jsem si sama, když jsem měla být bez druhých. Neuměla jsem samotu správně pochopit ani využít. Děsila mě. Nesebeláska Číst dál
 • Lucie Oravcová: Křemelina zázrak pro odkyselení organizmu a detoxikaci

  Lucie Oravcová: Křemelina zázrak pro odkyselení organizmu a detoxikaci CO JE KŘEMELINA? Rozsivky z kterých je tvořena křemelina jsou jednobuněčné organizmy, které žily před 300 miliony let v oceánech. Z křemičitanu získávaných z mořské vody si tvořily jemnou skořápku. Když odumřely, ukládaly se jejich mikroskopické skořápky na dně moře. Během staletí se jich uložily Číst dál
 • Očima laskavé rebelky: Stíháte být šťastní?

  Očima laskavé rebelky: Stíháte být šťastní? Dneska mě u snídaně pod pergolou, kam krásně svítilo sluníčko a při pohledu na záplavu voňavých kytek v truhlících zaplavil ohromný pocit vděčnosti a klidu, pocitu, že jsem přesně tam, kde chci být. A že to tak nebylo vždycky, vlastně že to tak nebylo dost Číst dál
 • RHASSOUL – MAROCKÝ LÁVOVÝ JÍL minerální zázrak na tělo, pleť i vlasy

  RHASSOUL – MAROCKÝ LÁVOVÝ JÍL Marocký jíl (také zvaný ghassoul z arabského slova „ghassala“– čistit) je exotický jíl, který se před miliony let usazoval v tehdejším moři na území dnešního pohoří Atlas. Vyniká výbornými čistícími účinky – marocké ženy ho užívají místo mýdla nebo šampónu. Marocký jíl je těžen na severovýchodě Číst dál
 • Záhadná Atlantida - nová odhalení a fantastické detaily z alexandrijské knihovny

  Atlantida je zaklínadlem, vyvolává teskné vzpomínky na legendární a lepší časy. Lidé se otázkou této zmizelé pevniny zabývali odpradávna a dodnes jí jsou fascinováni. Jsou to ale všechno jen pověsti, nebo mají báje pravdivý základ? Badatelé, spisovatelé i laici se v moderní době nad legendou Číst dál
 • Křišťálová komnata: Krystaloterapie – čistá aura, půl zdraví

  Křišťálová komnata: Krystaloterapie – čistá aura, půl zdraví Jedna z věcí, které se děti učí už od mala, jsou hygienické návyky. Umýt si ruce před jídlem, když přijdou z venku a každý den umýt celé tělo. Je normální být čistý, je normální si umýt obličej, když si ho ušpiníme, je normální si umýt Číst dál
 • Mojmír Mišun: Slovanství v dnešní době

  Mojmír Mišun: Slovanství v dnešní době Dostáváme se do společnosti, která převrací a mění snad úplně všechno. Tedy i to, na čem vyrůstá životaschopná, morálně vyspělá duchovní společnost. Často vyvstává otázka, kdo a proč ji takto řídí a co tím sleduje. Jsme snad už jen manipulováni? Pokusím se podat svůj pohled, Číst dál
 • 1
 • 2
 • 3
national cpr association