Dokumenty a pořady /  9. říjen 2017 /  628 Zhlédnutí

Strana zdravého rozumu ROZUMNÍ vzešla z popudu těch, jimž se zdá současná politika příliš odtržená od každodenních potřeb lidí.

ALIANCE 7 STRAN:
Rozumní
Národní demokracie
Změna pro lidi
Demokratická strana zelených
Konzervativní a sociální hnutí
Strana pro republiku - republikánská strana Čech, Moravy a Slezska (nejsou to Sládkovi republikáni)
České hnutí za národní jednotu

Dali dohromady nejen celonárodní volební kandidátku ale také kandidáta na presidenta.
Strana zdravého rozumu – Rozumní se zúčastňuje předvolebních setkání se stranami podobného charakteru, kterým jde o to, aby se ČR nestala vazalským státem s povinností přijímat ilegální imigranty. Už žádné o nás bez nás. EU není schopna zabezpečit své vnější hranice, ba právě naopak. Čluny italské pobřežní stráže dovážejí bezprostředně od libyjských břehů tisíce ekonomických migrantů do Itálie. Problémem je to, že mnoho neziskových organizací a podnikatelů s ubytovacími kapacitami vydělávají na tomto, pro evropské sociální systémy devastujícím byznysu s lidskou bídou.

Peníze ze státního rozpočtu musí jít na zvyšování životní úrovně těch, kteří bohatství ČR vytvářeli. Lepší život pro důchodce, handicapované, děti, do zdravotnictví a školství. Ochrana zaměstnanců s věkem 50 +. Dnes je těžké i pro odborníky s tou nejvyšší kvalifikací najít zaměstnání jenom proto, že jim je víc než 45 let. Úřad ombudsmanky by se měl zabývat tímto druhem diskriminace. I naši lidé jsou diskriminováni. Není třeba šikanovat ředitele škol, kvůli pokrývkám hlavy. Takové zásahy jenom jitří naši společnost, která je velice vstřícná a na rozdíl od mnohých společností z tzv. vyspělého světa bez náboženských a rasových předsudků.

http://www.stranazdravehorozumu.cz

Související videa

loading...

Hledání videa

banner3.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.