Návod jak zvládnout transformační katarzi nebo náhlé emoční propadnutí, v běžné populaci zvané také jako “dneska mám depku” :-)))

Podvědomí ozářené měsícem
Podvědomí ozářené měsícem

Vy, co jste se narodili do této doby, mějte na paměti, že jste si před zrozením dali za cíl pomoci planetě k vzestupu vibrací. Zjednodušeně jste sem přišli změnit svět. Chcete-li tomuto závazku dostát, je třeba změnit prvotně sami sebe.

Stát i národ je spojený z jednotlivců a jedině změna na úrovni každého jednotlivého článku řetězu má poté vliv na celek. Abychom zvýšili naši individuální vibraci je třeba projít občas katarzemi - emočními propady. Je dobré si uvědomit, že tyto stavy jsou vlastně pozitivní, protože dávají možnost odblokovat, rozpustit, zpracovat, přijmout, zvědomit vaše nevědomé programy.

Jak jinak si jich lze všimnout než tak, že vás přivedou na pokraj deprese, záchvatu pláče nebo hněvu?

Jakmile začnete pociťovat tyto přicházející emoce, můžete zajásat, protože se “něco čistí”. Jistě znáte tyto zhuštěné stavy třeba po víkendovém semináři rodinných konstelací nebo v rámci vaší osobní řízené fyzické detoxikace. Ideální je svěřit se do rukou odborníkovi, terapeutovi ale né vždy máme tuto možnost. Pokud to na vás skočí a není někdo takový po ruce, zkuste si vzpomenout na následujících 9 bodů, které jsem napsala v roce 2016 v roce v součtu čísla 9 vibrace tarotové karty Poustevník - moudrý duchovní člověk s lucernou, která svítí do tmavých koutů našeho podvědomí... :-)

Jak se tedy zachovat a jak vytěžit z této situace maximum? Připravila jsem pro vás pár bodů, které mám vyzkoušené a senzačně zabírají na široké spektrum duchovně pracujících. :-)) 

1. Nesnažte se to pochopit, rozebrat a zpracovat hlavou!

Katarze přichází
Katarze přichází

V okamžiku, kdy už cítíte, že “to na vás jde”, nejste vlastně úplně příčetní. Blok se dostává na povrch z hloubi vašeho nevědomí, kde byl i několik tisíc let a dostal se tam v rámci vaší reinkarnace, vaší rodinné genetické linie nebo třeba před pár lety, kdy jste měli nějakou traumatickou situaci a ta se pěkně vpálila do nevědomé krajiny vaší psychiky. Cokoli v tomto stavu afektu budete rozebírat a probírat a analyzovat na prvočinitele, vám bude akorát brát energii. Nechte proces běžet a nezrychlujte ani nezpomalujte přemýšlením. Také by bylo škoda se katarzi vyhýbat a proce v sobě zadusit nebo dělat, že se nic neděje. Ztratíte tak hodnotný signál vaší duše a šanci, něco změnit.

2. Vypusťte to ven!

Jakmile pokročíte do fáze “výbuch”, využijte jakoukoliv možnost, abyste dostali trauma, negativní energii nebo jakkoliv to nazveme, ze sebe ven. Plačte nebo řvěte, udělejte všechno, co je možné. Čím absurdnější věci vás v tu chvíli napadají tím lepší bude potom výsledek. Říkejte nahlas slova, která vás napadají. Nehrajte si na hrdiny, že si nesmíte stěžovat a plakat. Křičte: “Já jsem na dně! Já už nemůžu! Pořád mne budou ubližovat! To je život na nic! Jsem ubohá nula! Nikdy nebudu mít dost peněz! Nejlepší je říkat to, co vás absolutně nejvíc emočně “rozseká” a opakovat to tak dlouho dokud budete plakat a cítit zlost. Uvědomte si ale, že z vás mluví “program podvědomí” a takto mu přijdete na kloub, že se vyřve s emocí ven. Trauma vyhřezne na světlo a prosvítí jej světlo!
Někam se zavřete a cíleně křičte, svíjejte se, klidně se válejte po zemi, udělejte ze sebe největší chudinku/chudáka na světě. Máte na to právo! Zapojte svoje tělo a bušte pěstmi do polštáře, klepejte sebou, máchejte rukama, dupejte. Roztrhejte staré zlaté stránky nebo s nimi práskněte o zem. Trhejte papír, krabice. Kopejte do boxovacího pytle. Absolutně nic, co děláte, v tu chvíli necenzurujte! Myslete na to, že čím více frustrace ze sebe dostanete, tím radikálněji se vám uleví. Zejména muži to mají složitější, protože ženy většinou uleví své nevědomé toxicitě pláčem a za hodinku to mají “hotové”. :-) Chlapi musí cíleně ulevovat a upouštět “papiňák” jinak. Ideálně výše uvedenými technikami. Dobrá rada je také vymalovat nebo vypsat emoce, pocity, hněvy, běsy na papír a poté ho roztrhat a spálit, hodit do WC nebo zahrabat.

BÁJEČNĚ SE VÁM ULEVÍ!!! A MÁM VYZKOUŠENO, ŽE I ZHUBNETE.
Fajn fáze “výbuchu” je také začít ty věci ke konci přijímat: Přijímám, že jsem nula! Mám právo být nula! Ač se vám to jistě příčí, když to čtete, má to senzační léčebný efekt. Odpadne vám totiž tlak NA VÝKON tlak někým být… Máte právo být nula a když to přijmete, budete mít klid. A věřte mi, přestanete jí být. :-)

3. Nejednejte v afektu s okolím a nic nerozhodujte!
V průběhu procesu emočního propadu a následné katarze si ideálně vypněte telefon i počítač. Nikomu nepište a neřešte životní rozhodnutí. Často nás tento stav k tomu nutí! Rozhodně to nedělejte, protože si poté až všechny pocity odezní, můžete zoufat, co jste to proboha provedli. Je to vlastně stav, jako bychom byli opilí. Také nesmíme pod vlivem alkoholu řídit. Neřiďte v tu chvíli svůj život. Není ani dobré, hodit své vlastní emoce na někoho jiného. Nepište kamarádkám ani bývalému partnerovi/partnerce a podobně. Soustřeďte se plně na sebe. Poté, co dokončíte a dočistíte, s největší pravděpodobností budete mít na celou situaci jiný názor.

4. Dejte si sprchu!
Voda je zázračný očistný elixír. Když jste si jisti, že emoční stav a jeho průchod je u konce, dejte si sprchu a umyjte si i vlasy. Voda smyje nejen fyzickou ale i emoční nečistotu a odplaví jí do kanálu… kam patří. :-) Ve vlasech se hodně drží minulost, stará energie. Použijte ale přírodní mycí prostředky, abyste na své tělo nenanesli další chemickou zátěž. Doporučuji vědomě vodu požádat, aby nežádoucí energie odplavila. Jistě s námi ráda bude spolupracovat.

5. Dejte si sladkou odměnu!
Vaše tělo může mít hlad po prodělané “příhodě” a může, a je to dokonce velice pravděpodobné, mít potřebu sladkého. Dejte si nějakou raw dobrotu. Ideální je kombinace hodně zralého banánu a čokolády. Můj recept je: dva banány do mixéru, deci kvalitní vody, 4 lžíce kvalitního kakaa (nejlépe raw) + lžíce kvalitního medu. Tento koktejl zaručeně potěší duši i tělo. Neodpírejte si “něco dobrého”, udělali jste kus práce na sobě a to je někdy náročnější, než složit vagón uhlí.

6. Napijte se vody!
Stejně jako sprcha omyje z venku vaše tělo, je velice vhodné se také vody napít. Doporučuji ale vlažnou vodu nebo teplou nebo slabý bylinkový čaj. Emoční propad je spojený s detoxikací podvědomí a má to velký dopad na fyzické tělo, je třeba napomoci procesu detoxikace vyplavením toxinů z organizmu. Kvalitní čistá voda přirozené teploty je ideální. Hlavně žádné další šoky pro tělo jako hodně studená nebo vařící voda. Doporučuje se po každé terapii, například po masáži, po lymfo-drenáži nebo po nasazování baněk. Super je pár kapek třeba bachových esencí Rescue.

7. Zabalte se do teplého oblečení!
Po tomto náročném pocitovém tobogánu se může dostavit také zimnice. Mne se to stává a poté velká únava. Dbejte v tu chvíli na teplé oblečení. Zdá se to jako hloupost ale naše orgány - ledviny a játra a srdce jsou v té chvíli velice zatížené. Především si chraňte ledviny. V terapeutických centrech jsou většinou teplé fleecové deky a přehozy. Majitelé vědí co dělají. Je vcelku běžné, že se začne během procesu odbloku nebo po něm klient klepat zimou. Je vhodné být na toto připraven a nenechat tělo vychladnout. Mělo by tak další šok a proces očisty by se mohl znehodnotit.

8. Uvědomte si podvědomý program!

Nejistota, strach
Nejistota, strach

Až se dostanete do klidu a proces bude u konce, uvědomte si váš nevědomý program, který tuto situaci odstartoval. Nebo jaké vaše trauma emoce generovalo. Dnes už ani není třeba vědět, “kde se to v podvědomí vzalo”. Jestli vás upálili v 16. století jako čarodějnici a nebo vás maminka plácla ve dvou letech po hlavě. Většinou u již i napůl vědomě žijících jedinců, stačí jen zvědomit pocit a program. Několik příkladů programů, které je ideální si v duchu zformulovat do věty jsou: “Jsem slabý a proto nic nedokážu” nebo oblíbené “Musím dřít do úmoru, abych měl dost peněz.” Programů může být ale i více. Je dobré si je “vychytat” všechny. Třeba si je napsat na papír a PŘIJMOUT JE. Většinou se toto pochopení nebo chcete-li aha efekt dostaví v průběhu několika následujících hodin nebo dnů. Nezačínejte však analyzovat, dokud ještě cítíte dobíhající emoce. Nemuseli byste se dobrat správného náhledu. Pochopení situace, zvědomění a přijetí celého procesu, je velice důležité. Tak se pohneme radikálně vpřed a to, co nás zatěžovalo, pak už odpadne samo.

9. Pochvalte se za dobře odvedenou práci
Poslední část procesu, ale velice důležitá, je pochvala a odměna. V žádném případě si během celého procesu NIKDY NIC NEVYČÍTEJTE. Jste skvělí, tací jací jste. Odvedli jste kus skvělé práce a prošli vědomě procesem odbloku. Máte za to od vesmíru palec nahoru a pamatujte, co jsem psala na začátku. Jste světlonoši, co touto prací pomáhají nejen sobě lépe žít, ale i celé planetě. Vaše zářivá krásná vědomá energie “nakazí” další lidské bytosti a zažehne proces transformace od nevědomého života (života jen na základě karmy tj. na základě nevědomých programů mysli) k životu vědomému (žiji bez omezení, morálně a láskyplně k ostatním šťastný život jaký si přeji). Navíc budete mnohem lépe kooperovat s dalšími bytostmi a společně jednou vytvoříme lepší společnost, když táhneme za jeden provaz.

Přeji vám milí čtenáři vše nejlepší v následujících zcela fatálně důležitých letech pro nás i naší Zemi. Vše, co jsem výše popsala, jde z mých vlastních zkušeností. Emoční propady máme všichni. Je to zcela přirozená věc. Čím více programů vyčistíte, tím méně se budou objevovat! Nepolevujte a berte to jako hru. Když jsem s transformací začínala nebo-li byl u mne spuštěn proces zvědomování mého žití, bylo to fakt malé peklíčko. :-)) Za pár let intenzivní práce na sobě žiji mnohem lépe, snadněji, lehce, cestička je umetená… Také proto, že mi tak odpadla karma a individuální ego. Tvořím nyní pro celek, pro dobro celku.

Jsem čím dál více sama sebou a proto vám řeknu pár slov na závěr, tak jak mi “zobák” narostl. :-))

To, co jsem výše napsala, může znít jako pěkné duchovní plky, ale já jsem tím vším prošla a říkám na rovinu: Má to kardinální efekt tahle práce na sobě!

Hraní si na něco
Hraní si na něco

Když srovnám svůj život plný žárlivosti, soupeření, nenávisti ke svému tělu, přetvařování, hraní si na něco, jaký jsem žila před 15 lety a teď, kdy žiji souznění, spolupráci, lásku k lidem ale i lásku k sobě, která se například projevuje v eliminaci z mého života lidí, co mne svojí energií stahují nebo se snaží vysávat. Je to absolutní pravda, že když odblokujete, detoxikujete, pročistíte svá nevědomá traumata, začne celá vaše osobnost vyzařovat zcela jinak a přitahovat jiné situace.

Pociťuji, že každý další rok se dostáváme do silnějšího a silnějšího pole fotonové energie, které z nás bude tahat a tahá ty nejhlubší bolístky, abychom se plně zvědomili. Logicky i ty katarze, propady a procesy čištění budou silnější a také je budeme čím dál více cítit na fyzickém těle. Snad vám tento článek bude inspirací jak využít těchto čistících situací ve svůj i všeobecný maximální prospěch.

Článek napsala: Ava Chrtková - zpěvačka, moderátorka a provozovatelka internetové televize Příznaky transformace TV  http://www.priznakytransformace.cz 

Tento článek může být volně šířen a kopírován na jiné weby v plném znění s fotografiemi a obrázky ALE POUZE S uvedením autorky a S PLATNÝM AKTIVNÍM ODKAZEM na Příznaky transformace TV.

 • Simple Item 40
 • Simple Item 37
 • Simple Item 42
 • Simple Item 41
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • Soňa Sofi: Jak vybrat ideální datum svatby dle numerologie?

  Soňa Sofi: Jak vybrat ideální datum svatby dle numerologie? Svatební den je jedno z nejdůležitějších dat v životě člověka. Je to velká oslava lásky a vzájemného závazku dvou lidí. Jde o výjimečný den, proto je dobré si správně vybrat z hlediska příznivých vibrací a podpořit vhodné energie k fungování zdárnému průběhu vývoje manželství. VÝPOČET Číst dál
 • Vendula Kociánová: Končím s hubnutím!

  Vendula Kociánová: Končím s hubnutím! Jsme naprosto šílené! A to skoro všechny!A už toho mám dost. Přestávám hubnout a vyhovovat trendům.Před pár lety v nějakém zábavném pořadu dávali na ulici otázku mužům „Jak byste reagovali, kdyby vaše žena nebo přítelkyně měla celulitidu?” Odpovědi mě velmi překvapily. Většina mužů odpověděla, že Číst dál
 • Vendula Kociánová: Chci být těhotná! Chci pozornost a jistotu!

  Vendula Kociánová: Chci být těhotná! Chci pozornost a jistotu! Včera jsme s kamarádkou Zuzankou seděly v čajovně. Zuzanka je těhotná, čeká své první děťátko a velmi se na něj těší. Po té co jsme se pobavily o velikosti a váze miminka, sáhly na bříško, jsme se začaly bavit o tom, CO JE VLASTNĚ NA Číst dál
 • Adéla Chytilová: Samota může být lék

  Adéla Chytilová: Samota může být lék Samota není zlá, je to jen způsob, jak se sblížit sám se sebou. Vždy jsem se samoty bála. Byla pro mě symbolem úzkosti, nudy a prázdnoty.Připadala jsem si sama, když jsem měla být bez druhých. Neuměla jsem samotu správně pochopit ani využít. Děsila mě. Nesebeláska Číst dál
 • Alessandra Lanzafame: O čem je SKUTEČNĚ cesta dvojplamenů?

  Alessandra Lanzafame: O čem je SKUTEČNĚ cesta dvojplamenů? V tomto článku bych chtěla opět připomenout a vyzdvihnout pár důležitých věcí, které je potřeba si uvědomit na cestě s tvým dvojplamenem. Bude to dlouhé, takže se doporučuju pohodlně usadit a vzít si třeba popcorn. Já sama jsem na této cestě téměř 7 let, a Číst dál
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Sledujte náš youtube kanál PŘÍZNAKY TRANSFORMACE

Nadcházející události

20čec
20.07.2018 22:00 - 23:00
ŽIVĚ: Pozitivní zprávy 3. díl
Zprávy mají v dnešní době depresivní podtext a to bychom chtěli změnit! Kdo říká, že zprávy musí být negativní, smutné a nepříjemné? Na světě se děje tolik krásného a my Vás o tom chceme informovat! Také potřebujeme Vaší pomoc. Pokud uvidíte nějakou pozitivní zprávu nebo článek o tom, co se děje ve světě nebo v duchovní sféře, pošlete nám ho pro sdílení s ostatními v našem novém vysílání. Pro zaslání odkazu na pozitivní zprávu nebo článek do redakce: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById('cloak5b90b7369ff0e164fc5a92d8ccf9e4f3').innerHTML = ''; var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addy5b90b7369ff0e164fc5a92d8ccf9e4f3 = 'zpravy' + '@'; addy5b90b7369ff0e164fc5a92d8ccf9e4f3 = addy5b90b7369ff0e164fc5a92d8ccf9e4f3 + 'priznakytransformace' + '.' + 'cz'; var addy_text5b90b7369ff0e164fc5a92d8ccf9e4f3 = 'zpravy' + '@' + 'priznakytransformace' + '.' + 'cz';document.getElementById('cloak5b90b7369ff0e164fc5a92d8ccf9e4f3').innerHTML += ''+addy_text5b90b7369ff0e164fc5a92d8ccf9e4f3+''; " id="dp-module-upcoming-default-136-events-334-334-description">
21čec
Vysílání na téma Vlákna stvoření. Vlákna stvoření poodhalují nový pohled a pochopení na inkarnace, Vesmírné a Boží zákony, smysl života a další duchovní témata. Ptejte se na co chcete!" id="dp-module-upcoming-default-136-events-354-354-description">
22čec
Soňa Sofi, špičková kartářka a numeroložka, předá v tomto vysílání své jedinečné znalosti jak vykládat mariášové karty." id="dp-module-upcoming-default-136-events-355-355-description">
25čec
Další zajímavé vysílání z naší hvězdou Astroložkou Helenou Heclovou Téma Mayský kalendář a probereme také aktuální energie, mnoho příběhů z praxe terapeutky a náhledy na současnou společenskou situaci." id="dp-module-upcoming-default-136-events-356-356-description">
Připojte se k nám na facebooku
national cpr association