Rok 2017 je rokem vědomého rozhodnutí, je časem spravedlnosti, tvořivosti, činů a uskutečňování snů. Rok 2017 je z numerického pohledu rokem jedničky a kartou Mága.

Krásný vstup do nového roku 2017 přeji všem přátelům a miláčkům ♥ Dne 28. ledna roku 2017 začíná dle čínské astrologie rok ohnivého kohouta, který je spojován s východem Slunce a začátkem nového dne :-D :-) :-) Tímto vítám všechny milé přátele, čtenáře a příznivce čtení z hvězd :-D Význam roku 2017 se odvíjí nejenom na postavení planetárních energií, na kombinaci čísel života a osudu, ale odvíjí se na hlubší úrovni změny vědomí, kdy samozřejmě hodně myšlenek a konání závisí na nalezení dobra, zda žijeme a přijímáme život v pravdě, na lásce a hodnotách vyššího celku :-)

Karta MágMotivující sílou karet je karta číslo XX  „Poslední soud“nebo li se také nazývá kartou „Znovuzrození“ která nám ukazuje cestu k sobě a přijetí transformačního cyklu znovuzrození, protože smrt a znovuzrození jsou součástí kola osudu a magického kola života. V pořadí druhá karta je karta číslo XVII „Hvězda“ a je poselstvím léčení spojené s minulostí duše, se zdrojem vodního lůna a naznačuje nám, že potřebujeme mít důvěru v božství, že se máme otevřít vlastním hodnotám a opět nalézt ztracený mír a klid.  Hvězda je energií naděje. A třetí karta je kartou čísla 1. Mág. Numerickým protějškem Mága je karta Desítky, což je karta magického kruhu života. Mág je spojením muže a ženy v posvátném svazku manželství, partnerství a plodné spolupráce ve vztazích, když se začneme zapojovat  vlastními činy do dění života :-) Celkově nám rok 2017 přináší výzvu, jak můžeme uplatnit štěstí ve svých životech :-D Naším darem pak bude předávat informace a přijímat věci přesně tak, jaké ve skutečnosti jsou. Bez přetvářek a falešných iluzí :-) Rok 2017 přinese plodnost a ve větší míře narození miminek :-P

Do nového roku vstoupíme se Sluncem v zemském Kozorohu a stále ještě se Saturnem, který Kozorohu vládne, v ohnivém znamení Střelce. Ve Střelci nám Saturn setrvá do 20. prosince roku 2017 a pak se jeho vliv přemístí do zemského Kozoroha. Saturn byl a ještě bude přínosem velkých zvratů a změn. Devítkový a končící rok 2016 dával podnět k obrovským přesunům ze zahraničí, ke stěhování lidstva, projevila se zde síla rozchodů, rozvodů, nemocí a smrti. Velkou úlohu sehrál Saturn pohybující se znamením Střelce, jehož ovládá planeta víry Jupiter. Docházelo k názorovým střetům, kvůli kterým se rozpadla letitá přátelství, vztahy a politika, loučili jsme se s minulostí. Za asistence smrti jsme ztráceli milované lidské bytosti. Také v roce 2017 nám Saturn pod silným vlivem Jupitera ve Střelci dále až do prosince setrvá a zakomponuje do našeho života další probíhající změny a nové směry. Jestli jste přesvědčeni o správnosti svých kroků a máte jasnou představu, co chcete ve svém životě dělat dál, rok 2017 vám ukáže pohled na to, co člověk hezkého a prospěšného vykonal, co uzavřel a posune ho zase dál. 

Dne 10. října roku 2017 přejde Jupiter do vodního znamení Štíra a setrvá zde do 8. listopadu roku 2018. Jupiter je planetou Střelců a znamení Štíra ovládají planety dvě. Mars a Pluto :-D Všechny temné sestupy a pády, které nás dovedly na samé dno podsvětí nás zocelily a posílily. Nadále se tak dostaneme do situací, kdy budeme přebírat zodpovědnost nejenom za naše duše a naše rodinné životy, ale také za různé záležitosti spojené s odchodem některých lidí a s dědictvím rodových informací, které nás dovedou k závažnějším otázkám a potřebě si dary a vlastnictví obhájit. Jupiter nás ve Štíru obdaří větší rozhodností, s vypořádáním se věcí, které nám jsou dosud odpírány a změnili si tak život. Jupiter má ve Štíru čestné místo, proto využije všech dostupných i nedostupných informací a tajných zdrojů a bude projevem síly a odvahy. 

A ještě se vyjádřím k Černé luně, která dne 14. února roku 2017 přechází z vodního znamení Štíra do ohnivého znamení Střelce, ve kterém zůstane do 10. listopadu roku 2017. Černá luna ve Střelci přinese změnu mentálního myšlení a komunikace, a to s pokorou a s vděčností. A rada na závěr ? :-) Naslouchejte svým vlastním pocitům a hlasu intuice. Všechno, co se vám děje, má svůj význam. V přesunu odpovědnosti se skrývají velké otazníky a otázky, na které hledejte ve svém nitru odpověď. Buďte v harmonii s matkou přírodou a žijte tak, ať je vaše cesta naplněná pohárem lásky a moudrosti. Pokud chceme žít hodnotný život naplno, pak nesmíme na nikom a na ničem lpět ♥ 

JItka Bártová 

Napsala astroložka Jitka Bártová - České Budějovice - telefony 775 097 667 a 777 602 325  ♥   www.povidanishvezdami.cz

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-))

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif