JAROSLAV JAROSURABBU VYDRŽEL: VĚŠTBA - Výsledky II. kola prezidentských voleb optikou Knihy Proměn (I-Ťing)

Dnes, v den Vodního Hada, v měsíci Vodního Buvola a v podvečer, v hodině Fénixe, jsem se dotazoval orákula jak dopadnou výsledky pro II. kolo prezidentských voleb.

Z balíčku jsme vylosoval dva hexagramy, které mají představovat jednotlivé kandidáty.

Jiřímu Drahošovi byl přisouzen hexagram Lei Shu Lie (40. Uvolnění) a panu Miloši Zemanovi v této věštbě byl přisouzen hexagram Di Ze Lin (19. Přiblížit se). Pojďme se společně zamyslet nad jednotlivými hexagramy, a odvodit z nich, jak dopadnou v pořadí II. prezidentské volby, kde lidé rozhodují sami, na přímo svými hlasy.

Jiří Drahoš narozen 20.02.1949 trigram Qian (Nebe)

Hexagram Lei Shui Jue s číslem 40, který bychom mohli přeložit jako "Uvolnění" je tvořen trigramem Hromu a Vody, tedy nad řekou hřmí. V jeho ideogramu nacházíme šídlo, vyrobené z volského rohu. Takové šídlo sloužilo k uvolňování uzlů. Odtud tedy název uvolnění, protože takového špičatého předmětu se užívalo k rozmotání něčeho zauzleného. Spojuje se tak trpělivost vola s tvrdostí jeho rohů. Lei Shui Jue má tedy rovněž význam rozuzlení.
Výrok k hexagramu nám naznačuje víc: Uvolnění - Jihozápad je vhodný - Není místo kam odejít - Štěstí při navrácení předchozího stavu - Mít kam odejít - Štěstí dřív nasnadě. Jihozápad je kromě jasného směru, také časem dozrání a sklizně. Je spojen se znameními Ovce a Opice. Štěstí přichází pokud navrátíme věci do stavu před tím, tedy není dobré cesty vpřed a postupovat dál, ale naopak.

Miloš Zeman narozen 28.09.1944 trigram Kun (Země)

Hexagram Di Ze Lin s číslem 19, který bychom mohli přeložit jako "Přiblížit se" je tvořen trigramem Země a Jezera. Vzniká nám tady obraz Země nad vodami jezera. Díváme se tedy z vyšší pozice a přibližujeme se k vodě. Trigram Země také znamená přizpůsobení se, řídit se něčím a Jezero znamená Radost. Tedy je zde naznačen proces setrvání a radosti.
Výrok k hexagramu nám pak říkají: Přiblížit se - prvotní impuls - plný rozmach - konání dobrého - neměnný zárodek - při příchodu 8.novoluní je tu neštěstí. A jak tomu rozumět? Výrok nám naznačuje 4 vlastnosti nebe. Osmé novoluní pak připadá na 9 září 2018.

Pokud bych měl tuto věštbu interpretovat, pak je zde evidentní, že si Nebe vyvolilo pana Zemana.

Pan Drahoš není v souladu s hexagramem, který mu byl přisouzen. Jeho Nebe, je v opozitu k příznivému Jihozápadu. Naopak JZ vládne trigram Miloše Zemana. Ten je obsažen i v jeho Hexagramu, který mluví o určité vůli Nebes. Ale je zde jeden další aspekt, kterým je sestupování dolů. Jdeme, sestupujeme z vyššího místa k Jezeru (radosti). A radost je v tomto trigramu, spíš zábava než štěstí. V Jezeru je totiž ukrytá zmar a neštěstí, které zde vystupuje ve formě varování, před 8 lunárním měsícem.

Tedy zdá se že výhru můžeme očekávat u Miloše Zemana, ale bude to Pyrrhovo vítězství.


Autor článku: Jaroslav Jarosurabbu Vydržel  Zdroj: http://www.cernazelva.cz mobil: 704 127 111 email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tvorba a výklad analýz FENG SHUI a sestavení a výklad tradičního čínského horoskopu.

Jaroslav VydrželAKADEMIE ČERNÉ ŽELVY VZNIKLA PRO POTŘEBY VZDĚLÁVÁNÍ ZÁJEMCŮ V OBLASTI TRADIČNÍHO FENG SHUI, TRADIČNÍ ČÍNSKÉ ASTROLOGIE BAZI, TAOISTICKÉ NUMEROLOGIE, ZÁKLADŮ TCM, VĚŠTECKÉ A ŠAMANSKÉ PRAXE, VČETNĚ DALŠÍCH PŘIDRUŽENÝCH DISCIPLÍN.

Jaroslav Jarosurabbu Vydržel

Tento "městský šaman" se narodil v Chomutově v roce 1972 a od roku 1985 žije v Praze. Metafyzickým vědám staré Číny se věnuje od roku 1993 a jeho hlavním zaměřením je poradenství v oblasti:

Léčení a uzdravování prostřednictvím technik celostní a tradiční čínské medicíny. Uzdravení stavů akutních i chronických, na těle i na duši. Používá různé techniky masáží, baňkování i moxování, a jiné techniky z čínské medicíny. Léčebné biodynamické praktiky prostřednictvím čchi i léčení psychosociálních disharmonií pomocí metody 3 AXIS.

Tvorba a výklad analýz FENG SHUI a sestavení a výklad tradičního čínského horoskopu. Součástí jeho praxe je také práce s knihou Proměn (I-ting) a to jak věštecky tak také filozoficky a další věštebná orákula jako třeba čínské Mahjongové karty. Vede kurzy a přednášky na témata Feng Shui a čínského horoskopu. Publikoval a publikuje články do různých médií a na svůj web cernazelva.cz . Při své práci využívá jak znalosti Feng shui a čínské astrologie, tak také biodynamické síly organizmu, vhledu a schopnosti komunikace se silami země a nebe.


Miroslav Zelenka - drastické působení aktuálních energií, negativní energie VOLEB 

S alternativním publicistou Miroslavem Zelenkou na aktuální témata: volby presidenta, negativní energie, silné působění kosmických energií, přisedlíci.


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč
national cpr association