Lenka Athelaj Vlášková: ROK 2018 buďme tvůrci svého roku

Nový rok je za dveřmi a s nimi i první měsíc LEDEN. Tentokrát bude výklad shrnutím celého roku 2018 a nakouknutí do nových energií, které začnou v lednu.

Je vždy vlastně velmi náročné dostat se hluboko do podstaty v pár řádcích, no není to těžké přečíst si podstatu, to je vlastně lehké, ale dostat se k ní uvnitř sebe je někdy na delší dobu a poznání.

Víte, co vlastně čekáme, že se dozvíme, jak to bude? Co budeme prožívat? Je to opravdu podstata toho všeho? Výklad na rok 2018 bude vlastně jednoduchý – tak jako podstata, složité je žít to a tak jako každý rok, bude i tenhle o tom jak jsme schopni to vše prožívat, nechat věci plynout atd.

Já ze svého pohledu nejsem už schopná psát o tom, jak na tom budete ve sféře financí, zdraví – protože to není podstata, ke které bychom měli dojít – to je povrch, který vede k podstatě a bez těch věcí a situací kolem to prostě nejde – jistě budou bolavá místa roku 2018, každý jak potřebuje, budou krásná místa – ale ve finále to bude úžasný rok plný poznání, záleží, jak se na to díváme my.

Jestli čekáte výklad, co Vás čeká a nemine, hned to vypněte, tady se nic takového nedozvíte.

Podstata je jednoduchá – lze si ji dokonce i přečíst, jak jsem psala:

Rok 2018 a nastupující měsíc LEDEN je v nových energiích, které začínají stavět na novém základu, nemáte-li tento nový základ, je třeba vše co nefunguje ukončit a jít do nového roku s čistým štítem. No, a protože karty jsou vždy o rovnováze, tak pokud nevstoupíte do nového roku s čistým štítem a budete si táhnout mnoho minulosti, bolesti, konstrukcí mysli stane se pouze to, že to budete muset stejně zahodit během roku, všechno bude gradovat, tak jako vždycky – stejně Vás to donutí zbavit se všeho co je už ve Vašem prostoru navíc, co již je dávno mrtvé a vy si to udržujete ve strachu.

A tak pořád dokola, každý rok, každý měsíc, každý týden, každý den, každou hodinu, každou vteřinu,

U sebe cítím, že veškeré hry mysli jsou u konce, že už je na čase, aby tahle část umřela, ta která se pořád s něčím ztotožňuje, která o sobě pochybuje, je čas nechat tyhle hry odejít.

Největší hra je snad na to, že venku se dozvím něco nového, pro můj růst, to je mega hra a s tou končím už celkem úspěšně, zrušila jsem většinu kurzů a cest kam jsem chtěla a nechala jsem si jen pouze a ty kde mi jde o to setkání s lidmi a být v jejich energii a tím to končí – jde spíš o setkání než učení se něčeho nebo, že se dozvím něco nového.

Pro mě je rok 2018 posledním rokem mysli, která občas vládne nad mým životem a nejvíc mě dostává na fyzickém těle, to ji jde dobře. Takže před koncem roku, dělám rekapitulaci toho, čemu jsem uvěřila a ukončuji tyhle bláboly.

Hodně vidím, jak jsem velmi snadno uvěřila některým bludům, tzv. „ezo“ kecům J a přitom vnitřně to mám jinak, jen jsem se to bála říct nahlas – tak s těmihle hrami taky končím.

Ukončuji, co se dá a chtěla bych Vás pozvat k tomu jít do toho taky, ukončit vše co je třeba, zbavit se bludů, které nám brání žít sami sebe a svou jedinečnost.

Leden vidím jako bránu, která je možností začít lehčeji, pravdivěji ve svém životě a buď to uděláme teď a využijeme toho proudu a svezeme se, nebo nás stejně donutí okolnosti – stane se stejně to, co má být a buď to uděláme vědomě anebo se nám stanou situace, které nás k tomu dovedou – nic není ani méně ani více – dojdeme tam stejně.  Chápete, tady není co vykládat, není co věštit – je jen na nás jak si to poskládáme do nového roku.

Já si skládám svůj rok 2018 ve své jedinečnosti, pravdě srdce. Také si slibuji, že vnitřní pocit, který jsem odmítala tak dlouho, otevřu na plné pecky a už se nebudu bát přestat věřit myšlence o tom, že musím být při zemi. Uzemnění mě zazdilo na hrozně moc dlouho – tolik jsem tomu bludu věřila, ale pro mě je fakt uzemnění už to, že jsem v těle – to je mega a víc nepotřebuju – už to konečně nebudu schovávat. Možná mě uzemnění chránilo, protože když si představím, co se stane, až to otevřu na plno, mě asi děsila a možná téma uzemnění se mi k tomu dost hodilo – chci tím říct, že některé informace Vás prostě zazdí, proto je lepší pro mě určitě nic zvenku už nepřijímat, můžeme se inspirovat a skrze srdce to vše filtrovat, ale rozhodně už to nevsakovat jako pravdu pro nás, protože pro každého je to stejně jinak. To je můj výklad pro rok 2018 a leden.

Nastavte si v sobě, jak ho chcete mít, jak ho chcete prožívat a zahoďte vše, co Vám v tom brání- Přestaňte hrát hry, které Vám berou energii a radost ze života.

JAK CHCETE PROŽÍVAT ROK 2018 – vy jste tvůrci svého života, tak pojďme psát my ROK 2018, nenechme někoho, aby to psal za nás.

 

Krásný vstup no nových energií přeje Athelaj.


Obrázky ve článku, jsou mé malby vytvořené pomocí tabletu, které je možné tisknout na plátno, dle Vašeho přání.

Autorka článku: Lenka Vlášková Lenka Vlášková

Průvodce, zabývající se léčivými automatickými tarotovými texty a energetickou prací. Své klienty provází na cestě i v podobě energetických maleb a šperků. Miluje svou práci, je to pro ní velké naplnění. Je jí ctí růst s každým klientem.

www.athelaj.cz 

Tento článek poskytla osobně pro server Příznaky transformace autorka článku. Jeho šíření je možné pouze s jejím souhlasem! Kopírování tohoto článku z našeho webu je zakázáno. Chcete-li jej zveřejnit na svém webu, získejte si souhlas autora. Ke sdílení článku na sociálních sítích využijte výše uvedené tlačítko sdílet. Děkujeme.

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč
national cpr association