Soňa Sofi: Numeroskop PROSINEC

Živlem znamení Panny je země, zde znamená stabilitu, která je spojena s inteligencí planety Merkur. Je to znamení metodické se smyslem pro detail. Období Měsíce v Panně je charakteristické problémy se zdravím a zodpovědností. Všichni mají potřebu uklízet, rovnat a zavádět systémy. Klíčové slovo je „služba", klíčová myšlenka „analyzuji".

Znamení Panny vládne Merkur - planeta intelektu a komunikace. Proto jsou dny, kdy je Luna v Panně, vhodné pro intelektuální práci, především takovou, kde je třeba analýzy a logického pohledu. Lidé jsou při této fázi kritičtější a zaměřeni více na detaily. Je to ideální doba pro studium a zařizování praktických záležitostí. Tato konstelace v nás vzbuzuje potřebu řešit problémy, třídit, rovnat a také pomáhat druhým. Zaměřte se na své zdraví. Vhodná doba pro změnu životního stylu. Přesazujte pokojové a balkonové květiny a rostliny.

Lidé narození v Panně jsou chytří, tiší a praktičtí. Než něco udělají, dobře si to rozmyslí. Panny si vše umí dobře zorganizovat. Jejich stinnou stránkou je však sklon k egoismu. Mají výborný pozorovací talent, typickou vlastností je pečlivost, metodika a systém, ovšem se sklonem k pedantství. Panny nesnášejí nepořádek. Při týmové práci nebývají Panny příliš oblíbené, protože ke všemu mají spoustu kritických připomínek. Jejich kritika může být až destruktivní. Samy však kritiku nesnesou, snadno se urazí a je pak jen velmi těžké si jim zavděčit. Umí rozlišovat, jsou přísní, nesmírně čistí a upravení. Jsou taktní a diplomatičtí, takže se z nich stávají výborní vyjednavači. Panny mají sklony k nervozitě a přecitlivělosti, protože si nevěří. Skvěle dovedou pracovat se slovy. Lunu v tomto znamení mívají často spisovatelé. Měly by se vyvarovat nadměrné kritičnosti a odsuzování. Jejich vysoká úroveň a očekávání mohou v druhých vzbudit pocity méněcennosti a trapnosti. Díky metodickému přístupu bývají velice často úspěšné. Mají smysl pro detail, takže jejich domovy jsou bezchybné, kanceláře upořádané, všechny plány pečlivě vypracované. Chyby neodpouštějí. Tato upjatost je někdy může omezovat, ale s troškou pružnosti a přizpůsobivosti by byla výhodou. Jako partneři jsou spolehliví a věrní, dovedou zacházet s penězi a dobře je investovat. Jejich přístup k partnerství je naprosto korektní a o vše velmi prakticky pečují. Na druhé straně může chorobná pořádkumilovnost vyvolávat napětí v rodině. Rodiče s Lunou v Panně by se měli dokázat uvolnit a dovolit dětem, aby si alespoň chvilku zadováděly.

Pokud je Luna v Panně, očekávejme výkonné a praktické období. Teď nastane čas započat práci, která má k něčemu vést. Je to i vhodné období na úklid v duši, těle i okolo sebe. Moc se nepohrneme do společnosti a raději budeme trávit čas doma. S Lunou v Panně je možné přicházet s praktickými, třeba i omezujícími nápady a řešeními, protože je zde velká pravděpodobnost, že pokud budou naše plány rozumné, pak budou mít též šanci na přijetí. Je to i vhodný čas na zbavování se různých zlozvyků, zkostnatělých vzorců a špatných schémat myšlení.

Novoluní v Panně připomíná, že je třeba se vyhnout nadměrné kritičnosti, že je třeba začít si více věřit.

Úplněk v Panně vyvolává neklid a silné psychické vlivy.

ENERGIE PANNY

Zdraví a zdravý způsob života

Energiím Panny vládne Merkur. Merkur dává těmto zrozencům schopnost komunikovat o tématech, která jsou jim přiřazená. Panny se rodí s léčitelskými schopnostmi. Dispozice k těmto oblastem mají skoro všechny Panny a je pouze na nich samotných, zda toho využijí či nikoliv. Lidé, kteří mají zvýrazněny energie Panny ve svém nativním horoskopu, se začnou zdravotním stavem zabývat buď pracovně, nebo si najdou zajímavého koníčka, anebo se z nich stávají lidé, kteří neustále hlídají svůj zdravotní stav. Špatně zvládnuté energie Panny mohou vést až k tomu, že se z lidí stávají hypochondři. U některých lidí se nezvládnuté energie naopak projeví tím, že se kolem nich vyskytují nemocní lidé. Lidé, kteří mají dobře zvládnuté energie Panny, se zajímají o to, jak zdravě žít, o skladbu jídelníčku anebo o nějakou formu léčení. Při novoluní anebo úplňku ve znamení Panny jsou vhodné rituály na zdraví. Zdraví bychom si měli všichni hlídat a předcházet tak stresovým situacím, protože naše fyzické zdraví souvisí s naší psychikou a kdykoliv řešíme nějaký životní problém, strachy, vztahové věci, finanční nerovnováhu, prostě cokoli, vždy se to dříve, či později promítne na našem zdraví. Je jen na nás samotných, jak dokážeme těmto negativním náladám podléhat anebo se necháme srazit na kolena. S tím také souvisí pozitivní myšlení, dobrá nálada a pevná víra ve své schopnosti
Energie Panny působí často tak, že lidé mají tendence všechno dramatizovat. A tak se stává, že ten, kdo nemá dobře zvládnuty energie Panny, brzdí sám sebe ve svém vývoji, často ale brzdí i lidi, kteří žijí v jeho okolí, což dříve, či později přináší problémy ve vztazích. Panny si musí dávat pozor na to, aby nedusily osobnosti jiných lidí, kteří vedle nich žijí. Lidé, kteří mají zvýrazněné osobnosti Panny, jsou často neúprosnými kritiky. Na sobě toho moc nevidí, ale na ostatních vidí téměř vše. A tak se stává, že kritizují a nadávají na všechno kolem sebe. Jejich okolí to vnímá ovšem velmi těžce, povětšinou poté na řadu přicházejí spory. Panny tím, že se na svět dívají kritickým okem, zamořují samozřejmě i své nitro. Lidé, kteří chtějí mít dobře zvládnuty energie Panny, by se měli dívat na svět okem estéta a člověka, který oceňuje všudypřítomnou krásu kolem nás. Navíc Panny kritizují často své okolí proto, že sami sobě nevěří, nebo nevěří tomu, že může být lépe. A i když jsou velmi schopní, nedosahují vedoucích pozic, protože si nevěří, že by to zvládli. Nepodaří se jim vyniknout a stát v čele, i když na to mají. Ten, kdo nemá zvládnuté energie Panny, si nevěří, má snížené sebevědomí a ať si to uvědomuje nebo ne, tento postoj ho brzdí ve vývoji. Člověk, který je někým nebo něčím brzděn a nemá volnou cestu k tomu, aby se rozvíjel, aby si plnil to, po čem touží, se pak stává nespokojeným. Proto vnímejte sami sebe jako schopného a důvěryhodného jedince a vaše okolí vám to dá za nějaký čas jasně najevo.

Dobré hospodaření, šetření, praktičnost

Panny jsou dobrými hospodáři, ale často kolem sebe nechávají i věci, které už dávno dosloužily, protože je neumí vyhodit, a tím mohou ostatním lidem lézt na nervy. Ve dnech, kdy je novoluní, nebo úplněk v Panně se můžete nejen zamyslet sami nad sebou, jak zvládáte energie Panny, ale udělat si rituál na dobré životní hospodaření, zdraví, zdravý domov, prevenci proti nemocem.

Kontrola a práce s financemi

Mít správně zvládnuté energie Panny značí pro nás pro všechny – být dobrými hospodáři a nevydávat peníze ledabyle na cokoliv a naopak mít je pod kontrolou, umět je správně a bezpečně zhodnotit. Pokud to nezvládáme, pak můžeme být nespokojeni a nadáváme na všechny a na všechno, jen nehledáme pravou příčinu u sebe. Proto se v období úplňku a novoluní v Panně zamyslete se nad tím, zda umíte dobře pracovat s financemi a zda máte v pořádku své papíry ohledně smluv a financí zkontrolujte si své finance. Když je novoluní, nebo úplněk ve znamení Panny, tak se výborně řeší záležitosti kolem financí a veškerých investic.

Rituály a zaříkávání na řešení problémů, nalezení informací, věcí nebo lidí. Zaříkávání důležitých rozhodnutí, udržení přesnosti ve výzkumu, dosažení dobrých výsledků u zkoušek, omezení chyb, sebeanalýza pro svůj osobní růst, odhalené mylné diagnózy. Zaříkávadla na zlepšení techniky rituálu a vyslovování zaříkávadel. Porozumění výhod techniky nebo nalezení osoby, která může pomoci v dosažení jistého cíle.

Zdraví pod vlivem energie Panny

Každý člověk by se měl aktivně věnovat svému zdravotnímu stavu. A když jsou dny ve znamení Panny, platí to dvojnásob. V těchto dnech je vhodné udělat si prostor pro pořádek a hygienu. Doma i v těle vše pročistit. Důležité v těchto dnech, je také přemýšlet o potravinách, které konzumujeme, zda jsou vhodné pro vaše zdraví a obsahují dostatek vitamínů, minerálů, stopových prvků a ostatních důležitých látek. V těchto dnech je potřeba dbát nejen na svůj žaludek, ale také na slinivku, střeva a vlastně na veškeré funkce, které se týkají trávení. Navíc jsou to dny, ve kterých je potřeba zvednout si své sebevědomí a naplánovat si to tak, aby člověk žil a měl pocit dostatku. Jestliže některá z těchto oblastí nefunguje tak, jak má, mohou se projevit problémy kolem trávení. Je potřeba myslet pozitivně, chodit na procházky, nejlépe do přírody. Každé ráno vypijte sklenici vlažné vody. V těchto dnech pijte čaj z meduňky. Cvičte břišní cviky. Uvolněte trávení.Více zde: http://m.vestirna-u-sonjy.cz/luna-v-jednotlivych-znamenich-zverokruhu/luna-v-panne/

Živlem znamení Panny je země, zde znamená stabilitu, která je spojena s inteligencí planety Merkur. Je to znamení metodické se smyslem pro detail. Období Měsíce v Panně je charakteristické problémy se zdravím a zodpovědností. Všichni mají potřebu uklízet, rovnat a zavádět systémy. Klíčové slovo je „služba", klíčová myšlenka „analyzuji".

Znamení Panny vládne Merkur - planeta intelektu a komunikace. Proto jsou dny, kdy je Luna v Panně, vhodné pro intelektuální práci, především takovou, kde je třeba analýzy a logického pohledu. Lidé jsou při této fázi kritičtější a zaměřeni více na detaily. Je to ideální doba pro studium a zařizování praktických záležitostí. Tato konstelace v nás vzbuzuje potřebu řešit problémy, třídit, rovnat a také pomáhat druhým. Zaměřte se na své zdraví. Vhodná doba pro změnu životního stylu. Přesazujte pokojové a balkonové květiny a rostliny.

Lidé narození v Panně jsou chytří, tiší a praktičtí. Než něco udělají, dobře si to rozmyslí. Panny si vše umí dobře zorganizovat. Jejich stinnou stránkou je však sklon k egoismu. Mají výborný pozorovací talent, typickou vlastností je pečlivost, metodika a systém, ovšem se sklonem k pedantství. Panny nesnášejí nepořádek. Při týmové práci nebývají Panny příliš oblíbené, protože ke všemu mají spoustu kritických připomínek. Jejich kritika může být až destruktivní. Samy však kritiku nesnesou, snadno se urazí a je pak jen velmi těžké si jim zavděčit. Umí rozlišovat, jsou přísní, nesmírně čistí a upravení. Jsou taktní a diplomatičtí, takže se z nich stávají výborní vyjednavači. Panny mají sklony k nervozitě a přecitlivělosti, protože si nevěří. Skvěle dovedou pracovat se slovy. Lunu v tomto znamení mívají často spisovatelé. Měly by se vyvarovat nadměrné kritičnosti a odsuzování. Jejich vysoká úroveň a očekávání mohou v druhých vzbudit pocity méněcennosti a trapnosti. Díky metodickému přístupu bývají velice často úspěšné. Mají smysl pro detail, takže jejich domovy jsou bezchybné, kanceláře upořádané, všechny plány pečlivě vypracované. Chyby neodpouštějí. Tato upjatost je někdy může omezovat, ale s troškou pružnosti a přizpůsobivosti by byla výhodou. Jako partneři jsou spolehliví a věrní, dovedou zacházet s penězi a dobře je investovat. Jejich přístup k partnerství je naprosto korektní a o vše velmi prakticky pečují. Na druhé straně může chorobná pořádkumilovnost vyvolávat napětí v rodině. Rodiče s Lunou v Panně by se měli dokázat uvolnit a dovolit dětem, aby si alespoň chvilku zadováděly.

Pokud je Luna v Panně, očekávejme výkonné a praktické období. Teď nastane čas započat práci, která má k něčemu vést. Je to i vhodné období na úklid v duši, těle i okolo sebe. Moc se nepohrneme do společnosti a raději budeme trávit čas doma. S Lunou v Panně je možné přicházet s praktickými, třeba i omezujícími nápady a řešeními, protože je zde velká pravděpodobnost, že pokud budou naše plány rozumné, pak budou mít též šanci na přijetí. Je to i vhodný čas na zbavování se různých zlozvyků, zkostnatělých vzorců a špatných schémat myšlení.

Novoluní v Panně připomíná, že je třeba se vyhnout nadměrné kritičnosti, že je třeba začít si více věřit.

Úplněk v Panně vyvolává neklid a silné psychické vlivy.

ENERGIE PANNY

Zdraví a zdravý způsob života

Energiím Panny vládne Merkur. Merkur dává těmto zrozencům schopnost komunikovat o tématech, která jsou jim přiřazená. Panny se rodí s léčitelskými schopnostmi. Dispozice k těmto oblastem mají skoro všechny Panny a je pouze na nich samotných, zda toho využijí či nikoliv. Lidé, kteří mají zvýrazněny energie Panny ve svém nativním horoskopu, se začnou zdravotním stavem zabývat buď pracovně, nebo si najdou zajímavého koníčka, anebo se z nich stávají lidé, kteří neustále hlídají svůj zdravotní stav. Špatně zvládnuté energie Panny mohou vést až k tomu, že se z lidí stávají hypochondři. U některých lidí se nezvládnuté energie naopak projeví tím, že se kolem nich vyskytují nemocní lidé. Lidé, kteří mají dobře zvládnuté energie Panny, se zajímají o to, jak zdravě žít, o skladbu jídelníčku anebo o nějakou formu léčení. Při novoluní anebo úplňku ve znamení Panny jsou vhodné rituály na zdraví. Zdraví bychom si měli všichni hlídat a předcházet tak stresovým situacím, protože naše fyzické zdraví souvisí s naší psychikou a kdykoliv řešíme nějaký životní problém, strachy, vztahové věci, finanční nerovnováhu, prostě cokoli, vždy se to dříve, či později promítne na našem zdraví. Je jen na nás samotných, jak dokážeme těmto negativním náladám podléhat anebo se necháme srazit na kolena. S tím také souvisí pozitivní myšlení, dobrá nálada a pevná víra ve své schopnosti
Energie Panny působí často tak, že lidé mají tendence všechno dramatizovat. A tak se stává, že ten, kdo nemá dobře zvládnuty energie Panny, brzdí sám sebe ve svém vývoji, často ale brzdí i lidi, kteří žijí v jeho okolí, což dříve, či později přináší problémy ve vztazích. Panny si musí dávat pozor na to, aby nedusily osobnosti jiných lidí, kteří vedle nich žijí. Lidé, kteří mají zvýrazněné osobnosti Panny, jsou často neúprosnými kritiky. Na sobě toho moc nevidí, ale na ostatních vidí téměř vše. A tak se stává, že kritizují a nadávají na všechno kolem sebe. Jejich okolí to vnímá ovšem velmi těžce, povětšinou poté na řadu přicházejí spory. Panny tím, že se na svět dívají kritickým okem, zamořují samozřejmě i své nitro. Lidé, kteří chtějí mít dobře zvládnuty energie Panny, by se měli dívat na svět okem estéta a člověka, který oceňuje všudypřítomnou krásu kolem nás. Navíc Panny kritizují často své okolí proto, že sami sobě nevěří, nebo nevěří tomu, že může být lépe. A i když jsou velmi schopní, nedosahují vedoucích pozic, protože si nevěří, že by to zvládli. Nepodaří se jim vyniknout a stát v čele, i když na to mají. Ten, kdo nemá zvládnuté energie Panny, si nevěří, má snížené sebevědomí a ať si to uvědomuje nebo ne, tento postoj ho brzdí ve vývoji. Člověk, který je někým nebo něčím brzděn a nemá volnou cestu k tomu, aby se rozvíjel, aby si plnil to, po čem touží, se pak stává nespokojeným. Proto vnímejte sami sebe jako schopného a důvěryhodného jedince a vaše okolí vám to dá za nějaký čas jasně najevo.

Dobré hospodaření, šetření, praktičnost

Panny jsou dobrými hospodáři, ale často kolem sebe nechávají i věci, které už dávno dosloužily, protože je neumí vyhodit, a tím mohou ostatním lidem lézt na nervy. Ve dnech, kdy je novoluní, nebo úplněk v Panně se můžete nejen zamyslet sami nad sebou, jak zvládáte energie Panny, ale udělat si rituál na dobré životní hospodaření, zdraví, zdravý domov, prevenci proti nemocem.

Kontrola a práce s financemi

Mít správně zvládnuté energie Panny značí pro nás pro všechny – být dobrými hospodáři a nevydávat peníze ledabyle na cokoliv a naopak mít je pod kontrolou, umět je správně a bezpečně zhodnotit. Pokud to nezvládáme, pak můžeme být nespokojeni a nadáváme na všechny a na všechno, jen nehledáme pravou příčinu u sebe. Proto se v období úplňku a novoluní v Panně zamyslete se nad tím, zda umíte dobře pracovat s financemi a zda máte v pořádku své papíry ohledně smluv a financí zkontrolujte si své finance. Když je novoluní, nebo úplněk ve znamení Panny, tak se výborně řeší záležitosti kolem financí a veškerých investic.

Rituály a zaříkávání na řešení problémů, nalezení informací, věcí nebo lidí. Zaříkávání důležitých rozhodnutí, udržení přesnosti ve výzkumu, dosažení dobrých výsledků u zkoušek, omezení chyb, sebeanalýza pro svůj osobní růst, odhalené mylné diagnózy. Zaříkávadla na zlepšení techniky rituálu a vyslovování zaříkávadel. Porozumění výhod techniky nebo nalezení osoby, která může pomoci v dosažení jistého cíle.

Zdraví pod vlivem energie Panny

Každý člověk by se měl aktivně věnovat svému zdravotnímu stavu. A když jsou dny ve znamení Panny, platí to dvojnásob. V těchto dnech je vhodné udělat si prostor pro pořádek a hygienu. Doma i v těle vše pročistit. Důležité v těchto dnech, je také přemýšlet o potravinách, které konzumujeme, zda jsou vhodné pro vaše zdraví a obsahují dostatek vitamínů, minerálů, stopových prvků a ostatních důležitých látek. V těchto dnech je potřeba dbát nejen na svůj žaludek, ale také na slinivku, střeva a vlastně na veškeré funkce, které se týkají trávení. Navíc jsou to dny, ve kterých je potřeba zvednout si své sebevědomí a naplánovat si to tak, aby člověk žil a měl pocit dostatku. Jestliže některá z těchto oblastí nefunguje tak, jak má, mohou se projevit problémy kolem trávení. Je potřeba myslet pozitivně, chodit na procházky, nejlépe do přírody. Každé ráno vypijte sklenici vlažné vody. V těchto dnech pijte čaj z meduňky. Cvičte břišní cviky. Uvolněte trávení.Více zde: http://m.vestirna-u-sonjy.cz/luna-v-jednotlivych-znamenich-zverokruhu/luna-v-panne/

Živlem znamení Panny je země, zde znamená stabilitu, která je spojena s inteligencí planety Merkur. Je to znamení metodické se smyslem pro detail. Období Měsíce v Panně je charakteristické problémy se zdravím a zodpovědností. Všichni mají potřebu uklízet, rovnat a zavádět systémy. Klíčové slovo je „služba", klíčová myšlenka „analyzuji".

Znamení Panny vládne Merkur - planeta intelektu a komunikace. Proto jsou dny, kdy je Luna v Panně, vhodné pro intelektuální práci, především takovou, kde je třeba analýzy a logického pohledu. Lidé jsou při této fázi kritičtější a zaměřeni více na detaily. Je to ideální doba pro studium a zařizování praktických záležitostí. Tato konstelace v nás vzbuzuje potřebu řešit problémy, třídit, rovnat a také pomáhat druhým. Zaměřte se na své zdraví. Vhodná doba pro změnu životního stylu. Přesazujte pokojové a balkonové květiny a rostliny.

Lidé narození v Panně jsou chytří, tiší a praktičtí. Než něco udělají, dobře si to rozmyslí. Panny si vše umí dobře zorganizovat. Jejich stinnou stránkou je však sklon k egoismu. Mají výborný pozorovací talent, typickou vlastností je pečlivost, metodika a systém, ovšem se sklonem k pedantství. Panny nesnášejí nepořádek. Při týmové práci nebývají Panny příliš oblíbené, protože ke všemu mají spoustu kritických připomínek. Jejich kritika může být až destruktivní. Samy však kritiku nesnesou, snadno se urazí a je pak jen velmi těžké si jim zavděčit. Umí rozlišovat, jsou přísní, nesmírně čistí a upravení. Jsou taktní a diplomatičtí, takže se z nich stávají výborní vyjednavači. Panny mají sklony k nervozitě a přecitlivělosti, protože si nevěří. Skvěle dovedou pracovat se slovy. Lunu v tomto znamení mívají často spisovatelé. Měly by se vyvarovat nadměrné kritičnosti a odsuzování. Jejich vysoká úroveň a očekávání mohou v druhých vzbudit pocity méněcennosti a trapnosti. Díky metodickému přístupu bývají velice často úspěšné. Mají smysl pro detail, takže jejich domovy jsou bezchybné, kanceláře upořádané, všechny plány pečlivě vypracované. Chyby neodpouštějí. Tato upjatost je někdy může omezovat, ale s troškou pružnosti a přizpůsobivosti by byla výhodou. Jako partneři jsou spolehliví a věrní, dovedou zacházet s penězi a dobře je investovat. Jejich přístup k partnerství je naprosto korektní a o vše velmi prakticky pečují. Na druhé straně může chorobná pořádkumilovnost vyvolávat napětí v rodině. Rodiče s Lunou v Panně by se měli dokázat uvolnit a dovolit dětem, aby si alespoň chvilku zadováděly.

Pokud je Luna v Panně, očekávejme výkonné a praktické období. Teď nastane čas započat práci, která má k něčemu vést. Je to i vhodné období na úklid v duši, těle i okolo sebe. Moc se nepohrneme do společnosti a raději budeme trávit čas doma. S Lunou v Panně je možné přicházet s praktickými, třeba i omezujícími nápady a řešeními, protože je zde velká pravděpodobnost, že pokud budou naše plány rozumné, pak budou mít též šanci na přijetí. Je to i vhodný čas na zbavování se různých zlozvyků, zkostnatělých vzorců a špatných schémat myšlení.

Novoluní v Panně připomíná, že je třeba se vyhnout nadměrné kritičnosti, že je třeba začít si více věřit.

Úplněk v Panně vyvolává neklid a silné psychické vlivy.

ENERGIE PANNY

Zdraví a zdravý způsob života

Energiím Panny vládne Merkur. Merkur dává těmto zrozencům schopnost komunikovat o tématech, která jsou jim přiřazená. Panny se rodí s léčitelskými schopnostmi. Dispozice k těmto oblastem mají skoro všechny Panny a je pouze na nich samotných, zda toho využijí či nikoliv. Lidé, kteří mají zvýrazněny energie Panny ve svém nativním horoskopu, se začnou zdravotním stavem zabývat buď pracovně, nebo si najdou zajímavého koníčka, anebo se z nich stávají lidé, kteří neustále hlídají svůj zdravotní stav. Špatně zvládnuté energie Panny mohou vést až k tomu, že se z lidí stávají hypochondři. U některých lidí se nezvládnuté energie naopak projeví tím, že se kolem nich vyskytují nemocní lidé. Lidé, kteří mají dobře zvládnuté energie Panny, se zajímají o to, jak zdravě žít, o skladbu jídelníčku anebo o nějakou formu léčení. Při novoluní anebo úplňku ve znamení Panny jsou vhodné rituály na zdraví. Zdraví bychom si měli všichni hlídat a předcházet tak stresovým situacím, protože naše fyzické zdraví souvisí s naší psychikou a kdykoliv řešíme nějaký životní problém, strachy, vztahové věci, finanční nerovnováhu, prostě cokoli, vždy se to dříve, či později promítne na našem zdraví. Je jen na nás samotných, jak dokážeme těmto negativním náladám podléhat anebo se necháme srazit na kolena. S tím také souvisí pozitivní myšlení, dobrá nálada a pevná víra ve své schopnosti
Energie Panny působí často tak, že lidé mají tendence všechno dramatizovat. A tak se stává, že ten, kdo nemá dobře zvládnuty energie Panny, brzdí sám sebe ve svém vývoji, často ale brzdí i lidi, kteří žijí v jeho okolí, což dříve, či později přináší problémy ve vztazích. Panny si musí dávat pozor na to, aby nedusily osobnosti jiných lidí, kteří vedle nich žijí. Lidé, kteří mají zvýrazněné osobnosti Panny, jsou často neúprosnými kritiky. Na sobě toho moc nevidí, ale na ostatních vidí téměř vše. A tak se stává, že kritizují a nadávají na všechno kolem sebe. Jejich okolí to vnímá ovšem velmi těžce, povětšinou poté na řadu přicházejí spory. Panny tím, že se na svět dívají kritickým okem, zamořují samozřejmě i své nitro. Lidé, kteří chtějí mít dobře zvládnuty energie Panny, by se měli dívat na svět okem estéta a člověka, který oceňuje všudypřítomnou krásu kolem nás. Navíc Panny kritizují často své okolí proto, že sami sobě nevěří, nebo nevěří tomu, že může být lépe. A i když jsou velmi schopní, nedosahují vedoucích pozic, protože si nevěří, že by to zvládli. Nepodaří se jim vyniknout a stát v čele, i když na to mají. Ten, kdo nemá zvládnuté energie Panny, si nevěří, má snížené sebevědomí a ať si to uvědomuje nebo ne, tento postoj ho brzdí ve vývoji. Člověk, který je někým nebo něčím brzděn a nemá volnou cestu k tomu, aby se rozvíjel, aby si plnil to, po čem touží, se pak stává nespokojeným. Proto vnímejte sami sebe jako schopného a důvěryhodného jedince a vaše okolí vám to dá za nějaký čas jasně najevo.

Dobré hospodaření, šetření, praktičnost

Panny jsou dobrými hospodáři, ale často kolem sebe nechávají i věci, které už dávno dosloužily, protože je neumí vyhodit, a tím mohou ostatním lidem lézt na nervy. Ve dnech, kdy je novoluní, nebo úplněk v Panně se můžete nejen zamyslet sami nad sebou, jak zvládáte energie Panny, ale udělat si rituál na dobré životní hospodaření, zdraví, zdravý domov, prevenci proti nemocem.

Kontrola a práce s financemi

Mít správně zvládnuté energie Panny značí pro nás pro všechny – být dobrými hospodáři a nevydávat peníze ledabyle na cokoliv a naopak mít je pod kontrolou, umět je správně a bezpečně zhodnotit. Pokud to nezvládáme, pak můžeme být nespokojeni a nadáváme na všechny a na všechno, jen nehledáme pravou příčinu u sebe. Proto se v období úplňku a novoluní v Panně zamyslete se nad tím, zda umíte dobře pracovat s financemi a zda máte v pořádku své papíry ohledně smluv a financí zkontrolujte si své finance. Když je novoluní, nebo úplněk ve znamení Panny, tak se výborně řeší záležitosti kolem financí a veškerých investic.

Rituály a zaříkávání na řešení problémů, nalezení informací, věcí nebo lidí. Zaříkávání důležitých rozhodnutí, udržení přesnosti ve výzkumu, dosažení dobrých výsledků u zkoušek, omezení chyb, sebeanalýza pro svůj osobní růst, odhalené mylné diagnózy. Zaříkávadla na zlepšení techniky rituálu a vyslovování zaříkávadel. Porozumění výhod techniky nebo nalezení osoby, která může pomoci v dosažení jistého cíle.

Zdraví pod vlivem energie Panny

Každý člověk by se měl aktivně věnovat svému zdravotnímu stavu. A když jsou dny ve znamení Panny, platí to dvojnásob. V těchto dnech je vhodné udělat si prostor pro pořádek a hygienu. Doma i v těle vše pročistit. Důležité v těchto dnech, je také přemýšlet o potravinách, které konzumujeme, zda jsou vhodné pro vaše zdraví a obsahují dostatek vitamínů, minerálů, stopových prvků a ostatních důležitých látek. V těchto dnech je potřeba dbát nejen na svůj žaludek, ale také na slinivku, střeva a vlastně na veškeré funkce, které se týkají trávení. Navíc jsou to dny, ve kterých je potřeba zvednout si své sebevědomí a naplánovat si to tak, aby člověk žil a měl pocit dostatku. Jestliže některá z těchto oblastí nefunguje tak, jak má, mohou se projevit problémy kolem trávení. Je potřeba myslet pozitivně, chodit na procházky, nejlépe do přírody. Každé ráno vypijte sklenici vlažné vody. V těchto dnech pijte čaj z meduňky. Cvičte břišní cviky. Uvolněte trávení.Více zde: http://m.vestirna-u-sonjy.cz/luna-v-jednotlivych-znamenich-zverokruhu/luna-v-panne/

Měsíc sebevyjádření, komunikace, tvořivosti a emocí.

 

Nastává poslední měsíc v roce, který je spojen s Vánocemi a oslavami konce roku. Prosinec se skrývá pod měsíčním číslem 12, které se ještě dále dá redukovat na číslo 3. Znamená to, že to bude především o nás jednotlivcích, jak dokáže každý z nás být sám sebou, jednat sám za sebe, jak jsme na tom s vlastním sebevědomím a egem. Zda jsme vyrovnané osobnosti či nikoliv. Jak přistupujeme k druhým lidem, různým životním situacím, jak umíme nejen komunikovat, ale i naslouchat druhým. Jak si dokážeme propojit souvislosti a poskládat puzzle našeho života.

 

Jde o číslo kreativní spolupráce, božské číslo, kterým se měří nebeské propojení mystiky, komunikace, emocí a citlivosti. Vypovídá také o naší sebehodnotě a především je tento měsíc spojen s lidskostí. Trojka symbolizuje kreativitu, originalitu, fyzickou i mentální aktivitu, iniciativu, energičnost, optimismus, veselost, radost ze života, smysl pro krásu a umění a také zálibu v pohodlí. Ohlašuje počáteční naplnění nějaké myšlenky, příznivý vývoj v citové oblasti a také ve finančních a obchodních záležitostech. Signalizuje dosažení dílčího cíle a položení základů pro další vývoj a růst. Je příslibem úspěchu, štěstí, popularity a slávy.

 

Vnímáme konec jedné etapy, čas závěrečného bilancování a hodnocení. Máme šanci pohlédnout do svého nitra a uvědomit si, o co v životě stojíme a co je nám spíš na překážku, a vykročit tím správným směrem. Rozhodně to není snadné, protože letošní rok 2017 měl probudit velkou morální sílu, svědomí a duchovní růst. Spolu s odvahou informovat, předávat moudro, dobro a otevírat srdce, i když na povrch vyplouvalo zlo, násilí a lži právě proto, aby došlo k očištění, a možnosti poznání jsme mohli dospět k domluvám a jistým řešením.

 

Závěr roku by měl probíhat již v duchu uvolněné atmosféry a veselé nálady. Pokud tomu tak u některých z vás není, pak je třeba probrat u někoho měsíce u jiných i roky nazpět a přijít na to, čemu ze své minulosti jste se vyhýbali. Proto si ukliďte především sami v sobě, ať můžete mít dobrý pocit, abyste mohli následující rok 2018 budovat na nových základech. Aktivním přístupem, optimistickou náladou a správně zvolenou komunikací dokážete vytěžit maximum pro sebe. Ženy mohou být více aktivní ve svádění svých protějšků, až se sama divím, kolik energie vyškrábnou ze zásobáren skrytých rezerv po tom maratonu příprav na sváteční dny.

 

V oblasti zdraví může však dojít k přetížení organismu a následkem oslabené imunity, častějšímu nachlazení, nadýmání, kožním projevům. Rozhodně naše životospráva dostane zatěžkávací zkoušku a ne jednu, proto povinnosti prokládejte činnostmi odlehčenými, jako je procházka nebo návštěva nějakého vánočního koncertu a raději zasyťme potravou svou duši. Po zdravotní stránce si pohlídejte oblast trávení a břicha spolu se všemi orgány uloženými v dutině břišní, která souvisí s peristaltikou střev, zejména všichni s vícečetnými primárními nebo dominantními jedničkami ve svém datu narození, dále pak nervy a páteř, která souvisí s číslem dvě, emocemi a naší přecitlivělostí a s číslem tři související imunitu, štítnou žlázu, oči, slezinu a slinivku, lymfatický systém, což zase mají všichni s vícečetnými primárními nebo dominantními trojkami. Nejvíce zpozornět by měli všichni, kdo mají izolovaná čísla, protože mají problémy s vyjadřováním skutečných emocí a období konce roku pro ně může být extrémně náročné zejména na psychiku.

 

Energie čísla tři působí rozptylujícím způsobem, takže se budete učit soustředit a určovat si své priority. Dostane se vám ponaučení, že být aktivní na příliš mnoha místech přináší minimální výsledky.

 

Klíčová slova pro práci na sobě jsou:

 

Na pozitivní úrovni: tvořivost, optimismus, smysl pro humor, přátelskost, inspirovanou, fantazie, společenskost, charizmatičnost, záliba v zábavě, schopnost verbálního vyjadřování.

 

Na negativní úrovni: kritičnost, afektovanost, neupřímnost, nepořádnost, roztěkanost, sklon k pomlouvání, nezodpovědnost, povrchnost, ješitnost, vynucování pozornosti.

 

Prosinec bude osvětlovat emoce a pocity, které nebyly vyřešeny. To, co má být vyjádřeno a vyneseno na povrch, může nyní nabýt na významu. Vyjde na světlo boží vše, co je podstatné pro naše emoce, co není v pořádku, co si musíme uvědomit, abychom mohli pokračovat na svých životních cestách, stali se dokonalejšími a povyrostli duchovně. Ponechejme si jen to, co chceme, co nám vyhovuje, kde jsme spokojení, co nám funguje, činí nás šťastnými a to vše si s sebou vezměme do následujícího roku 2018. Jednejme podle toho, co skutečně cítíme, nikoliv to, na čem lpíme a co nám již k vývoji naší osobnosti není k užitku a naopak nás svazuje, brzdí, blokuje energie a spíše škodí.

Především to bude o našich prožitcích. Úskalím může být pro mnoho z nás předvánoční shon, kdy budeme mít pocit, že musíme stihnout to či ono, aby vánoční čas byl dokonalý. Chyba! Měli bychom si najít čas na zklidnění a prožívání moci přítomného okamžiku. Přehnaná aktivita nám spíše může uškodit. Mnozí z nás mohou mít vnitřní napětí a strach z toho, že vše, co jsme si naplánovali, nestihneme. Můžeme si uvědomit, co je pro nás opravdu důležité, na co se chceme zaměřit a jak chceme tento čas prožívat. V prosinci nemusí být obtížné se vědomě věnovat zastavení a  prožívání – když se naladíte na nadcházející Vánoce a energii, která je provází, pak jistě načerpáte do svého života spoustu nového a obohacujícího. Vždyť co je na tomto čase krásnější, než to, že lidé k sobě mají blíž, že opět ucítíme tu vůni jehličí, cukroví a perníčků, rybí polévky a kapra, tepla domova, radosti, že jsme opět všichni pospolu a vzpomínkou na ty, kteří jsou stále v našich srdcích a mysli navždy, s kouzlem pohádek a vánočních koled, radosti a smíchu těch nejmenších, kteří věří na Ježíška. Udržujme vánoční tradice a předávejme je dalším generacím jako posvátné poselství.

 

Je to měsíc radosti ze života a spontánnosti. Uchopte iniciativu do vlastních rukou. Máte všechny možnosti. Nejde pouze o to ukázat svoji energii při úklidu, pečení, zdobení bytu a balení dárečků. Jedná se totiž také o kreativitu, se kterou chcete sobě a svým blízkým udělat radost. Promyslete si, jak co možná nejúspěšněji prosadit své plány a projekty, jak můžete nechat rozvinout svoji fantazii. Jedná se ale také o měsíc plný rozjímání a lásky k bližním, měsíc duchovního hledání a zotavení. Co je pro vás důležité? Co si přejete ve svém životě, partnerství, v rodině? Použijte tento měsíc k ohlédnutí se zpět a k zamyšlení se nad budoucností. Nenechte se vyvést z duševní rovnováhy. Dávejte pozor na to, abyste se nenechali unavit hektičností a stresem tohoto měsíce. Vezměte si dobrou knihu, šálek čaje, teplou deku a pohodlně se usaďte doma ve svém oblíbeném místě. Zaposlouchejte se do vánočních koled a pohlédněte do plamene svíčky, který je odrazem vaší duše.

 

Měsíc prosinec s měsíčním číslem 12 vás podporuje v těchto aktivitách:

 
 • Najít si čas pro sebe samé, užívat si a říkat DĚKUJI.
 • Umět říci NE.
 • Být kreativní a využít novou nečekanou sílu.
 • Ohlédnout se do minulosti a těšit se na budoucnost.
 • Očistit své okolí například pomocí vykuřovadla od minulosti a špatných pocitů.

 

Na významu nabývá náš pocit vlastní sebehodnoty, kdy můžeme odhalovat, nakolik si sami sebe vážíme, či nikoliv. Mnozí z nás mohou mít pocit selhání, ale jde pouze o nevyrovnané energie a bude to spíše o jednotlivcích. Také o tom, jak jsme zvládli rok probuzení jednotlivých duší a duchovního růstu pochopení 2017, jak to máme s vlastní dokonalostí a nedokonalostí, jak sebe sami posuzujeme, jak nás vidí okolí. Důležité je na svět se dívat srdcem, nikoliv na bázi předsudků. A také to, zda se máme rádi takoví, jací jsme i se svými chybami, jak jsme na své cestě postoupili, co jsme v tomto roce pochopili, zpracovali to, co je ještě před námi, co se máme naučit převádět do reality života.

 

Téma komunikace a sebevyjádření, to jestli hovoříme srozumitelným jazykem, jsme chápáni druhými nebo naopak nepochopeni. Zda dokážeme vyjadřovat soucit, empatii, jak vše prožíváme, zda se zaplétáme do komunikačních sítí a spekulujeme, nebo jsme se již v průběhu roku 2017, pod nadvládou Slunce zazářili, či naopak pohasli, což lze chápat i v souvislosti s východem a západem Slunce v našem každodenním životě, tím je to pro náš život srozumitelnější a vyrovnanější s naplněným pocitem štěstí. Pokud jste konspirovali, obcházeli svá rozhodnutí, využívali druhé, tak pro vás může být prosinec velmi náročným měsícem v bilancování celého roku. Tento měsíc nás nabádá ke spolupráci, využívání kreativity a vytváření nových způsobů myšlení. Toto téma je aktivní již delší dobu a nabývá neustále na významu. Vláda Slunce v roce 2017 představovala naše niterné sebevyjádření. Jak v nás zazářilo světlo, jak jsme působili na společnost, své blízké, přátele, rodinu a jak jsme je ovlivnili. Slunce reprezentuje všechny tyto zkušenosti, díky nimž získáváme důvěru sami v sebe. Určovalo nám, zda byl náš rok tvořivý, či nikoliv. Jestli jsme tvořili umělecky, zda jsme ve svém čase našli i čas pro zábavu, vlastní prožití a procítění, radost ze života, ale také to, zda jsme i toto vše rozdávali a nejen uměli přijímat. Tato planeta nás vedla k blaženosti, bezelstné radosti vzpomínek na dětství a mládí, časům, kdy se nám vše mohlo zdát být možné, pokud jsme jako Slunce kráčeli dál ve své životní pouti. Bohul přehnané sebevědomí mohlo mít i pro některé z nás svá úskalí. Slunce nás mohlo zavést k sebstřednosti, která nás mohla zaslepit vůči zájmům, potřebám a zkušenostem druhých, a třebas bezděčně a s nejlepšími úmysly jsme se mohli k některým lidem zachovat bezohledně a ublížit jim. Některé z nás tento rok učil nepřehnanému usilování, ale i podceňování vlastních úspěchů a umění přijmout porážku, pro zkušenost, že ne vždy a vše se nám v životě podaří, pokud nenastal ten správný čas. Takže jsme se učili v tomto roce i přehodnocování, abychom dospěli i k případným změnám ohledně našeho žebříčku hodnot. Rozhodně to byl pro nás rok poznání a moudrosti. Tento rok nám pomáhal v objevování sebe samých, protože symbolem Slunce je kruh s tečkou uprostřed. Kruh symbolizuje ducha nebo jednotu a tečka vědomí, že jsme lidskými bytostmi se skrytým potenciálem. Protože Slunce představuje mužský princip. Ti z nás, kteří mají nevyrovnaný vztah s otcem nebo nějakou dominantní mužskou energií, mohli zažívat náročnější situace, ale věřte, že vše bylo ku prospěchu a našemu osobnímu růstu prostřednictvím osvobození se od špatných zvyků a tendencí řešení přicházejícíh problémů do našeho života. Na sklonku roku budete moci se závěrem prosince bilancovat, jak jste úskalí celého roku 2017 zvládli. Zejména v oblasti jistých pravidel a omezení, která vás potkaly, také to, jak jste zvládli autoritativní chování sebe i jiných.

 

Měsíc prosinec je i měsícem lidskosti, kdy máme všichni k sobě navzájem blíže a uvědomujeme si důležitost rodiny, přátel, vzájemných vztahů a propojení partnerských, rodinných, přátelských i pracovních. Bude důležité otevřít svá srdce pro vzájemnou lásku a porozumění, protože nikdo nejsme bez chyby a dokonalými se nerodíme. Každý z nás má své bolístky, trápení a všichni bez výjimky zdoláváme životní překážky, jen někteří z nás o tom nemluví, to však neznamená, že mají dokonalý život na neustálých vlnách štěstí. Dovolme si projevit se a svěřit se tomu, komu můžeme důvěřovat. Dokončit bychom měli vše neuzavřené.

Vánoce jsou svátky lásky a oslav narození Ježíše Krista. Protože naše srdce není jen fyzickým orgánem, ale i sídlem duševním a duchovním, kde u každého z nás prosvítá nebo alespoň bliká malinké Boží světlo, ze kterého jsme byli všichni stvořeni, pak můžeme probudit své duchovní dítě, na které někteří z nás v tom hektickém materiálním světě zapomínáme a tak můžeme do svého láskyplného srdce zahrnout všechny své blízké, přátele i nepřátele. Právě našim domnělým nebo i skutečným nepřátelům můžeme poslat energii vánoční lásky a světla. Čím více lásky a světla, tím větší šance na mír. Přejme sami sobě i jeden druhému pokoj a mír, který by nemusel trvat jen o Vánocích. Duše může v době okolo adventu prožívat i chvíle největší opuštěnosti, což ale současně znamená i dobu největší svobody. Advent je tajemnou přípravou k novému životu Země i našeho nitra a tudíž i procesem sebepoznání, očisty od temných sil až k jádru do sebe obnoveného pravého JÁ, což můžeme dokázat jen my sami, jako jednotlivci, říká číslo jedna a spolu s druhými, což je o dvojce, dojít k propojení vánoční lásky a kouzla toto šířit do všech světových stran pomocí komunikace a propojování originálního myšlení prostřednictvím čísla tři. Jestliže jste prošli uplynulým rokem tak, jak po vás bylo osudově žádáno, pak můžete stoupat do vyšších pater duchovního vědomí a růstu s jistým bonusem a poblahopřát sami sobě, jak jste všechny výzvy zdolali, protože mnozí z nás vědí, že život má mnoho etap a že se před námi otevřou další životní výzvy duchovního univerza života, jelikož se máme neustále co učit v každém období i věku poznávat, protože v tom spočívá tajemství života. Kdo to již přijal za své, tak ví a ti ostatní mají neustále šanci poznání získat, protože vše je jen o vás samotných.

 

Přeji všem nádherný poslední prosincový měsíc v roce 2017 plný překrásných zážitků adventního času.

S láskou úctou a hlubokou pokorou v srdci Soňa Sofi.Více zde: http://m.vestirna-u-sonjy.cz/numerologie/mesicni-numeroskop/numeroskop-prosinec/

Měsíc sebevyjádření, komunikace, tvořivosti a emocí.

 

Nastává poslední měsíc v roce, který je spojen s Vánocemi a oslavami konce roku. Prosinec se skrývá pod měsíčním číslem 12, které se ještě dále dá redukovat na číslo 3. Znamená to, že to bude především o nás jednotlivcích, jak dokáže každý z nás být sám sebou, jednat sám za sebe, jak jsme na tom s vlastním sebevědomím a egem. Zda jsme vyrovnané osobnosti či nikoliv. Jak přistupujeme k druhým lidem, různým životním situacím, jak umíme nejen komunikovat, ale i naslouchat druhým. Jak si dokážeme propojit souvislosti a poskládat puzzle našeho života.

 

Jde o číslo kreativní spolupráce, božské číslo, kterým se měří nebeské propojení mystiky, komunikace, emocí a citlivosti. Vypovídá také o naší sebehodnotě a především je tento měsíc spojen s lidskostí. Trojka symbolizuje kreativitu, originalitu, fyzickou i mentální aktivitu, iniciativu, energičnost, optimismus, veselost, radost ze života, smysl pro krásu a umění a také zálibu v pohodlí. Ohlašuje počáteční naplnění nějaké myšlenky, příznivý vývoj v citové oblasti a také ve finančních a obchodních záležitostech. Signalizuje dosažení dílčího cíle a položení základů pro další vývoj a růst. Je příslibem úspěchu, štěstí, popularity a slávy.

 

Vnímáme konec jedné etapy, čas závěrečného bilancování a hodnocení. Máme šanci pohlédnout do svého nitra a uvědomit si, o co v životě stojíme a co je nám spíš na překážku, a vykročit tím správným směrem. Rozhodně to není snadné, protože letošní rok 2017 měl probudit velkou morální sílu, svědomí a duchovní růst. Spolu s odvahou informovat, předávat moudro, dobro a otevírat srdce, i když na povrch vyplouvalo zlo, násilí a lži právě proto, aby došlo k očištění, a možnosti poznání jsme mohli dospět k domluvám a jistým řešením.

 

Závěr roku by měl probíhat již v duchu uvolněné atmosféry a veselé nálady. Pokud tomu tak u některých z vás není, pak je třeba probrat u někoho měsíce u jiných i roky nazpět a přijít na to, čemu ze své minulosti jste se vyhýbali. Proto si ukliďte především sami v sobě, ať můžete mít dobrý pocit, abyste mohli následující rok 2018 budovat na nových základech. Aktivním přístupem, optimistickou náladou a správně zvolenou komunikací dokážete vytěžit maximum pro sebe. Ženy mohou být více aktivní ve svádění svých protějšků, až se sama divím, kolik energie vyškrábnou ze zásobáren skrytých rezerv po tom maratonu příprav na sváteční dny.

 

V oblasti zdraví může však dojít k přetížení organismu a následkem oslabené imunity, častějšímu nachlazení, nadýmání, kožním projevům. Rozhodně naše životospráva dostane zatěžkávací zkoušku a ne jednu, proto povinnosti prokládejte činnostmi odlehčenými, jako je procházka nebo návštěva nějakého vánočního koncertu a raději zasyťme potravou svou duši. Po zdravotní stránce si pohlídejte oblast trávení a břicha spolu se všemi orgány uloženými v dutině břišní, která souvisí s peristaltikou střev, zejména všichni s vícečetnými primárními nebo dominantními jedničkami ve svém datu narození, dále pak nervy a páteř, která souvisí s číslem dvě, emocemi a naší přecitlivělostí a s číslem tři související imunitu, štítnou žlázu, oči, slezinu a slinivku, lymfatický systém, což zase mají všichni s vícečetnými primárními nebo dominantními trojkami. Nejvíce zpozornět by měli všichni, kdo mají izolovaná čísla, protože mají problémy s vyjadřováním skutečných emocí a období konce roku pro ně může být extrémně náročné zejména na psychiku.

 

Energie čísla tři působí rozptylujícím způsobem, takže se budete učit soustředit a určovat si své priority. Dostane se vám ponaučení, že být aktivní na příliš mnoha místech přináší minimální výsledky.

 

Klíčová slova pro práci na sobě jsou:

 

Na pozitivní úrovni: tvořivost, optimismus, smysl pro humor, přátelskost, inspirovanou, fantazie, společenskost, charizmatičnost, záliba v zábavě, schopnost verbálního vyjadřování.

 

Na negativní úrovni: kritičnost, afektovanost, neupřímnost, nepořádnost, roztěkanost, sklon k pomlouvání, nezodpovědnost, povrchnost, ješitnost, vynucování pozornosti.

 

Prosinec bude osvětlovat emoce a pocity, které nebyly vyřešeny. To, co má být vyjádřeno a vyneseno na povrch, může nyní nabýt na významu. Vyjde na světlo boží vše, co je podstatné pro naše emoce, co není v pořádku, co si musíme uvědomit, abychom mohli pokračovat na svých životních cestách, stali se dokonalejšími a povyrostli duchovně. Ponechejme si jen to, co chceme, co nám vyhovuje, kde jsme spokojení, co nám funguje, činí nás šťastnými a to vše si s sebou vezměme do následujícího roku 2018. Jednejme podle toho, co skutečně cítíme, nikoliv to, na čem lpíme a co nám již k vývoji naší osobnosti není k užitku a naopak nás svazuje, brzdí, blokuje energie a spíše škodí.

Především to bude o našich prožitcích. Úskalím může být pro mnoho z nás předvánoční shon, kdy budeme mít pocit, že musíme stihnout to či ono, aby vánoční čas byl dokonalý. Chyba! Měli bychom si najít čas na zklidnění a prožívání moci přítomného okamžiku. Přehnaná aktivita nám spíše může uškodit. Mnozí z nás mohou mít vnitřní napětí a strach z toho, že vše, co jsme si naplánovali, nestihneme. Můžeme si uvědomit, co je pro nás opravdu důležité, na co se chceme zaměřit a jak chceme tento čas prožívat. V prosinci nemusí být obtížné se vědomě věnovat zastavení a  prožívání – když se naladíte na nadcházející Vánoce a energii, která je provází, pak jistě načerpáte do svého života spoustu nového a obohacujícího. Vždyť co je na tomto čase krásnější, než to, že lidé k sobě mají blíž, že opět ucítíme tu vůni jehličí, cukroví a perníčků, rybí polévky a kapra, tepla domova, radosti, že jsme opět všichni pospolu a vzpomínkou na ty, kteří jsou stále v našich srdcích a mysli navždy, s kouzlem pohádek a vánočních koled, radosti a smíchu těch nejmenších, kteří věří na Ježíška. Udržujme vánoční tradice a předávejme je dalším generacím jako posvátné poselství.

 

Je to měsíc radosti ze života a spontánnosti. Uchopte iniciativu do vlastních rukou. Máte všechny možnosti. Nejde pouze o to ukázat svoji energii při úklidu, pečení, zdobení bytu a balení dárečků. Jedná se totiž také o kreativitu, se kterou chcete sobě a svým blízkým udělat radost. Promyslete si, jak co možná nejúspěšněji prosadit své plány a projekty, jak můžete nechat rozvinout svoji fantazii. Jedná se ale také o měsíc plný rozjímání a lásky k bližním, měsíc duchovního hledání a zotavení. Co je pro vás důležité? Co si přejete ve svém životě, partnerství, v rodině? Použijte tento měsíc k ohlédnutí se zpět a k zamyšlení se nad budoucností. Nenechte se vyvést z duševní rovnováhy. Dávejte pozor na to, abyste se nenechali unavit hektičností a stresem tohoto měsíce. Vezměte si dobrou knihu, šálek čaje, teplou deku a pohodlně se usaďte doma ve svém oblíbeném místě. Zaposlouchejte se do vánočních koled a pohlédněte do plamene svíčky, který je odrazem vaší duše.

 

Měsíc prosinec s měsíčním číslem 12 vás podporuje v těchto aktivitách:

 
 • Najít si čas pro sebe samé, užívat si a říkat DĚKUJI.
 • Umět říci NE.
 • Být kreativní a využít novou nečekanou sílu.
 • Ohlédnout se do minulosti a těšit se na budoucnost.
 • Očistit své okolí například pomocí vykuřovadla od minulosti a špatných pocitů.

 

Na významu nabývá náš pocit vlastní sebehodnoty, kdy můžeme odhalovat, nakolik si sami sebe vážíme, či nikoliv. Mnozí z nás mohou mít pocit selhání, ale jde pouze o nevyrovnané energie a bude to spíše o jednotlivcích. Také o tom, jak jsme zvládli rok probuzení jednotlivých duší a duchovního růstu pochopení 2017, jak to máme s vlastní dokonalostí a nedokonalostí, jak sebe sami posuzujeme, jak nás vidí okolí. Důležité je na svět se dívat srdcem, nikoliv na bázi předsudků. A také to, zda se máme rádi takoví, jací jsme i se svými chybami, jak jsme na své cestě postoupili, co jsme v tomto roce pochopili, zpracovali to, co je ještě před námi, co se máme naučit převádět do reality života.

 

Téma komunikace a sebevyjádření, to jestli hovoříme srozumitelným jazykem, jsme chápáni druhými nebo naopak nepochopeni. Zda dokážeme vyjadřovat soucit, empatii, jak vše prožíváme, zda se zaplétáme do komunikačních sítí a spekulujeme, nebo jsme se již v průběhu roku 2017, pod nadvládou Slunce zazářili, či naopak pohasli, což lze chápat i v souvislosti s východem a západem Slunce v našem každodenním životě, tím je to pro náš život srozumitelnější a vyrovnanější s naplněným pocitem štěstí. Pokud jste konspirovali, obcházeli svá rozhodnutí, využívali druhé, tak pro vás může být prosinec velmi náročným měsícem v bilancování celého roku. Tento měsíc nás nabádá ke spolupráci, využívání kreativity a vytváření nových způsobů myšlení. Toto téma je aktivní již delší dobu a nabývá neustále na významu. Vláda Slunce v roce 2017 představovala naše niterné sebevyjádření. Jak v nás zazářilo světlo, jak jsme působili na společnost, své blízké, přátele, rodinu a jak jsme je ovlivnili. Slunce reprezentuje všechny tyto zkušenosti, díky nimž získáváme důvěru sami v sebe. Určovalo nám, zda byl náš rok tvořivý, či nikoliv. Jestli jsme tvořili umělecky, zda jsme ve svém čase našli i čas pro zábavu, vlastní prožití a procítění, radost ze života, ale také to, zda jsme i toto vše rozdávali a nejen uměli přijímat. Tato planeta nás vedla k blaženosti, bezelstné radosti vzpomínek na dětství a mládí, časům, kdy se nám vše mohlo zdát být možné, pokud jsme jako Slunce kráčeli dál ve své životní pouti. Bohul přehnané sebevědomí mohlo mít i pro některé z nás svá úskalí. Slunce nás mohlo zavést k sebstřednosti, která nás mohla zaslepit vůči zájmům, potřebám a zkušenostem druhých, a třebas bezděčně a s nejlepšími úmysly jsme se mohli k některým lidem zachovat bezohledně a ublížit jim. Některé z nás tento rok učil nepřehnanému usilování, ale i podceňování vlastních úspěchů a umění přijmout porážku, pro zkušenost, že ne vždy a vše se nám v životě podaří, pokud nenastal ten správný čas. Takže jsme se učili v tomto roce i přehodnocování, abychom dospěli i k případným změnám ohledně našeho žebříčku hodnot. Rozhodně to byl pro nás rok poznání a moudrosti. Tento rok nám pomáhal v objevování sebe samých, protože symbolem Slunce je kruh s tečkou uprostřed. Kruh symbolizuje ducha nebo jednotu a tečka vědomí, že jsme lidskými bytostmi se skrytým potenciálem. Protože Slunce představuje mužský princip. Ti z nás, kteří mají nevyrovnaný vztah s otcem nebo nějakou dominantní mužskou energií, mohli zažívat náročnější situace, ale věřte, že vše bylo ku prospěchu a našemu osobnímu růstu prostřednictvím osvobození se od špatných zvyků a tendencí řešení přicházejícíh problémů do našeho života. Na sklonku roku budete moci se závěrem prosince bilancovat, jak jste úskalí celého roku 2017 zvládli. Zejména v oblasti jistých pravidel a omezení, která vás potkaly, také to, jak jste zvládli autoritativní chování sebe i jiných.

 

Měsíc prosinec je i měsícem lidskosti, kdy máme všichni k sobě navzájem blíže a uvědomujeme si důležitost rodiny, přátel, vzájemných vztahů a propojení partnerských, rodinných, přátelských i pracovních. Bude důležité otevřít svá srdce pro vzájemnou lásku a porozumění, protože nikdo nejsme bez chyby a dokonalými se nerodíme. Každý z nás má své bolístky, trápení a všichni bez výjimky zdoláváme životní překážky, jen někteří z nás o tom nemluví, to však neznamená, že mají dokonalý život na neustálých vlnách štěstí. Dovolme si projevit se a svěřit se tomu, komu můžeme důvěřovat. Dokončit bychom měli vše neuzavřené.

Vánoce jsou svátky lásky a oslav narození Ježíše Krista. Protože naše srdce není jen fyzickým orgánem, ale i sídlem duševním a duchovním, kde u každého z nás prosvítá nebo alespoň bliká malinké Boží světlo, ze kterého jsme byli všichni stvořeni, pak můžeme probudit své duchovní dítě, na které někteří z nás v tom hektickém materiálním světě zapomínáme a tak můžeme do svého láskyplného srdce zahrnout všechny své blízké, přátele i nepřátele. Právě našim domnělým nebo i skutečným nepřátelům můžeme poslat energii vánoční lásky a světla. Čím více lásky a světla, tím větší šance na mír. Přejme sami sobě i jeden druhému pokoj a mír, který by nemusel trvat jen o Vánocích. Duše může v době okolo adventu prožívat i chvíle největší opuštěnosti, což ale současně znamená i dobu největší svobody. Advent je tajemnou přípravou k novému životu Země i našeho nitra a tudíž i procesem sebepoznání, očisty od temných sil až k jádru do sebe obnoveného pravého JÁ, což můžeme dokázat jen my sami, jako jednotlivci, říká číslo jedna a spolu s druhými, což je o dvojce, dojít k propojení vánoční lásky a kouzla toto šířit do všech světových stran pomocí komunikace a propojování originálního myšlení prostřednictvím čísla tři. Jestliže jste prošli uplynulým rokem tak, jak po vás bylo osudově žádáno, pak můžete stoupat do vyšších pater duchovního vědomí a růstu s jistým bonusem a poblahopřát sami sobě, jak jste všechny výzvy zdolali, protože mnozí z nás vědí, že život má mnoho etap a že se před námi otevřou další životní výzvy duchovního univerza života, jelikož se máme neustále co učit v každém období i věku poznávat, protože v tom spočívá tajemství života. Kdo to již přijal za své, tak ví a ti ostatní mají neustále šanci poznání získat, protože vše je jen o vás samotných.

 

Přeji všem nádherný poslední prosincový měsíc v roce 2017 plný překrásných zážitků adventního času.

S láskou úctou a hlubokou pokorou v srdci Soňa Sofi.Více zde: http://m.vestirna-u-sonjy.cz/numerologie/mesicni-numeroskop/numeroskop-prosinec/

Měsíc sebevyjádření, komunikace, tvořivosti a emocí.

 

Nastává poslední měsíc v roce, který je spojen s Vánocemi a oslavami konce roku. Prosinec se skrývá pod měsíčním číslem 12, které se ještě dále dá redukovat na číslo 3. Znamená to, že to bude především o nás jednotlivcích, jak dokáže každý z nás být sám sebou, jednat sám za sebe, jak jsme na tom s vlastním sebevědomím a egem. Zda jsme vyrovnané osobnosti či nikoliv. Jak přistupujeme k druhým lidem, různým životním situacím, jak umíme nejen komunikovat, ale i naslouchat druhým. Jak si dokážeme propojit souvislosti a poskládat puzzle našeho života.

 

Jde o číslo kreativní spolupráce, božské číslo, kterým se měří nebeské propojení mystiky, komunikace, emocí a citlivosti. Vypovídá také o naší sebehodnotě a především je tento měsíc spojen s lidskostí. Trojka symbolizuje kreativitu, originalitu, fyzickou i mentální aktivitu, iniciativu, energičnost, optimismus, veselost, radost ze života, smysl pro krásu a umění a také zálibu v pohodlí. Ohlašuje počáteční naplnění nějaké myšlenky, příznivý vývoj v citové oblasti a také ve finančních a obchodních záležitostech. Signalizuje dosažení dílčího cíle a položení základů pro další vývoj a růst. Je příslibem úspěchu, štěstí, popularity a slávy.

 

Vnímáme konec jedné etapy, čas závěrečného bilancování a hodnocení. Máme šanci pohlédnout do svého nitra a uvědomit si, o co v životě stojíme a co je nám spíš na překážku, a vykročit tím správným směrem. Rozhodně to není snadné, protože letošní rok 2017 měl probudit velkou morální sílu, svědomí a duchovní růst. Spolu s odvahou informovat, předávat moudro, dobro a otevírat srdce, i když na povrch vyplouvalo zlo, násilí a lži právě proto, aby došlo k očištění, a možnosti poznání jsme mohli dospět k domluvám a jistým řešením.

 

Závěr roku by měl probíhat již v duchu uvolněné atmosféry a veselé nálady. Pokud tomu tak u některých z vás není, pak je třeba probrat u někoho měsíce u jiných i roky nazpět a přijít na to, čemu ze své minulosti jste se vyhýbali. Proto si ukliďte především sami v sobě, ať můžete mít dobrý pocit, abyste mohli následující rok 2018 budovat na nových základech. Aktivním přístupem, optimistickou náladou a správně zvolenou komunikací dokážete vytěžit maximum pro sebe. Ženy mohou být více aktivní ve svádění svých protějšků, až se sama divím, kolik energie vyškrábnou ze zásobáren skrytých rezerv po tom maratonu příprav na sváteční dny.

 

V oblasti zdraví může však dojít k přetížení organismu a následkem oslabené imunity, častějšímu nachlazení, nadýmání, kožním projevům. Rozhodně naše životospráva dostane zatěžkávací zkoušku a ne jednu, proto povinnosti prokládejte činnostmi odlehčenými, jako je procházka nebo návštěva nějakého vánočního koncertu a raději zasyťme potravou svou duši. Po zdravotní stránce si pohlídejte oblast trávení a břicha spolu se všemi orgány uloženými v dutině břišní, která souvisí s peristaltikou střev, zejména všichni s vícečetnými primárními nebo dominantními jedničkami ve svém datu narození, dále pak nervy a páteř, která souvisí s číslem dvě, emocemi a naší přecitlivělostí a s číslem tři související imunitu, štítnou žlázu, oči, slezinu a slinivku, lymfatický systém, což zase mají všichni s vícečetnými primárními nebo dominantními trojkami. Nejvíce zpozornět by měli všichni, kdo mají izolovaná čísla, protože mají problémy s vyjadřováním skutečných emocí a období konce roku pro ně může být extrémně náročné zejména na psychiku.

 

Energie čísla tři působí rozptylujícím způsobem, takže se budete učit soustředit a určovat si své priority. Dostane se vám ponaučení, že být aktivní na příliš mnoha místech přináší minimální výsledky.

 

Klíčová slova pro práci na sobě jsou:

 

Na pozitivní úrovni: tvořivost, optimismus, smysl pro humor, přátelskost, inspirovanou, fantazie, společenskost, charizmatičnost, záliba v zábavě, schopnost verbálního vyjadřování.

 

Na negativní úrovni: kritičnost, afektovanost, neupřímnost, nepořádnost, roztěkanost, sklon k pomlouvání, nezodpovědnost, povrchnost, ješitnost, vynucování pozornosti.

 

Prosinec bude osvětlovat emoce a pocity, které nebyly vyřešeny. To, co má být vyjádřeno a vyneseno na povrch, může nyní nabýt na významu. Vyjde na světlo boží vše, co je podstatné pro naše emoce, co není v pořádku, co si musíme uvědomit, abychom mohli pokračovat na svých životních cestách, stali se dokonalejšími a povyrostli duchovně. Ponechejme si jen to, co chceme, co nám vyhovuje, kde jsme spokojení, co nám funguje, činí nás šťastnými a to vše si s sebou vezměme do následujícího roku 2018. Jednejme podle toho, co skutečně cítíme, nikoliv to, na čem lpíme a co nám již k vývoji naší osobnosti není k užitku a naopak nás svazuje, brzdí, blokuje energie a spíše škodí.

Především to bude o našich prožitcích. Úskalím může být pro mnoho z nás předvánoční shon, kdy budeme mít pocit, že musíme stihnout to či ono, aby vánoční čas byl dokonalý. Chyba! Měli bychom si najít čas na zklidnění a prožívání moci přítomného okamžiku. Přehnaná aktivita nám spíše může uškodit. Mnozí z nás mohou mít vnitřní napětí a strach z toho, že vše, co jsme si naplánovali, nestihneme. Můžeme si uvědomit, co je pro nás opravdu důležité, na co se chceme zaměřit a jak chceme tento čas prožívat. V prosinci nemusí být obtížné se vědomě věnovat zastavení a  prožívání – když se naladíte na nadcházející Vánoce a energii, která je provází, pak jistě načerpáte do svého života spoustu nového a obohacujícího. Vždyť co je na tomto čase krásnější, než to, že lidé k sobě mají blíž, že opět ucítíme tu vůni jehličí, cukroví a perníčků, rybí polévky a kapra, tepla domova, radosti, že jsme opět všichni pospolu a vzpomínkou na ty, kteří jsou stále v našich srdcích a mysli navždy, s kouzlem pohádek a vánočních koled, radosti a smíchu těch nejmenších, kteří věří na Ježíška. Udržujme vánoční tradice a předávejme je dalším generacím jako posvátné poselství.

 

Je to měsíc radosti ze života a spontánnosti. Uchopte iniciativu do vlastních rukou. Máte všechny možnosti. Nejde pouze o to ukázat svoji energii při úklidu, pečení, zdobení bytu a balení dárečků. Jedná se totiž také o kreativitu, se kterou chcete sobě a svým blízkým udělat radost. Promyslete si, jak co možná nejúspěšněji prosadit své plány a projekty, jak můžete nechat rozvinout svoji fantazii. Jedná se ale také o měsíc plný rozjímání a lásky k bližním, měsíc duchovního hledání a zotavení. Co je pro vás důležité? Co si přejete ve svém životě, partnerství, v rodině? Použijte tento měsíc k ohlédnutí se zpět a k zamyšlení se nad budoucností. Nenechte se vyvést z duševní rovnováhy. Dávejte pozor na to, abyste se nenechali unavit hektičností a stresem tohoto měsíce. Vezměte si dobrou knihu, šálek čaje, teplou deku a pohodlně se usaďte doma ve svém oblíbeném místě. Zaposlouchejte se do vánočních koled a pohlédněte do plamene svíčky, který je odrazem vaší duše.

 

Měsíc prosinec s měsíčním číslem 12 vás podporuje v těchto aktivitách:

 
 • Najít si čas pro sebe samé, užívat si a říkat DĚKUJI.
 • Umět říci NE.
 • Být kreativní a využít novou nečekanou sílu.
 • Ohlédnout se do minulosti a těšit se na budoucnost.
 • Očistit své okolí například pomocí vykuřovadla od minulosti a špatných pocitů.

 

Na významu nabývá náš pocit vlastní sebehodnoty, kdy můžeme odhalovat, nakolik si sami sebe vážíme, či nikoliv. Mnozí z nás mohou mít pocit selhání, ale jde pouze o nevyrovnané energie a bude to spíše o jednotlivcích. Také o tom, jak jsme zvládli rok probuzení jednotlivých duší a duchovního růstu pochopení 2017, jak to máme s vlastní dokonalostí a nedokonalostí, jak sebe sami posuzujeme, jak nás vidí okolí. Důležité je na svět se dívat srdcem, nikoliv na bázi předsudků. A také to, zda se máme rádi takoví, jací jsme i se svými chybami, jak jsme na své cestě postoupili, co jsme v tomto roce pochopili, zpracovali to, co je ještě před námi, co se máme naučit převádět do reality života.

 

Téma komunikace a sebevyjádření, to jestli hovoříme srozumitelným jazykem, jsme chápáni druhými nebo naopak nepochopeni. Zda dokážeme vyjadřovat soucit, empatii, jak vše prožíváme, zda se zaplétáme do komunikačních sítí a spekulujeme, nebo jsme se již v průběhu roku 2017, pod nadvládou Slunce zazářili, či naopak pohasli, což lze chápat i v souvislosti s východem a západem Slunce v našem každodenním životě, tím je to pro náš život srozumitelnější a vyrovnanější s naplněným pocitem štěstí. Pokud jste konspirovali, obcházeli svá rozhodnutí, využívali druhé, tak pro vás může být prosinec velmi náročným měsícem v bilancování celého roku. Tento měsíc nás nabádá ke spolupráci, využívání kreativity a vytváření nových způsobů myšlení. Toto téma je aktivní již delší dobu a nabývá neustále na významu. Vláda Slunce v roce 2017 představovala naše niterné sebevyjádření. Jak v nás zazářilo světlo, jak jsme působili na společnost, své blízké, přátele, rodinu a jak jsme je ovlivnili. Slunce reprezentuje všechny tyto zkušenosti, díky nimž získáváme důvěru sami v sebe. Určovalo nám, zda byl náš rok tvořivý, či nikoliv. Jestli jsme tvořili umělecky, zda jsme ve svém čase našli i čas pro zábavu, vlastní prožití a procítění, radost ze života, ale také to, zda jsme i toto vše rozdávali a nejen uměli přijímat. Tato planeta nás vedla k blaženosti, bezelstné radosti vzpomínek na dětství a mládí, časům, kdy se nám vše mohlo zdát být možné, pokud jsme jako Slunce kráčeli dál ve své životní pouti. Bohul přehnané sebevědomí mohlo mít i pro některé z nás svá úskalí. Slunce nás mohlo zavést k sebstřednosti, která nás mohla zaslepit vůči zájmům, potřebám a zkušenostem druhých, a třebas bezděčně a s nejlepšími úmysly jsme se mohli k některým lidem zachovat bezohledně a ublížit jim. Některé z nás tento rok učil nepřehnanému usilování, ale i podceňování vlastních úspěchů a umění přijmout porážku, pro zkušenost, že ne vždy a vše se nám v životě podaří, pokud nenastal ten správný čas. Takže jsme se učili v tomto roce i přehodnocování, abychom dospěli i k případným změnám ohledně našeho žebříčku hodnot. Rozhodně to byl pro nás rok poznání a moudrosti. Tento rok nám pomáhal v objevování sebe samých, protože symbolem Slunce je kruh s tečkou uprostřed. Kruh symbolizuje ducha nebo jednotu a tečka vědomí, že jsme lidskými bytostmi se skrytým potenciálem. Protože Slunce představuje mužský princip. Ti z nás, kteří mají nevyrovnaný vztah s otcem nebo nějakou dominantní mužskou energií, mohli zažívat náročnější situace, ale věřte, že vše bylo ku prospěchu a našemu osobnímu růstu prostřednictvím osvobození se od špatných zvyků a tendencí řešení přicházejícíh problémů do našeho života. Na sklonku roku budete moci se závěrem prosince bilancovat, jak jste úskalí celého roku 2017 zvládli. Zejména v oblasti jistých pravidel a omezení, která vás potkaly, také to, jak jste zvládli autoritativní chování sebe i jiných.

 

Měsíc prosinec je i měsícem lidskosti, kdy máme všichni k sobě navzájem blíže a uvědomujeme si důležitost rodiny, přátel, vzájemných vztahů a propojení partnerských, rodinných, přátelských i pracovních. Bude důležité otevřít svá srdce pro vzájemnou lásku a porozumění, protože nikdo nejsme bez chyby a dokonalými se nerodíme. Každý z nás má své bolístky, trápení a všichni bez výjimky zdoláváme životní překážky, jen někteří z nás o tom nemluví, to však neznamená, že mají dokonalý život na neustálých vlnách štěstí. Dovolme si projevit se a svěřit se tomu, komu můžeme důvěřovat. Dokončit bychom měli vše neuzavřené.

Vánoce jsou svátky lásky a oslav narození Ježíše Krista. Protože naše srdce není jen fyzickým orgánem, ale i sídlem duševním a duchovním, kde u každého z nás prosvítá nebo alespoň bliká malinké Boží světlo, ze kterého jsme byli všichni stvořeni, pak můžeme probudit své duchovní dítě, na které někteří z nás v tom hektickém materiálním světě zapomínáme a tak můžeme do svého láskyplného srdce zahrnout všechny své blízké, přátele i nepřátele. Právě našim domnělým nebo i skutečným nepřátelům můžeme poslat energii vánoční lásky a světla. Čím více lásky a světla, tím větší šance na mír. Přejme sami sobě i jeden druhému pokoj a mír, který by nemusel trvat jen o Vánocích. Duše může v době okolo adventu prožívat i chvíle největší opuštěnosti, což ale současně znamená i dobu největší svobody. Advent je tajemnou přípravou k novému životu Země i našeho nitra a tudíž i procesem sebepoznání, očisty od temných sil až k jádru do sebe obnoveného pravého JÁ, což můžeme dokázat jen my sami, jako jednotlivci, říká číslo jedna a spolu s druhými, což je o dvojce, dojít k propojení vánoční lásky a kouzla toto šířit do všech světových stran pomocí komunikace a propojování originálního myšlení prostřednictvím čísla tři. Jestliže jste prošli uplynulým rokem tak, jak po vás bylo osudově žádáno, pak můžete stoupat do vyšších pater duchovního vědomí a růstu s jistým bonusem a poblahopřát sami sobě, jak jste všechny výzvy zdolali, protože mnozí z nás vědí, že život má mnoho etap a že se před námi otevřou další životní výzvy duchovního univerza života, jelikož se máme neustále co učit v každém období i věku poznávat, protože v tom spočívá tajemství života. Kdo to již přijal za své, tak ví a ti ostatní mají neustále šanci poznání získat, protože vše je jen o vás samotných.

 

Přeji všem nádherný poslední prosincový měsíc v roce 2017 plný překrásných zážitků adventního času.

S láskou úctou a hlubokou pokorou v srdci Soňa Sofi.Více zde: http://m.vestirna-u-sonjy.cz/numerologie/mesicni-numeroskop/numeroskop-prosinec/

Měsíc sebevyjádření, komunikace, tvořivosti a emocí.

 

Nastává poslední měsíc v roce, který je spojen s Vánocemi a oslavami konce roku. Prosinec se skrývá pod měsíčním číslem 12, které se ještě dále dá redukovat na číslo 3. Znamená to, že to bude především o nás jednotlivcích, jak dokáže každý z nás být sám sebou, jednat sám za sebe, jak jsme na tom s vlastním sebevědomím a egem. Zda jsme vyrovnané osobnosti či nikoliv. Jak přistupujeme k druhým lidem, různým životním situacím, jak umíme nejen komunikovat, ale i naslouchat druhým. Jak si dokážeme propojit souvislosti a poskládat puzzle našeho života.

 

Jde o číslo kreativní spolupráce, božské číslo, kterým se měří nebeské propojení mystiky, komunikace, emocí a citlivosti. Vypovídá také o naší sebehodnotě a především je tento měsíc spojen s lidskostí. Trojka symbolizuje kreativitu, originalitu, fyzickou i mentální aktivitu, iniciativu, energičnost, optimismus, veselost, radost ze života, smysl pro krásu a umění a také zálibu v pohodlí. Ohlašuje počáteční naplnění nějaké myšlenky, příznivý vývoj v citové oblasti a také ve finančních a obchodních záležitostech. Signalizuje dosažení dílčího cíle a položení základů pro další vývoj a růst. Je příslibem úspěchu, štěstí, popularity a slávy.

 

Vnímáme konec jedné etapy, čas závěrečného bilancování a hodnocení. Máme šanci pohlédnout do svého nitra a uvědomit si, o co v životě stojíme a co je nám spíš na překážku, a vykročit tím správným směrem. Rozhodně to není snadné, protože letošní rok 2017 měl probudit velkou morální sílu, svědomí a duchovní růst. Spolu s odvahou informovat, předávat moudro, dobro a otevírat srdce, i když na povrch vyplouvalo zlo, násilí a lži právě proto, aby došlo k očištění, a možnosti poznání jsme mohli dospět k domluvám a jistým řešením.

 

Závěr roku by měl probíhat již v duchu uvolněné atmosféry a veselé nálady. Pokud tomu tak u některých z vás není, pak je třeba probrat u někoho měsíce u jiných i roky nazpět a přijít na to, čemu ze své minulosti jste se vyhýbali. Proto si ukliďte především sami v sobě, ať můžete mít dobrý pocit, abyste mohli následující rok 2018 budovat na nových základech. Aktivním přístupem, optimistickou náladou a správně zvolenou komunikací dokážete vytěžit maximum pro sebe. Ženy mohou být více aktivní ve svádění svých protějšků, až se sama divím, kolik energie vyškrábnou ze zásobáren skrytých rezerv po tom maratonu příprav na sváteční dny.

 

V oblasti zdraví může však dojít k přetížení organismu a následkem oslabené imunity, častějšímu nachlazení, nadýmání, kožním projevům. Rozhodně naše životospráva dostane zatěžkávací zkoušku a ne jednu, proto povinnosti prokládejte činnostmi odlehčenými, jako je procházka nebo návštěva nějakého vánočního koncertu a raději zasyťme potravou svou duši. Po zdravotní stránce si pohlídejte oblast trávení a břicha spolu se všemi orgány uloženými v dutině břišní, která souvisí s peristaltikou střev, zejména všichni s vícečetnými primárními nebo dominantními jedničkami ve svém datu narození, dále pak nervy a páteř, která souvisí s číslem dvě, emocemi a naší přecitlivělostí a s číslem tři související imunitu, štítnou žlázu, oči, slezinu a slinivku, lymfatický systém, což zase mají všichni s vícečetnými primárními nebo dominantními trojkami. Nejvíce zpozornět by měli všichni, kdo mají izolovaná čísla, protože mají problémy s vyjadřováním skutečných emocí a období konce roku pro ně může být extrémně náročné zejména na psychiku.

 

Energie čísla tři působí rozptylujícím způsobem, takže se budete učit soustředit a určovat si své priority. Dostane se vám ponaučení, že být aktivní na příliš mnoha místech přináší minimální výsledky.

 

Klíčová slova pro práci na sobě jsou:

 

Na pozitivní úrovni: tvořivost, optimismus, smysl pro humor, přátelskost, inspirovanou, fantazie, společenskost, charizmatičnost, záliba v zábavě, schopnost verbálního vyjadřování.

 

Na negativní úrovni: kritičnost, afektovanost, neupřímnost, nepořádnost, roztěkanost, sklon k pomlouvání, nezodpovědnost, povrchnost, ješitnost, vynucování pozornosti.

 

Prosinec bude osvětlovat emoce a pocity, které nebyly vyřešeny. To, co má být vyjádřeno a vyneseno na povrch, může nyní nabýt na významu. Vyjde na světlo boží vše, co je podstatné pro naše emoce, co není v pořádku, co si musíme uvědomit, abychom mohli pokračovat na svých životních cestách, stali se dokonalejšími a povyrostli duchovně. Ponechejme si jen to, co chceme, co nám vyhovuje, kde jsme spokojení, co nám funguje, činí nás šťastnými a to vše si s sebou vezměme do následujícího roku 2018. Jednejme podle toho, co skutečně cítíme, nikoliv to, na čem lpíme a co nám již k vývoji naší osobnosti není k užitku a naopak nás svazuje, brzdí, blokuje energie a spíše škodí.

Především to bude o našich prožitcích. Úskalím může být pro mnoho z nás předvánoční shon, kdy budeme mít pocit, že musíme stihnout to či ono, aby vánoční čas byl dokonalý. Chyba! Měli bychom si najít čas na zklidnění a prožívání moci přítomného okamžiku. Přehnaná aktivita nám spíše může uškodit. Mnozí z nás mohou mít vnitřní napětí a strach z toho, že vše, co jsme si naplánovali, nestihneme. Můžeme si uvědomit, co je pro nás opravdu důležité, na co se chceme zaměřit a jak chceme tento čas prožívat. V prosinci nemusí být obtížné se vědomě věnovat zastavení a  prožívání – když se naladíte na nadcházející Vánoce a energii, která je provází, pak jistě načerpáte do svého života spoustu nového a obohacujícího. Vždyť co je na tomto čase krásnější, než to, že lidé k sobě mají blíž, že opět ucítíme tu vůni jehličí, cukroví a perníčků, rybí polévky a kapra, tepla domova, radosti, že jsme opět všichni pospolu a vzpomínkou na ty, kteří jsou stále v našich srdcích a mysli navždy, s kouzlem pohádek a vánočních koled, radosti a smíchu těch nejmenších, kteří věří na Ježíška. Udržujme vánoční tradice a předávejme je dalším generacím jako posvátné poselství.

 

Je to měsíc radosti ze života a spontánnosti. Uchopte iniciativu do vlastních rukou. Máte všechny možnosti. Nejde pouze o to ukázat svoji energii při úklidu, pečení, zdobení bytu a balení dárečků. Jedná se totiž také o kreativitu, se kterou chcete sobě a svým blízkým udělat radost. Promyslete si, jak co možná nejúspěšněji prosadit své plány a projekty, jak můžete nechat rozvinout svoji fantazii. Jedná se ale také o měsíc plný rozjímání a lásky k bližním, měsíc duchovního hledání a zotavení. Co je pro vás důležité? Co si přejete ve svém životě, partnerství, v rodině? Použijte tento měsíc k ohlédnutí se zpět a k zamyšlení se nad budoucností. Nenechte se vyvést z duševní rovnováhy. Dávejte pozor na to, abyste se nenechali unavit hektičností a stresem tohoto měsíce. Vezměte si dobrou knihu, šálek čaje, teplou deku a pohodlně se usaďte doma ve svém oblíbeném místě. Zaposlouchejte se do vánočních koled a pohlédněte do plamene svíčky, který je odrazem vaší duše.

 

Měsíc prosinec s měsíčním číslem 12 vás podporuje v těchto aktivitách:

 
 • Najít si čas pro sebe samé, užívat si a říkat DĚKUJI.
 • Umět říci NE.
 • Být kreativní a využít novou nečekanou sílu.
 • Ohlédnout se do minulosti a těšit se na budoucnost.
 • Očistit své okolí například pomocí vykuřovadla od minulosti a špatných pocitů.

 

Na významu nabývá náš pocit vlastní sebehodnoty, kdy můžeme odhalovat, nakolik si sami sebe vážíme, či nikoliv. Mnozí z nás mohou mít pocit selhání, ale jde pouze o nevyrovnané energie a bude to spíše o jednotlivcích. Také o tom, jak jsme zvládli rok probuzení jednotlivých duší a duchovního růstu pochopení 2017, jak to máme s vlastní dokonalostí a nedokonalostí, jak sebe sami posuzujeme, jak nás vidí okolí. Důležité je na svět se dívat srdcem, nikoliv na bázi předsudků. A také to, zda se máme rádi takoví, jací jsme i se svými chybami, jak jsme na své cestě postoupili, co jsme v tomto roce pochopili, zpracovali to, co je ještě před námi, co se máme naučit převádět do reality života.

 

Téma komunikace a sebevyjádření, to jestli hovoříme srozumitelným jazykem, jsme chápáni druhými nebo naopak nepochopeni. Zda dokážeme vyjadřovat soucit, empatii, jak vše prožíváme, zda se zaplétáme do komunikačních sítí a spekulujeme, nebo jsme se již v průběhu roku 2017, pod nadvládou Slunce zazářili, či naopak pohasli, což lze chápat i v souvislosti s východem a západem Slunce v našem každodenním životě, tím je to pro náš život srozumitelnější a vyrovnanější s naplněným pocitem štěstí. Pokud jste konspirovali, obcházeli svá rozhodnutí, využívali druhé, tak pro vás může být prosinec velmi náročným měsícem v bilancování celého roku. Tento měsíc nás nabádá ke spolupráci, využívání kreativity a vytváření nových způsobů myšlení. Toto téma je aktivní již delší dobu a nabývá neustále na významu. Vláda Slunce v roce 2017 představovala naše niterné sebevyjádření. Jak v nás zazářilo světlo, jak jsme působili na společnost, své blízké, přátele, rodinu a jak jsme je ovlivnili. Slunce reprezentuje všechny tyto zkušenosti, díky nimž získáváme důvěru sami v sebe. Určovalo nám, zda byl náš rok tvořivý, či nikoliv. Jestli jsme tvořili umělecky, zda jsme ve svém čase našli i čas pro zábavu, vlastní prožití a procítění, radost ze života, ale také to, zda jsme i toto vše rozdávali a nejen uměli přijímat. Tato planeta nás vedla k blaženosti, bezelstné radosti vzpomínek na dětství a mládí, časům, kdy se nám vše mohlo zdát být možné, pokud jsme jako Slunce kráčeli dál ve své životní pouti. Bohul přehnané sebevědomí mohlo mít i pro některé z nás svá úskalí. Slunce nás mohlo zavést k sebstřednosti, která nás mohla zaslepit vůči zájmům, potřebám a zkušenostem druhých, a třebas bezděčně a s nejlepšími úmysly jsme se mohli k některým lidem zachovat bezohledně a ublížit jim. Některé z nás tento rok učil nepřehnanému usilování, ale i podceňování vlastních úspěchů a umění přijmout porážku, pro zkušenost, že ne vždy a vše se nám v životě podaří, pokud nenastal ten správný čas. Takže jsme se učili v tomto roce i přehodnocování, abychom dospěli i k případným změnám ohledně našeho žebříčku hodnot. Rozhodně to byl pro nás rok poznání a moudrosti. Tento rok nám pomáhal v objevování sebe samých, protože symbolem Slunce je kruh s tečkou uprostřed. Kruh symbolizuje ducha nebo jednotu a tečka vědomí, že jsme lidskými bytostmi se skrytým potenciálem. Protože Slunce představuje mužský princip. Ti z nás, kteří mají nevyrovnaný vztah s otcem nebo nějakou dominantní mužskou energií, mohli zažívat náročnější situace, ale věřte, že vše bylo ku prospěchu a našemu osobnímu růstu prostřednictvím osvobození se od špatných zvyků a tendencí řešení přicházejícíh problémů do našeho života. Na sklonku roku budete moci se závěrem prosince bilancovat, jak jste úskalí celého roku 2017 zvládli. Zejména v oblasti jistých pravidel a omezení, která vás potkaly, také to, jak jste zvládli autoritativní chování sebe i jiných.

 

Měsíc prosinec je i měsícem lidskosti, kdy máme všichni k sobě navzájem blíže a uvědomujeme si důležitost rodiny, přátel, vzájemných vztahů a propojení partnerských, rodinných, přátelských i pracovních. Bude důležité otevřít svá srdce pro vzájemnou lásku a porozumění, protože nikdo nejsme bez chyby a dokonalými se nerodíme. Každý z nás má své bolístky, trápení a všichni bez výjimky zdoláváme životní překážky, jen někteří z nás o tom nemluví, to však neznamená, že mají dokonalý život na neustálých vlnách štěstí. Dovolme si projevit se a svěřit se tomu, komu můžeme důvěřovat. Dokončit bychom měli vše neuzavřené.

Vánoce jsou svátky lásky a oslav narození Ježíše Krista. Protože naše srdce není jen fyzickým orgánem, ale i sídlem duševním a duchovním, kde u každého z nás prosvítá nebo alespoň bliká malinké Boží světlo, ze kterého jsme byli všichni stvořeni, pak můžeme probudit své duchovní dítě, na které někteří z nás v tom hektickém materiálním světě zapomínáme a tak můžeme do svého láskyplného srdce zahrnout všechny své blízké, přátele i nepřátele. Právě našim domnělým nebo i skutečným nepřátelům můžeme poslat energii vánoční lásky a světla. Čím více lásky a světla, tím větší šance na mír. Přejme sami sobě i jeden druhému pokoj a mír, který by nemusel trvat jen o Vánocích. Duše může v době okolo adventu prožívat i chvíle největší opuštěnosti, což ale současně znamená i dobu největší svobody. Advent je tajemnou přípravou k novému životu Země i našeho nitra a tudíž i procesem sebepoznání, očisty od temných sil až k jádru do sebe obnoveného pravého JÁ, což můžeme dokázat jen my sami, jako jednotlivci, říká číslo jedna a spolu s druhými, což je o dvojce, dojít k propojení vánoční lásky a kouzla toto šířit do všech světových stran pomocí komunikace a propojování originálního myšlení prostřednictvím čísla tři. Jestliže jste prošli uplynulým rokem tak, jak po vás bylo osudově žádáno, pak můžete stoupat do vyšších pater duchovního vědomí a růstu s jistým bonusem a poblahopřát sami sobě, jak jste všechny výzvy zdolali, protože mnozí z nás vědí, že život má mnoho etap a že se před námi otevřou další životní výzvy duchovního univerza života, jelikož se máme neustále co učit v každém období i věku poznávat, protože v tom spočívá tajemství života. Kdo to již přijal za své, tak ví a ti ostatní mají neustále šanci poznání získat, protože vše je jen o vás samotných.

 

Přeji všem nádherný poslední prosincový měsíc v roce 2017 plný překrásných zážitků adventního času.

S láskou úctou a hlubokou pokorou v srdci Soňa Sofi.Více zde: http://m.vestirna-u-sonjy.cz/numerologie/mesicni-numeroskop/numeroskop-prosinec/

Měsíc sebevyjádření, komunikace, tvořivosti a emocí.
 

Nastává poslední měsíc v roce, který je spojen s Vánocemi a oslavami konce roku. Prosinec se skrývá pod měsíčním číslem 12, které se ještě dále dá redukovat na číslo 3. Znamená to, že to bude především o nás jednotlivcích, jak dokáže každý z nás být sám sebou, jednat sám za sebe, jak jsme na tom s vlastním sebevědomím a egem. Zda jsme vyrovnané osobnosti či nikoliv. Jak přistupujeme k druhým lidem, různým životním situacím, jak umíme nejen komunikovat, ale i naslouchat druhým. Jak si dokážeme propojit souvislosti a poskládat puzzle našeho života.

Jde o číslo kreativní spolupráce, božské číslo, kterým se měří nebeské propojení mystiky, komunikace, emocí a citlivosti. Vypovídá také o naší sebehodnotě a především je tento měsíc spojen s lidskostí. Trojka symbolizuje kreativitu, originalitu, fyzickou i mentální aktivitu, iniciativu, energičnost, optimismus, veselost, radost ze života, smysl pro krásu a umění a také zálibu v pohodlí. Ohlašuje počáteční naplnění nějaké myšlenky, příznivý vývoj v citové oblasti a také ve finančních a obchodních záležitostech. Signalizuje dosažení dílčího cíle a položení základů pro další vývoj a růst. Je příslibem úspěchu, štěstí, popularity a slávy.

Vnímáme konec jedné etapy, čas závěrečného bilancování a hodnocení. Máme šanci pohlédnout do svého nitra a uvědomit si, o co v životě stojíme a co je nám spíš na překážku, a vykročit tím správným směrem. Rozhodně to není snadné, protože letošní rok 2017 měl probudit velkou morální sílu, svědomí a duchovní růst. Spolu s odvahou informovat, předávat moudro, dobro a otevírat srdce, i když na povrch vyplouvalo zlo, násilí a lži právě proto, aby došlo k očištění, a možnosti poznání jsme mohli dospět k domluvám a jistým řešením.

Závěr roku by měl probíhat již v duchu uvolněné atmosféry a veselé nálady. Pokud tomu tak u některých z vás není, pak je třeba probrat u někoho měsíce u jiných i roky nazpět a přijít na to, čemu ze své minulosti jste se vyhýbali. Proto si ukliďte především sami v sobě, ať můžete mít dobrý pocit, abyste mohli následující rok 2018 budovat na nových základech. Aktivním přístupem, optimistickou náladou a správně zvolenou komunikací dokážete vytěžit maximum pro sebe. Ženy mohou být více aktivní ve svádění svých protějšků, až se sama divím, kolik energie vyškrábnou ze zásobáren skrytých rezerv po tom maratonu příprav na sváteční dny.
 

V oblasti zdraví může však dojít k přetížení organismu a následkem oslabené imunity, častějšímu nachlazení, nadýmání, kožním projevům. Rozhodně naše životospráva dostane zatěžkávací zkoušku a ne jednu, proto povinnosti prokládejte činnostmi odlehčenými, jako je procházka nebo návštěva nějakého vánočního koncertu a raději zasyťme potravou svou duši. Po zdravotní stránce si pohlídejte oblast trávení a břicha spolu se všemi orgány uloženými v dutině břišní, která souvisí s peristaltikou střev, zejména všichni s vícečetnými primárními nebo dominantními jedničkami ve svém datu narození, dále pak nervy a páteř, která souvisí s číslem dvě, emocemi a naší přecitlivělostí a s číslem tři související imunitu, štítnou žlázu, oči, slezinu a slinivku, lymfatický systém, což zase mají všichni s vícečetnými primárními nebo dominantními trojkami. Nejvíce zpozornět by měli všichni, kdo mají izolovaná čísla, protože mají problémy s vyjadřováním skutečných emocí a období konce roku pro ně může být extrémně náročné zejména na psychiku.

Energie čísla tři působí rozptylujícím způsobem, takže se budete učit soustředit a určovat si své priority. Dostane se vám ponaučení, že být aktivní na příliš mnoha místech přináší minimální výsledky.

Klíčová slova pro práci na sobě jsou:
 
Na pozitivní úrovni: tvořivost, optimismus, smysl pro humor, přátelskost, inspirovanou, fantazie, společenskost, charizmatičnost, záliba v zábavě, schopnost verbálního vyjadřování.
 
Na negativní úrovni: kritičnost, afektovanost, neupřímnost, nepořádnost, roztěkanost, sklon k pomlouvání, nezodpovědnost, povrchnost, ješitnost, vynucování pozornosti.


Prosinec bude osvětlovat emoce a pocity, které nebyly vyřešeny. To, co má být vyjádřeno a vyneseno na povrch, může nyní nabýt na významu. Vyjde na světlo boží vše, co je podstatné pro naše emoce, co není v pořádku, co si musíme uvědomit, abychom mohli pokračovat na svých životních cestách, stali se dokonalejšími a povyrostli duchovně. Ponechejme si jen to, co chceme, co nám vyhovuje, kde jsme spokojení, co nám funguje, činí nás šťastnými a to vše si s sebou vezměme do následujícího roku 2018. Jednejme podle toho, co skutečně cítíme, nikoliv to, na čem lpíme a co nám již k vývoji naší osobnosti není k užitku a naopak nás svazuje, brzdí, blokuje energie a spíše škodí.

Především to bude o našich prožitcích. Úskalím může být pro mnoho z nás předvánoční shon, kdy budeme mít pocit, že musíme stihnout to či ono, aby vánoční čas byl dokonalý. Chyba! Měli bychom si najít čas na zklidnění a prožívání moci přítomného okamžiku. Přehnaná aktivita nám spíše může uškodit. Mnozí z nás mohou mít vnitřní napětí a strach z toho, že vše, co jsme si naplánovali, nestihneme. Můžeme si uvědomit, co je pro nás opravdu důležité, na co se chceme zaměřit a jak chceme tento čas prožívat. V prosinci nemusí být obtížné se vědomě věnovat zastavení a  prožívání – když se naladíte na nadcházející Vánoce a energii, která je provází, pak jistě načerpáte do svého života spoustu nového a obohacujícího. Vždyť co je na tomto čase krásnější, než to, že lidé k sobě mají blíž, že opět ucítíme tu vůni jehličí, cukroví a perníčků, rybí polévky a kapra, tepla domova, radosti, že jsme opět všichni pospolu a vzpomínkou na ty, kteří jsou stále v našich srdcích a mysli navždy, s kouzlem pohádek a vánočních koled, radosti a smíchu těch nejmenších, kteří věří na Ježíška. Udržujme vánoční tradice a předávejme je dalším generacím jako posvátné poselství.

 
Je to měsíc radosti ze života a spontánnosti. Uchopte iniciativu do vlastních rukou. Máte všechny možnosti. Nejde pouze o to ukázat svoji energii při úklidu, pečení, zdobení bytu a balení dárečků. Jedná se totiž také o kreativitu, se kterou chcete sobě a svým blízkým udělat radost. Promyslete si, jak co možná nejúspěšněji prosadit své plány a projekty, jak můžete nechat rozvinout svoji fantazii. Jedná se ale také o měsíc plný rozjímání a lásky k bližním, měsíc duchovního hledání a zotavení. Co je pro vás důležité? Co si přejete ve svém životě, partnerství, v rodině? Použijte tento měsíc k ohlédnutí se zpět a k zamyšlení se nad budoucností. Nenechte se vyvést z duševní rovnováhy. Dávejte pozor na to, abyste se nenechali unavit hektičností a stresem tohoto měsíce. Vezměte si dobrou knihu, šálek čaje, teplou deku a pohodlně se usaďte doma ve svém oblíbeném místě. Zaposlouchejte se do vánočních koled a pohlédněte do plamene svíčky, který je odrazem vaší duše.
 

Měsíc prosinec s měsíčním číslem 12 vás podporuje v těchto aktivitách:
 
   Najít si čas pro sebe samé, užívat si a říkat DĚKUJI.    Umět říci NE.
   Být kreativní a využít novou nečekanou sílu.
   Ohlédnout se do minulosti a těšit se na budoucnost.
   Očistit své okolí například pomocí vykuřovadla od minulosti a špatných pocitů.

 
Na významu nabývá náš pocit vlastní sebehodnoty, kdy můžeme odhalovat, nakolik si sami sebe vážíme, či nikoliv. Mnozí z nás mohou mít pocit selhání, ale jde pouze o nevyrovnané energie a bude to spíše o jednotlivcích. Také o tom, jak jsme zvládli rok probuzení jednotlivých duší a duchovního růstu pochopení 2017, jak to máme s vlastní dokonalostí a nedokonalostí, jak sebe sami posuzujeme, jak nás vidí okolí. Důležité je na svět se dívat srdcem, nikoliv na bázi předsudků. A také to, zda se máme rádi takoví, jací jsme i se svými chybami, jak jsme na své cestě postoupili, co jsme v tomto roce pochopili, zpracovali to, co je ještě před námi, co se máme naučit převádět do reality života.
 
Téma komunikace a sebevyjádření, to jestli hovoříme srozumitelným jazykem, jsme chápáni druhými nebo naopak nepochopeni. Zda dokážeme vyjadřovat soucit, empatii, jak vše prožíváme, zda se zaplétáme do komunikačních sítí a spekulujeme, nebo jsme se již v průběhu roku 2017, pod nadvládou Slunce zazářili, či naopak pohasli, což lze chápat i v souvislosti s východem a západem Slunce v našem každodenním životě, tím je to pro náš život srozumitelnější a vyrovnanější s naplněným pocitem štěstí. Pokud jste konspirovali, obcházeli svá rozhodnutí, využívali druhé, tak pro vás může být prosinec velmi náročným měsícem v bilancování celého roku.

Tento měsíc nás nabádá ke spolupráci, využívání kreativity a vytváření nových způsobů myšlení. Toto téma je aktivní již delší dobu a nabývá neustále na významu. Vláda Slunce v roce 2017 představovala naše niterné sebevyjádření. Jak v nás zazářilo světlo, jak jsme působili na společnost, své blízké, přátele, rodinu a jak jsme je ovlivnili. Slunce reprezentuje všechny tyto zkušenosti, díky nimž získáváme důvěru sami v sebe. Určovalo nám, zda byl náš rok tvořivý, či nikoliv. Jestli jsme tvořili umělecky, zda jsme ve svém čase našli i čas pro zábavu, vlastní prožití a procítění, radost ze života, ale také to, zda jsme i toto vše rozdávali a nejen uměli přijímat. Tato planeta nás vedla k blaženosti, bezelstné radosti vzpomínek na dětství a mládí, časům, kdy se nám vše mohlo zdát být možné, pokud jsme jako Slunce kráčeli dál ve své životní pouti. Bohul přehnané sebevědomí mohlo mít i pro některé z nás svá úskalí. Slunce nás mohlo zavést k sebstřednosti, která nás mohla zaslepit vůči zájmům, potřebám a zkušenostem druhých, a třebas bezděčně a s nejlepšími úmysly jsme se mohli k některým lidem zachovat bezohledně a ublížit jim. Některé z nás tento rok učil nepřehnanému usilování, ale i podceňování vlastních úspěchů a umění přijmout porážku, pro zkušenost, že ne vždy a vše se nám v životě podaří, pokud nenastal ten správný čas. Takže jsme se učili v tomto roce i přehodnocování, abychom dospěli i k případným změnám ohledně našeho žebříčku hodnot. Rozhodně to byl pro nás rok poznání a moudrosti. Tento rok nám pomáhal v objevování sebe samých, protože symbolem Slunce je kruh s tečkou uprostřed. Kruh symbolizuje ducha nebo jednotu a tečka vědomí, že jsme lidskými bytostmi se skrytým potenciálem. Protože Slunce představuje mužský princip. Ti z nás, kteří mají nevyrovnaný vztah s otcem nebo nějakou dominantní mužskou energií, mohli zažívat náročnější situace, ale věřte, že vše bylo ku prospěchu a našemu osobnímu růstu prostřednictvím osvobození se od špatných zvyků a tendencí řešení přicházejícíh problémů do našeho života. Na sklonku roku budete moci se závěrem prosince bilancovat, jak jste úskalí celého roku 2017 zvládli. Zejména v oblasti jistých pravidel a omezení, která vás potkaly, také to, jak jste zvládli autoritativní chování sebe i jiných.


Měsíc prosinec je i měsícem lidskosti, kdy máme všichni k sobě navzájem blíže a uvědomujeme si důležitost rodiny, přátel, vzájemných vztahů a propojení partnerských, rodinných, přátelských i pracovních. Bude důležité otevřít svá srdce pro vzájemnou lásku a porozumění, protože nikdo nejsme bez chyby a dokonalými se nerodíme. Každý z nás má své bolístky, trápení a všichni bez výjimky zdoláváme životní překážky, jen někteří z nás o tom nemluví, to však neznamená, že mají dokonalý život na neustálých vlnách štěstí. Dovolme si projevit se a svěřit se tomu, komu můžeme důvěřovat. Dokončit bychom měli vše neuzavřené.

Vánoce jsou svátky lásky a oslav narození Ježíše Krista. Protože naše srdce není jen fyzickým orgánem, ale i sídlem duševním a duchovním, kde u každého z nás prosvítá nebo alespoň bliká malinké Boží světlo, ze kterého jsme byli všichni stvořeni, pak můžeme probudit své duchovní dítě, na které někteří z nás v tom hektickém materiálním světě zapomínáme a tak můžeme do svého láskyplného srdce zahrnout všechny své blízké, přátele i nepřátele. Právě našim domnělým nebo i skutečným nepřátelům můžeme poslat energii vánoční lásky a světla. Čím více lásky a světla, tím větší šance na mír. Přejme sami sobě i jeden druhému pokoj a mír, který by nemusel trvat jen o Vánocích. Duše může v době okolo adventu prožívat i chvíle největší opuštěnosti, což ale současně znamená i dobu největší svobody. Advent je tajemnou přípravou k novému životu Země i našeho nitra a tudíž i procesem sebepoznání, očisty od temných sil až k jádru do sebe obnoveného pravého JÁ, což můžeme dokázat jen my sami, jako jednotlivci, říká číslo jedna a spolu s druhými, což je o dvojce, dojít k propojení vánoční lásky a kouzla toto šířit do všech světových stran pomocí komunikace a propojování originálního myšlení prostřednictvím čísla tři. Jestliže jste prošli uplynulým rokem tak, jak po vás bylo osudově žádáno, pak můžete stoupat do vyšších pater duchovního vědomí a růstu s jistým bonusem a poblahopřát sami sobě, jak jste všechny výzvy zdolali, protože mnozí z nás vědí, že život má mnoho etap a že se před námi otevřou další životní výzvy duchovního univerza života, jelikož se máme neustále co učit v každém období i věku poznávat, protože v tom spočívá tajemství života. Kdo to již přijal za své, tak ví a ti ostatní mají neustále šanci poznání získat, protože vše je jen o vás samotných.

 
Přeji všem nádherný poslední prosincový měsíc v roce 2018 plný překrásných zážitků adventního času.

S láskou úctou a hlubokou pokorou v srdci Soňa Sofi.

Měsíc sebevyjádření, komunikace, tvořivosti a emocí.

 

Nastává poslední měsíc v roce, který je spojen s Vánocemi a oslavami konce roku. Prosinec se skrývá pod měsíčním číslem 12, které se ještě dále dá redukovat na číslo 3. Znamená to, že to bude především o nás jednotlivcích, jak dokáže každý z nás být sám sebou, jednat sám za sebe, jak jsme na tom s vlastním sebevědomím a egem. Zda jsme vyrovnané osobnosti či nikoliv. Jak přistupujeme k druhým lidem, různým životním situacím, jak umíme nejen komunikovat, ale i naslouchat druhým. Jak si dokážeme propojit souvislosti a poskládat puzzle našeho života.

 

Jde o číslo kreativní spolupráce, božské číslo, kterým se měří nebeské propojení mystiky, komunikace, emocí a citlivosti. Vypovídá také o naší sebehodnotě a především je tento měsíc spojen s lidskostí. Trojka symbolizuje kreativitu, originalitu, fyzickou i mentální aktivitu, iniciativu, energičnost, optimismus, veselost, radost ze života, smysl pro krásu a umění a také zálibu v pohodlí. Ohlašuje počáteční naplnění nějaké myšlenky, příznivý vývoj v citové oblasti a také ve finančních a obchodních záležitostech. Signalizuje dosažení dílčího cíle a položení základů pro další vývoj a růst. Je příslibem úspěchu, štěstí, popularity a slávy.

 

Vnímáme konec jedné etapy, čas závěrečného bilancování a hodnocení. Máme šanci pohlédnout do svého nitra a uvědomit si, o co v životě stojíme a co je nám spíš na překážku, a vykročit tím správným směrem. Rozhodně to není snadné, protože letošní rok 2017 měl probudit velkou morální sílu, svědomí a duchovní růst. Spolu s odvahou informovat, předávat moudro, dobro a otevírat srdce, i když na povrch vyplouvalo zlo, násilí a lži právě proto, aby došlo k očištění, a možnosti poznání jsme mohli dospět k domluvám a jistým řešením.

 

Závěr roku by měl probíhat již v duchu uvolněné atmosféry a veselé nálady. Pokud tomu tak u některých z vás není, pak je třeba probrat u někoho měsíce u jiných i roky nazpět a přijít na to, čemu ze své minulosti jste se vyhýbali. Proto si ukliďte především sami v sobě, ať můžete mít dobrý pocit, abyste mohli následující rok 2018 budovat na nových základech. Aktivním přístupem, optimistickou náladou a správně zvolenou komunikací dokážete vytěžit maximum pro sebe. Ženy mohou být více aktivní ve svádění svých protějšků, až se sama divím, kolik energie vyškrábnou ze zásobáren skrytých rezerv po tom maratonu příprav na sváteční dny.

 

V oblasti zdraví může však dojít k přetížení organismu a následkem oslabené imunity, častějšímu nachlazení, nadýmání, kožním projevům. Rozhodně naše životospráva dostane zatěžkávací zkoušku a ne jednu, proto povinnosti prokládejte činnostmi odlehčenými, jako je procházka nebo návštěva nějakého vánočního koncertu a raději zasyťme potravou svou duši. Po zdravotní stránce si pohlídejte oblast trávení a břicha spolu se všemi orgány uloženými v dutině břišní, která souvisí s peristaltikou střev, zejména všichni s vícečetnými primárními nebo dominantními jedničkami ve svém datu narození, dále pak nervy a páteř, která souvisí s číslem dvě, emocemi a naší přecitlivělostí a s číslem tři související imunitu, štítnou žlázu, oči, slezinu a slinivku, lymfatický systém, což zase mají všichni s vícečetnými primárními nebo dominantními trojkami. Nejvíce zpozornět by měli všichni, kdo mají izolovaná čísla, protože mají problémy s vyjadřováním skutečných emocí a období konce roku pro ně může být extrémně náročné zejména na psychiku.

 

Energie čísla tři působí rozptylujícím způsobem, takže se budete učit soustředit a určovat si své priority. Dostane se vám ponaučení, že být aktivní na příliš mnoha místech přináší minimální výsledky.

 

Klíčová slova pro práci na sobě jsou:

 

Na pozitivní úrovni: tvořivost, optimismus, smysl pro humor, přátelskost, inspirovanou, fantazie, společenskost, charizmatičnost, záliba v zábavě, schopnost verbálního vyjadřování.

 

Na negativní úrovni: kritičnost, afektovanost, neupřímnost, nepořádnost, roztěkanost, sklon k pomlouvání, nezodpovědnost, povrchnost, ješitnost, vynucování pozornosti.

 

Prosinec bude osvětlovat emoce a pocity, které nebyly vyřešeny. To, co má být vyjádřeno a vyneseno na povrch, může nyní nabýt na významu. Vyjde na světlo boží vše, co je podstatné pro naše emoce, co není v pořádku, co si musíme uvědomit, abychom mohli pokračovat na svých životních cestách, stali se dokonalejšími a povyrostli duchovně. Ponechejme si jen to, co chceme, co nám vyhovuje, kde jsme spokojení, co nám funguje, činí nás šťastnými a to vše si s sebou vezměme do následujícího roku 2018. Jednejme podle toho, co skutečně cítíme, nikoliv to, na čem lpíme a co nám již k vývoji naší osobnosti není k užitku a naopak nás svazuje, brzdí, blokuje energie a spíše škodí.

Především to bude o našich prožitcích. Úskalím může být pro mnoho z nás předvánoční shon, kdy budeme mít pocit, že musíme stihnout to či ono, aby vánoční čas byl dokonalý. Chyba! Měli bychom si najít čas na zklidnění a prožívání moci přítomného okamžiku. Přehnaná aktivita nám spíše může uškodit. Mnozí z nás mohou mít vnitřní napětí a strach z toho, že vše, co jsme si naplánovali, nestihneme. Můžeme si uvědomit, co je pro nás opravdu důležité, na co se chceme zaměřit a jak chceme tento čas prožívat. V prosinci nemusí být obtížné se vědomě věnovat zastavení a  prožívání – když se naladíte na nadcházející Vánoce a energii, která je provází, pak jistě načerpáte do svého života spoustu nového a obohacujícího. Vždyť co je na tomto čase krásnější, než to, že lidé k sobě mají blíž, že opět ucítíme tu vůni jehličí, cukroví a perníčků, rybí polévky a kapra, tepla domova, radosti, že jsme opět všichni pospolu a vzpomínkou na ty, kteří jsou stále v našich srdcích a mysli navždy, s kouzlem pohádek a vánočních koled, radosti a smíchu těch nejmenších, kteří věří na Ježíška. Udržujme vánoční tradice a předávejme je dalším generacím jako posvátné poselství.

 

Je to měsíc radosti ze života a spontánnosti. Uchopte iniciativu do vlastních rukou. Máte všechny možnosti. Nejde pouze o to ukázat svoji energii při úklidu, pečení, zdobení bytu a balení dárečků. Jedná se totiž také o kreativitu, se kterou chcete sobě a svým blízkým udělat radost. Promyslete si, jak co možná nejúspěšněji prosadit své plány a projekty, jak můžete nechat rozvinout svoji fantazii. Jedná se ale také o měsíc plný rozjímání a lásky k bližním, měsíc duchovního hledání a zotavení. Co je pro vás důležité? Co si přejete ve svém životě, partnerství, v rodině? Použijte tento měsíc k ohlédnutí se zpět a k zamyšlení se nad budoucností. Nenechte se vyvést z duševní rovnováhy. Dávejte pozor na to, abyste se nenechali unavit hektičností a stresem tohoto měsíce. Vezměte si dobrou knihu, šálek čaje, teplou deku a pohodlně se usaďte doma ve svém oblíbeném místě. Zaposlouchejte se do vánočních koled a pohlédněte do plamene svíčky, který je odrazem vaší duše.

 

Měsíc prosinec s měsíčním číslem 12 vás podporuje v těchto aktivitách:

 
 • Najít si čas pro sebe samé, užívat si a říkat DĚKUJI.
 • Umět říci NE.
 • Být kreativní a využít novou nečekanou sílu.
 • Ohlédnout se do minulosti a těšit se na budoucnost.
 • Očistit své okolí například pomocí vykuřovadla od minulosti a špatných pocitů.

 

Na významu nabývá náš pocit vlastní sebehodnoty, kdy můžeme odhalovat, nakolik si sami sebe vážíme, či nikoliv. Mnozí z nás mohou mít pocit selhání, ale jde pouze o nevyrovnané energie a bude to spíše o jednotlivcích. Také o tom, jak jsme zvládli rok probuzení jednotlivých duší a duchovního růstu pochopení 2017, jak to máme s vlastní dokonalostí a nedokonalostí, jak sebe sami posuzujeme, jak nás vidí okolí. Důležité je na svět se dívat srdcem, nikoliv na bázi předsudků. A také to, zda se máme rádi takoví, jací jsme i se svými chybami, jak jsme na své cestě postoupili, co jsme v tomto roce pochopili, zpracovali to, co je ještě před námi, co se máme naučit převádět do reality života.

 

Téma komunikace a sebevyjádření, to jestli hovoříme srozumitelným jazykem, jsme chápáni druhými nebo naopak nepochopeni. Zda dokážeme vyjadřovat soucit, empatii, jak vše prožíváme, zda se zaplétáme do komunikačních sítí a spekulujeme, nebo jsme se již v průběhu roku 2017, pod nadvládou Slunce zazářili, či naopak pohasli, což lze chápat i v souvislosti s východem a západem Slunce v našem každodenním životě, tím je to pro náš život srozumitelnější a vyrovnanější s naplněným pocitem štěstí. Pokud jste konspirovali, obcházeli svá rozhodnutí, využívali druhé, tak pro vás může být prosinec velmi náročným měsícem v bilancování celého roku. Tento měsíc nás nabádá ke spolupráci, využívání kreativity a vytváření nových způsobů myšlení. Toto téma je aktivní již delší dobu a nabývá neustále na významu. Vláda Slunce v roce 2017 představovala naše niterné sebevyjádření. Jak v nás zazářilo světlo, jak jsme působili na společnost, své blízké, přátele, rodinu a jak jsme je ovlivnili. Slunce reprezentuje všechny tyto zkušenosti, díky nimž získáváme důvěru sami v sebe. Určovalo nám, zda byl náš rok tvořivý, či nikoliv. Jestli jsme tvořili umělecky, zda jsme ve svém čase našli i čas pro zábavu, vlastní prožití a procítění, radost ze života, ale také to, zda jsme i toto vše rozdávali a nejen uměli přijímat. Tato planeta nás vedla k blaženosti, bezelstné radosti vzpomínek na dětství a mládí, časům, kdy se nám vše mohlo zdát být možné, pokud jsme jako Slunce kráčeli dál ve své životní pouti. Bohul přehnané sebevědomí mohlo mít i pro některé z nás svá úskalí. Slunce nás mohlo zavést k sebstřednosti, která nás mohla zaslepit vůči zájmům, potřebám a zkušenostem druhých, a třebas bezděčně a s nejlepšími úmysly jsme se mohli k některým lidem zachovat bezohledně a ublížit jim. Některé z nás tento rok učil nepřehnanému usilování, ale i podceňování vlastních úspěchů a umění přijmout porážku, pro zkušenost, že ne vždy a vše se nám v životě podaří, pokud nenastal ten správný čas. Takže jsme se učili v tomto roce i přehodnocování, abychom dospěli i k případným změnám ohledně našeho žebříčku hodnot. Rozhodně to byl pro nás rok poznání a moudrosti. Tento rok nám pomáhal v objevování sebe samých, protože symbolem Slunce je kruh s tečkou uprostřed. Kruh symbolizuje ducha nebo jednotu a tečka vědomí, že jsme lidskými bytostmi se skrytým potenciálem. Protože Slunce představuje mužský princip. Ti z nás, kteří mají nevyrovnaný vztah s otcem nebo nějakou dominantní mužskou energií, mohli zažívat náročnější situace, ale věřte, že vše bylo ku prospěchu a našemu osobnímu růstu prostřednictvím osvobození se od špatných zvyků a tendencí řešení přicházejícíh problémů do našeho života. Na sklonku roku budete moci se závěrem prosince bilancovat, jak jste úskalí celého roku 2017 zvládli. Zejména v oblasti jistých pravidel a omezení, která vás potkaly, také to, jak jste zvládli autoritativní chování sebe i jiných.

 

Měsíc prosinec je i měsícem lidskosti, kdy máme všichni k sobě navzájem blíže a uvědomujeme si důležitost rodiny, přátel, vzájemných vztahů a propojení partnerských, rodinných, přátelských i pracovních. Bude důležité otevřít svá srdce pro vzájemnou lásku a porozumění, protože nikdo nejsme bez chyby a dokonalými se nerodíme. Každý z nás má své bolístky, trápení a všichni bez výjimky zdoláváme životní překážky, jen někteří z nás o tom nemluví, to však neznamená, že mají dokonalý život na neustálých vlnách štěstí. Dovolme si projevit se a svěřit se tomu, komu můžeme důvěřovat. Dokončit bychom měli vše neuzavřené.

Vánoce jsou svátky lásky a oslav narození Ježíše Krista. Protože naše srdce není jen fyzickým orgánem, ale i sídlem duševním a duchovním, kde u každého z nás prosvítá nebo alespoň bliká malinké Boží světlo, ze kterého jsme byli všichni stvořeni, pak můžeme probudit své duchovní dítě, na které někteří z nás v tom hektickém materiálním světě zapomínáme a tak můžeme do svého láskyplného srdce zahrnout všechny své blízké, přátele i nepřátele. Právě našim domnělým nebo i skutečným nepřátelům můžeme poslat energii vánoční lásky a světla. Čím více lásky a světla, tím větší šance na mír. Přejme sami sobě i jeden druhému pokoj a mír, který by nemusel trvat jen o Vánocích. Duše může v době okolo adventu prožívat i chvíle největší opuštěnosti, což ale současně znamená i dobu největší svobody. Advent je tajemnou přípravou k novému životu Země i našeho nitra a tudíž i procesem sebepoznání, očisty od temných sil až k jádru do sebe obnoveného pravého JÁ, což můžeme dokázat jen my sami, jako jednotlivci, říká číslo jedna a spolu s druhými, což je o dvojce, dojít k propojení vánoční lásky a kouzla toto šířit do všech světových stran pomocí komunikace a propojování originálního myšlení prostřednictvím čísla tři. Jestliže jste prošli uplynulým rokem tak, jak po vás bylo osudově žádáno, pak můžete stoupat do vyšších pater duchovního vědomí a růstu s jistým bonusem a poblahopřát sami sobě, jak jste všechny výzvy zdolali, protože mnozí z nás vědí, že život má mnoho etap a že se před námi otevřou další životní výzvy duchovního univerza života, jelikož se máme neustále co učit v každém období i věku poznávat, protože v tom spočívá tajemství života. Kdo to již přijal za své, tak ví a ti ostatní mají neustále šanci poznání získat, protože vše je jen o vás samotných.

 

Přeji všem nádherný poslední prosincový měsíc v roce 2017 plný překrásných zážitků adventního času.

S láskou úctou a hlubokou pokorou v srdci Soňa Sofi.Více zde: http://m.vestirna-u-sonjy.cz/numerologie/mesicni-numeroskop/numeroskop-prosinec/

Měsíc sebevyjádření, komunikace, tvořivosti a emocí.

 

Nastává poslední měsíc v roce, který je spojen s Vánocemi a oslavami konce roku. Prosinec se skrývá pod měsíčním číslem 12, které se ještě dále dá redukovat na číslo 3. Znamená to, že to bude především o nás jednotlivcích, jak dokáže každý z nás být sám sebou, jednat sám za sebe, jak jsme na tom s vlastním sebevědomím a egem. Zda jsme vyrovnané osobnosti či nikoliv. Jak přistupujeme k druhým lidem, různým životním situacím, jak umíme nejen komunikovat, ale i naslouchat druhým. Jak si dokážeme propojit souvislosti a poskládat puzzle našeho života.

 

Jde o číslo kreativní spolupráce, božské číslo, kterým se měří nebeské propojení mystiky, komunikace, emocí a citlivosti. Vypovídá také o naší sebehodnotě a především je tento měsíc spojen s lidskostí. Trojka symbolizuje kreativitu, originalitu, fyzickou i mentální aktivitu, iniciativu, energičnost, optimismus, veselost, radost ze života, smysl pro krásu a umění a také zálibu v pohodlí. Ohlašuje počáteční naplnění nějaké myšlenky, příznivý vývoj v citové oblasti a také ve finančních a obchodních záležitostech. Signalizuje dosažení dílčího cíle a položení základů pro další vývoj a růst. Je příslibem úspěchu, štěstí, popularity a slávy.

 

Vnímáme konec jedné etapy, čas závěrečného bilancování a hodnocení. Máme šanci pohlédnout do svého nitra a uvědomit si, o co v životě stojíme a co je nám spíš na překážku, a vykročit tím správným směrem. Rozhodně to není snadné, protože letošní rok 2017 měl probudit velkou morální sílu, svědomí a duchovní růst. Spolu s odvahou informovat, předávat moudro, dobro a otevírat srdce, i když na povrch vyplouvalo zlo, násilí a lži právě proto, aby došlo k očištění, a možnosti poznání jsme mohli dospět k domluvám a jistým řešením.

 

Závěr roku by měl probíhat již v duchu uvolněné atmosféry a veselé nálady. Pokud tomu tak u některých z vás není, pak je třeba probrat u někoho měsíce u jiných i roky nazpět a přijít na to, čemu ze své minulosti jste se vyhýbali. Proto si ukliďte především sami v sobě, ať můžete mít dobrý pocit, abyste mohli následující rok 2018 budovat na nových základech. Aktivním přístupem, optimistickou náladou a správně zvolenou komunikací dokážete vytěžit maximum pro sebe. Ženy mohou být více aktivní ve svádění svých protějšků, až se sama divím, kolik energie vyškrábnou ze zásobáren skrytých rezerv po tom maratonu příprav na sváteční dny.

 

V oblasti zdraví může však dojít k přetížení organismu a následkem oslabené imunity, častějšímu nachlazení, nadýmání, kožním projevům. Rozhodně naše životospráva dostane zatěžkávací zkoušku a ne jednu, proto povinnosti prokládejte činnostmi odlehčenými, jako je procházka nebo návštěva nějakého vánočního koncertu a raději zasyťme potravou svou duši. Po zdravotní stránce si pohlídejte oblast trávení a břicha spolu se všemi orgány uloženými v dutině břišní, která souvisí s peristaltikou střev, zejména všichni s vícečetnými primárními nebo dominantními jedničkami ve svém datu narození, dále pak nervy a páteř, která souvisí s číslem dvě, emocemi a naší přecitlivělostí a s číslem tři související imunitu, štítnou žlázu, oči, slezinu a slinivku, lymfatický systém, což zase mají všichni s vícečetnými primárními nebo dominantními trojkami. Nejvíce zpozornět by měli všichni, kdo mají izolovaná čísla, protože mají problémy s vyjadřováním skutečných emocí a období konce roku pro ně může být extrémně náročné zejména na psychiku.

 

Energie čísla tři působí rozptylujícím způsobem, takže se budete učit soustředit a určovat si své priority. Dostane se vám ponaučení, že být aktivní na příliš mnoha místech přináší minimální výsledky.

 

Klíčová slova pro práci na sobě jsou:

 

Na pozitivní úrovni: tvořivost, optimismus, smysl pro humor, přátelskost, inspirovanou, fantazie, společenskost, charizmatičnost, záliba v zábavě, schopnost verbálního vyjadřování.

 

Na negativní úrovni: kritičnost, afektovanost, neupřímnost, nepořádnost, roztěkanost, sklon k pomlouvání, nezodpovědnost, povrchnost, ješitnost, vynucování pozornosti.

 

Prosinec bude osvětlovat emoce a pocity, které nebyly vyřešeny. To, co má být vyjádřeno a vyneseno na povrch, může nyní nabýt na významu. Vyjde na světlo boží vše, co je podstatné pro naše emoce, co není v pořádku, co si musíme uvědomit, abychom mohli pokračovat na svých životních cestách, stali se dokonalejšími a povyrostli duchovně. Ponechejme si jen to, co chceme, co nám vyhovuje, kde jsme spokojení, co nám funguje, činí nás šťastnými a to vše si s sebou vezměme do následujícího roku 2018. Jednejme podle toho, co skutečně cítíme, nikoliv to, na čem lpíme a co nám již k vývoji naší osobnosti není k užitku a naopak nás svazuje, brzdí, blokuje energie a spíše škodí.

Především to bude o našich prožitcích. Úskalím může být pro mnoho z nás předvánoční shon, kdy budeme mít pocit, že musíme stihnout to či ono, aby vánoční čas byl dokonalý. Chyba! Měli bychom si najít čas na zklidnění a prožívání moci přítomného okamžiku. Přehnaná aktivita nám spíše může uškodit. Mnozí z nás mohou mít vnitřní napětí a strach z toho, že vše, co jsme si naplánovali, nestihneme. Můžeme si uvědomit, co je pro nás opravdu důležité, na co se chceme zaměřit a jak chceme tento čas prožívat. V prosinci nemusí být obtížné se vědomě věnovat zastavení a  prožívání – když se naladíte na nadcházející Vánoce a energii, která je provází, pak jistě načerpáte do svého života spoustu nového a obohacujícího. Vždyť co je na tomto čase krásnější, než to, že lidé k sobě mají blíž, že opět ucítíme tu vůni jehličí, cukroví a perníčků, rybí polévky a kapra, tepla domova, radosti, že jsme opět všichni pospolu a vzpomínkou na ty, kteří jsou stále v našich srdcích a mysli navždy, s kouzlem pohádek a vánočních koled, radosti a smíchu těch nejmenších, kteří věří na Ježíška. Udržujme vánoční tradice a předávejme je dalším generacím jako posvátné poselství.

 

Je to měsíc radosti ze života a spontánnosti. Uchopte iniciativu do vlastních rukou. Máte všechny možnosti. Nejde pouze o to ukázat svoji energii při úklidu, pečení, zdobení bytu a balení dárečků. Jedná se totiž také o kreativitu, se kterou chcete sobě a svým blízkým udělat radost. Promyslete si, jak co možná nejúspěšněji prosadit své plány a projekty, jak můžete nechat rozvinout svoji fantazii. Jedná se ale také o měsíc plný rozjímání a lásky k bližním, měsíc duchovního hledání a zotavení. Co je pro vás důležité? Co si přejete ve svém životě, partnerství, v rodině? Použijte tento měsíc k ohlédnutí se zpět a k zamyšlení se nad budoucností. Nenechte se vyvést z duševní rovnováhy. Dávejte pozor na to, abyste se nenechali unavit hektičností a stresem tohoto měsíce. Vezměte si dobrou knihu, šálek čaje, teplou deku a pohodlně se usaďte doma ve svém oblíbeném místě. Zaposlouchejte se do vánočních koled a pohlédněte do plamene svíčky, který je odrazem vaší duše.

 

Měsíc prosinec s měsíčním číslem 12 vás podporuje v těchto aktivitách:

 
 • Najít si čas pro sebe samé, užívat si a říkat DĚKUJI.
 • Umět říci NE.
 • Být kreativní a využít novou nečekanou sílu.
 • Ohlédnout se do minulosti a těšit se na budoucnost.
 • Očistit své okolí například pomocí vykuřovadla od minulosti a špatných pocitů.

 

Na významu nabývá náš pocit vlastní sebehodnoty, kdy můžeme odhalovat, nakolik si sami sebe vážíme, či nikoliv. Mnozí z nás mohou mít pocit selhání, ale jde pouze o nevyrovnané energie a bude to spíše o jednotlivcích. Také o tom, jak jsme zvládli rok probuzení jednotlivých duší a duchovního růstu pochopení 2017, jak to máme s vlastní dokonalostí a nedokonalostí, jak sebe sami posuzujeme, jak nás vidí okolí. Důležité je na svět se dívat srdcem, nikoliv na bázi předsudků. A také to, zda se máme rádi takoví, jací jsme i se svými chybami, jak jsme na své cestě postoupili, co jsme v tomto roce pochopili, zpracovali to, co je ještě před námi, co se máme naučit převádět do reality života.

 

Téma komunikace a sebevyjádření, to jestli hovoříme srozumitelným jazykem, jsme chápáni druhými nebo naopak nepochopeni. Zda dokážeme vyjadřovat soucit, empatii, jak vše prožíváme, zda se zaplétáme do komunikačních sítí a spekulujeme, nebo jsme se již v průběhu roku 2017, pod nadvládou Slunce zazářili, či naopak pohasli, což lze chápat i v souvislosti s východem a západem Slunce v našem každodenním životě, tím je to pro náš život srozumitelnější a vyrovnanější s naplněným pocitem štěstí. Pokud jste konspirovali, obcházeli svá rozhodnutí, využívali druhé, tak pro vás může být prosinec velmi náročným měsícem v bilancování celého roku. Tento měsíc nás nabádá ke spolupráci, využívání kreativity a vytváření nových způsobů myšlení. Toto téma je aktivní již delší dobu a nabývá neustále na významu. Vláda Slunce v roce 2017 představovala naše niterné sebevyjádření. Jak v nás zazářilo světlo, jak jsme působili na společnost, své blízké, přátele, rodinu a jak jsme je ovlivnili. Slunce reprezentuje všechny tyto zkušenosti, díky nimž získáváme důvěru sami v sebe. Určovalo nám, zda byl náš rok tvořivý, či nikoliv. Jestli jsme tvořili umělecky, zda jsme ve svém čase našli i čas pro zábavu, vlastní prožití a procítění, radost ze života, ale také to, zda jsme i toto vše rozdávali a nejen uměli přijímat. Tato planeta nás vedla k blaženosti, bezelstné radosti vzpomínek na dětství a mládí, časům, kdy se nám vše mohlo zdát být možné, pokud jsme jako Slunce kráčeli dál ve své životní pouti. Bohul přehnané sebevědomí mohlo mít i pro některé z nás svá úskalí. Slunce nás mohlo zavést k sebstřednosti, která nás mohla zaslepit vůči zájmům, potřebám a zkušenostem druhých, a třebas bezděčně a s nejlepšími úmysly jsme se mohli k některým lidem zachovat bezohledně a ublížit jim. Některé z nás tento rok učil nepřehnanému usilování, ale i podceňování vlastních úspěchů a umění přijmout porážku, pro zkušenost, že ne vždy a vše se nám v životě podaří, pokud nenastal ten správný čas. Takže jsme se učili v tomto roce i přehodnocování, abychom dospěli i k případným změnám ohledně našeho žebříčku hodnot. Rozhodně to byl pro nás rok poznání a moudrosti. Tento rok nám pomáhal v objevování sebe samých, protože symbolem Slunce je kruh s tečkou uprostřed. Kruh symbolizuje ducha nebo jednotu a tečka vědomí, že jsme lidskými bytostmi se skrytým potenciálem. Protože Slunce představuje mužský princip. Ti z nás, kteří mají nevyrovnaný vztah s otcem nebo nějakou dominantní mužskou energií, mohli zažívat náročnější situace, ale věřte, že vše bylo ku prospěchu a našemu osobnímu růstu prostřednictvím osvobození se od špatných zvyků a tendencí řešení přicházejícíh problémů do našeho života. Na sklonku roku budete moci se závěrem prosince bilancovat, jak jste úskalí celého roku 2017 zvládli. Zejména v oblasti jistých pravidel a omezení, která vás potkaly, také to, jak jste zvládli autoritativní chování sebe i jiných.

 

Měsíc prosinec je i měsícem lidskosti, kdy máme všichni k sobě navzájem blíže a uvědomujeme si důležitost rodiny, přátel, vzájemných vztahů a propojení partnerských, rodinných, přátelských i pracovních. Bude důležité otevřít svá srdce pro vzájemnou lásku a porozumění, protože nikdo nejsme bez chyby a dokonalými se nerodíme. Každý z nás má své bolístky, trápení a všichni bez výjimky zdoláváme životní překážky, jen někteří z nás o tom nemluví, to však neznamená, že mají dokonalý život na neustálých vlnách štěstí. Dovolme si projevit se a svěřit se tomu, komu můžeme důvěřovat. Dokončit bychom měli vše neuzavřené.

Vánoce jsou svátky lásky a oslav narození Ježíše Krista. Protože naše srdce není jen fyzickým orgánem, ale i sídlem duševním a duchovním, kde u každého z nás prosvítá nebo alespoň bliká malinké Boží světlo, ze kterého jsme byli všichni stvořeni, pak můžeme probudit své duchovní dítě, na které někteří z nás v tom hektickém materiálním světě zapomínáme a tak můžeme do svého láskyplného srdce zahrnout všechny své blízké, přátele i nepřátele. Právě našim domnělým nebo i skutečným nepřátelům můžeme poslat energii vánoční lásky a světla. Čím více lásky a světla, tím větší šance na mír. Přejme sami sobě i jeden druhému pokoj a mír, který by nemusel trvat jen o Vánocích. Duše může v době okolo adventu prožívat i chvíle největší opuštěnosti, což ale současně znamená i dobu největší svobody. Advent je tajemnou přípravou k novému životu Země i našeho nitra a tudíž i procesem sebepoznání, očisty od temných sil až k jádru do sebe obnoveného pravého JÁ, což můžeme dokázat jen my sami, jako jednotlivci, říká číslo jedna a spolu s druhými, což je o dvojce, dojít k propojení vánoční lásky a kouzla toto šířit do všech světových stran pomocí komunikace a propojování originálního myšlení prostřednictvím čísla tři. Jestliže jste prošli uplynulým rokem tak, jak po vás bylo osudově žádáno, pak můžete stoupat do vyšších pater duchovního vědomí a růstu s jistým bonusem a poblahopřát sami sobě, jak jste všechny výzvy zdolali, protože mnozí z nás vědí, že život má mnoho etap a že se před námi otevřou další životní výzvy duchovního univerza života, jelikož se máme neustále co učit v každém období i věku poznávat, protože v tom spočívá tajemství života. Kdo to již přijal za své, tak ví a ti ostatní mají neustále šanci poznání získat, protože vše je jen o vás samotných.

 

Přeji všem nádherný poslední prosincový měsíc v roce 2017 plný překrásných zážitků adventního času.

S láskou úctou a hlubokou pokorou v srdci Soňa Sofi.Více zde: http://m.vestirna-u-sonjy.cz/numerologie/mesicni-numeroskop/numeroskop-prosinec/

NAVAZUJÍCÍ ČLÁNKY:

Soňa Sofi: Jak zjistit z numerologie kým jsme byli a jak jsme zemřeli v minulém životě?

Soňa Sofi: Co znamená, když vídáte OPAKUJÍCÍ SE ČÍSLA?

Soňa Sofi: NUMEROLOGIE - Číslo dne narození

Soňa Sofi: Jak vybrat název firmy z numerologického hlediska?


Autorka článku: Soňa Sofi: http://www.vestirna-u-sonjy.cz 

Soňa Sofi

Jmenuji se Soňa Sofi

Jsem narozená ve znamení Raka. V minulém životě jsem byla vědma a léčitelka. Tato životní cesta není náhoda, že jsem si ji zvolila. Ráda pomáhám lidem. Pracovala jsem 25 let s mentálně retardovanými dětmi. Své schopnosti i výjimečnost jsem si začala uvědomovat a plně rozvíjet ve věku 35 let. Do té doby jsem procházela všemi útrapami života jako každý jiný člověk. Svoji karmu jsem zpracovala až ve 45. roku věku. Před třemi lety jsem přepsala svůj karmický vzorec duše a začala ho praktikovat v životě. Výsledky se dostavily záhy a byly viditelné do půl roku. Nejtěžší je změna myšlení a mít své emoce pod kontrolou.

Přijímám informace z pátého elementu akáši prostřednictvím channelingu. Zajímám se o čtení z akáši, psychologii, sociologii, karmalogii, numerologii, karmu, karmické lekce, úkoly, dluhy i přebytek karmy tedy karmický potenciál, karmické vzorce duše, čakry, krystaly, andělskou terapii a pomoc při léčení duše. Studuji astropsychologii a karmickou astrologii. Zabývám se intuitivní astrologií, která mne pohltila ze všech astrologických směrů nejvíce pro svoji jednoduchost a nádhernou tvořivost.

Pomocí andělské terapie, jasnovidění i jasnoslyšení komunikuji s anděly a předávám lidem jejich poselství. Hovořím přímo s Vaší duší, pokud je mi to dovoleno a proto vnímám, co skutečně cítíte, i věci, které si mnohdy neuvědomujete, právě často na nevědomé úrovni si je všichni do života přitahujeme. Jdu přímo k jádru věcí, které Vás trápí a zabývám se skutečnými příčinami i řešením. Pracuji intuitivně převážně s mariášovými, andělskými, tarotovými i karmickými kartami, a také s kyvadlem. Spojuji v praxi všechny tyto techniky, proto je konzultace a rozbor maximálně kompletní a specifický.

Preferuji individuální přístup ke všem, kteří mě o radu či pomoc požádají. Pracuji jako nezávislý poradce a terapeut. A každý, kdo se měl možnost seznámit s mojí prací, může s postupem času konstatovat, že byl život před a po "setkání" se mnou, jako kdyby rozdělil svůj život na dvě rozličné etapy, dva různé a naprosto diametrálně odlišné světy.

Pomohu vám se rozhodnout a znovu nalézt smysl života. Každý problém má řešení. Jde jen o to chtít udělat v životě nějakou změnu a učinit rozhodnutí, že to, co v našich životech nefunguje, se rozhodneme změnit.

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-)) 

 • Simple Item 45
 • Simple Item 43
 • Simple Item 44
 • Simple Item 41
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • Moudrosti Jaroslava Duška

  Moudrosti Jaroslava Duška Zkuste na čas nechat věci, ať se stanou. Nemluvte Vesmíru do jeho práce a odolejte pokušení o něco se snažit a vyvíjet tlak. Vyberte si oblast života, kde se vám „nedaří“ a zkuste k ní přistoupit jinak. Přijměte to, co je tak, jak to je. Číst dál
 • Jiří Lexa: Proč nás fascinují začátky?

  Jiří Lexa: Proč nás fascinují začátky? Uvědomujete si, že každý začátek má pro nás určitý magický podtext? Představte si, že jdete do nové práce plni očekávání nebo do nového vztahu. Očekáváte, co přinesou první dny v tom či onom. Mnohdy si to člověk ani neuvědomí, ale začátky jsou vždy něčím vzrušující. Číst dál
 • Petra Jelínková: Můj muž, moje žena

  Petra Jelínková: Můj muž, moje žena Muž uvnitř ženy říká: „Miluji Tě“ „Jsi nádherná“ „Věřím v Tebe. Podporuji vše, čemu věříš.“ „Všechny myšlenky, pocity, vnímání si zapisuj, namaluj, nebo jakkoliv jinak zaznamenej a předávej dál. Neboj se. Stojím za Tebou.“ „Dělej cokoliv, co Tě bude naplňovat, bavit, činit šťastnou.“ „Neboj se Číst dál
 • Jaromír Schmidt: Vstoupit na duchovní cestu je velká změna

  Jaromír Schmidt: Vstoupit na duchovní cestu je velká změna Vstoupit na duchovní cestu je velká změna a tu si na samotném začátku plně neuvědomujeme. Není to jen o tom, že uvěřím v nadpřirozeno, ale že si plně uvědomím, že celý vesmír řídí zákony, za kterými se ukrývá inteligence. A toto inteligence, staví zákony na Číst dál
 • Zdenka Blechová: Stále ztrácím klíče, co to znamená?

  Zdenka Blechová: Stále ztrácím klíče, co to znamená? Už v Egyptě věděli, že když někdo ztratí klíč, ztrácí kontrolu nad svým životem, a vždy mnoho hořekovali, když se tak stalo. Proto na mnoha malbách v Egyptě nacházíte "Anch" v podobě kříže, který kněží drží ve svých rukách. Často byl tesán uvnitř pyramid a Číst dál
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17

Sledujte náš youtube kanál PŘÍZNAKY TRANSFORMACE

Nadcházející události

26 srp
Jaký charakter má planeta Venuše v jednotlivých znameních? Jak to ovlivňuje Vás osobní horoskop? Jak Venuše souvisí s mayským kalendářem? Tato témata a mnoho dalších probereme s Helenou Heclovou v dalším vysílání. POKRAČOVÁNÍ POŘADU 2SLEDUJTE ZDE: https://youtu.be/i7ThG4hRa9c">
27 srp
Pravidelný pořad o psychosomatice nemocí s terapeutkou Františkou Janečkovou. Psychosomatika krve, krevního oběhu, krvinky... naše nezpracované emoce tvoří nemoce.SLEDUJTE OD 20:00 https://youtu.be/6UzEDkHz7-k">
28 srp
Kouzlo vykuřování a očisty prostor i osob nám v našem studiu představí a bylinky zapálí Kateřina Polívková.Sledujte zde od 20:00 https://youtu.be/cNtbQk8joUM">
Připojte se k nám na facebooku