Lenka Athelaj Vlášková: Léčivý výklad pro všechna znamení – ŘÍJEN

Hned u druhého znamení mě napadlo, že jsem to tentokrát měla napsat úplně jinak a to pro všechny stejně. Tento měsíc je o souvislostech, které se nám dějí a nejsou náhoda, budete je odkrývat. Vše se vším souvisí, a i když jsme tu každý sám za sebe, jsme propojeni.

Proces – tímto slovem chápu okolnosti, které nás staví do našeho stínu – obavy, strachy, nemoci, překážky – to je proces. Cesta, kterou jdete. Jakmile nepřijímáme jednu část buď samotný proces, nebo nechceme si odnášet z toho moudrost a držíme se v oběti, pak je naše cesta plná bolesti, která nás volá, abychom povolili vše, co držíme.

Je to také o lásce, že veškerý pohyb, slova by měli vycházet z lásky, být si vědomi toho co děláme a jak konáme.

Říjen, je měsícem kdy odevzdáváme, opouštíme a hlavně jdeme do poslední fáze procesu – kdy už jsme schopni vidět souvislosti, poskládat si svou skládanku, vzít si z toho moudrost, kterou jsme potřebovali a jít dál.

Doporučuji přečíst vše. Každé to znamení má z toho nějaký úsek, ale dohromady je to celek.

Obrázek je u každého jiný, nechtěla jsem, aby byl jeden obrázek, ať si to užijete se vším všudy.   

(KLIKNUTÍM NA OBRÁZEK MYŠÍ JEJ ZVĚTŠÍTE, CHVÍLI JEJ POZORUJTE A DÝCHEJTE. TAKTO DOCÍLÍTE JEŠTĚ VĚTŠÍHO PŮSOBENÍ. POZNÁMKA REDAKCE PŘÍZNAKY TRANSFORMACE TV)


BERAN (21.3. – 20.4.)

Energie přírody se mění, přicházejí souvislosti, které jsou viditelné a ve kterých je možné vidět a poznat hlubší smysl. Souvislosti, to je slovo měsíce říjen. Všechno má hluboký smysl, vše je jako skládanka, která do sebe zapadá, jedno bez druhého by nemohlo být. Kořeny stromů jsou zde ukázané jako souvislosti a sahají hodně hluboko a do dávných časů a minulostí. Je třeba občas vidět sebe sama v souvislosti s tím, jací jsme byli a jací jsme teď a v každém kroku vidět velký dar, v každém kroku vidět krok dopředu a být vděční, kde jsme TADY a TEĎ.

BERAN


BÝK (21.4. – 21.5) 

Tam kde se zdá být konec sil, je vždy začátek něčeho nového. Vše se venku připravuje na nové energie, které odhazují vše, co už neslouží, zbavuj se listí a ukládají se ke spánku, kde naberou zas sílu. V procesu je to podobné, někdy umírá naše ego, osobnost, představy, lpění a odpor, aby bylo možné nabrat sílu na pravou podstatu věcí kolem nás. Říjen bude takový měsíc, kde budeme hledat souvislosti, a určité procesy se budou ukončovat. Aby bylo možné proces ukončit, je nutné, si uvědomit proč jsem v procesu, jak dlouho a co mě v něm drží – většinou to bývá člověk sám. Proces je cesta, je to vývoj, pokud mu nestojíme v cestě.


 

BLÍŽENCI (22.5. – 21.6.) 

Všechna znamení, to zatím mají hodně podobně. Přírod se mění, energie jdou do své fáze, kdy se zbavují všeho, co nepotřebují a jdou do klidové fáze. My také máme svůj rytmus a je třeba na něj dát, plout v rytmu, který nám vyhovuje, nehnat se dokončit všechno hned, stihnout to – není to nutné. Můžete pokračovat dál, ale ve svém tempu, nenechte se strhnout lpěním na tom něco dokončit. Nikdy nic ani vy nebudete dokončeni – už totiž dokončeni jste, nedokončenost, nepřipravenost je pouhá domněnka, není to pravdivé, je to taková ulita, do které se občas schováváme všichni, v říjnu bude ale podstatná.


RAK (22.6. – 22. 7.) 

Jedna záležitost nemůže být bez druhé, některé věci nelze oddělit, i když si to moc přejeme. A jako znamení před vámi, jde o proces a souvislosti a tím vším. Když jsme v procesu a procházíme něčím nepříjemným a bojujeme, proces se zastavuje a nejsme schopni jít dál – proces bez moudrosti a porozumění prostě neexistuje. Jedno bez druhého být nemůže, pokud chcete pouze porozumět, ale už si nechcete procházet tu cestu, ať je jakákoliv, nikdy nebude procesu konec. Proces je život, je to koloběh situací a našich náhledů na ni a z toho pak čerpáme moudrost.


LEV (23.7. – 22.8)

Na tento měsíc jsem opravdu mohla udělat jeden výklad pro všechny, to vypadá. Opět obrana proti situacím, které se nám dějí. Je jasné, že nechceme prožívat negativní věci v našem životě, nejraději bychom to přeskočily a jen byli v té pozitivní polovině. Pokud odmítáme tu druhou, hádejte, co se stane, ano máme pouze a jenom tu horší polovinu a prožíváme ji tak dlouho, dokud ji nedovolíme si ji prožívat. Prožívání a souvislosti se vším je velkým tématem tohoto měsíce.


PANNA (23.8. – 22.9)

No, jako předešlá znamení, úplně to samé. Hledíte do dálky, sníte, ale pod sebou máte propast a není kam jít, sedíte na skále, pořád se tak podivně díváte do nebe, sníte ale krky žádné. Pokud chci žít plnohodnotně, musím pak to, co sním taky žít, jeden bez druhého nelze žít – je to jako u předchozích znamení. Souvislosti a nejde nic oddělit, jeden bez druhého být nemůžou – sny a akce. Někdy raději sníme, než to udělat v životě, protože máme obavy, máme plno překážek a rozumných argumentů, proč to neudělat – ale bez kroku a energie, se vůbec nic nestane.


VÁHY (23.9. – 23. 10)

Kráčet s láskou a otevřeným srdcem se sice hezky čte, ale už se to hůř praktikuje. Všichni známe tunu teorie, ale pak vůbec nevíte jak to přenést do našeho života. Neustále nás svazují myšlenky a domněnky a v tom srdce není, je v tom naše osobnost, která se bojí. Strach je největší stopkou pokud se mu bráníme, jako emocím a všemu co prožíváme skrze tělo. Říjen pro Vás bude měsícem prožívání, zahoďte logiku, zahoďte analýzy a jděte žít a prožívat ať je to cokoliv.


ŠTÍR (24.10. – 22. 11)

Energie prochází v tomto měsíci skrze oblast pánve, břicha až k hrudi a vychází z oblasti čela – 3 oko. Pokud máte někde na těle problém, kde stojí energie v těchto oblastech, je dobré dýchat do těchto oblastí a pro-dýchávat a uvolňovat. Ono to celkově k tomu výkladu pasuje – všechny znamení to mají hodně stejné, v tu už máte přímo jak na to, když jste zastaveni v nějaké emoci, myšlence a nelze se ji zbavit – ano zbavit se ji opravdu nelze. Pro-dýchávat a uvolňovat dané místo je dobrý postup jak dát povel mysli, aby se odpoutala od toho, co ji svazuje a soustředila se na fyzické tělo, kde cítíme problém.


STŘELEC (23.11. – 21. 12)

Každý sám a přesto spolu. Oddělenost je jen určitá myšlenka, že jsme odděleni od druhých nebo od něčeho po čem toužíme. Celý říjen má energii procesů, které nás posouvají blíže do našeho středu. Je to měsíc kdy si uvědomíme určité spojitosti a s tím souvisí i tahle karta. Jsme tu možná sice každý sám za sebe, ale jsme propojeni. Vždy máme kolem sebe přesně to, co potřebujeme k procesu, který právě prožíváme.  Je jen na nás jak se k danému procesu, příběhu postavíme. Nezapomínejte, že pokud chcete najít cestu do svého středu, je to vždy cesta porozumění a uvědomění. Být vědomí si sám sebe a toho co děláme a říkáme, konáme.


KOZOROH (22.12. – 20. 1)

Budu to mít až, ukážu to až to bude hotové, největší hory, přes které nelze přejít jsou „až-paky“, přes ty nikdo nikdy ještě nepřešel. AŽ a oddělování akce je pouhý strach, výmluvy, že to musí být takové a makové jsou jen logické obrany, proč to neudělat. V říjnu je třeba jít do akce a projít si vším co s tím souvisí. Místo, kde tyhle hory vznikají, je naše mysl, přidají se emoce a strach a hora vyroste tak vysoko, že přes ni nemáme chuť přejít, postavíme si logickou zeď proč a pak pracujeme na té zdi. Je to vtipné, místo, abychom pracovali na té podstatě tak pracujeme na něčem, co nás chrání a vylepšujeme to k dokonalosti. Nikdy nic nebude hotové ani připravené – akce, akce to je měsíc říjen.


VODNÁŘ (21.1. – 20. 2)

Moudrý muž si ve tmě rozsvítí. Podívá se na situaci, zhodnotí ji a pak se rozmyslí co dál. Vnitřní muž je přímí v tom co dělá, nemá rád moc věcí kolem a jde rovnou do akce, je zaměřen na cíl. Tuto část máme všichni i muži i ženy. Mělo by to být o rovnováze. Muž analyzuje, žena prožívá. V říjnu byste měli být ve své síle, pokud jste ženy jít víc do plynutí, emocí a prožívání a pokud jste muž více do té jednoduchosti a přímosti. Každý krok, který uděláte ve své síle, by měl plynout z Vás z lásky nikoliv ze strachu, odporu.


RYBY (21.2. – 20. 3.)

Ryby tu mají propojení milostné – točí se to kolem partnerství, lásky, milování a říjnem pokud tomu budete otevřeni, se otevřou nové a nové dimenze prožívání vztahu a intimity. Propojení mužské a ženské stránky. Prožívání a přímost, jednoduchost to jsou ty cesty, které Vás povedou. Budete-li stát v odporu, strachu bude vám tahle oblast gradovat. Propojte ve svém srdci muže a ženu, spojte je v celistvost.


Obrázky ve článku, jsou mé malby vytvořené pomocí tabletu, které je možné tisknout na plátno, dle Vašeho přání.

Autorka článku: Lenka Vlášková Lenka Vlášková

Průvodce, zabývající se léčivými automatickými tarotovými texty a energetickou prací. Své klienty provází na cestě i v podobě energetických maleb a šperků. Miluje svou práci, je to pro ní velké naplnění. Je jí ctí růst s každým klientem.

www.athelaj.cz 

Tento článek poskytla osobně pro server Příznaky transformace autorka článku. Jeho šíření je možné pouze s jejím souhlasem! Kopírování tohoto článku z našeho webu je zakázáno. Chcete-li jej zveřejnit na svém webu, získejte si souhlas autora. Ke sdílení článku na sociálních sítích využijte výše uvedené tlačítko sdílet. Děkujeme.

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč
national cpr association