Podzimní rovnodennost 22. září 2017

Nadcházející rovnodennost 22. září bude ještě důležitější pro svět, než normálně je.

Důvodem je, že se slunce bude posouvat do souhvězdí Váhy. Souhvězdí, které je synonymem pro rovnováhu, učení, soucit a soužití v harmonii se Zemí a všemi, co na ní žijí.

Jako výsledek bude globální energie a vědomí více pozitivní a produktivnější, zvláště proto, že se nedávno událo silné zatmění slunce. Díky tomu se 22. září může zapsat do historie jako událost, kdy spousty lidí na planetě najde vnitřní klid a rovnováhu. Začnou se zaměřovat na konečné uvědomění si svého potenciálu, což jim pomůže v tom, žít tak, jak skutečně chtějí a měli by žít. 

Nicméně je jasné, že se do toho budou míchat i negativní energie, jak tomu většinou je, takže to nebude tak snadné. Budeme muset zapojit vlastní úsilí a silnou vůli k dosažení našich cílů. Ale pokud ucítíte kapku negativity v oceánu dobra, je lepší se zpomalit než zastavit. Jak už jsme zmínili, rovnováha a pozornost k cílům nemůže být přijímána zadarmo, musí být zasloužená, tedy alespoň z části. Vesmír se dokáže zformovat tak, abychom mohli snadněji dosáhnout vlastních možností, ale jedině Vy to musíte uchopit pevně do svých rukou.

Rok 2017 pomalu končí a zatím to vypadá, že konec roku bude ještě šílenější než začátek.

Abyste zvýšili šanci k maximalizaci výhod zatmění, rovnodennosti a pozitivní energie, musíte to přijmout, naslouchat tomu. Je dost možné, že Váš vnitřní hlas Vám bude šeptat do Vaší mysli více než obvykle. A možná ho uslyšíte i hlasitěji než obvykle. Ale opět, nebude to jednoduché. Na své cestě budete prožívat nepravidelné vlny negativní energie.

Nedá se tomu vyhnout. K tomu abyste se dostali efektivně skrze tuto negativní energii, budete potřebovat více než jen důvěru a intuici.

Takže si tyto informace uschovejte někam do zadní části Vaší mysli, spíše více do popředí a pamatujte si, že Vesmír Vám poskytl přesně to, co potřebujete ke splnění vlastní podstaty a dal Vám možnost to zvládnout.
Udělejte vědomé rozhodnutí a snažte se myslet, cítit a chovat dle Vaší nejkreativnější ideologie a snažte se zaměřit na přítomnost, blízkou budoucnost a zapomenout na minulost. 22. září bude čas na změnu.

Musíte koncentrovat veškerou energii, která Vám v tomto období bude seslána.

Zasáhne to každého z nás a je jen na nás, jak tuto energii a příležitost využijeme.

Zdroj: http://ewao.com/2017/09/21/september-22-will-bring-a-major-energetic-shift-during-the-autumn-equinox/

Autor: Mashshare
Překlad: Ondřej Rimmer Brož http://www.iluminace.com

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč
national cpr association