Tajemství Oblasti 51 - nejtajnějšího místa v USA

Bylo to nejtajnější místo v celých Spojených státech. Základna byla tak tajná, že až do 80. let minulého století nebyla ani na mapách a její existenci vláda USA popírala.

Pohled na mapu odhalí, že tato nejvíce uzavřená oblast představuje území o rozloze 40x40 km, na němž se nacházejí dvě vyschlá jezera. Na severovýchod od obou jezer se nachází GROOM DRY LAKE. Ačkoli existují fotografie, které jednoznačně poukazují, že na jeho západním břehu je vybudována opravdu veliká vojenská základna, armáda přesto dělá mrtvého brouka.

Ještě více se zamlžuje v souvislosti s druhým vyschlým jezerem PAPOOSE LAKE, které se nachází jihozápadně od Groom lake. PAPOOSE LAKE toho doposud víme jen velmi málo. Rozkládá se hlouběji a skrytěji v DREAMLANDU a lze ho jako světlou plochu pozorovat a rozpoznat jen z nejvyšších a velmi vzdálených horských vrcholků. Jezera GROOM a PAPOOSE jsou vzájemně oddělena horským pásmem PAPOOSE MOUNTAIN RANGE. A právě v tomto pohoří se podle všeho nachází jedno z největších tajemství naší planety.

UFO a konspirační teorie o Oblasti 51

obrázek zvětšíte kliknutím na něj

Jsou zde testovány nové experimentální letouny a údajně jsou zde ukrývány i mimozemské technologie. Skutečnost je taková, že se zde opravdu nachází zřejmě nejdelší rozjezdová dráha na světě a že na základnu není odnikud vidět. Poslední pozorovací bod vzdálený 17 km od základny zabrala před pár lety armáda a nyní je celý prostor uzavřen všem očím.

Letecký provoz nad oblastí je zakázán až na vojenské lety. Ostraha dálnice 375 vede skoro až do centra Oblasti 51. Americká armáda vám však zamezí přístup po této silnici, velice rázně vás donutí odjet, a ještě vás legitimuje. V okolí základny S-4 jsou rozmístěny miny, kamery a bariéry z ostnatého drátu.

Za vniknutí do Oblasti 51 jsou vyměřovány pokuty přes 5 000 amerických dolarů. Někteří svědci dokonce tvrdí, že byli svazováni, pečlivě prohledáváni a někdy vyslýcháni nepřetržitě i 8 hodin. Někteří z těch, kdo se „prohřešili", byli uvězněni na 10 měsíců za ohrožení Národní bezpečnosti.

Počátek Oblasti 51 se spjatý s vývojem špionážního letounu U-2. Po druhé světové válce spustil Sovětský svaz železnou oponu okolo své země a velké části východního bloku, což vytvořilo ve zbytku světa informační vakuum. Když v roce 1950 podpořili Sověti invazi Severní Koreje do Jižní Koreje, bylo jasné, že Kreml bude agresivně rozšiřovat sféru svého vlivu. Amerika, poučená z překvapivého útoku Japonska, začala projevovat zájem o sovětskou technologii, armádu a její pohnutky.

Varovná značka na okraji Oblasti 51 upozorňuje na zákaz fotografování.

Varovná značka na okraji Oblasti 51 upozorňuje na zákaz fotografování.

Na začátku 60. let bylo běžné, že americké námořnictvo a letectvo vysílalo množství nízko letících průzkumných letadel, které ovšem byly v neustálém ohrožení. Proto v listopadu roku 1954 schválil prezident Eisenhower tajný vývoj nové generace špionážních letounů označených jako U-2, které byly díky své mimořádně vysoké letové hladině špatně zasažitelné protivzdušnou obranou. Jedním z prvních rozkazů bylo vyhledání odlehlého místa, kde mohlo být prováděno testování techniky a trénink pilotů. Toto místo bylo zakrátko nalezeno a nacházelo se v jižní části Nevadské pouště.

Teprve v roce 1995 podepsal prezident Clinton výnos, který oficiálně ustanovil Oblast 51 vojenským územím. Na jednu stranu tak vlastně řekl, že tato oblast skutečně existuje a zacpal ústa lidem, kteří tvrdili pravý opak, na druhou stranu znemožnil vyšetřovatelům předvolat jako svědky zaměstnance Oblasti 51. Vzhledem k tomu, že Oblast 51 je nyní oficiální vojenský prostor, jsou všichni zaměstnanci vázáni vojenským tajemstvím.

Nejznámější svědek, který vypovídá o základně S-4, která se má údajně nacházet několik kilometrů jižně od Oblasti 51 je Robert Scott Lazar. Tvrdí, že zkoumal mimozemské plavidlo, které běželo na anti gravitačním reaktoru poháněném prvkem 115, který v té době ještě nebyl syntetizován.

Také prohlašuje, že si přečetl dokumenty americké vlády, které popisovaly zapojení mimozemských civilizací do chodu lidstva za posledních 10 000 let. Po této výpovědi se Roberta Lazara údajně někdo pokoušel zastřelit, když jel autem domů.

Lazar dále vypovídal o podzemním komplexu S4, který je ukryt pod celým horským pásmem. Využívá se zde vysoce pokročilé technologie, která prý nemohla být stvořena člověkem. Jsou zde i cizí kosmické lodě, které ho upoutaly svým vzhledem. Byly beze stop po jakémkoliv sváru, žádné šrouby ani spojovací nýty. Všechno mělo měkký a zaoblený tvar, který připomínal vosk. Všude byly iluminátory, oblouky a malá křesílka.

Samotný pohon tohoto stroje měl velikost basketbalového míče a kolem něj bylo antigravitační pole, které procházelo středem vesmírné lodě. Podle získaných materiálů následně zjistil, že bytosti, které ovládají tyto stroje jsou ze souhvězdí „ZETA RETICULI".

Dále zde nalezl i přísně tajné dokumenty, ve kterých se mimo jiné píše o tragické nehodě, která se udála v roce 1979, kdy mimozemšťané zabili vědce a členy obrany ze základny. Svědek však ale nepotvrdil, že by v komplexu S4 viděl nějaké mimozemské návštěvníky, ale to, co viděl, ho jen utvrdilo v domnění, že se setkal s něčím velmi podivným.

UFO a konspirační teorie o Oblasti 51
Lazar dále potvrzuje ve své výpovědi, že při přecházení z jedné místnosti do druhé si všiml dvou mužů v bílých pláštích, jak se dívali dolů a promlouvali s něčím malým s dlouhými pažemi. Pravdivost Roberta Lazara však potvrzuje i dalších dvanáct lidí. Dokonce je prý i v držení jedna videokazeta s rozhovorem člověka, který řídil několik velmi důležitých vojenských programů a tvrdí, že vláda vlastnila mimozemské přístroje a mimozemšťany již od počátku 60. let. Tato kazeta však má být zveřejněna až po jeho smrti a další svědkové nechtějí o těchto věcech hovořit, protože se obávají možných následků. Novináři, kteří se zabývají informacemi o Oblasti 51 se setkávali s velkým strachem svědků, kteří byli údajně psychicky vydíráni a bylo jim dokonce vyhrožováno fyzickou likvidací.

Na všech dveřích, stěnách i hlavních užívaných mechanismech a zařízeních jsou patrné znaky v cizí symbolické řeči a v univerzálním systému symbolů, kterému rozumí jak lidé, tak cizí bytosti pohybující se na základně. Thomas C. sdělil, že od druhé úrovně jsou povinné jakési uniformy.

Tak například všichni, kteří se pohybují na druhé úrovni nosí špinavě bílou uniformu, spíše jakousi kombinézu opatřenou zipem. Každé osobě je denně zvážena tělesná hmotnost. Používání ID karet je nutností. Před každými dveřmi či vstupy do dalších prostor anebo pod plochami těsně před všemi důležitými mechanismy základny jsou zabudovány velmi citlivé váhy, které permanentně skenují tělesnou hmotnost každé osoby uvnitř systému. Jednotlivec umístí svou osobní ID kartu do štěrbiny a pak vstoupí do soustavy číselných znaků příslušného „klíče".

Osobní váha a kód musí odpovídat údajům na ID kartě. Všechny výtahy jsou magneticky kontrolované. Neexistují žádné výtahové kabely. Na stejném principu fungují všechny šachty i větší dopravní tunely. Neexistují žárovky nebo zářivky. Prostory jsou ozářeny speciálními fosforeskujícími a luminiscenčními jednotkami.

Některé větší a hluboké tunely používají formu „PHOSPORUS PENTOXID".

Podle svědectví, které jsou v současné době k dispozici a které se vztahují k podzemní tajné biologické laboratoři lze říct, že na Úrovni 1 se nachází depa pro údržbu chodeb a tunelů, Úroveň 2 obsahuje depa pro vlaky, raketoplány, stroje pro ražbu tunelů, Úroveň 4 obsahuje nejvýkonnější laboratoře věnující se výzkumu člověka, ale i takovým mechanismům jako jsou telepatie, hypnóza a sny.

UFO a konspirační teorie o Oblasti 51
Při této příležitosti Thomas zcela vážně tvrdí, že vědci jsou již dnes schopni oddělit bioplazmatické tělo od fyzického a do takto vytvořené fyzické slupky umístit cizí entitu poté co provedou životní neutralizaci Duše člověka. Tomuto mechanismu se prý odborně říká: „LIFE-FORCE-MATRIX". Na Úrovni 6 se nachází ve slangu zaměstnanců základny tzv. „NIGHTMARE HALL". Jde v podstatě o specifickou genetickou laboratoř, kde jsou dělány experimenty na rybách, ptácích, myších, ale i lidech. Není žádným tajemstvím, že GREYS a REPTILOIDS jsou vysoce analyticky a technologicky orientované rasy. Bohužel do jejich nebezpečné hry se zapojil, respektive byl vmanévrován i lidský druh.

Oblast 51 má mnoho tajemství a věříme, že v budoucnu se dozvíme ještě více. Otázkou však zůstává, zda je lidstvo již na tuto pravdu připraveno a zda zveřejnění mimozemských technologií nepovede k jejich zneužití a následnému kataklizmatu, který na naší planetě možná již dříve nastal.


Nejnovější články na našem portálu

květen 24, 2023 2369
Pluto vstoupilo 23.3. do znamení Vodnáře, kde bude do 11.6.2023 do 11:46 h a jsme tak svědky...
květen 18, 2023 1468
21. 5. 2023 v 9:09 vstoupí Slunce do znamení Blíženců, kdy budeme chtít být blízko spřízněných...
květen 01, 2023 3143
Dne 5.5.2023 v 19:33 h nastává na 14. stupni vodního znamení Štíra úplněk a současně polostínové...
duben 24, 2023 2428
„Je třeba vidět, že lidská duše, ačkoliv vyplňuje celé tělo, přece jen má své zvláštní sídlo v...
duben 19, 2023 1500
20.4. 2023 v 10:14, krátce po novoluní v Beranu (ráno v 6:12), vchází Slunce do znamení Býka,...
duben 16, 2023 1300
Dne 20.4.2023 v 6:12 h nastane na 29. stupni ohnivého znamení Berana druhé novoluní v tomto...
březen 29, 2023 1857
Celý život se topím v dříve nepřiznávaném, poslední roky však už zcela naplno prožívaném a...
březen 25, 2023 2712
„Pokud chcete najít tajemství vesmíru, přemýšlejte z pohledu energie, frekvence a vibrace“. –...
březen 19, 2023 1355
21.3.2023 v 18:22 h, PLEJÁDSKÝ TRANSFORMAČNÍ PORTÁL. Dne 21.3.2023 v 18:22 h nastává na nultém...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 1795721
Věřím, že každý se někdy zarazil nad časem (čísla na hodinách, to ale není čas…), který na sebe...
4 listopad 2019 512774
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
16 leden 2016 444152
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
30 září 2020 352734
V České republice je to bohužel často pravda, jelikož patříme na první místa v evropském žebříčku...
1 prosinec 2020 285465
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
2 prosinec 2019 274639
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
27 říjen 2018 269449
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
17 červenec 2020 251830
Proč tato nemoc rapidně mezi lidmi narůstá? Proč tomu tak je skrz naší duši?? DUCHOVNÍ PŘIČÍNA:...
12 prosinec 2020 239437
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
3 srpen 2019 238423
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
13 duben 2020 235207
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
30 květen 2022 234148
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
29 srpen 2021 212531
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
7 leden 2018 202550
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
17 září 2020 184719
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 182576
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
30 září 2019 181574
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
6 prosinec 2018 174345
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
23 září 2019 164163
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
25 listopad 2020 161660
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
13 srpen 2022 159459
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 140852
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 126581
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 122973
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...