Pátek třináctého je jako každý další jiný den
Fakt, že je PÁTEK TŘINÁCTÉHO, sám o sobě znamená jen to, že bude smolný pro ty, kteří tomu věří. Průběh mnoha událostí je řízený jen tím, jak se k nim stavíme, jaké energie si k sobě přitáhneme.
Proslulý PÁTEK 13, je jen smyšlená pověra (starý program), vepsaná do podvědomí lidí. Někteří stále věří, že tento den přináší smůlu a přitahuje neštěstí. Jsou v obavách něčeho zlého, špatného, co by pro ně mohlo nastat. Víc než sobě, svou vírou v dobro, věří pověrám, které utvořili jiní. Posouvají se tak v čase budoucnosti a předbíhají událostem, namísto aby se nacházeli v přítomnosti.
Pokud se přesto některým situacím, problémům nevyhneme a ten den bude pro nás dost náročný, tak to nebude statickou pověrou, ale pohybem planet a tím, jak si kolem sebe utváříme svou vlastní realitu. Záleží kam nejvíc proudí naší energie.
Vizualizujme si to dobré, svou Mysl směrujme k pozitivnímu. Nezapomínejme, že jakožto novodobí Tvůrci, Tady a Teď tvoříme nový svět. Svět vyšší dimenze.
Drazí přátelé, přeji vám/nám krásný nový den, naplněný štěstím, láskou a pokojem. S přáním všeho dobrého <3 PLEJA
Vyňato ze Sdělení k energiím - Transformace
zdroj: Autorka a zdroj článku: Pleja Světlo Krystal
JAK VZNIKLA POVĚRA O PÁTKU 13?
Na Velký pátek byl ukřižován Ježíš Kristus a při Poslední večeři sedělo u stolu třináct lidí a ten třináctý z nich byl Jidáš, který Krista zradil.
Židé považovali třináctku za nešťastnou, protože třináctým písmenem v hebrejské abecedě je písmeno M, což je první písmeno ve slově Mavet, které znamená „smrt“.
Zcela reálný základ má tato pověra v pátku 13. října 1307. Právě tento den začal francouzský král Filip IV. Sličný s pronásledováním a zatýkáním templářů, po kterém následovalo mučení a smrt mnoha z těchto rytířů a následný zánik řádu. Od tohoto dne následovníci templářů považovali pátek třináctého za ďábelský a nešťastný den.
V některých zemích, například ve Španělsku a Latinské Americe, je za nešťastný den považováno úterý třináctého.
ZDROJ: wikipedia