Lucie Meškanová: PARAZITICKÁ SPOLEČNOST ODMÍTÁ ANTIPARAZITÁLNÍ LÉK

Otevřený dopis premiérovi, vládě, poslanecké sněmovně a všem bojovníkům proti nenávisti
V tomto textu chci nabídnout své vnímání kauzy ivermektin.
Předesílám, že jeho součástí nebudou odkazy na žádné studie, ani články lékařů, kteří za schválení užívání ivermektinu bojují, protože jim jde pouze o uzdravování jejich pacientů a chtějí využít pro záchranu jejich životů všech dostupných možností. Těch článků, studií a důkazů bylo předloženo mnoho, stejně jako kontra-článků a jedné tzv. Kolumbijské studie (sponzorované, mimo jiné, výrobci vakcín a remdesiviru), které hovoří o tom, že ivermektin je placebo, nebo že se lidé snaží protlačit ke schválení veterinární lék pro koně, což je lež, protože ivermektin je 40 let úspěšně používán v humánní medicíně a je poznán jako bezpečný a ukazuje se, že je jako antivirotikum účinný i v léčení covid-19. Tolik k představení ivermektinu. Kdo má zájem, výše uvedené si lehce dohledá na internetu.
Jeden článek však zmíním podrobněji, a to ten, který mne posadil na židli a přiměl k tomu, napsat tento text. Je to článek sepsaný Martinem Čabanem pod názvem: „Máme ivermektin, ale nemáme vládu. Z Babiše je obchodní cestující", který byl uveřejněn dnes 9. 3. 2021 na serveru Novinky.cz. https://www.seznamzpravy.cz/ .../komentar-mame-ivermektin...

Z tohoto článku cituji:"...ve spolupráci s prezidentem republiky začal dohadovat dovoz neschválených vakcín a nakonec se jal nakupovat pro Čechy neschválené léky původně určené k odčervení zvířat."
Vážená vládo, vážený pane premiére, vážený pane ministře zdravotnictví, poslanci, senátoři, vážený pane Čabane a mnozí další, kteří si bez posvěcení Manipulátorů nepřečtete a neposlechnete si nikoho, kdo říká cokoli, o čem vy jste dopředu přesvědčeni, že není pravda a kde hrozí, že by mohl dostat body ten, kdo vám není sympatický nebo je váš politický konkurent.
Víte, jak by vypadala přirozená otevřená debata ve svobodné společnosti?
Po informacích lékařů ze Slovenska a celého světa o tom, že se objevil lék používaný 40 let a jeví se velmi účinným i na léčbu covid-19 – svolali byste všichni napříč politickým spektrem – mimořádnou schůzi Sněmovny, na kterou byste pozvali primáře Rezka a další lékaře, kteří mají s lékem zkušenost, telemostem se propojili s lékaři ze Slovenska a celého světa a NASLOUCHALI.
A s vámi by naslouchal celý národ, protože by debata proběhla v přímém přenosu v hlavním zpravodajství. A třeba by se tímto způsobem našel mnohem účinnější lék, protože čistý záměr je cestou k nalezení optimálního řešení. TOTO JE PŘIROZENÁ A OTEVŘENÁ DEBATA, VEDENÁ SE ZÁMĚREM UZDRAVENÍ CELÉ SPOLEČNOSTI. Takto by měla vypadat i každá další debata na témata vedoucí ke kořenům současné situace. Nic takového se zatím NIKDY V POSLANECKÉ SNĚMOVNĚ NESTALO. Jak je to možné, ptám se jako občan a volič?
Jak je možné, že místo toho, abychom společně hledali, jak uzdravit společnost a lidi v ní, jsme svědky handlování, vzájemného napadání a sbírání politických bodů? Jsme svědky toho, že nemáme ŽÁDNOU OPOZICI, až na jednotlivce, kteří jsou vysmíváni (poslanec Volný a další), která by se zastavila a hledala řešení pro lidi. Můžeme si myslet o panu Volném cokoli, můžete se vzájemně nemít rádi – ale TADY JDE O ZDRAVÍ LIDÍ! Předvádíte pouze a jen politický a mocenský boj a v jeho jménu jste ochotní nechat zapadnout lék, který funguje a je bez vedlejších nežádoucích účinků, jak opakovaně dokládají lékaři, kteří jím lidi úspěšně léčí. Chováte se jako malé vzdorovité děti, protože jen Andreji Babišovi a jeho týmu došlo, že lidé se v tomto případě opravdu nedají, a začal jednat (nedělám si iluze o jeho záměru, ale nevylučuji ani záchvěj citu a kéž to tak je), ale to vy nemůžete dopustit, aby došlo na slova blázna „flákance" Volného a Babiše, a protože soudíte pošťáky a nezajímá vás zásilka – tak jednoduše ivermektin zašlapete do země, i kdyby byl OPRAVDU ZÁZRAČNĚ ÚČINNÝ a nedovolíte jeho distribuci praktickým lékařům, nedovolíte ho užívat lidem na jejich vlastní odpovědnost proti podpisu informovaného souhlasu (jakou u vakcíny), protože to prostě NE! Mohlo by to prospět a vy u toho nebýt.
Nejde vám vůbec o člověka a jeho zdraví. Nechápete pojem svobodná bytost odpovědná za své tělo a zdraví jen sama sobě.
léky
Poslední kapkou (mimo výše uvedený článek) pro mě byla kauza ivermektin v nemocnici Motol, kdy žena chtěla pro svého manžela v těžkém stavu, aby mu byl podán ivermektin, a protože neměla k dispozici (logicky) ten pro humánní použití, s pomocí pana poslance Volného zajistila alespoň ten veterinárně používaný (účinná látka je stejná). Odpovědí jí byl tento článek v novinách ústy motolské nemocnice v článku s názvem: "Nic takového v životě podávat nebudeme, reaguje motolská nemocnice na přinesený veterinární ivermektin" https://echo24.cz/.../nic-takoveho-v-zivote-podavat...
Opět, jak by to bylo ve společnosti jednající v úctě ke člověku a v přirozeném řádu? Kdyby člověk v kritickém stavu nebo jeho rodina chtěla na svou vlastní odpovědnost vyzkoušet lék ivermektin, který je v ČR aktuálně k dispozici díky primáři Rezkovi – tak by ho motolská nemocnice pacientovi podala. Sama by se nabídla a opatřila si ivermektin používaný v humánní medicíně, protože zná nebo by měla znát tzv. košický protokol léčby covid-19, který obsahuje i ivermektin a s nadstandartní úspěšností zachraňuje životy pacientů s covid-19 a na přímou žádost pacienta by mu ho podala, protože on je tady tím hlavním hlasem. Jde o jeho život!
Bojujete, mluvíte, rokujete – JEN O ČLOVĚKA TADY NEJDE. Jednáte jako naprogramované stroje, bez citu a obyčejné lidskosti.
Vlastně mě nejvíce zklamala tzv. opozice, nevládní organizace a jiné spolky, které v této době nedělají pro mizející svobodu, kterou se ohánějí, vůbec nic a schovávají se za potřebu velkolepé studie, kterou nikdo nemá zájem dělat (nebo by trvala roky), protože na generický lék, který je levný, se to nevyplatí.
Stejně strojový postoj mají i Piráti, kteří se do Sněmovny dostali i skrze to, že prosadí legalizaci konopí k léčebnému užití – také lobovali – teď už se ani nesnaží a najednou si myjí ruce s tím, že „do ivermektinu se nepleteme", to musí odborníci.
Jenže odborníci se hádají a lidé umírají. Zatím se lobuje a přesvědčuje o nutné vakcinaci jako o jediné možné cestě a vakcína byla přitom schválena během 1 roku! a je postavena na zcela nové, pro lidské zdraví neověřené technologii mRNA a tak se k ní mnoho imunologů a lékařů z celého světa staví více než zdrženlivě a někteří jí zcela odmítají. Kdyby nic jiného, tak studie ohledně vedlejších účinků v čase – prostě neexistuje, protože nemůže existovat! Na rozdíl od ivermektinu, který se podává již 40 let bez vedlejších nežádoucích účinků.
ANO, POTŘEBUJEME I OBRAZNĚ LÉK PROTI PARAZITŮM JAKO SŮL.
Teprve, když se zastavíme a podíváme se na tu zkázu kolem, ke které jsme všichni nějak přispěli, můžeme se nejdříve každý z nás a pak i celá společnost proměnit.
Jsem si vědoma toho, že jsme jeden celek a říkám nám všem, že MŮJ STUD, který teď cítím za vás, vládo, ministři a další zastupitelé lidem zvolení, je i vaším studem a vaše moudrost je i mojí moudrostí. Vím, že ve vás, kteří jste lidmi, moudrost je, protože patří k naší lidské přirozenosti.
Kéž se společně probudíme a zvolíme si cit, lásku a cestu Člověka.
Bůh nás provázej.
Lucie Meškanová

Nejnovější články na našem portálu

září 20, 2023 446745
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
září 19, 2023 36716
Je mnoho způsobů vyjádření pro partnera, se kterým prý máte zažít neuvěřitelně romantickou lásku,...
září 17, 2023 84709
Bolest kdekoliv na páteři může duchovně znamenat, že jdete v životě špatným směrem či děláte něco,...
září 16, 2023 1041
23. 9. v 8:50 vstoupí Slunce do znamení Vah, které je prvním znamením v řadě, jež nás otevírá...
září 07, 2023 16402
Před 30 lety objevila známá americká lékařka Dr. Hulda Clarková něco, co významně změnilo směr...
srpen 23, 2023 1116
23.08.2023 v 11:02 vstoupí Slunce do znamení Panny, kdy sklidíme plody toho, co jsme nejen na...
srpen 20, 2023 11327
Jak často jsme si řekli, že bychom potřebovali trochu ubrat? Naše tělo je unavené nedostatečnou...
srpen 17, 2023 10617
V poslední době se objevil nový termín, Chanelling. Tento pojem se prezentuje jako výjimečná...
srpen 12, 2023 22360
KOŘEN A POČÁTEK. Kořen je myšlen v tomto světě, ve fyzické podobě – ZROZENÍ. Tak bych vyjádřila...
srpen 09, 2023 14321
Požehnání je velice harmonická vibrační energie, která dokáže zažehnat negativní energii, která se...
červenec 19, 2023 3996
23.07. 2023 ve 3:51 vstoupí Slunce do ohnivého znamení Lva, které nás prohřívá a naplňuje energií,...
červenec 14, 2023 1336
Medicinální nebo někdy také funkční či vitální houby, jsou specifické houby s výjimečnými účinky....
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 1882636
Věřím, že každý se někdy zarazil nad "časem", tedy lépe řečeno nad čísly na hodinách, která na...
4 listopad 2019 513731
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
20 září 2023 446745
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
30 září 2020 354069
V České republice je to bohužel často pravda, jelikož patříme na první místa v evropském žebříčku...
1 prosinec 2020 287699
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
2 prosinec 2019 276329
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
27 říjen 2018 270199
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
17 červenec 2020 254476
Proč tato nemoc rapidně mezi lidmi narůstá? Proč tomu tak je skrz naší duši?? DUCHOVNÍ PŘIČÍNA:...
3 srpen 2019 242404
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
13 duben 2020 241592
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
12 prosinec 2020 240529
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
30 květen 2022 236806
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
29 srpen 2021 213493
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
7 leden 2018 204164
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
17 září 2020 185510
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
30 září 2019 184342
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
27 srpen 2020 183116
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
6 prosinec 2018 175368
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
23 září 2019 165149
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
25 listopad 2020 162384
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
13 srpen 2022 159985
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 141516
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 127192
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 123422
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...