Jaromír Schmidt: Od roku 2012 jsou v chodu programy, jejichž cílem je vytvořit maximálně negativní prostředí na Zemi

Ve světě se děje mnoho negativního a má to svůj logický důvod, protože naproti pozemskému světu, se v kosmu kolem nás odehrávají děje, které mají naopak velmi pozitivní dopady. No jistě že se o tom ví, ale ne na úrovni běžného občana naší domovské, otrokářské kolonie. Přibližně od roku 2012 jsou v chodu programy, jejichž cílem je vytvořit maximálně negativní prostředí na Zemi, tak, aby se ony pozitivní děje u lidí neprojevili.

Mnoho lidí se veze na vlně oněch programů a není divu, protože jde o procesy, jejichž cílem je zničit tradiční úroveň ve vyspělých zemích a uvrhnout je do středověku. Do náboženské nenávisti, fanatických kultů a třídní nerovnosti. Zatím jsou mocní úspěšní i když poněkud směšní, protože to vypadá, že někdo ve svých očekáváních marně doufá, že se ony děje v kosmu, z nějakého neznámého důvodu v brzké době opět vypnou. Ale nevypnou a zatím to vypadá, že budou nabírat na síle.

Pokud vás napadá, že sem spadají všechny programy se spouštěním stále výkonnějších mobilních sítí, chemické úpravy potravin, chemtrails, barevné revoluce, migrační vlny, očkování a pod., jste na správné stopě. To vše jsou velmi logická opatření, protože přesně tak, by uvažoval každý, kdo spoléhá na změny na fyzické úrovni, nikoliv na fyzikálně duchovní. Tam se totiž začínající procesy, pouze fyzickou cestou zastavit nedají. A jak už bylo dávno předpovězeno, mají změny v kosmu přímou souvislost se změnami na Zemi.

Naše současná věda, dokáže o kosmu vyprávět celé legendy, ovšem s tím, že tomu můžeme, ale také nemusíme věřit, protože ačkoliv existují jakási naměřená data, vše jsou pouhé hypotézy. Celé to měření lze přirovnat k lupě, s jejíž pomocí můžeme měřit intenzitu slunečního záření. Stačí ji nastavit tak, aby vypalovala dráhu do nějakého kousku dřeva, nebo plastu. Otázka je, co nám to doopravdy říká o složení tohoto záření? Vůbec nic, krom toho, že víme že existuje a dokážeme ho zaznamenat. Ze stejného soudku je většina naměřených dat. Přesnější popis zní, že přání je základem výsledku a pouze forma sdělení nás má přesvědčit, že věda v této oblasti něčeho dosáhla.

Anomálie v počasí, které zažíváme, mají s děním v kosmu mnoho společného, protože a to bylo i onou slavnou vědou zaznamenáno, mění se fyzikální chování hmoty a to nejen u vodíku, ale i dalších prvků a nikdo si s tím zatím neví rady. Začíná docházet k výpadkům elektrické sítě, operačních systémů, nevysvětlitelným zřícením letadel, ale to vše se zdá být teprve začátek. Co se bude dít dál, nelze předpovědět. Země se nám sice bez bombastických sdělení v mainstreamu, mění před očima a nejen ona.

Někteří možná zaznamenali zprávu o znovuzrození magnetaru PSR J1622-4950, který je od nás vzdálený asi 30 tisíc světelných let. Ten před patnácti lety z ničeho nic zmizel, aby se po deseti letech znovu zjevil a začal vysílat rádiové vlny z jiné pozice v magnetických polích, než z jaké je vyzařoval v předcházející aktivní fázi. Kam se ztratil a proč dnes vysílá v jiném spektru nikdo netuší. Nám se nutně musí vloudit otázka, kdo ho vypnul a jak ho přeladil?

Lidský mozek nezůstává pozadu a aktivují se v něm dříve vypnutá centra. Mění se naše vnímání, aniž si toho většina lidí všimla i když někteří ano, protože slyší a vidí dříve neznámé jevy. Když se v roce 2014 ztracený magnetar znovu rozsvítil, rozsvítila se stejně modře jako on i část našeho mozku nazvaná locus coeruleus. Ono to přímo neznamená, že změny v našem mozku řídí toto kosmické těleso, ale že vše podléhá stejným souvislostem. A to stojíme teprve na samotném začátku.

Držme si tedy palce, ať se nám při té jízdě nezatočí hlava.


Autor článku: Jaromír Schmidt


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč