Ivana Valová: Láska a sex

Sexuální energie v širším pojetí je příval životní energie z vyššího Já, kterou v těle zažíváme. Sex je příležitostí vyrovnání mužské a ženské energie v těle. Sex je promíchání vaší energie a energie druhého člověka, který má jiný poměr těchto energií.

Největší sexuální přitažlivost cítíme k člověku, který reflektuje vaši energii ve svém vlastním poli – to je podstata sexuálních vztahů. Přirozenost univerzální síly je hledání rovnováhy a vyrovnání těchto mužských a ženských energií v sobě. Na vyšší úrovni vede k pochopení života v dualitě.

Sexuální energie je energie duše, která prochází naším tělem. Pokud jejímu proudu v našem těle něco překáží a my na ni nahlížíme s despektem, způsobuje nám to bolest. Sexuální energie rozzáří naše oči a přináší nás na vrchol naší osobní tvořivé síly.

Je třeba znovu podpořit tvořivý oheň v našem těle a ukotvit světlo ve fyzickém těle, což vám pomůže lépe spát a cítit se dobře, pocítit radost a vášeň, spojení se sebou a druhými, váš skrytý potenciál.

Energii vyššího Já přijímáme neustále. Síla, kterou cítíme v době orgasmu, má tu samou vibraci, v jaké se nachází vyšší aspekt Já. Je velmi důležité nechat tuto energii proudit na Zem. V těle máme pouze omezené množství energie vyššího Já.

V současné době dochází k energetickým změnám v těle, a to z toho důvodu, abychom v sobě mohli nést více energii vyššího Já. Jak se člověk vyvíjí a dostává se do vyšší vibrace, cítí v těle silnější proud sexuální energie.

Pokud jsme ukotveni v těle, můžeme užít více sexuální energie ve své tvorbě. Sexuální energii je třeba aktivovat, abychom mohli být sebevědomými nositeli energie vyššího Já na Zemi, abychom se ve své síle dobře cítili. Na Zemi je těžké vidět sebe, kým doopravdy jsme, protože jsme prošli závojem zapomnění, proto sebe vidíme přes druhé lidi.

V tomto ohledu je důležité potkat spřízněnou duši, přes kterou sebe doopravdy uvidíme, přes kterou si vzpomeneme na to, co hledáme. Pokud se setkáme s člověkem, který vidí, kým skutečně jsme, je to velmi cenný zážitek, je to zážitek bezpodmínečné lásky. Pokud tento silný pocit pocítíte, neodevzdávejte se tomu člověku, ale proudu lásky, který mezi vámi proudí.

Lidé, kteří jsou na pódiu, nesou ve svém těle větší množství energie, aby druhé podněcovali a inspirovali. Nedokonalosti, které na těchto lidech vidíte, jsou přitažlivé. Dokonalost tak přitažlivá není. Je prospěšné, když jsou kolem nás lidé, kteří jsou ve své síle. Přichází s nápady, postarají se o sebe, víc nám dávají.

Je to opak závislých vztahů. Pokud je partner přes den otevřen očnímu kontaktu s lidmi, vymění si s nimi sexuální energii, a pokud se s partnerem domluvíte na monogamním vztahu, kdo bude večer mít prospěch z toho prospěch? Ve vztahu založeném na bezpodmínečné lásce je důležitá upřímná komunikace, průhlednost, důvěra a volnost ve vztahu.


Vytváření energetické stopy vede k omezení průtoku sexuální energie v těle. V praxi to vypadá tak, že si myslíme, že je druhý člověk silnější, že má nad námi moc. Může to být partner, učitel nebo rodič. To, že máte energetickou stopu, se projeví tak, že přijdeme do místnosti, kde se necítíte dobře, a pak si všimnete, že je v místnosti člověk, který se na vás upřeně dívá, a vy se energeticky stáhnete a děláte, že si toho nevšímáte, čímž toho člověka ještě více zajímáte a hrajete s ním hru na schovávanou.


Jak to vyřešit? Přestat se schovávat a ukázat se, přijít za ním, promluvit si, vyjádřit své pocity, čímž se tato energetická stopa uvolní. Vytvoření energetické stopy může souviset s potlačenou sexuální energií nebo přehnanou kontrolou.

Ovládnutí sexuální energie znamená cítit se dobře, když vámi prochází sexuální energie, nepokoušet se ji blokovat, omezovat nebo ji hodnotit. Sex drive je základní instinkt, který nás vede k tomu, abychom svým tělem nechali přirozeně proudit energii vyššího Já. Je důležité vidět v lidech jejich sílu a podstatu. Kdo vás v životě povzbudil tak, že ve vás viděl vaši podstatu a skutečnou sílu? Pokud uvidíte duši druhého člověka, zamilujete se do něj, je to přirozená reakce.

Pokud tento zážitek nezapadl do vašeho systému přesvědčení, uhnete tomuto kontaktu. Ale i tak ožijete. Pocítíte tuto energii uvnitř, zamilujete se do tohoto člověka a zamilujete se do sebe. Kontakt duší může zahrnovat prolínání sexuálních energií, i když spolu nemáte sexuální styk. V momentě, kdy uvidíte duši druhého člověka, uvidíte v něm svůj obraz, a to vám pomůže si vzpomenout, kým jste.

Potlačení a ovládání. Jakákoli forma zneužívání moci a sexuální síly je hluboce uložena v historii rodiny, společnosti a planety. Potlačení a popření bylo v minulosti přijato jako odpověď na užívání sexuální energie, což vstoupilo do našeho kolektivního podvědomí. Nebýt veden přirozeným instinktem se stalo populární a jako známkou pokroku. Pokud jsme ve svém těle potlačovali sexuální energii, mysleli jsme si, že jsme ovládli tělo; ale tento systém přesvědčení měl opačný efekt - víme, že čemu se bráníme, to přetrvává.


Pokud popíráme základní sexuální vyjádření, bude se energie v našem těle blokovat. Lidé mají pokřivený obraz sexuality - sex často v myslích lidí znamená být smyslný a uspokojit tělesné potřeby. Pro některé lidi se stal sex jediným způsobem, jak se spojit se stinnými stránkami. Nemůžeme z ničeho vinit sexuální energii; jsme to my, kdo ji může užívat zodpovědně nebo ji zneužívat. Lidé ve vyšším vědomí si uvědomují sílu sexuální energie a učí se ji užívat zodpovědně.


Vibrační označení je celková vibrace vašeho bytí. Tělo je složeno ze spousty vibračních center, které jsou v harmonii a které tvoří jedinečné vibrační označení, které je uloženo v DNA. Pokud jsme si vytvořili emoční bloky a energie v těle neproudí hladce, stali jsme se živnou půdou pro různé druhy nemocí, protože tělo je oslabené omezeným průtokem životní energie.

Pokud posloucháte hudební skladbu, která se vám líbí, znamená to, že je v souladu s vaším vibračním označením. Mezi vaší vibrací a skladbou dojde k propojení. Pokud se vám skladba nelíbí, je v něm nesoulad s vaší vibrací.

Lidé kolem nás s námi v dané chvíli buď souzní nebo nesouzní. Naši partneři a přátelé souzní s naším vibračním označením a my s jejich vibračním označením.

Při léčení dochází k obnovení původního vibračního označení na té nejvyšší energetické úrovni. Aby k tomuto mohlo dojít, je třeba vynést na povrch hlavní omezení a pracovat s ním. To vše se děje bez sexuálního kontaktu.

Tvorba. V momentě orgasmu máme velmi silné spojení s vlastním i univerzálním polem. Řízení svého pole v době orgasmu může být velmi účinným nástrojem tvoření. Pokud se milujeme, naše pole se rozšíří a my máme velké možnosti tvorby, stejné, jako když spermie pronikne do vajíčka, probudí ho, a tak vznikne život.

Po orgasmu se toto pole během několika hodin vrací do obvyklé velikosti a tvaru. Ve vyšším vědomí se věci manifestují rychle, okamžitě a automaticky. Během milování jsou lidé v nejvyšším vibračním stavu, jaké tělo může snést.Hezký den

Ivana Valová

www.atlantskaskola.czNapsala: Ivana Valová - Atlantská škola - Praha  ♥ www.atlantskaskola.cz

Atlantská škola logoJmenuji se Mgr. Ivana Valová, narodila jsem se ve Zlíně a žiji v Praze. Vystudovala jsem Pedagogickou Fakultu Univerzity Palackého v Olomouci (biologii těla, psychologii a sociologii). Vedu kurzy Atlantské školy a učím angličtinu soukromě a ve firmách.

Na individuálních sezeních nabízím služby v oblasti léčení nemocí, pochopení základní životní lekce, začlenění spirituálních zážitků do svého života, poradenství v oblasti psychospirituální krize, poznání svého poslání, rozvoje jasnozřivých schopností a intuice, rodinné terapie, regresní terapie a spojení s moudrostí starodávných civilizací. Jsem k dispozici lidem, kteří potřebují nasměrovat.

Individuální sezení s krystaloterapií - rozložení krystalů na tělo a kolem těla člověka, podle jeho individuálních potřeb a záměru.

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-))

Nejnovější články na našem portálu

červenec 22, 2024 6
22. 7. 2024 v 9:45 vstoupilo Slunce do Lva za podpory milujícího Neptuna v Rybách, který se nás...
červenec 08, 2024 4861
„Je nutné zvyšovat svůj duchovní, psychický a energetický potenciál, který bude sloužit...
červen 25, 2024 330
Již antická medicína přisuzovala vodě léčivé účinky. Kromě země, vzduchu a ohně je voda jedním ze...
červen 20, 2024 621
20. 6. 2024 ve 22:51 vstoupí Slunce do znamení Raka a bude následovat Merkura a Venuši, kteří do...
červen 17, 2024 518
V dnešní uspěchané době se stále více lidí snaží najít přirozené způsoby, jak zlepšit své zdraví a...
červen 12, 2024 7611
Viz také. Dermatitida, Zánět, Svědění, Vyrážky, Problémy s kůží EMOCE Cítíte se kontrolováni,...
červen 12, 2024 9008
Může takhle vypadat žena ve své síle? Tak křehce? Zranitelně? Právě proto, že je ve své síle, může...
červen 04, 2024 724
Člověk, který často soudí a kritizuje, vidí všude kolem sebe jen nešťastné a zkažené lidi. Pyšný...
červen 04, 2024 544
„Působí již tím, že jsou. Stojí osaměle a mají zvláštní kouzlo, zvláštní osobitou krásu. A ještě...
květen 22, 2024 608
V poslední době jsem zde četla několik stížností od mužů, kteří si tak trochu hráli do noty, když...
květen 22, 2024 599
Neviditelné záření, které se vyskytuje na určitých místech zemského povrchu, znají lidé již od...
květen 21, 2024 753
20. 5. 2024 v 15:00 vstoupilo Slunce do Blíženců v doprovodu Neptuna v Rybách, který ukáže Slunci...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 2072579
Věřím, že každý se někdy zarazil nad "časem", tedy lépe řečeno nad čísly na hodinách, která na...
4 listopad 2019 516107
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
20 září 2023 458460
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
1 prosinec 2020 294496
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
28 září 2023 283830
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
3 říjen 2023 273571
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
6 říjen 2023 260695
Ekzémy vyjadřují náš VNITŘNÍ ZÁPAS mezi tím počem toužíme, a tím co ve skutečnosti prožíváme....
13 duben 2020 253718
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
3 srpen 2019 252025
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
12 prosinec 2020 243542
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
30 květen 2022 241816
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
29 srpen 2021 215744
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
7 leden 2018 207357
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
30 září 2019 189629
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
17 září 2020 186878
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 184594
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
6 prosinec 2018 177071
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
23 září 2019 167239
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
25 listopad 2020 163733
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
13 srpen 2022 161461
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 143306
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 128472
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 125014
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...
29 červenec 2022 122998
MIGRÉNY a bolesti hlavy nebo-li náš PAPIŇÁK V HLAVĚ - DUCHOVNÍ PŘÍČINA Bolest z fyzického hlediska...