Pleja Světlo Krystal: Energie nás budou vždycky tlačit tam, kde to v sobě nemáme zpracované

K INSPIRACI 💖

Vesmír, tedy vesmírný zákon přitažlivosti neustále reaguje na naše myšlenky a utváříme si svou vlastní realitu. Zlo vždy přitáhne k sobě zlo a naopak, dobro si přitáhne jen dobro. Lidé by neměli zapomínat, že vše kolem nás je energií, že vše je se vším energeticky propojené a nese si svou vibraci. Ano, ani nám se nic neděje samosebou - náhodou a přitahujeme si vše bez výjimky. Je to vesmírem vyslaná energie, která měla vstoupit.

To, co je s námi ve shodě, si také i přitáhneme. Všechno je energeticky v pohybu a nestojí na místě, energie tak neustále vibrují.

Každá myšlenka, emoce, pocit a skutek jsou provázeny vibracemi různých frekvencí a působí dle své síly a schopností. Co zaséváme, to také i sklízíme.

Energie nás budou vždycky tlačit tam, kde to v sobě nemáme zpracované a podle toho budou do našeho života přicházet lidi, situace, děje. Akce, reakce.

Jakou energii vyšleme, taková se nám vrátí zpět. Síla myšlenky je veliká. Aby byla zachovávána harmonie, je k tomu potřebná rovnováha, soulad, vyváženost energií. Ničeho nepřebývá a ani není málo, je ve vibraci lásky.

Využijme této jedinečné příležitosti k zrychlené změně, meditujme, komunikujme se svým pravým (vyšším) Já. Buďme více vnímaví energiím, vnímejme sebe a ostatní lidi kolem. Vnímejme se jako Duše, které Tady a Teď pracují na změnách, bez časových posunů, minulosti či budoucnosti. Nejsme tam co se už stalo, a ani tam, co ještě nenastalo, jsme TADY A TEĎ.

S láskou v boží přítomnosti PLEJA

Zdroj: Autorka a zdroj článku: Pleja Světlo Krystal 


PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč