Moje cesta k šambale

Dneska Vám napíši o mé velké lásce, kterou je energie Shamballa 1024. Cesta k ní mi trvala několik let a nebyla zrovna přímočará. Poprvé jsem se o tomto energetickém systému dozvěděla v roce 2010, ale trvalo mi dalších několik let, než jsem se odhodlala vstoupit do jejích vod. Tou dobou jsem byla totiž hlavně přitahována k reiki a teprve začínala svoji práci s energiemi.

Co mě drželo od Shambally zpátky, byl i můj strach. Přišla mi vždy hodně silná. A všem kolem mě, kdo do ní dostali zasvěcení,  bylo špatně, kolikrát na několik měsíců nebo i let. O pár let jsem přišla na to i proč. A Shamballou jako takovou to rozhodně nebylo. Když jsem, ale tenkrát viděla, jak je všem špatně, tak jsem si říkala, že od ní radši zůstanu na míle daleko, že nemám zapotřebí, aby mi bylo takhle zle…

Šambala

Dalším strachem v těch letech bylo to, co kdybych mohla s Shamballou při té její síle dělat doopravdy zázraky a mě se náhodou moje léčitelské schopnosti rozjely naplno. Tou dobou jsem ještě hodně bojovala se strachem o život, pokud budu dělat léčitelství.

Protože, vše má svůj čas a své božské načasování, tak jsem se  v mezičase věnovala jiným energetickým systémům a i na Shamballu přizapomněla. A najednou v roce 2014 nastal čas, kdy najednou se mi zase v životě začala sama objevovat a různí lidé ji začali zmiňovat. A tou dobou to už i pro mě bylo cítit bezpečně.

Tak jsem začala hledat člověka, který by mi ji předal. Tou dobou jsem již žila v UK, prošla jsem prošla desítky stránek, jak zahraničních, tak českých, až jsem narazila na paní v Čechách, kde jsem cítila, že to je ono.

A bylo. Bylo to super. Několik týdnů jsem si totiž sama dělala předčišťování, právě aby se mi pak neudělalo špatně a zasvěcení  samo potom bylo hodně povznášející a i následující čas byl pohodový. Celkově celá energie na mě vždy působila hodně konejšivě a nikdy i dále se mi nestalo, že by mi po ní bylo špatně. Od vždycky to pro mě bylo, jako když se vykoupu v lásce a světle.

Jak vlastně Shamballa léčí

Systém Shambally jako takový mají na starosti Světelné bytosti ze světelného města Shamballa, archanděl Metatron a Nanebevzatý mistr St.Germain.

Archanděl Metatron nám pomáhá projít branami vědomí, které nás oddělují od energie Stvoření. Tímto momentálně naplňuje velmi důležitý úkol – přivést lidstvo na vyšší úroveň vědomí, zajistit tento vzestup jak pro lidstvo, tak i pro naši matku Zemi.

Šambala

Energie archanděla Metatrona velmi dalece sahá za naši tělesnou úroveň. Léčení se tak odehrává  hluboko v našem Já, v naší duši, v našem celém bytí a to od počátků věků. Díky tomu se také často stane, že jsme po ošetření Shamballou zářivější, láskyplnější a i přítomnějšíi.

Nanebavzatý mistr St. Germain je můj velký oblíbenec, protože je patriot svobody. Cítím na něj velké napojení od dob, co jsem začala používat Vysoké duchovní učení Já jsem a fialový paprsek. Někdy i když se spojuji se 7. Plánem existence- energií Stvoření, tak si ho po cestě „vyzvednu“ v pátem plánu existence, aby mi pomohl s léčením sebe sama. Zasvěcením do Shambally se mi  na něj dostalo ještě většího napojení, za což jsem velmi vděčná.

šambala

Nanebevzatý mistr St. Germain nám vždy pomáhá  nechat jít, vše, co nám už neslouží a co není pravda. Má velkou schopnost transformovat a měnit a tudíž osvobozovat. Působí na rovinu emocí, ale i na rovinu vědomí. Jeho energie působí na jemněhmotné tělo, ale i na tělo emocionální a na systém čaker.

Osvobozuje nás od karmy a tím vede k vnitřní svobodě, ale od starých myšlenek a vzorců, které nám již neslouží pro nejvyšší dobro.

Shamballa jako přísný učitel

Tato silná dvojka ve spolupráci nám může z pozemské perspektivy připadat někdy jako velmi přísný učitel. Protože, často z nás zvedne potlačené věci, emoce a osvítí pravdu. A nás ta pravda někdy bolí.

Nedávno jsem pracovala s holčičkou, která měla problém s pomočováním. Viděla jsem, že to bude na 3 ošetření. Často mi i během posílání Shambally příjde nějaké info. Než jsem jí dávala 2. ošetření viděla jsem, že se necítí bezpečně ve svém těle. Nevěděla jsem úplně proč a zacílila léčení na tento problém. Po ošetření se holčička svěřila mamince, že je emočně týraná paní učitelkou ve školce.

Tohle všechno otevřelo velkou bolest v mamince, ale zároveň to otevřelo i cestu k vyléčení a ukázala se pravda, se kterou bylo třeba pracovat. Bylo vidět, že tam proběhlo ukotvení vědomí do těla i pocit bezpečí, protože se ve svých 4 letech dokázala najednou svěřit.

S pomocí Shambally můžete třeba i požádat o pročištění čehokoli. Často také používám k pročištění  vztahů. Může se pak ale stát, že se vám zvědomí emoce, kterých jste si ani nebyly vědomi, někdy i staré bolesti, nebo může i nastat náhlý zvrat, kdy je vztah ukončen. Někdy může zase nastat náhlý obrat směrem, který si přejeme. Důležité je vědět, že se vždy vše děje pro naše největší dobro a že za vším je energie  lásky, která se snaží i nás samotné dostat do této energie.

Proto se někdy říká, že Shamballa je přísný učitel. Není se, ale čeho bát. Pokud člověk, obdrží ošetření Shamballou, je dobré vědět, že může nastat cokoli a připravit se na to. Nikdy nám však není prezentováno něco, co bychom nezvládli. Vždy své lekce dostáváme, tak abychom je byly schopni unést a zpracovat. Pokud se po ošetření dostaví emoce, je dobré je nechat projít, nebo prodýchat. Na závěr se totiž člověku neuvěřitelně uleví a vyjde ze všeho odlehčen, s více lásky v srdci a více prozářený světlem.

S láskou

Lucie

Autorka: Lucie Švecová http://svecova-lucie.cz

Lucie SvecováNyní nabízím klientům 3 služby:

  1. ošetření energií Shamballa 1024,
  2. EFT,
  3. léčení ve stavu théta (ThetaHealing®).

Tyto techniky si nejvíce získaly mé srdce a vykrystalizovaly do trojlístku služeb, které nabízím klientům. Jsou to metody pro harmonizaci duše, mysli, emocí, těla a života vůbec.

Tyto metody si získaly mou přízeň pro jejich jednoduchost, jemnost a velký respekt k osobě klienta a trvalý efekt. Veškeré metody, které používám s klienty, jsem nejdříve vyzkoušela na sobě a jsou i mými každodenními pomocníky v udržení harmonie v mém životě. Neustále na sobě pracuji.

Harmonizace sebe a ostatních se stala mou vášní a životním stylem. Stále se učím a doplňuji si své vzdělání a sleduji dění a poslední trendy ve svém oboru, abych mohla nabídnout svým klientům to nejlepší ze sebe. Ať už zažíváte hlubokou osobní krizi, nebo Vám jen nějaká část života nefunguje, nebo Vás nějaký problém vyvádí z rovnováhy, ráda Vám nabídnu pomocnou ruku a bezpečně provedu po Vaší cestě za harmonickým životem.

Nejnovější články na našem portálu

červen 12, 2024 7052
Viz také. Dermatitida, Zánět, Svědění, Vyrážky, Problémy s kůží EMOCE Cítíte se kontrolováni,...
červen 12, 2024 8534
Může takhle vypadat žena ve své síle? Tak křehce? Zranitelně? Právě proto, že je ve své síle, může...
červen 04, 2024 350
Člověk, který často soudí a kritizuje, vidí všude kolem sebe jen nešťastné a zkažené lidi. Pyšný...
červen 04, 2024 217
„Působí již tím, že jsou. Stojí osaměle a mají zvláštní kouzlo, zvláštní osobitou krásu. A ještě...
květen 22, 2024 350
V poslední době jsem zde četla několik stížností od mužů, kteří si tak trochu hráli do noty, když...
květen 22, 2024 376
Neviditelné záření, které se vyskytuje na určitých místech zemského povrchu, znají lidé již od...
květen 21, 2024 537
20. 5. 2024 v 15:00 vstoupilo Slunce do Blíženců v doprovodu Neptuna v Rybách, který ukáže Slunci...
květen 03, 2024 533
„A jako drží ochrannou ruku nad doly svatí a světice, tak zase podzemní temné hlubiny hlídají a...
květen 03, 2024 298
Lidé po dlouhá staletí toužili ovládnout vzduch, dávno před tím, než se provedení skutečného...
duben 24, 2024 811
Po tisíciletí většina kultur považuje dotek za něco přirozeného a léčivého. Prakticky všechny...
duben 21, 2024 788
19. 4. 2024 v 16:00 vstoupí Slunce do Býka, který zpomalí naši aktivitu, abychom si mohli...
duben 17, 2024 930
- hojnost přichází, když ji přeješ jiným lidem - hojnost přichází, když neposuzuješ tvorbu druhých...
PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč

Nejčtenější články na našem portálu osobního rozvoje

16 květen 2020 2051814
Věřím, že každý se někdy zarazil nad "časem", tedy lépe řečeno nad čísly na hodinách, která na...
4 listopad 2019 515865
Taky jste si všimli, že stále více lidí hlásí různé formy intolerance nebo alergie na pšenici,...
20 září 2023 457627
Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé...
1 prosinec 2020 293900
Nauka o číslech nebo-li numerologie je prastará opravdu zajímavá věda. Možná právě proto byla po...
28 září 2023 283311
1. Změna spánkových vzorců: nervozita, horká chodidla, přerušovaný spánek Pocit únavy po probuzení...
3 říjen 2023 273386
Byla roztěkaná, utahaná a kafe pila neúměrně rychle. Prý musí brzy jít, protože na ni doma čeká...
6 říjen 2023 260180
Ekzémy vyjadřují náš VNITŘNÍ ZÁPAS mezi tím počem toužíme, a tím co ve skutečnosti prožíváme....
13 duben 2020 252652
Pokud opakovaně vídáte čísla 11, 111 nebo 1111, je pro to důvod. Nejčastějším způsobem, jakým...
3 srpen 2019 251090
Zajímá vás, zda jste byli v minulém životě mužem či ženou nebo příčina smrti, co nás čeká po...
12 prosinec 2020 243260
Obezita znamená z mluvy naší duše nejen POTŘEBU OCHRANY, OBAL STRACHU, ale také ÚTĚK PŘED -...
30 květen 2022 241419
VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK....
29 srpen 2021 215501
Každá myšlenka vibruje, každá myšlenka vyzařuje nějaký signál a současně přitahuje jí odpovídající...
7 leden 2018 207031
O konceptu dvojplamenů toho bylo napsáno hodně a koluje mnoho názorů a přesvědčení. Zdá se, že...
30 září 2019 189020
Mohlo by se zdát, že čísla na dveřích jsou abstraktní, kromě základní orientace nic neznamenající...
17 září 2020 186706
V dnešní době snad už neexistuje jediná žena, která by neměla nějaké "ženské problémy". Čím je to...
27 srpen 2020 184449
Většinu mužů přitahují silné ženy. Někdo si na ni troufne jiný jen tak z povzdálí kouká a...
6 prosinec 2018 176892
Jste štíhlá, cvičíte, držíte dietu, ale stále nemůžete zhubnout velké břicho ? KDE JE CHYBA? Náš...
23 září 2019 166998
"To, čím jsi, záleží na třech faktorech:na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co...
25 listopad 2020 163553
Často se dva dospělí dají dohromady a jenom donekonečna přehrávají svá dětská dramata. Poměrně...
13 srpen 2022 161298
Tak jak nic v životě není náhoda, není ani náhoda, že žena porodí syna. Tím, že žena přivede na...
24 květen 2018 143092
Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku...
20 červenec 2022 128351
Když muž skutečně miluje a otevře své srdce ženě, měla by žena o jeho zranitelné srdce pečovat a...
21 květen 2020 124827
OBKLAD Z JABLEČNÉHO OCTA: – Vezměte si bavlněný ručník nebo nějaký hadřík a namočte ho v...
29 červenec 2022 122777
MIGRÉNY a bolesti hlavy nebo-li náš PAPIŇÁK V HLAVĚ - DUCHOVNÍ PŘÍČINA Bolest z fyzického hlediska...