Kontakty na terapeuty a další pracovníky světla

Kontakt

Hanka Víchová
Pozice:
terapeutka, cranio, masérka
Adresa:
Praha
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mobil:
+420607170843

Další údaje

Další údaje:

Nabízím své schopnosti naslouchat, léčivou energii rukou při kranio ošetření a masáže, poskytuji poradenství v oblasti psychosomatiky, kreslím automatickou kresbou, používám i diagnostiku zdravotního stavu přes kresbu. Pracovala jsem mnoho let ve službách a všimla jsem si, že spousta zákazníků se vrací nejen za někým, kdo dobře odvede svou práci, ale i za tím, komu se můžou svěřit.

Přivedlo mne to na myšlenku otevřít si prostory nejen na služby ale taky jako místo, kde si každý, kdo bude mít ,,svou náladu" může přijít popovídat, případně se poradit nebo jen prostě pobýt. Sama jsem si v životě prošla lecčíms a získala tak nad spoustou věcí patřičný nadhled. Už jako dítě jsem vnímala svět trochu jinak a až v dospělosti jsem začala zjišťovat, že věci někdy nejsou takové, jaké je vidíme.

Velkým přelomem v mém životě bylo, jak už to často bývá, mé onemocnění. V tu dobu, hned poté, co jsem zjistila, že alopatická medicína mi není schopna pomoci, bez toho, aby mi zhuntovala tělo a mysl, jsem se začala zajímat o alternativní způsoby léčení. S tím přišly ruku v ruce i informace o tom, že ne vše, co vidíme, taky takové je a pomalu jsem vklouzávala do tajů esoterického vnímání světa. Přečetla jsem na to téma spousty knih a pomalu si o tom světě, který moc nevidíme, začala utvářet svůj názor.

Potěší mne, pokud se na mne se svými názory i dotazy obrátíte, pomohu Vám vaši situaci rozebrat, podíváme se na věc i z jiného pohledu a věřte, že mnohokrát se mi podařilo spolu s klientem přijít na naprosto jednoduché řešení problému.

Právě pracuji na projektu s názvem Cesta duše ke zdraví. Jedná se o určitou formu práce s klienty, kteří trpí různými nemocemi s hlediska psychosomatiky, probereme karmické zátěže, vliv myšlenky na zdraví, životní styl atd. V životě máme většinou jen dvě možnosti - buď s danou situací něco uděláme, nebo se s ní smíříme.

Já Vám vysvětlím, jaké možnosti v léčbě máte a kterou cestou se vydáte, je už jen na vás.

Zde může být i Váš kontakt

DATABÁZE KONTAKTŮ

Může zde být i váš zápis zdarma.
NAPIŠTE NÁM
national cpr association