Kontakty na terapeuty a další pracovníky světla

Kontakt

R)o(mča Taraxakum Motolová
Pozice:
Čarodějnice z chaloupky u lesa
Adresa:
Mělník
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mobil:
+420607590696

Další údaje

Další údaje:

"Jen volnost ..... jen víra Tvá ..... pevná i když křehká .... silou je, jež dere Tě i proti větru!!!!"
Jsem čarodějka, která sbírá bylinky a vaří z nich léčivé čaje či jiná mazání, v obrázkách na kartách hledám odpovědi na otázky či jen podnět k zamyšlení.
Magii vidím v jarním květu, v rozkvetlé louce plné žlutých pampelišek, v polích slunečnic, v lánech obilí, v lesní cestě, v říčce deroucí se po kamenech, ve stromech vybarvených podzimní nabídkou barev, ve sněhové čepici na stromech před domem nebo jen ve sněhové vločce ..... tam všude je pro mě kouzlo!!!!....tam všude beru inspiraci pro svoje tvoření.
Na svojí cestě za poznáním jsem rozvíjela automatickou kresbu, energetický systém Reiki, výklad karet, práci s anděly. Díky tomu vznikl můj e-kurz CESTA K RADOSTNÉMU SRDCI, kde spolupracuji se svými klienty přes e-mail, což v dnešní uspěchané době, velmi oceňují.
Dále jsem pro své klienty spojila výklad karet, reiki a automatickou kresbu. V kartách najdu problém, přes kresbu a reiki problém vyčistíme a posílíme energii.
Díky svým Múzám, vytvářím amulety a talismany přesně na míru, každý kus je originál.
A protože „VŠE SOUVISÍ SE VŠÍM“ a „JAK NAVRCH TAK VNĚ“ je možné setkat se na kurzech mých zdravého vaření pro dospělé nebo pro děti, při tanci v lese, nebo večer u ohně na mých pobytových akcích. Na mých stránkách, si můžete zdarma, stáhnou e-book o léčení pomocí archanděla Michaela.
Těším se na Vás

Zde může být i Váš kontakt

DATABÁZE KONTAKTŮ

Může zde být i váš zápis zdarma.
NAPIŠTE NÁM
national cpr association