Vendula Kociánová: Potlačuješ se a přizpůsobuješ? Dostaneš na budku!
Proč mě manžel bije?

Proč mnou žena pohrdá a neváží si mě, když pro ni dělám všechno?

Proč na mě neustále vidí chyby,  i když se opravdu snažím?

Dnes a denně problém snad celého lidstva. POTLAČENÍ SEBE SAMA A PŘIZPŮSOBOVÁNÍ.

Nejčastěji to dělají ženy, které mají nízké sebevědomí a nulovou hodnotu. Potlačování se je i mužský koníček, nejprve však uvedu přiklad ženy.

Žena si vyhlédne muže. Dají si rande, pomilují se, začnou spolu chodit, všechno klape. Schází se, co to jde, všechno klape. Každý z nich se prezenztuje v tom nejlepším světle. Na tom by nebylo nic špatně, kdyby se žena necítila po čase méněcenná a udržela si svoji sílu, kterou svého nového partnera ohromila.
Vzdání se své síly

Vztah je tak idealizovaný, že najednou začne mít obavu, že o svého partnera přijde. A tak se začne chovat jinak než předtím. Začne muži pomáhat, radit a ukazovat se jen v těch nejlepších podmínkách (ona se přece nerozčiluje a už VŮBEC nežárlí!!).

Tímto muži předá svou sílu. Jakoby říkala „Vím, že nejsem dostačující, proto se musím stále vylepšovat a dávám ti nade  mnou plnou moc.”
Zákeřný a zákeřnější

Když má někdo něčí moc a sílu, zachová se dvěmi způsoby. Pokud je to jedinec zákeřný, začne ji využívat ve svůj prospěch a útočit s ní na partnera. To pak často slýcháme věty typu „ty už jsi zase přibrala…Nemohl být ten oběd teplejší?….To si jako dáváš kafe beze mě?….Myslíš si, že je dobré jít ven s kamarádkama, když máš tolik práce v domácnosti?”

Pakliže předchozí kolo nebylo pochopeno, nastupuje těžší kalibr „Ty blbá krávo, podívej se na sebe, jak vypadáš…o tebe bych si ani kolo neopřel…nestojíš za  nic…jsi jen na obtíž…sama nikdy nic nedokážeš….”

Nestačilo? Stále hodnota nestoupla? Pak tedy následují rány pěstí, facky a kopance.

Pokud je to jedinec ještě zákeřnějšího typu, často uslyšíte „nenápadné” útoky typu „Ani si neumím představit, kde bys beze mě byla…Myslím, že mě nemiluješ, to by ses chovala jinak…Myslím, že bys, miláčku, měla zůstat doma, přítomnost té kamarádky ti nedělá dobře, vždycky se vrátíš úplně jiná…Za tvými rodiči dnes nepojedeme, je to pro tvé dobro…Vůbec mi neprojevuješ úctu…Někdy si říkám, že si nezasloužíš, abych tě skutečně miloval…Zase jsi mě zklamala.”
Co dělat?

Jedná se o nevyrovnanou vnitřní energii muže a ženy ( jin a jang) a taky méněcennost z dětství. Podívejte se, jaký je muž ve vás a jaká je žena? Je potřeba je uvést do rovnováhy a začít si všímat situací, kdy se potlačuji, kdy se přizpůsobuji, kdy neříkám věci, tak jak bych chtěla. Pak se totiž vždy musí najít fakt skvělá duše, která nám přijde ukázat, jak málo sami pro sebe znamenáme. Nakope nám zadek a my pak už s jistotou víme, co si už NIKDY nenecháme líbit.

Pokud se ve vztahu potlačuje muž, žena jím ihned začne pohrdat, přestane ji přitahovat, rapidně jí klesne libido a bude mít na muže přehnané požadavky, až ho nakonec úplně vyčerpá, vycucá a on skončí na chlastu nebo antidepresivech. V tom lepším případě
Jak to tedy má vypadat?

Musíme umět hospodárně a rovnovážně zacházet se svou vnitřní energií. Nic nesmí převyšovat, jinak se to ihned objeví na vztahu v realitě. Není to těžké. Stačí se rozhodnout a ono už se k vám pošle přesná informace, která má. Věřte. Hlavně sami v sebe.

Autorka: Vendula Kociánová http://www.vendulakocianova.cz

Vendula KociánováNavádím ženy i muže k vlastní podstatě. Aby bez kouzel a čar dokázali hnout se svým životem, tak jak jsem to dokázala já. Mnohdy jsou ty nejjednodušší cesty nejhůře viditelné. Život sám je velmi snadný a jednoduchý, pokud to tak chceme. O nic se nemusíme snažit, protože vše je nachystáno, jen se položit do proudu a nechat se nést. Ukazuji lidem, že hmota a duchovní růst jsou velmi úzce spjaty a že vše začíná od lásky k sobě samému. Kdo se bojí, ten ať stojí.

Článek smí být šířen a kopírován jen se souhlasem AUTORKY. Portál Příznaky transformace TV má osobní souhlas autorky k jeho uveřejnění. Budeme rádi, když tento článek budete šíit na sociálních médiích sdílením. K tomu použijte v záhlaví článku tlačítko sdílet.


Zveme Vás ke sledování jedinečného ON LINE VIDEO SEMINÁŘE PRO NEZADANÉ ŽENY A DÍVKY.

Za pouhých 800 Kč můžete nyní zakoupit ucelený návod 20 videí s tématem jak odblokovat své vnitřní překážky a přitáhnout si do života skutečnou lásku.

Více informací zde: http://www.laskyplny-partnersky-vztah.cz

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč