Kateřina Havlíčková: Proč tolik lidí v ČR vězí ve dluzích a nemohou se dostat z insolvenční pasti?

Proč tolik lidí v ČR vězí ve dluzích a nemohou se dostat z insolvenční pasti?

Odpověď na tuto otázku by lidé měli hledat sami v sobě. Blíže přejít do svého nitra a položit si otázku, proč jen se dostali do takového kruhu pastí. Co se stalo, že přestali důvěřovat sami sobě a svým instinktům? Rozhodli se vůbec správně  investovat půjčené peníze do něčeho  co nemusí být s rozpoložením vesmíru? Vesmír nemá ve své moci něco diktovat. On jenom dává  je-li o to požádáno  z hloubky svého srdce. Je naprosto jednoduché přijít do banky, předložit své osobní údaje a na vyplnění pár formalit jsou peníze na účtě. Je velice prosté důvěřovat bankám a velice úsměvné důvěřovat vesmíru. Proč také?

Vesmír tu byl pořád po celá tisíciletí nám plul nad hlavou. Občas změnil pohled, občas mátl naše vědce, ale stále tu byl. A v tom nekonečném prostoru neustále poskytoval hojnost.  Byla jí spousta a pro všechny. Čekal na otevřená srdce všech, kteří si přáli. Přáli si něco dokázat a něco změnit. A tak jak šli časy dál a dál, začala se planeta transformovat.

Lidské vědomí se začalo rozšiřovat  a struktura těl se začala měnit. Vesmír byl stále nakloněn a začal urychlovat lidská přání. Lidé se začali probouzet, ale stále někteří nedokázali svá srdce aktivovat natolik, aby vesmír mohl jejich přání plnit. Dostali se do spletitých pastí systému, kde pravidla jsou v rukou státu. Kde pokorně svou hojnost, kterou měli a mají kolem sebe ponechali  na nejhorších možných alternativách bank.

Jak jednou vstoupili  začali si užívat peněz, které jim byly ihned k dispozici. Pociťovali blahobyt a moc. Jejich ega rostla, ale jejich srdce ztrácela cit. Někteří si mysleli, že si půjčkami plní své sny. Další věřili, že pomáhají a že je to tak správně. Když jim finance došli udělali tento počin znovu a znovu se ocitli na té stejné cestě. Udělali ze sebe loutku, kde za lanka tahají ti největší magnáti.

Vesmír tu je a stále byl. Čekal s otevřenou náručí na každé lidské přání, jež je vysláno z opravdové lásky k sebe sama.


Channeling Aida

Vážení lidé, svěřujete svou moc hojnosti do rukou státu, který vás ve výsledku ještě více  obere o vaše možnosti.  Zamyslete se. Máte neomezené možnosti v tomto světě. V rámci transformace planety, která se pomalu blíží ke svému ukončení je vám dán dar. Je to dar, který by jste měli využít v tomto procesu. Podívejte se kolem sebe. Kolem vás je spousta hojnosti. Stačí mít jen otevřené srdce a konat. Najít zpět svou důvěru a víru k sobě samému. 

Tuto hojnost si neblokovat  negativním myšlením, nepropadat zoufalství a zkrátka věřit si. Je to tolik důležité. Hojnost hledejte v maličkostech. V každém plodu, který vyrostl  na stromě vaší zahrady. Protože i tento plod má za sebou dlouhý vývoj, než se dostane na váš stůl. V každém úsměvu, protože jen ten vám dá naději a povznese vaši náladu.  Nebuďte ihned nároční. Pro každého je dostatek a tolik kolik jen potřebuje. Budete-li věřit vše se pro vás stane reálným. Začněte od sebe. Zaměřte se na sebe. Na své pocity, na to co vás naplňuje.

Dejte si lásku. Sami sobě, protože jen vy jste strůjci svého štěstí. Jen tak se dokážete napojit na svá vyšší Já a začnete konečně společně spolupracovat. Jako dva nerozluční partneři a spřízněné duše. Vaše srdce budou otevřená a vy si budete konečně moci přát přání, která se vlivem transformace uskuteční rychleji. S tím nejčistějším záměrem bez jakýchkoliv negativních vlivů.  Vesmír vám bude ještě o to více nakloněn.

Modlitba pro vaši hojnost v mezihvězdné řeči.

štibara kas mi na šuven ta
arika ja man ves tubšike šinkiri
tosmani libašti tovera šili
šep mani kunčoba mišni kova
tambači šovti mineš
šovkiš
šiki saba


S Láskou AIDA

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč