Tom Borl: Jít do hloubky srdce

Zkuste nechat knihy a kdo třeba čte i Bibli, tak i tu aspoň na nějaký čas zkuste jen jít do hloubky srdce.

Zkuste vstoupit do hlubokého srdce a nechte promlouvat tichost. Tichost se stane takovou tichostí, že se Vám zcela otevře cesta k Bohu k tomuto stavu. Opřete se o Boha v přímém stavu srdce, opusťte prostor vnější, neboť zde se stejně všechno rozpustí.

Víte, započala se zcela nová éra vnímání, ale je zároveň potřeba se v této cestě neztratit, protože tím jak se tato éra, stav otevírá k mnoha lidem, chodí mnoho informací, ale je třeba zároveň říci, že ze všech možných úrovní. Mnoho lidí se v tom ztrácí a to vědomě, ale také i nevědomě. Dochází k jakémusi přetavení všech sfér. Zažívají hloubku a extaktické stavy, ale je třeba být v hloubce vnímavý, neboť tím, jak se sféry uvolňují, otevírá se zároveň vše.

Ono se tak nějak všem otevírá přímé napojení k vyzívání probuzenosti, ale také v tomto stavu přichází i určitý šum. Ten mnoho lidí vnímá a stávají se spíše loutkou různých vzkazů, ale byť jsou to mnohdy pěkná slova, jejich pravost je nejistá. Zároveň mnoho těch, kteří jakoby vynikají a lidem nabízejí svou výjimečnou nadpřirozenost, která je však často ulítlá jinam. Pak vytvářejí různé skupiny, kde lidi blbnou ještě více.

Víte, i staré učení a různé druhy meditací a učení různých technik přestávají mít také tu správnou funkci a čas z nich to potřebné odvál. Před lety jsem napsal, že vše je mnohem větší než si myslíme, někdy o tom popovídám třeba na nějaké přednášce nebo tak.

Zapálené srdce je určitě takový krásný stav bláznovství, ale tento stav člověka neproměňuje v chodící stav úletů a unikání do fantasie, která člověka proměňuje v unikající bytost před sebou samotným a stává se více hrou nějakých svých bludných stavů a pomatenosti. V srdci je čistota a moudrost a nikoliv unikání a vytváření si realit, do kterých pak člověk uniká a pak se někdy i ztratí.
Chození na mnohé úlety, např: přeprogramování těla, ať zde žije 1000 let, různé nadpřirozené schopnosti...

Ano, na toto lidi chodí, ale to je únik a zároveň absolutní nepochopení své cesty. Zároveň ta cesta je tak prostá a tak jasná a tak pokorná, ale pro mnoho lidí zcela nedosažitelná, neboť budou věky chodit kolem srdce a unikat do fantasie a různých hloupostí a nebo zcela zase do hmoty.


Tom BorlAutor článku: Mystik Tom Borl Zdroj: www.tomborl.cz

V nás je hluboký a překrásný dar který léčí a přesahuje vše nadtělesné. Žijte svou krásnou pouť života. Každý jsme poutník. Já i vy jsme poutníci za poznáním života ,prostě jsme tady najednou všichni spolu ,prostě jste přišli na tento svět stejně jako já a tak je hezké se tady potkávat a dávat životu také tu hloubku poznání neboť zde je naplnění a poznání.
V poznání života a jako poutník jsem se sklonil před svým životem ohnul jsem hřbet a vstoupil do hlubiny srdce a zde je krajina světla a lásky.
V cestě život k Vám Tom


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč