• Simple Item 30
  • Simple Item 29
  • Simple Item 22
  • Simple Item 27
  • Simple Item 26
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nadcházející události PT TV

29čen
Monika Nisznanská - TERAPEUTKA V ROZHOVORU S AVOU CHRTKOVOU BROŽOVOU.Dnes je toho tolik na poli osobního rozvoje, že člověk téměř neví, kam dřív skočit a pro co se rozhodnout. Máte to taky tak?Ještě před 17 lety, kdy jsem se sama vydala na cestu za sebepoznáním, jsem taky tápala, kde začít a co je to nejúčinnější. Teprve před pěti lety se můj život začal téměř zázračně měnit k lepšímu.Vděčím za to terapii, která je tak mocná, že si zasluhuje stát u každého z nás na začátku sebepoznání a cesty za větší životní spokojeností. Dokáže totiž významně zkrátit cestu za pocitem vnitřního štěstí. Je to léčení našeho dětského já, tedy bolestí a strachů, které si neseme ze svého dětství.Ráda vám prozradím v čem tkví její kouzlo. Je totiž až neuvěřitelně přímá a jednoduchá a jde k jádru našich problémů, které máme v jakýchkoliv oblastech našeho života. Monika Nisznanskápečovatelka o vnitřní svět člověka a průvodkyně na cestě za radostí živé vysílání sledujte zde: " id="dp-module-upcoming-default-136-events-82-82-description">
5čec
Živé vysílání na téma slovanské moudrosti slov s paní Věrou Ovečkovou ne náhodou zrovna na státní svátek den slovanských věrozvěstů, kteří byli bohužel příčinou vymýcení přirozeného způsobu života starých Slovanů a odtržení od kořenů - našich předků. " id="dp-module-upcoming-default-136-events-83-83-description">
7čec
Ve dnech 7. - 9.7. 2017 se uskuteční v PLZNI v pořadí již 49. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život. Během těchto tří dnů se Vám představí téměr 150 účinkujících a lektorů z ČR a ze zahraničí. Základ celé akce tvoří zajímavé přednášky, intenzivní pracovní dílny, koncerty, besedy, cvičení a mnoho dalších programů z oblasti zdravého životního stylu a ezoteriky. TĚŠIT SE MŮŽETE například na Bernda Franka (Německo), Juditu Peschlovou, Iris Erdenechimeg Palaanovou (Mongolsko), Magdu Matuškovou (Guru Sansar Kaur), Mgr. Miloše Matulu, Estelu Palaris Orbito (Filipíny), Sandhu Singh Bhagwanta CSc. (Indie) a další. Již tradičně můžete v prostorách areálu navštívit VELKOU PRODEJNÍ VÝSTAVU, kde najdete nabídku nejrůznějších produktů a služeb, včetně oblíbených poraden alternativní a klasické medicíny. Můžete zde využít výklad karet, frekvenční terapii, masáže, focení aury, irisdiagnostiku, čtení z ruky, výklad snů, automatickou kresbu, diagnostiku…V nabídce najdete také výbornou vegetariánskou, makrobiotickou a stále více oblíbenou raw stravu.Pro občerstvení i relaxaci bude také otevřena venkovní zahrada s posezením." id="dp-module-upcoming-default-136-events-65-65-description">

NOVINKY videa Příznaky transformace TV

gramatika-pro-nil.gif

Internetová televize Příznaky transformace přináší svým divákům videa, články, semináře, horoskopy, duchovní filmy na téma: osobní rozvoj, záhady, vzestup vibrací, astrologie, zdravý životní styl, dietní recepty, vědomý život, láska k sobě, psychologie, léčitelství. esoterika a mnoho dalšího.

Náš projekt byl založen v říjnu 2010 jako facebookový profil pro sdílení příznaků transformace a dalších situací, které s sebou přináší probuzení a přechod od nevědomého života k vědomému.

V létě 2013 přišel nápad začít natáčet videa a začali natáčet videa a stali jsme se televizí. První rozhovory, první dokumenty, první recepty na přípavu veganského jídla. Svá videa jsme publikovali na youtube a na facebooku.

V srpnu 2015 spatřil světlo světa náš rozsáhlý portál, na kterém publikujeme mnoho článků autorů, kteří s námi přímo spolupracují. Naši čtenáři milují věštby, horoskopy, články o zdravém životním stylu, záhady i sdělení k aktuálním energiím.

Na portál jsme začali umísťovat nejen naše videa ale i videa z youtube, které by mohly naše diváky zajímat. Umístili jsme také databázi terapeutů, eshop a začali dělat pravidelná žívá vysílání na různá témata.  Na náš portál chodí průměrně 100 000 unikátních uživatelů měsíčně. Náš facebook rozste přibližně rychlostí 1000 fanoušků za měsíc. Připojte se k nám a staňte se odběratelem našeho youtube kanálu, mezníkem bylo na jaře 2017- 1 000 000 shlédnutí.