Olejovo-bílkovinová strava paní Dr. Johanny Budwig (1908-2003), německé vědkyně, specialistky na tuky, zachraňuje na celém světě život lidem, kteří mají rakovinové onemocnění. Protože je zaměřena na celý systém zvaný „člověk“, a pozitivně ovlivňuje celý organizmus, odstraňuje samozřejmě i problémy, které nazýváme civilizačními nemocemi (únava, bolesti kloubů, problémy se zažíváním, kardiovaskulární problémy, otoky, dušnost, deprese, diabetes).

Přitom je velice snadné se naučit, jak stravu praktikovat. Je však nutné celodenní program Dr. Budwig přesně dodržovat, nic neměnit, neubírat či nepřidávat.

Nejdůležitější složkou této stravy je kvalitní za studena lisovaný lněný olej a netučný tvaroh.

Potvrzením o tom, že olejovo-bílkovinová strava funguje, jsou nejenom tisíce uzdravených pacientů z celého světa, ale i výsledky nových vědeckých výzkumů, které dokazují, že konzumace správných tuků, tedy nenasycených mastných kyselin (za studena lisovaných rostliných olejů) a velice malého množství kvalitních nasycených mastných kyselin (bio za studena lisovaný kokosový tuk, máslo) je pro naše zdraví to nejdůležitější.

Např. v roce 2009 uveřejnil německý časopis Spiegel článek „Vznik rakoviny“, kde popisuje výsledky výzkumů dvou amerických biologů Kiebische a Seyfrieda z Univerzity v Bostonu, potvrzující správnost poznatků paní Dr. Budwig a jejího pohledu na problematiku tuků.

Jediným žákem paní Dr. Budwig byl Lothar Hirneise, který se již skoro 20 let zabývá problematikou vzniku a léčení rakoviny a je v tomto oboru celosvětově uznávaným specialistou.Ten kromě jiného napsal společně s paní Dr. Budwig knihu „Velká kuchařka a učebnice olejovo-bílkovinové stravy“ a disponuje právem na knihu Dr. Budwig „Rakovina, problém a řešení“. Obě tyto knihy přeložila do českého jazyka Mgr. Helena Cmurová, která u pana Hirneiseho problematiku rakoviny a olejovo-bílkovinové stravy dva roky studovala.

Knihy vydalo nakladatelství Nempe,s.r.o. a lze je objednat na www.rakovina-komplexni-poradenstvi.cz, kde najdete také podrobnější informace a základní recept na snídani z tvarohovo-lněného krému.

Mgr. Helena Cmurová
+420 603 782 798
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Moje životní motto: „Sahá-li ti voda až po krk, nesmíš sklonit hlavu.“ (Anton Ertler)

Mgr. Helena Cmurová.jpgCelý život se věnuji tématu zdraví. V období 2013–2015 jsem úspěšně absolvovala studium u Lothara Hirneiseho, jediného spolupracovníka paní Dr. Budwig a člověka zabývajícího se téměř dvacet let léčbou rakoviny. Během studia jsem získala jak znalosti týkající se vzniku onkologických onemocnění a možností jejich léčby, tak i znalosti týkající se originální olejovo-bílkovinové stravy, tj. léčebného systému paní Dr. Johanny Budwig. Přeložila jsem do českého jazyka knihu Lothara Hirneiseho „Velká kuchařka a učebnice olejovo-bílkovinové stravy“ a knihu Dr. Budwig „Rakovina – problém a řešení“.

Celá moje poradenská činnost je podložena úzkou spoluprací se společností Krebs21. Během svých studií u Lothara Hirneiseho jsem se seznámila s nepřeberným množstvím informací o úspěšných způsobech léčby rakoviny a kompetentních lékařích, klinikách, vědcích a výzkumnících na poli onkologie, a to z celého světa.

Rakovina je nemoc, která zasáhne celého člověka.

Při svém poradenství se proto věnuji všem třem složkám osobnosti, tedy tělu, duchu i duši. Podpořím vás v tom, abyste svoje rozhodnutí učinili na základě informací, které vám poskytnu, a z přesvědčení, že cesta, kterou si vyberete, je pro vás a vaše zdraví ta nejlepší a že se nenecháte ovlivnit strachem z rakoviny a jejích důsledků.

I já jsem si ve svém životě vyslechla diagnózu rakovina. Přestože byla tato diagnóza naštěstí chybná a uběhlo již více než dvacet let, dodnes si pamatuji pocity, které jsem měla, strach, který mě sevřel, a také to, že jsem neměla vůbec sílu racionálně přemýšlet, natož si zvolit lékaře a způsob léčby.

Jako poradkyně vám právě v tomto těžkém období poskytnu pomoc. Obdržíte ode mne nezávislé informace o úspěšných způsobech léčení různých typů rakoviny a o tom, kde se používají a kdo vás při léčbě může doprovázet. Mým hlavním úkolem je poradit vám, co můžete vy osobně udělat pro své zdraví. Upozorňuji vás na to, že mým úkolem je poskytnout informace a poradit, nikoli určovat diagnózu či léčit.

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč