Krásný letní den miláčkové,

Dnešní článek věnuji karmickému úplňku, který dosáhne svého vrcholu v pondělí, dne 7. srpna ve 20 hodin a 13 minut letního času s Měsícem ve vzdušném znamení Vodnáře.

Úplňky jsou vždy silným a ojedinělým vesmírným úkazem, jelikož v daném roce a v určitém znamení zvěrokruhu zobrazují témata, která nám jsou v daném období blízká. Neboli takzvaně zobrazují trůny, jelikož Slunce stojí v opozici na Měsíc. Slunce je mužskou energií a Měsíc vyjadřuje ženskou energii. Úplněk vyjadřuje mužské a ženské hodnoty, stírání hranic mezi vědomím a nevědomím.

Jitka Bártová: Srpnový osudový úplněk ve Vodnáři. Píše se rok 2017 - rok MágaPři úplňku stojí Slunce ve Lvu, kde je hvězda Slunce na trůně. Tím se zviditelňuje hra o trůny, nebo také hra a mocenské zdroje. Měsíc stojí v protilehlém znamení Vodnáře a je v opozici na Slunce (Slunce je hvězda) na planetu Mars v ohnivém znamení Lva. Uran, který Vodnáři vládne, prochází ohnivým znamením Berana a symbolizuje věci příští, nečekané, představuje explozi, změny, zvraty a třeba také překvapení. Jupiter, což je planeta vývoje, rozmachu a poselství hvězd se nachází ve světlém a příjemném postavení  ve vzdušném znamení Vah a působí božským aspektem na Černou lunu do Střelce.

Co upadlo v zapomnění se nám umocněním karmy opět oživí a přinese do měsíců příštích nové metody a uzavření nových smluv. Takže královská a hektická jízda miláčkové pokračuje. Rovněž přátelství, ať už jsou stabilní a pevná, anebo se v prach rozpadají, doplňují naší jízdu na vesmírném tobogánu.

Potřebujeme pokrok, kontakty v práci, obchod, vědomosti a učení. Potřebujeme domov, bezpečí a zázemí. Absolutně odmítáme lži a klamání. Zviditelní se péče o fyzické tělo a o duši, budeme přijímat skutečnost, že je třeba se věnovat svému zdraví.

V mytologii Měsíc symbolizuje dvě bohyně, jedna je tmavá a představuje Černou lunu omotanou hadem, pokušení a čarodějku spojenou se stínem, s bolestí a transformací minulosti. Právě proto je Černá luna překrásným symbolem, protože vytahuje na denní světlo stíny z hlubiny naší duše. Druhá bohyně je světlá a představuje noční zářivé světlo, symbolizuje Bílou lunu s ženskými rysy, početí a plodnost, dětství, maminku, manželku a domov.

Slunce pak symbolizuje život a denní světlo, čili životadárnou energii   A ještě doplním, že jak se mění naše životy, mění se naše postoje ke smrti. Vše, co prožíváme a vše, co se nám děje je spojené s námi a s dušemi v obrovské transformační vlně lidstva.

V lásce a úctě k vám vaše astroložka a vědma Jitka. 


Jitka Bártová: Povídání o vlivu noční bytosti se jménem Černá luna a povídání o Saturnovi, jako planetě řádu a času v ohnivém znamení Střelce.

Jitka Bártová: Karma se blíží ke konci, lidstvo na planetě končí a jiné blbosti :-)

Jitka Bártová: Často je potřeba sestoupit do podsvětí proto, aby člověk pochopil, co je potřeba ukončit.

Jitka Bártová: Jakou barvu svíčky kdy použít?


JItka BártováNapsala astroložka Jitka Bártová - České Budějovice - telefony 775 097 667 a 777 602 325  ♥   www.povidanishvezdami.cz

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-))

loading...

Další zajímavé články:

  • Vše
  • Horoskopy
  • Pes
  • Rok 2018
  • Znamení Zvěrokruhu
  • čínský Rok
banner2.gif

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru s novinkami našeho projektu.