Jitka Valentová: Venuše ve znamení Berana v těchto dnech nese poselství magické bohyně Hekaté

Venuše znameni BeranaV těchto dnech na nebi krásně září planeta Venuše. Nachází se v ohnivém znamení Berana kolem 17. stupně a přibližuje se k měsíci Jupitera - Europě. To jí dává zvýšenou sílu, přitažlivost, vášeň, nespoutanost a určitou dávku štěstí a hojnosti.

Její ohnivá energie je také podpořená trigonem ze znamení Střelce, kde se nachází planetka Hekaté. Poselství těchto vibrací v sobě nese tedy zasvěcení bohyni Hekaté.

Tato řecká bohyně je vládkyně tajemných sil, kouzel a podsvětí. Je patronkou cest, porodů a ochránkyní žen. Hekaté jako jediná bojovala po boku Dia proti gigantům a byla za to povýšena mezi bohy.

Mohly by k nám tedy dopadat příznivé posilující a magické energie pro zvýšení bojovné ženské síly a touha po obnovení dávných tradic a rituálů. Podpora pro ženy a jejich schopnost prosadit se. Vztahy uzavřené v těchto dnech budou silné a vášnivé a ponesou hlubší filozofický význam.

Tato dynamická Venuše vytváří také napěťové vazby k Jupiteru a musí si dát pozor, aby nebyla příliš dominantní a nepřeháněla tak svoje projevy. K tomu jí také poslouží opozicí Selena bílá luna, která jí ukáže její vlastní stín.

Venuše ve znamení BeranaNe nadarmo se v těchto dnech objevují silná filozofická témata odkazující na zneužití ženské energie táhnoucí se věky věků. Tajemství svatého grálu. Biblický příběh Máří Magdaleny, Ježíše Nazaretského a jejich potomků. Obnovení posvátné sexuality jako vyšší formy zasvěcení. Propojení a spolupráce mužského a ženského principu ve všech rovinách bytí. Posílení bojovníků světla. Doba si žádá pravdu v těchto příbězích.

Uvedený vliv přetrvá do 23.2.2020, kdy vyvrcholí novoluní v Rybách a je možné nastartovat nové formy ve vztazích. Venuše se bude nacházet v ohnivém znamení Berana do 5.3.2020 kdy se po 4h ranní přesouvá do znamení Býka

22.2.2020 Jitka Valentová

Obě fota: Ava Chrtková Brožová-Příznaky transformace


Jitka Valentová - astroporadenstvíAutorka článku: Jitka Valentová tel: 602496170 https://astroporadna.webgarden.cz/

Jmenuji se Jitka Valentová, astrologii se věnuji více než 20 let.
Moje cesta k ní vedla přes hledání odpovědí na události mého osobního života.
Astrologie byla pro mě zlomový objev. Nejdříve jsem doma v rozsáhlé knihovně mojí maminky našla řadu knih s touto tématikou a pomalu začala objevovat tento nový svět, který mi začal nabízet naději, že tato věda udává našemu osudu jakýsi řád. Silně mě vedla touha dozvědět se něco více ze svého osudu.

Při své práci proto hodně používám intuici, která mi pomáhá dát každému, kdo mě o to požádá, právě tu odpověď, která je pro něj v danou chvíli důležitá a je v souladu s jeho osudem.


PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč