Jitka Bártová: Srpen je v roce 2019 je měsícem karmy a v neděli, dne 11. srpna Merkur vstupuje do ohnivého Lva

Krásný letní den přátelé a miláčkové hvězd, vítejte v osmičkovém a srpnovém měsíci karmy.

Léto nás stále unáší v proudu rozkoše, radovánek, ale také dočišťování minulých lekcí, které jsme dosud neviděli, anebo nepřijali Přesto nám srpen přináší touho splnit si svá přání a hezky se posunout dál. Mnoho dušiček už opustilo a dále opouští existenci pozemského života a přechází do jiných sfér, což nás dovádí k zamyšlení nad existencí života a hodnotou člověka. Přes zkušenosti přichází soucit, moudrost a dozrání naší duše a hodnoty se mění na základech našeho dosavadního úsilí.

Vážíme si sami sebe a ceníme si práce, kterou děláme V neděli, dne 11. srpna ve 22 hodin letního času vstupuje tranzitující Merkur do ohnivého a pevného znamení Lva, kterému Slunce vládne. Ve Lvu setrvá Merkur do 29, srpna. S ohledem, že protilehlým znamení Lva je Vodnář a Vodnář působí na techniku, budou dále probíhat opravy – technické sítě, počítače, mobily a můžou se obnovovat přátelské či milostné vztahy.

Mělo by se příznivě dařit ve vzdělání, v miláčkových vztazích, takže hvězdy jsou nakloněny lásce a Merkur příznivě ovlivní naše myšlení Všechny pevná znamení, jako jsou lidé narozené ve znamení Lva, Vodnáře, Býka a Štíra, zároveň Blíženci, Ryby, Panny a Střelci mohou zaznamenávat své životní úspěchy.

Dobré aspekty Marsu a Venuše ve Lvu propůjčují úspěch v milostných vztazích. Ve čtvrtek, dne 15. srpna vrcholí lunární fáze Úplňku ve znamení Vodnáře. Za týden, dne 18. srpna přestoupí Mars do zemského a pohyblivého znamení Panny a následně ve středu, dne 21. srpna vstoupí do zemské Panny planeta partnerství Venuše.

V pátek, dne 23. srpna ve 12 hodin a dvě minuty letního času se přesune Slunce do zemské Panny. A pak dne 29. srpna vstoupí Merkur do zemské Panny, takže největší planetární obsazení se bude nacházet v pohyblivém znamení perfekcionistické Panny A na závěr srpnového měsíce, v pátek, dne 30. srpna nás čeká v pořadí druhé srpnové Novoluní v zemské Panně Máme se tedy na co těšit a všechny pohyblivá znamení, jako jsou Panny, Ryby, Střelci a Blíženci budou mít své dny, neboť Merkur je v Panně přehnaně ctižádostivý a preferuje vlastní úspěchy.Ovšem i planetární záporné aspekty Saturna a Černé luny zvyšují riziko na úmrtí a sebevraždy.

Cestujte, milujte a mějte radost z každého okamžiku, který do svého života dostáváte. Každý jsme strůjcem osudu svého.

Nebojte se změn a já vám přeji hodně štěstí a radostného prožívání.

Papa v lásce a úctě astroložka a vědma Jitka Bártová


JItka BártováNapsala astroložka Jitka Bártová - České Budějovice - telefony 775 097 667 a 777 602 325  ♥   www.povidanishvezdami.cz

Často mě navštěvují lidé, kteří jsou vážně nemocní a jejich cesta v pozemském světě končí. Duševně nemocní lidé a lidé s poruchou osobnosti a s plně vyvinutou schizofrenií posílám k doktorovi. Ačkoli mám ráda bylinky a alternativní medicínu, jsem zastáncem moderního lékařství. Když už je lidem hodně ouvej, když potřebují operaci, stejně pak jdou do nemocnice, protože potřebují schopného lékaře. A jelikož miluji naší zahrádku, jezírko plné ryb a vrbu, pod kterou stojí dřevěná lavička, takže čerpám energii hlavně v přírodě. Matka příroda je naším největším darem a otevřenou náručí lásky, kterou nám lidským bytostem může dát. Jen je třeba dary přírody vnímat a umět je s pokorou přijímat. A když už takové dary přijímáme, také matičce přírodě poděkujeme, stromy pohladíme a péči a lásku jí zase vracíme. A recept na spokojený život ? Prostě neřešit a nepřemýšlet nad věcmi, které jsou stejně neřešitelné. Udržovat si čistou mysl a neodpírat si pochutiny, které vaše tělo chce a potřebuje. A umět se radovat z maličkostí :-D Jsme tady jenom na návštěvě a život, tak ten je jedna velká hra :-D 


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč